Аронець Live
Открыть в Telegram
Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Больше9 335
Подписчики
-724 часа
-217 дней
-11330 день
Архив постов
9 335
Блекаут в Пітєрє 🤡
У російському аеропорту Пулково та петербурзьких Шушарах зникло світло. Перед цим жителі чули "бавовну" та бачили спалах у небі
9 335
Останні 25тис.грн і закриваєм збір на черговий пікап для ЗСУ!
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 335
Repost from ✙DeepState✙🇺🇦
🦁Дякую тобі діду, що давив москальську гниду
🫡Володимир Зеленський разом з
прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо та усім парламентом Канади, стоячи аплодували та дякували 98-ми річному ветерану Дивізії «Галичина» Ярославу Гунку за боротьбу проти руснявих окупантів в часи Другої Світової Війни
🔖Для довідки:
🦁14-та гренадерська дивізія «Галичина» —дивізія у складі Ваффен-СС, що існувала у 1943-1945 роках, була укомплектована переважно з галичан греко-католицької конфесії і стане основою для формування українських військових частин для боротьби з радянським союзом, досвід якої стане в нагоді у протистоянні Українськи повстанців проти комуняк ще в подальші роки.
✅Урядова комісія Дешена, яка була створена для розслідування фактів можливої присутності у Канаді воєнних злочинців у своєму висновку визнала, що жоден з учасників Дивізії «Галичина» не був визнаний винним у скоєнні воєнних злочинів під час Другої Світової Війни.
✅Нюрнберзький процес також не визнав Дивізію причетною до скоєння злочинів, адже згадки про неї немає в обвинувальному акті і жоден вояк Дивізії «Галичина» не був засуджений.
🔋Для більш цікавих деталей йдіть читайте про історію створення Дивізії в Google.
Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат
9 335
Здається, зернова війна з Польщею закінчилась. І це дуже добре
⚡⚡Польща підготувала транзитні коридори для експорту українського зерна, – Дуда
Нам не потрібне зерно з України. Їх чудові врожаї під час війни дуже мало дісталися країнам, які їх справді потребували. У Польщі підготували транзитні коридори, завдяки яким українське зерно може проходити через Польщу та експортуватися куди потрібно.
9 335
Знаю, що я вас задовбав і зараз купа різних зборів, але треба закрити збір на пікап для цих хлопців, ще 50 тис.грн
Наголошую, що кожна гривня важлива!
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 335
Пішла навала на канал руснявих ботів з тезами, що ми не переживемо зиму і щурів будем їсти)))
Цього разу все буде навпаки, русня! Ви будете сидіти в темноті і їсти щурів, а щк лайно путіна))
9 335
Бачили нещодавню джинсу цілого російського пропагандиста Соловйова і його українського сателіта Дубінського проти волонтерки Дани Ярової? Посміхнуло, правда?))
Знаю Дану Ярову як реального волонтера ще з 2014 року. А останні місяці вона, як член громадської ради при Міноборони добивалась переходу закритих закупівель МО до прозорих торгів на Прозорро. У підсумку, МО таки перейшло на постачання харчів по Прозорро, що зробило абсолютно неможливим кейси типу яєць по 17 грн, та економії для держбюджету понад 4 млрд грн лише на закупівлях харчів!
То ж, кому вигідна така джинса? Деталі у тексті на цензорі 👇 https://censor.net/ua/blogs/3445273/sterikoyu_adamovskogoyakubovskogo_rusn_zadovoleniyi
9 335
Машинки довго не живуть.
Відео від хлопців. Вкотре демонструємо вам важливість транспорту для ЗСУ.
Допоможіть зі збором, бо хлопцям треба "на вчора".
Залишилось зібрати 60 тис.грн 👇
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 335
А тепер уже точно потрібні ваші 6 грн, адже залишилось зібрати 100к, а це по 6 грн з кожного з 15 тис підписників каналу 🚀
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 335
Repost from Сіль
It's КАБ time 2.
Росіяни не гребують запускати КАБи по дорогах і по власних окопах, які зайняли ЗСУ. Є визначений перелік доріг, шляхів логістики. Час від часу бомби падають або поряд з цими дорогами, або навіть на них. Щоправда, в такому випадку ефект під питанням.
Щодня росіяни проводять ретельну аеророзвідку різної глибини. Біля лінії зіткнення, в наших тилах. Це такі ж комерційні дрони, як і в нас, а також їх штатні "крила" - Орлани, Зали, Суперками. За результатами розвідки вони намагаються завдати авіаударів у відповідні точки.
Не знаю яка статистика точності цих ударів, але з того, що міг оцінити на власні очі, я б сказав, що вона невисока. Є об'єкти, по яких росіяни стріляють вже кілька місяців підряд і не можуть влучити. Вирвами від цих бомб всіяні поля, містечка і села.
Найгірше те, що вони часто цілеспрямовано запускають КАБи по житлових будинках, намагаються дотягнутися до інфраструктурних об'єктів. Багато осель було знищено або безнадійно пошкоджено цими бомбами. Оріхів та сусідні села вони просто перетворюють на щебінь та глину.
Використовують їх як вдень, так і вночі. Графіки виглядають варіативними. В певний період концентровані й масові авіаудари відбувалися в нічний час. Наприклад, вдень вони розвідали щось і з настанням темряви починають обстрілювати задані координати.
Вдень удари здійснювалися за результатами більш оперативної розвідки або реакції на якісь події. Наприклад, окупанти могли отримати інформацію, що в певному місці пройшла техніка. Тоді вони піднімають літак і запускають туди бомбу. Хай і з запізненням.
Інший приклад. Коли збили черговий урадний гелікоптер КА-52, вони запустили 4 бомби по квадрату, звідки вони можливо думали, прилетіла ракета ПЗРК. З відповідною точністю, про яку я вже говорив. Ми неодноразово спостерігали вибухи бомб під час роботи.
Те, як росіяни використовують ці бомби - приклад інженерного рішення, за допомогою якого вони пристосовуються до умов ведення бойових дій. Вони змогли зробити так, що літакам, які несуть бомби, не потрібно було надто близько підлітати до лінії зіткнення.
Таким чином вирішується проблема із великими втратами бойових бортів. Літаки стають недосяжними для ПЗРК. З іншого боку, збільшується час підльоту бомби і ми маємо більше часу аби заховатися, якщо є така можливість. І якщо є зв'язок, що теж важливо.
Це історія в першу чергу про те, як ми просуваємось вперед у ситуації, коли ворог має перевагу в повітрі. Під постійними авіаударами. Коли мішені розташовані в степу як на долоні, навколишні поля заміновані, а вузькі коридори для руху обмежені й пристріляні.
Кожна відбита в окупантів позиція - те, що зроблено в обстановці, у якій напевне жодна інша армія не стала б навіть робити спробу. Я не уявляю собі, щоб хтось розглядав варіант починати сухопутний наступ не маючи необхідних ресурсів у повітрі. А ЗСУ це роблять і мають успіхи.
Але це точно не історія про те, як все буде добре в будь-якому разі. Йде боротьба на межі. Ми здобули ряд перемог в цій війні завдяки напруженню всіх можливих зусиль і всіх доступних ресурсів. Лише так прийдуть нові перемоги.
9 335
Момент прильоту в штаб чорноморського флоту.
За деякими відомостями, командир ЧФ відправився до Кобзона 😈
9 335
Проголосуйте за канал, щоб я діставав вас ще сторісами про збори на підтримку ЗСУ 😇👇
t.me/aronets_live ?boost
9 335
Друзі, треба влити друге дихання у збір, а то дуже затормозився!
Треба ваші 6 грн 🙏
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 335
⚡️ Байден повідомив Зеленському, що США надішлють Україні невелику кількість ракет великої дальності ATACMS, — NBC News.
Треба донатити)))
Уже доступно! Исследование Telegram 2025 — ключевые инсайты года 
