ru
Feedback
Девіанцев Євгенко

Девіанцев Євгенко

Открыть в Telegram
599
Подписчики
+124 часа
-27 дней
-130 день
Архив постов
сьогодні ТАККЕ БУДЕ https://www.twitch.tv/deviantsev
сьогодні ТАККЕ БУДЕ https://www.twitch.tv/deviantsev

Знову вам все не так... Ну арк значить арк, там же якраз вайпік...

Жартую звісно, я в цю ригачку грати не буду Качаю назад марафон 😎

Там в варзоні онова вийшла... Залітаємо жоско на наступні 3 місяці...? 🕺

Друзі, порадьте кавомолку дуже бажано електро, але бюджет до 3к(максимум 4) тому якщо за ці гроші тільки ручна то можете і її кинути

Detroit: Become Human

FATAL FRAME II: Crimson Butterfly REMAKE

п'ятниця 13-те - страшно? https://www.twitch.tv/deviantsev
п'ятниця 13-те - страшно? https://www.twitch.tv/deviantsev

Fatal Frame II

ДЕМКИ

хто куди, а я на завод потім демки https://www.twitch.tv/deviantsev
хто куди, а я на завод потім демки https://www.twitch.tv/deviantsev

Шо стрімер каже коли заходять нові люди в монобазу

Це киця і вона не їла вже 10 хвилин бо ти🫵 не підписався на монобазу👍 Додав артістам можливість замовляти 1 пісню безкоштов
Це киця і вона не їла вже 10 хвилин бо ти🫵 не підписався на монобазу👍 Додав артістам можливість замовляти 1 пісню безкоштовно кожен стрім

накачав демок що ви кидали, завтра подивимось

Через годину проведу РОЗІГРАШ ключа на делюкс версію МАРАФОНУ(будь яка платформа) ДЛЯ МОНОБАЗЕРІВ котрі вступили в закритий тг(доступно з будь якого рівню підписки) https://base.monobank.ua/25fnd9jF6J8KKi

Detroit: Become Human

Euro Truck Simulator 2

запустив фак, а потім що в монобазі обрали https://www.twitch.tv/deviantsevв
запустив фак, а потім що в монобазі обрали https://www.twitch.tv/deviantsevв

Що там нового виходить скоро? Чи демки може нові є?

МАРАФОН ВСЕ. ПОСТАВТЕ РЕАКЦІЙ ПІД Постом, БУДЬ ЛАСКА, і шо рецензія корисна https://steamcommunity.com/id/deviantsev/recommended/3065800?snr=1_5_9__402 https://www.threads.com/@deviantsev/post/DVtG0RODAvB