ru
Feedback
Аронець Live

Аронець Live

Открыть в Telegram

Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE

Больше
9 314
Подписчики
-124 часа
-297 дней
-10430 день
Архив постов
Пікап для аеророзвідки уже прямує до України з Ірландії. А нам з вами треба зробити ще останній ривок - потрібно ще 50 тис.гр
Пікап для аеророзвідки уже прямує до України з Ірландії. А нам з вами треба зробити ще останній ривок - потрібно ще 50 тис.грн! Дуже потрібні ваші 6, 66 чи 666 грн на смерть русні. 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

+2
В Тюмені в так званій росії щось сильно горить. За версією місцевої влади, так виглядає, коли горить трава 🤡🔥 Ну що ж, вітру!

Все йде за графіком. До кінця весни ЗСУ зайдуть у Крим - Буданов 😈🔥 Телеграм https://t.me/aronets_live

Воїни 112 київської бригади ТРО - це не кадрові військові, це такі ж люди, як ми з вами, які 24 лютого добровільно пішли захищати Київ та нашу країну. Допомагати таким людям потрібно зокрема і для того, щоб вони відчували нашу з вами підтримку і віру. То ж, давайте закриємо цей важкий збір. Залишилось зібрати ще близько 65 тис.грн. Це по 20-50 гривень від кожного небайдужого. Дякую всім! 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Документи та підтвердження опублікованому на каналі Gulagu.net: довідки про звільнення Азамата Улдарова (завербований Євгеном
+3
Документи та підтвердження опублікованому на каналі Gulagu.net: довідки про звільнення Азамата Улдарова (завербований Євгеном Пригожиним в ІЧ-13 УФСІН Саратовської області, помилуваний указом путіна від 23.08.22) та Олексія Савичєва (Завербований) Воронезькій області, помилуваний указом путіна від 02.09.22), держ.нагороди медаль "За відвагу" на їхні імена, а також списки від з ФСВП про відправлені на війну з колоній, які також підтверджують свідчення цих екс-командиров підрозділів "ПВК Вагнер". Також архів ФСВП, вивезений Сергієм Савельєвим, підтвердив особистість Азамата Улдарова та факт скоєння щодо нього тортур та насильства у 2020 році капо та садистами в ОТБ-1.

❗️«Я вистрілив 5-річній дівчинці в голову», – "боєць" ПВК «Вагнер»😡 Другий вагнерівець розповів, що вони творили, коли заходили в Соледар та Бахмут. «Я цією рукою виконав наказ, убив дітей. Розумієш, за наказом. Те що ми… Нам давали команду зачистити та знищити всіх. Ми йшли та вбивали всіх — жінок, чоловіків, пенсіонерів та дітей, у тому числі маленьких — п'ятирічних”.

Шокуючі свідчення від вагнерівця: «Ми розстріляли 24 українські дитини за наказом пригожина». Вагнерівець розповів, що неповнолітніх у Бахмуті розстрілювали просто через татуювання

Ще 70тис.грн і закриваємо збір для аеророзвідки 112 бригади. Прошу ваш + в коментах та ретвіт. А також донат розміром ранкову каву, щоб закрити пошвидше збір 🙏 🫙: send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Москва знову палає 😈 Займання сталося в районі ТЕЦ на Бережківській набережній, у центрі столиці рф

В бой ідут одні старікі 🤣 Орки дістають навіть такі шедевральні зразки совєцького автопрому і відправляють їх в Україну. Зві
В бой ідут одні старікі 🤣 Орки дістають навіть такі шедевральні зразки совєцького автопрому і відправляють їх в Україну. Звісно ж не забувши "окропити" 🤡

Словаччина вже передала Україні всі 13 обіцяних винищувачів МіГ-29, повідомили в Міноборони країни. Деякі невеличкі країни мають більше хоробрості, аніж багато великих! Дякуємо щиро! 🔥💙💛

Ваша небайдужість, навіть ваші 6 грн врятують чиєсь життя. Дякую за участь! 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE

Ще 90 тис.грн і закриваємо збір воїнам на пікап. Це по 6 грн з кожного з 17 тис підписників, або по 66 грн з 1700, чи по 666 грн із 170 добродіїв! Дякую вам! Реквізити для донатів 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Контрнаступ розпочався 🤣
Контрнаступ розпочався 🤣

В т.о. Білгороді чомусь немає світла. А ще бавовна на ТЕЦ 🤡😈

Український військовополонений через 5 місяців повернувся домів і вперше говорить з коханою. Просто подивіться, як наш воїн сяє від щастя 💙💛

Христос Воскрес! І не забудьте задонатити на ЗСУ. Збираємо на пікап для аеророзвідки. Залишилось зібрати половину суми - 120тис.грн. 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Христос Воскрес! Мирного Великодня, Друзі!
Христос Воскрес! Мирного Великодня, Друзі!

+2
В т.о. Казані на росії бавовна на танковому полігоні. росзмі повідомляють про 30 загиблих. Ймовірно після сильного вибуху б/к.

❗Друзі, вчергове запрошую вас підписатися на телеграм-канал моїх друзів "Це моя Україна", які активно боряться з кремлівським
❗Друзі, вчергове запрошую вас підписатися на телеграм-канал моїх друзів "Це моя Україна", які активно боряться з кремлівськими фейками в інформаційному просторі. Також хлопці системно допомагають нам зі зборами на ЗСУ. Тут ви знайдете оперативні та перевірені новини про найважливіші події війни! Підписуйтесь на "Це моя Україна" щоб тримати руку на пульсі подій в Україні!