ru
Feedback
Slow down, sister! 🇺🇦

Slow down, sister! 🇺🇦

Открыть в Telegram

18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba

Больше
236
Подписчики
Нет данных24 часа
Нет данных7 дней
-1130 день
Архив постов
Repost from N/a
Любі друзі, подруги, небінарні та інші ідентичності! Змушений знову звернутися до френдлі-радіо для пошуку роботи, тож буду в
Любі друзі, подруги, небінарні та інші ідентичності! Змушений знову звернутися до френдлі-радіо для пошуку роботи, тож буду вдячний за поширення контакту або підказки, де зараз можуть бути гідні проєкти. Чого я хочу: — знайти цікавий проєкт або команду, де я зміг би поєднати свій багаторічний досвід у медіа та громадському секторі з технічними скілами дата-аналітики, верстки сайтів, роботи з ШІ тощо. Що я можу (маю в досвіді): — писати тексти різного напрямку (надаю перевагу лонгрідам, де можна цікаво дослідити тему, або ж коротким промо для додатків, дуже не люблю чистий SMM, хоча маю певний досвід); — працювати як випусковий редактор новинного сайту/редактор рубрики; — менеджити команди авторів/ок, навчати нових журналістів з нуля, організовувати роботу невеликого медіа як шеф-редактор чи проджект; — співпрацювати та менеджети команди різного напрямку (журналісти, розробники, маркетологи, дизайнери тощо), надаю перевагу горизонтальним структурам управління; — керувати командою івенту (наприклад, презентації або LARP-проєкту); — вести проєкт (маю в анамнезі проєкт створення сайту DiUkraine) — від тендеру до тестування та запуску; — перекладати з ІТшного на редакторський і навпаки, складати разом із розробниками техзавдання створення сайтів/додатків, адаптувати інструкції до адмінпанелей, писати інструкції користування тими адмінпанелями, оптимізовувати структуру сайтів/додатків тощо, розумію базу UX і SEO, працював із WordPress і десятками кастомних адмінок; — вести перемовини з клієнтами, створювати та проводити презентацію послуг, вести проєкт з клієнтом до успішної реалізації (більше досвіду в медіа зі спецпроєктами, але є вже трошки досвід і у комерції); — проводити бріфінги, брейншторми, тренінги (безпека вуличних акцій, цифрова безпека, медіаграмотність, політична аналітика, базове SEO, заголовки, живий інформативний текст тощо); — організовувати робочий простір (Trello, Notion, Jira, Slack тощо); — писати контент-плани, стратегії, розробляти та реалізовати KPI, писати звітність та грантові заявки тощо; — перекладати (з англійською та на англійську, наразі C1 у процесі, займаюся з репетитором, дивлюся кіно, читаю книжки, вільно спілкуюся тощо); — працювати з Google Sheets, Tableau, Looker Studio, Amplitude, Power BI, опанував SQL, Python; — працювати з GA4, Google Tag Manager, Google Ads тощо; — зверстати просту (або й не дуже) сторінку, HTML/CSS/jscript теж з переляку трохи вивчив; — працювати з ШІ (в тому числі, якісні промпти та кастомний GPT налаштую за потреби); — працювати з Photoshop, Figma, Canva тощо, але я не є професійним дизайнером, втім вмію складати для них ТЗ; — писати сторітелінг (з хз якого бородатого 2004 року створюю сюжети для LARP і настільних ігор, разом із цим гобі набув досвіду проведення івентів до 70 учасників(ць)); — відредагувати вашу книжку та запропонувати коректорські, стилістичні та сюжетні правки (маю також у досвіді фріланс-підробіток). Мені цікаві ролі на стику: — Content writing / UX writing / Copywriting — Project management у медіа, EdTech чи IT — Data & content analytics — проєктна/гонорарна робота. Що для мене неприйнятно: — робота/співпраця з росіянами; — російська мова як робоча (я переживу, як хтось не перейшли, але базово хотілося б робочої комунікації українською/англійською); — дискримінація за будь-якими ознаками, включно з СОГІ; — бюрократія як самоціль; — токсична комунікація в команді, маніпуляції, особливо від керівництва; — невиконання домовленостей щодо фінансової винагороди та/або обсягу обовʼязків; — наразі не дуже хочу працювати з ігорним ринком. Дуже буду вдячний за лайки, шери і репости, резюме видаю за запитом, портфоліо теж яке не яке за 18 рочків роботи мається, щиро хочеться знайти щось цікаве, соціально важливе й екологічне.🙏 Писати @jez_emreis.

Me: wanna take care of someone My love language: food They have: food restrictions Me: fuck! (втім, мало що буде страшнішим за пісні вареники з рисового борошна)

Жарт на три людини: почуваюся як USS "Defiant" – маленький, мощний, розганять на 100% не можна, бо він розвалиться нахрін 😅

Доброго ранку, ви давно не бачили Ґаргулью
Доброго ранку, ви давно не бачили Ґаргулью

До речі, оптична ілюзія: Ви бачите просто джинси. Я бачу скарб, який надибала після кількох місяців пошуків, бо вони сіли мен
До речі, оптична ілюзія: Ви бачите просто джинси. Я бачу скарб, який надибала після кількох місяців пошуків, бо вони сіли мені і на талію, і на стегна без перешиву.

Я. І навіть не соромлюся :)

Кожен прожиття рік життя несе в собі якийсь головний урок, зазвичай один, та якусь головну подію – теж зазвичай одну. (так відбувається зі мною, щонайменше) Я повернулася до України. Не знаю, тимчасово чи назовсім, але дуже тішуся цьому рішенню. А за цей рік зрозуміла, що найголовніша навичка хорошого спеціаліста – не їбошити якомога більше часу на 100% своїх можливостей, а видавати стабільно хороші результати навіть коли brain not braining. В ширшому сенсі – не відкладати життя лише тому що обставини, самопочуття і ресурси не в ідеальному стані. 31. Політ нормальний. Дякую всім, хто поруч :)

Видеосообщение00:56

Видеосообщение00:59

Ппрт підготував мені до дня народження КВЕСТ! Дякую, Ппрт! ❤️❤️❤️ (Я шукала шоколадку. Я знайшла шоколадку. Не одразу. Вітати за 40 хвилин, бзв)

Привіт друзяки! Ви, мабуть, скучили, за #DetectorFM) Тож доповідаю. Ми не зупинялися ні на мить. Нажаль, після прильоту в наш
+4
Привіт друзяки! Ви, мабуть, скучили, за #DetectorFM) Тож доповідаю. Ми не зупинялися ні на мить. Нажаль, після прильоту в наш дім, мене не вистачало на пости, звіти, і збори. Просто слова не складалися до купи. Але завдяки вам, мої постійні донатери, а також благодійному аукціону, проведеному на Святі Вина В Тусенті від Destiny LARP, ми весь цей час мали можливість передавати військовим детектори, а також деяку електронні комплектучі і маленькі бонуси від себе. Отже, хороша новина, за цей час було передано 9 Dragonfly детекторів FPV по відео) З тих кого ви знаєте, детектори поїхали Меб, Паші Коту, Соліду. Це хороша новина. Є і погана новина, детектори подорожчали, і тепер один девайс обходиться нам в 14к грн. Це все ще дешевше ніж всіх аналогів, і я розумію, що хлопці, що роблять їх для мене, і дають в борг, не накручують. Просто китайці накрутили ціни на приймачі (я сама регулярно замовляю їх, щоб поповнювати запаси). Просто частина комплектухи не встигає прийти і її доводиться купувати в Україні. Але є й новини тривожні. Останнім часом росіяни дуже сильно активізувалися в плані польотів. Обкатали нові тактики. Як я це бачу? В мене 15 запитів на детектори за три останні дні. Не в одні руки від 1 до 5ти на підрозділ. Більшість - від своїх і своїх-своїх. В тому числі, для підрозділів Кіри (Бакі), Вардека, для Вершників. "Амага, тут їх капець як багато" пишуть мені найсміливіші люди. Так багато запитів одночасно ще не було ніколи. А гроші на банках майже скінчились. Поки не вистача на жоден. Тому буду дуже вдячна вам за донати, репости на ФБ, коментарі і вподобайки. На детектори дронів На детектор FPV по відео Dragonfly 15 шт З цієї банки вже куплено 21шт Whoover, 3шт СПУК-2, 17 Ванілєй, 1 Лайтос детектор DJI і 25 Драгонфлай Дякую! 🎯Ціль: 210 000.00 ₴ 🔗Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/AFYNJyKDhg 💳Номер картки банки 5375 4112 2395 3733

Мать-зозуля. Прийшла навідувать дітей.
+1
Мать-зозуля. Прийшла навідувать дітей.

Знайшлася!)

#музика #пісня_дня https://youtu.be/JlhWCsQKSQE?si=OVs_mZkgNciZBKWd

Repost from N/a
Любі друзі, шановне Львівьянство! Чарівна Мілка шукає житло своїм утримувачам. Пані поважного віку і двоє майже підлітків маю
Любі друзі, шановне Львівьянство! Чарівна Мілка шукає житло своїм утримувачам. Пані поважного віку і двоє майже підлітків мають протягом двох тижнів знайти новий дім для себе і Мілкі у Львові - район Форуму і все, що навколо десь у двадцяти хвилинах пішки. Шукають двокімнатну квартиру +- до 13-15 тисяч. Не шумлять, не пиячать, акуратні, платять вчасно. Двонога мама Мілкі зараз у ЗСУ і не має можливості сама щільно зайнятися пошуком квартири. Допоможіть будь ласка цій чарівній панянці, як не квартирою, то перепостом або коментом. Сподіваємось на новий чудовий дім. Контакти утримувачів Мілкі надам в особисті. писати @egarimea

Хочу спать сто год. *пішла працювати назад*

#музика #пісня_дня https://youtu.be/tUGEnXz4EG8?si=3PbVGFaO-GjbgvjI @dzok а ти кажеш, не нео-психоделік рок! От подивися

Repost from N/a
Прийшов у вас грошів клянчити. Не для себе — для побратима. Він був у нас водієм-санітаром, потім був у ДШВ, де вивчився на б
+2
Прийшов у вас грошів клянчити. Не для себе — для побратима. Він був у нас водієм-санітаром, потім був у ДШВ, де вивчився на бойового медика, а тепер перевівся у сили безпілотних систем і опановує посаду командира відділення. І їм треба коштів на запчастини, поточний ремонт і переоснащення пташок. Далі текст від нього:
Друзі, ми щодня виходимо в небо, щоб берегти тих, хто на землі. Але наші пташки потребують запчастин — без них вони не зможуть працювати й рятувати життя. Кожен ваш донат — це ще один виліт, ще одне вчасно зупинене зло. Підтримайте наш підрозділ БПЛА. Навіть 20–50 гривень роблять різницю.
Банка: https://send.monobank.ua/jar/5bSRtM1ggK Карта банки: 4874100027841652

Я угараю з цього фото 😂
Я угараю з цього фото 😂

Котики Оскільки я вже отримала більше одного такого коментаря. Будь ласочка. Я за замовчуванням завжди маю на увазі, що: дії здійснюються за взаємної згоди та поваги до кордонів, не травматично і не по-мудацьки. Більшість людей з цього каналу знає мене і мої погляди не перший рік, і якщо мені зараз доводиться окремо це проговорювати, то я щиро стурбована своїм образом в ваших очах, неіронічно. До людей, з якими ми не знайомі, питань нема: вам знати нема звідки :)