Slow down, sister! 🇺🇦
Открыть в Telegram
18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba
Больше235
Подписчики
Нет данных24 часа
-17 дней
-1230 день
Архив постов
#музика #пісня_дня
And I know I'll be burnt
But I can stand a flame or two
https://youtu.be/SR6IRTp4ZNI?si=y2cLy-hEmKQVLYH9
А міст Міленіум, гордість Подгориці, підсвітили жовто-блакитним (там жовтий колір, чесне слово, я сьогодні ходила по тому мосту).
+1
Була на вечорі в честь річниці вторгнення. Ставила свічку за загиблих, бачила виставку "Меморіал", присвячену загиблим українським дітям. З історій на кшталт "ми евакуювалися з родиною, по нашому авто відкрили вогонь росіяни, я загинув" роз'їбало вщент. Країна-гниль, країна-нелюд.
Repost from N/a
Любі друзі, банки-хуянки (особливо ПУМБ!), гроші заблоковані, карта теж, продовжуємо збір на іншу карту від іншої людини, але все ще на поховання матері Кенгулари, дякуємо за вашу терплячість. Хто ще хотів кинути копійчину, вам сюди (не дивуйтесь, там власник банки знову не Лара)
Поховання мами Лари
🎯 Ціль: 20 000 ₴
🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/k6GSsx64R
💳Номер картки банки
4874 1000 2530 3812
Repost from N/a
Привіт, котики!
Сьогодні день, коли ми в горі та скорботі за тим, що лишилось в минулому, і за людьми, яких більше з нами немає.
Але, на жаль, життя - невимовна падлюка з хуйовим почуттям гумору та моменту.
Тому ми пишемо цей пост сьогодні.
Отже
Останній тиждень був для нашої МГ важким - позаминулими вихідними мама Кенгулари потрапила в лікарню в дуже важкому стані (діабет+тромбоз+супутні хронічні на цьому фоні).
Весь цей час ми сподівались, що лікування дасть результат і шукали варіанти професійного догляду у Львові.
Але дива не сталось - і вчора ввечері мама Лари померла.
Так сталось, що їх було лише двоє - без близьких родичів та підтримки, а всі натяки на фінансову подушку - пішли на лікування.
Тому ми звертаємось за вашою допомогою зібрати гроші на поховання.
Вибачте, що просимо сьогодні, коли всі збори є і повинні бути про війну, але ситуація дійсно вже край.
На поховання мами Кенгулари
🎯Ціль: 30 000₴
Куди: https://mobile-app.pumb.ua/kz5q
Дякуємо всім!
Ваші Веселі Сумні Бегемотики
Я безперестанку пизжу на всі на світі теми, але часто пропускаю в каналі дні пам'яті, дні подяки, важливі для України дати – не тому що вони не важливі чи не викликають емоційного відгуку. Навпаки: їхня вага настільки велика, що всі слова здаються фальшивими. Так і сьогодні.
У страшному сні я не могла уявити спочатку 14, а потім 22 рік.
Ця війна така чорно-біла – настільки, аж не віриться, що хтось може щиро казати "Не все так просто". І світ ніби не мовчить про нас, але інфоприводи, події, опінії зливаються в суцільну какофонію звуків, яка вселяє безсилля.
Тримає лише вперта віра в те, що твій донат, репост, дія допоможуть. І вдячність до ЗСУ, завдяки яким все ще є куди повертатися. І сум за загиблими.
Чотири роки двадцять четвертого лютого.
Repost from N/a
ЛОТЕРЕЯ: РОЗІГРУЮ ТЕПЛО ТА СМАКОЛИКИ З ТАЙЛАНДУ,
бо 4п ССО треба бус!
Любі мої, в нас є 5 днів, щоб дожати збір @variation0 і зібрати 100 000 грн. Вірю, що цікава лотерея допоможе цій нелегкій справі.
Я привезу Mistery Box з ніштяками везучому донатору!
50грн - квиточок. Чим більше квиточків, тим краще ВСЕ🥰
Результати 27.02, автоматично через Монобанк.
📍Банка - https://send.monobank.ua/jar/ADC3PqYsqG
***
- Окей, Белло, а що ж буде в Mistery Box?
- Ууу різне: щось солодке, щось гостре, щось приємне на дотик, щось пахуче, щось для декору дому, щось автентичне...щось і щось😁
- Я не юзер Монобанку, але хочу взять участь
- Надішліть скрін під цим постом/в особисті! Я вас занотую✍️
- А я не їм гостре/солодке/etc, раптом виграю?
- Наповнення Mistery Box буде підлаштоване під переможця❤️🔥
***
Всі ми мріємо про більше мертвої русні, а от же збори тре закривати швидко. Доєднуйтесь! І шерьте цей розіграш всім-всім!
🩷 Белла, @isabella_zotova
#рухомим_рядком
Читаю "Сагу про Егіля", яку мені порадив Тенгро. Розділ ХІІІ, Егіль все ще не з'явився. Тим часом, я: переживаю за стосунки конунга Харальда та його підданого і друга Торольва більше, ніж за свої власні.
#корисне
Моя знайома психотерапевтка Катерина Чудненко створила чудовий допис для клієнтів (і не лише своїх), в якому розписані стадії психотерапії. Його мета – вивести людину з лімбо "моя терапія взагалі має результати чи ні?" й допомогти внести внутрішню структуру там, де цього не вистачає.
Читайте ось тут.
Дитина і її улюблена миша з ганчір'я (натурально улюблена, її тягають нон-стоп)
Уже доступно! Исследование Telegram 2025 — ключевые инсайты года 
