Slow down, sister! 🇺🇦
Открыть в Telegram
18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba
Больше236
Подписчики
+124 часа
Нет данных7 дней
-1130 день
Архив постов
Я в абсолютно повному захваті від підсумків року Спотіфай. Якщо ви ще не дивилися – бігом!
А я зараз кидатимуся скрінами.
Оглядали Вів'єн, порвали три хазяйки.
Киця, якщо що, здорова, тільки зубки поступово втрачає. Зате кігті й бойовий дух на місці 100%
Repost from N/a
Настав час першого звіту, з вашого збору зібрали і закупили матеріали на другий засіб подавлення для прикриття краматорську! Сьогодні показую блоки завад які зупинять ворожі фпв та крила. Ваші кошти удіть на прикриття від ворожих атак серце нашої агломерації вільного Донбасу.
За донати кратні 500 грн шанс виграти ямаха драг стар 400, топ донатери зможуть отримати збиті ворожі фпв перетворені в елемент декору!
🎯Ціль: 3 000 000.00 ₴
🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/3J8iTFCUYS
💳Номер картки банки
4874 1000 2231 1842
Долучайтесь та поширюйте збір!
#музика #пісня_дня
Справи йдуть скоріше хуйово, ніж добре, але тримаймося. В ранковому етері – заряд лагідного оптимізму від Caravan Palace.
https://youtu.be/XRP9k9nlAfE?si=zq5abGbhiXgNALTu
Сьогодні ввечері я навідую гоблінок.
Спонсор забави - Дзок, який порадив мені гру Unepic та GOG, де я купила цю гру за 65 центів XD
Несподівано відкрила для себе штуку, яка дисциплінує, і вона елементарна: виписати списком робочі задачі й викреслювати.
Оскільки настав вечір, третина задач не виконана, але я почуваюся ок - сиджу й довиконую. Бо вже якось і совісно.
Поділили роботу: я заповнюю звіт за місяць, а вона контролює (коли не спить)
А бля дійшло, що це могло прочитатися всрато, вибачте
Наразі у роботи до мене нуль претензій, навпаки, дуже підтримують і взагалі загальний вектор "ти головне лікуйся", просто у листопаді здоров'я їбануло достатньо сильно, щоб моя продуктивність дуже знизилася і я почала відчувати тривогу.
Тим часом, у мене рецидив хвороби і я знову на антибіотиках. Побажайте завтра оперативно знайти хорошого ЛОРа, ну і щоб робота не звільнила за кількість прогулів через стан здоров'я.
Repost from N/a
Нарешті дозрів до свого мега збору, ми розробили план , прикинули скільки витрат нам знадобиться, і що ми можемо з цього закрити. Цей збір особисто для мене дуже важливий, адже борюся за крам на часівярському напрямку вже два роки. Саме тому по результатам цього збору буде розігруватись мій власний мотоцикл. Кожен хто задонатить суму кратній 500 грн буде мати шанс отримати Ямаха драг стар 400. Топ донатери (найбільші 10 донатів) отримають подавлені нами дрони оформлені як декор інтерєру, також ми придумаємо ще кілька типів дарунків які будемо постити по мірі збору. За деталями розіграшу пишіть в коментарі до оригінального посту.
На оборону краматорська від фпв дронів. Кошти підуть на закуплення реб та рер обладнання. Для подавлення фпв дронів, боротьби з оптичними дронами та ударними дронами противника по Краматорську і околицям.
🎯Ціль: 3 000 000.00 ₴
🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/3J8iTFCUYS
💳Номер картки банки
4874 1000 2231 1842
PS. Щиро буду вдячний за репости цього збору.
Repost from N/a
+1
#НастяніСобаки
💰 https://send.monobank.ua/jar/2zJwavHTeu
📸
https://www.instagram.com/anastasiia_biliovska?igsh=emd1NG1oNjgyYjN0
✉️
@biliovska_a
Будь ласка, котеняті потрібна ваша допомога, бо це трохи дуже непосильна сума зараз для родини.
Репости також допомагають.
Всі аналізи є в інсті сестри по лінці вище.
Коти, а ще мені дуже треба консультація юриста в цивільних справах (житло, комуналка, заборгованості отаке все).
Чи є у когось підходящий спеціаліст?
Репост вітається, писати в особисті сюди: @Ailisheba
Уже доступно! Исследование Telegram 2025 — ключевые инсайты года 
