ru
Feedback
Аронець Live

Аронець Live

Открыть в Telegram

Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE

Больше
9 315
Подписчики
-424 часа
-307 дней
-10930 день
Архив постов
+2
В Білгороді один пропущений...

Тривога. Шахіди йоб їхню мать.

А зараз Паша штовхає журналістку Еспресо... Ну не козел...

Україні потрібні F-16. @CinCAFU

Паша Мерседес чомусь нервує і погрожує побити журналіста. А ще відмовився сказати, що росія напала на Україну...

+2
На росії у Свердловській області хтось активно курив біля газопроводу. Красиво))

+1
В районі Сімферополя, у Гвардійському курять де не попало 🔥

Хід конем від ПЦУ 🔥 ⚡ Член Духовного собору Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, архімандрит від УПЦ МП Авраамій (Лотиш)
Хід конем від ПЦУ 🔥 ⚡ Член Духовного собору Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, архімандрит від УПЦ МП Авраамій (Лотиш) перейшов до ПЦУ і став виконуючим обов'язки намісника Києво-Печерської Лаври за рішенням митрополита Епіфанія. Паша Мерседес, шо з ліцом?))

Аха))) грьобаний фейсбук зніс цей пост)))
Аха))) грьобаний фейсбук зніс цей пост)))

Чому 29го? Бог так вирішив 😇🤡

Вгадайте з 1 разу хто це на Мерседесі розсікає по Лаврі?))

Ось ще))

Якщо в кого є питання, чому цих агентів рф, чортів треба вигнати з Лаври. Гляньте

Історичний день вигнання московських чортів з Лаври 😇

Світова зірка, діджей Девід Ґетта на своєму концерті грає ремікс до Хливнюкової Червоної Калини 🔥 Просто ТОП! Послухайте і покайфуйте)

Парламент Франції офіційно визнав Голодомор 1932—1933 років геноцидом українського народу

В Московській області, селі Світіно, біля заліжничної дороги знайшли пошкоджений БПЛА в якійсь дивній розфарбовці і з якимсь
+4
В Московській області, селі Світіно, біля заліжничної дороги знайшли пошкоджений БПЛА в якійсь дивній розфарбовці і з якимсь невідомим гаслом "Слава Україні". Очевидно, це Білгородська народна республіка напала на Московську)))

Пам'ятаєте, ми їздили в околиці Вугледара, де забрали пошкоджений пікап хлопців із 72 бригади на ремонт. Так ось, на фото рез
+4
Пам'ятаєте, ми їздили в околиці Вугледара, де забрали пошкоджений пікап хлопців із 72 бригади на ремонт. Так ось, на фото результати чарівного перевтілення Навари у Прадо :) А якщо серйозно, то Навару не вдалося реанімувати, то ж, продали її на розборку. За виручені з продажі кошти + 221 тисячу гривень ваших донатів придбали, відремонтували і відвезли саперам цього Прадіка. В процесі вилізло кілька нюансів, зокрема на під'їзді до хлопців машинка почала грітися, то ж, почистили радіатор + поміняли термостат і нарешті Прадо в бойовій кондиції доносить смерть ворогам у Вугледарі. Велика подяка всім вам за донати. Ваша допомога на цьому напрямку вже сторицею окупилася :) А зараз завершуємо збір на 2 пікапа в Бахмут. Залишилось зібрати 20 тисяч грн. Прошу долучитись 🙏 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Repost from Igor Zakharenko
Бахмут, «Айдар»

Китай здивував)) Китай виступив проти розміщення російської ядерної зброї в Білорусі, — МЗС Китаю.