ru
Feedback
Архив

Архив

Открыть в Telegram

Покажите как надо на своём примере. Глав. Админ - @Hunter_of_the_separatists

Больше
667
Подписчики
+324 часа
-147 дней
+8430 день
Архив постов
не спрашивайте почему габа пишет о себе в женском роде
не спрашивайте почему габа пишет о себе в женском роде

а я думал механические
а я думал механические

photo content

photo content

У Нетаньягу не буде іншого вибору, як погодитися на угоду з Іраном. Я тут головний. Я тут все вирішую. Нетаньяху тут не головний, — Трамп 👹 | Долучайся до стрілецького братства!

Аниме троецарствие японии - смотреть всем

photo content

Я не знав, що за підрозділ, не знав який напрямок, яка робота, просто давай і газ. А зараз тіпи бояться, що їх мобнуть

Габа мені скинув мем, і я згадав, як я попав в армію) Повертаюсь додому із роботи ввечері, вже давно шукав місце в яке можна піти служити. Каже - хоч в армію? Я ж кажу звичайно, але куди? До мене в ОРБ Звичайно, а що я там буду робити? Потім узнаєш Потім я і узнав) прикиньте як ми довіряємо друг другу😂😂

Тобто я правильно розумію? Для вкраїнчиків вже недостатньо бути КОМБАТОМ БЛЯТЬ підрозділу який показує найкращі результати по
Тобто я правильно розумію? Для вкраїнчиків вже недостатньо бути КОМБАТОМ БЛЯТЬ підрозділу який показує найкращі результати по збиттям шахедів які летять в їх тупі їбальники аби вони признали шо ти взагалі маєш право піздак про мобізяку відкривать? Ви мене канєшна вибачте бусінки мої, но ви там хуйов пообсасувались чи шо?

Косплей на габу
Косплей на габу

photo content

Подписчики как котята - хочется утопить

1000-7

Так же аватарка комбата
Так же аватарка комбата

PADORU PADORU

Не для бидла мем
Не для бидла мем