ru
Feedback
Slow down, sister! 🇺🇦

Slow down, sister! 🇺🇦

Открыть в Telegram

18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba

Больше
236
Подписчики
+124 часа
Нет данных7 дней
-1130 день
Архив постов
Повний фен-шуй перед робочим днем. Нарешті не сиджу креветкою!
Повний фен-шуй перед робочим днем. Нарешті не сиджу креветкою!

Мозаїка та мурал в тему. Навіть бджоли є!
+1
Мозаїка та мурал в тему. Навіть бджоли є!

#кіно_серіали Сходила на «Буґонію», приваблена обіцяною деконструкцією конспірацизму. Ну... Спочатку було смішно, потім огидно, потім страшно, і наприкінці – дещо сумно. Жанрово щось середнє між буфонадою та трилером. З плюсів – в якийсь момент піймала себе на думці, що не можу передбачити розвиток подій. З мінусів – деякі сюжетні лінії не до кінця розкриті, а кінцівка спірна. Також, в трейлері б краще розкрити, що крові буде більше, ніж здається на перший погляд. Не йдіть, якщо планували відпочинок й інтелектуальну розвагу; але загалом кіно непогане.

Кажуть, в Аврорі є. Хто буде, прихопіть одну на мене плз
Кажуть, в Аврорі є. Хто буде, прихопіть одну на мене плз

Будь ласка, боже, якщо ти існуєш, відправ цей міг у вічність, бля 😐

The Spring is coming, my Fae folk!
The Spring is coming, my Fae folk!

Це я сьогодні
Це я сьогодні

#рухомим_рядком При тому, що початкова ідея Deep Space 9 спизжена з Вавилону 5 майже на 100%, мені подобається, наскільки різними вони в результаті вийшли. Я знаю, що багато фанатів сперечаються, який з цих серіалів кращий, а як на мене – це взаємодоповнюючий діалог, і дивитися треба обидва.

#книги «Рафіноване Добро й концентроване Зло легко виділити в кожній точці будь-якого окремо взятого конфлікту, якщо не вдаватися в загальну суть самого конфлікту й не персоніфікувати ці сили в конкретних особистостях — знову ж таки тому, що світ і люди втратили досконалість.» Ех, Еразме Чарівнику, жив би ти в нашому світі у 2025, ти б охуїв наскільки твій філософський концепт розходиться з реальністю...

Всім дивитися на хутряну ковбасу!
Всім дивитися на хутряну ковбасу!

Вчора йшла на світло. Світло виявилося яткою «П'яної вишні ». Такі часи!
+1
Вчора йшла на світло. Світло виявилося яткою «П'яної вишні ». Такі часи!

photo content

- Любий, я хочу доросле лего! - Серденько, у нас є доросле лего вдома. Доросле лего вдома:
+2
- Любий, я хочу доросле лего! - Серденько, у нас є доросле лего вдома. Доросле лего вдома:

#ніч_мемів it is :)
+6
#ніч_мемів it is :)

У мене сьогодні сили на щось одне з, тож що вам?
Anonymous voting

Я ЗНАЙШЛА ЙОГО! ГІВНОСКАФАНДР!!!!
Я ЗНАЙШЛА ЙОГО! ГІВНОСКАФАНДР!!!!

#музика She gives me everything, I feel no pain I break down, and get up, and do it all again Because it's never enough, and she makes me feel loved Не те щоб хтось сумнівався, але новий альбом Флоренс цілить в серце вже з першої пісні. Завтра напишу, що й чому сподобалося, але сьогодні вночі є я, новий альбом і багато нечутно співу крізь сльози.

Вів'єн знайшла собі нового улюбленого хуманса
Вів'єн знайшла собі нового улюбленого хуманса

photo content

Панове, а що зарелізилося!..
Панове, а що зарелізилося!..