Аронець Live
Открыть в Telegram
Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Больше9 318
Подписчики
-524 часа
-337 дней
-11030 день
Архив постов
9 318
Русня не люди. Прощення не буде
Ніколи
А ви допомагайте ЗСУ, донатьте, будуйте плани помсти кожен на своєму місці.
Ми продовжуємо збирати на пікапи для воїнів, щоб вбивати русню. Кидаю реквізити.
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 318
Ми затвердили терміни руху наших військ, рішення ухвалені, дякую бригадам, які до цього підготувались, – Зеленський
З Богом 💛
9 318
Ми затвердили терміни руху наших військ, рішення ухвалені, дякую бригадам, які до цього підготувались, – Зеленський
З Богом 💛
9 318
Repost from Валерій Залужний
Вдруге за добу противник здійснив ракетний удар по території України.
Близько 11:30 атакував Київщину балістичними та крилатими ракетами наземного базування з ОТРК «Іскандер».
Загалом випущено 11 ракет: «Іскандер-М» та «Іскандер-К» з північного напрямку.
Силами та засобами протиповітряної оборони усі цілі знищено.
Разом - до перемоги!🇺🇦
@CinCAFU
9 318
Діти в Києві біжать до бомбосховищ під час атаки російськими балістичними ракетами.
Потім ці діти підростуть і будуть по всьому світу шукати і вбивати російських терористів.
Ненависть і жага помсти - ось та ціль СВО, якої добились росіяни.
9 318
Попередньо всі повітряні цілі РФ збили українські сили ППО - КМВА.
Дякуємо ППО та дядьку Сему 🇺🇸
9 318
Схоже, все ж таки використовують недоторканний ліміт іскандерів. Ракети летіли по балістичній траєкторії, — Ігнат
Речник Повітряних сил заявив, що окупанти могли атакувати Київ "Іскандером", оскільки ракети летіли по балістичній траєкторії. За його словами, РФ атакувала з півночі.
9 318
А ми помчали відвозити ельку для оборонців Бахмута 🫡
І закінчуємо збір для медиків з Бахмута
Дякуємо за ваші донати
👇
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 318
Раночку вам! А русні пизда!
Медикам на авто залишилось зібрати 30к. Дякую всім і кожному за ваш внесок і небайдужість.
Давайте сьогодні доб'єм збір)
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 318
"Завдяки дуже точній роботі ЗСУ окупанти не дорахувалися установок С-300", – Бердянська РДА
9 318
Маємо вже 140тис.грн! Залишилось 80 тис! Темпи вогонь 🔥
Прошу також вподобати, заплюсувати та репостнути пости про збір у фейсбуці, де в мене черговий тіньовий бан👇
https://fb.watch/kLfppjJHal/
Та у твіттері де дуже гарно з вашою підтримкою розходяться дописи
https://twitter.com/aronets/status/1661635109244530688
І реквізити для донатів
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
Уже доступно! Исследование Telegram 2025 — ключевые инсайты года 
