باشگاه فولاد جوان پارس
❤قطب برتر وسازنده فوتبال جنوب تهران ❤ کانال تلگرامی ایران جوان پارس مهر⚽ ⛳دارای مدرسه فوتبال دائم ⬇تیم های باشگاهی ↘ 👕زیر11 سال 👚نونهالان 👕نوجوانان 👚جوانان 09108535026جهت ارتباط با ادمین به آیدی زیر مراجعه کنیدahmadnooriiiii@
БольшеСтрана не указанаЯзык не указанКатегория не указана
154
Подписчики
Нет данных24 часа
Нет данных7 дней
Нет данных30 дней
- Подписчики
- Просмотры постов
- ER - коэффициент вовлеченности
Загрузка данных...
Прирост подписчиков
Загрузка данных...
بازی دوستانه نوباوگان
روز جمعه
ساعت حرکت میان آباد 10:00صبح
ساعت حرکت مسکن مهر 10:00صبح
ساعت حرکت احمدیه10:05صبح
ساعت حرکت گلها10:10صبح
ساعت حرکت قاسم آباد:10:15صبح
اسامی نفرات
محسن قلی زاده
ابوترابی
حمیدی
حامد مردی
یوسفی عباس
امیرعباس مرادی
کلهر
احمدپور
بازگیر
بابایی
رحیمی
یعقوبی
مقدس نژاد
ولی پور
علی اصغر مولازاده
ابوالفضل رنجبر
مصطفی شیرینی
ابوالفضل کریم زاده
عزیزی
مانی امامی
مولازاده
طاها قلعه کوهی
سالار دبداب
سامیار دبداب
محمدپور
محمدپور
امیرعلی نورمحمدی
امیرحسن کریم زاده
احسان کریم زاده
مولایاری
برات لو
عباس یوسفی
هشترودی
هشترودی
آیدین یوسفی
حسین نورمحمدی
شهسواری
کاکاوند
آقایی
سرابی
بختیاری
حسین نژاد
کاکاوند
حسام قلی زاده
فرجی
علی اصغر غلامی
بطری آب همراه داشته باشیدو کرایه ۱۵ هزار همراه داشته باشید
بازی دوستانه
نوجوانان
روز پنجشنبه
ساعت حرکت 15:00
امیرعلی عظیمی
حمیدرضا مغرب
حسن محمدی
رامین گلزاده
متین مینایی
متین سلمانی
محمد رضا قدیمی
مرتضی زیارتی
امیرعلی بهلولی
عرفان غنی زاده
محمد نوردیده
پرهام مهری
فیضی
طاها جعفرپور
امیرمحمد اکرادی
حسین کریمی
الیاس فکریان
تمرین نونهالان و نوباوگان
روز چهارشنبه
ساعت حرکت میان آباد 17:20
ساعت حرکت مسکن 17:25
ساعت حرکت احمدیه 17:25
ساعت حرکت گلها 17:30
زرافشان 17:35
میدان نماز 17:35
اسامی نفرات
پارسا حیدری
محمدپور
محمدپور
نورمحمدی امیرعلی
پارسا حیدری
پارسا مرادی
متین سلمانی
متین مینایی
پرهام مهری
امیرحسین فرهادی
حمیدی
کلهر
روش
بازگیر مهدی
بهلولی
بهلولی
سامی
رفیعی
تمرین نوجوانان و جوانان
روز چهارشنبه
ساعت حضور 16:15
ورزشگاه آپرین
اسامی نفرات
حمیدرضا مغرب
مرتضی زیارتی
رامین گلزاده
حسن محمدی
عرفان جهانگیری
امیرعلی فتح آبادی
محمدرضا قدیمی
حسین کریمی
محمدرضا قاسمی
فتحی
بهلولی
تمرین نوجوانان و جوانان
روز چهارشنبه
ساعت حضور 16:15
ورزشگاه آپرین
اسامی نفرات
حمیدرضا مغرب
مرتضی زیارتی
رامین گلزاده
حسن محمدی
عرفان جهانگیری
امیرعلی فتح آبادی
محمدرضا قدیمی
حسین کریمی
محمدرضا قاسمی
فتحی
بهلولی
تمرین نوباوگان
روز چهار شنبه
ساعت حرکت میان آباد 14:15
ساعت حرکت مسکن مهر 14:20
ساعت حرکت احمدیه14:20
ساعت حرکت گلها14:25
ساعت حرکت قاسم آباد:14:30
اسامی نفرات
محسن قلی زاده
ابوترابی
حمیدی
حامد مردی
یوسفی عباس
امیرعباس مرادی
کلهر
احمدپور
بازگیر
بابایی
رحیمی
یعقوبی
مقدس نژاد
ولی پور
علی اصغر مولازاده
ابوالفضل رنجبر
مصطفی شیرینی
ابوالفضل کریم زاده
عزیزی
مانی امامی
مولازاده
طاها قلعه کوهی
سالار دبداب
سامیار دبداب
امیرحسن کریم زاده
احسان کریم زاده
فرجی
مولایاری
برات لو
عباس یوسفی
هشترودی
هشترودی
آیدین یوسفی
حسین نورمحمدی
حسام قلی پور
شهسواری
پارسا حیدری
کاکاوند
آقایی
سرابی
بختیاری
یاسین لشنی
حسین نژاد
کاکاوند
علی اصغر غلامی
بطری آب همراه داشته باشیدو کرایه ۱۵ هزار همراه داشته باشید
تمرین نونهالان و نوباوگان
روز دوشنبه
میان آباد17:10
مسکن مهر17:15
احمدیه17:20
گلها 17:20
میدان نماز 17:20
زرافشان17:20
ورزشگاه شهدای قاسم آباد
ساعت حرکت سرویس 17:15
بازیکنانی که بعدظهری هم هستند حضور داشته باشنند
تمرین نونهالان و نوباوگان
روز دوشنبه
ورزشگاه شهدای قاسم آباد
ساعت حرکت سرویس 17:15