Девіанцев Євгенко
Открыть в Telegram
Мєми - https://t.me/dedstol Посилання на стрім - https://www.twitch.tv/deviantsev чат https://t.me/joinchat/WxGoW9MDB_M3NWVi
Больше599
Подписчики
+124 часа
-27 дней
-130 день
Архив постов
Repost from N/a
На крімсон в стімі повернули ціну 2500
Клоунада(до релізу вона була 2500, з релізу 3000)
Загалом за розіграш 2 крімсонів зібрали 51к
Дуже дякую всім хто донатив і Антону за спонсорство ігор!
Сьогодні виграв Арвентор і теж крімсона брати не захотів, попросив резіка.
Вчора виграв пан Кіт і відмовився від крімсона, попросив подарувати йому марафон
Отакі підсумки
Поки з розіграшами все, наступний починаємо великий на ігровий ПК і інші пріколи десь в перших числах
СТРІМЛЮ СТРІМ ДИВАИТИСЬ ВСІМ
https://www.twitch.tv/deviantsev
розіграш сьогодні о 13
Ліля там такий сміюсік запостила в монобазі, а ви от не там і не бачите шкода звісно да.....
Думки про Crimson Desert
Головне, що це буквально їхня минула мморпг без ммо (бо гра офлайн) і без рпг.
Гарна ціна цій грі 500 гривень на знижці, максимум 1000 на релізі. Дуже оверпрайс.
Графіка: якби це була онлайн-гра на багато користувачів, то графіка топ і анімація теж, але для одиночної гри за таку ціну це посередність.
Оптимізація: гівняна, і гра загалом виглядає виколи око на будь-яких налаштуваннях, але грати можна.
Геймплей: ігрових механік в грі дофіга, але більшість з них виглядають аби було, і що з ними всіма робити незрозуміло, бо якась механіка працює тільки по квесту і більше ніде її задіяти не можна.
Сюжет: є тільки для галочки, квестів багато, але вони всі максимально прості "піди принеси" (коротше квести з вову чи типу того). Воно не душно, але грати в це заради сюжету точно немає сенсу.
Думка про компанію: дуже професійно продали гру. Купили всіх кого могли купити, чесні відгуки обмежили наскільки змогли до релізу гри. Поваги до таких розробників 0.
Висновок: якщо ви чекаєте від гри можливості дослідження великої мапи, бездумних квестів і бити однакових мобів, то це воно. Як Відьмак 3, але гірше у всьому, ще й ціна 3 тисячі.
В розіграші сьогодні виграв пан Кіт і свою гру вже отримав(відмовився від крімсона і попросив подарувати йому марафон замість)
АЛЕ ТАК ЯК ВИ ДОБРЕ НА ДОНАТИЛИ, то завтра об 13 буде розіграш ще однієї копії крімсона(банка та ж сама тому всі хто донатив до цього участь теж приймають)
Тому У вас ще є шанс виграти!
Якщо ви не захочете цю гру то можете попросити будь яку іншу в цьому бюджеті
ОГО ЦЕ ЩО СТРІМ ГОЛОВНОЇ ЗІРКИ УКРАЇНСЬКОГО ТВІЧА? ні./
https://www.twitch.tv/deviantsev
РОЗІГРАШ Crimson Desert ЗА ДОВАНТ ВІД 50 Гривень. кожні 50 + 1 шанс.
https://send.monobank.ua/jar/2Gk8phyCuf
Гроші напряму йдуть підрозділу мого друга на квадроцикл котрий воює з першого дня повномасштабки
Дякуємо Антону за гру
Загалом зібрали 34900 що капець як багато.
ключі майже всім роздав або отримав відмову щоб гроші пішли на зсу.
Не знайшов поки що тільки Микита Ж.
Ще раз дякую розробникам гри за 10 ключів і Івану так Дніксону за гроші на ключі.
Залишок грошей піде на наш великий збір про котрий пізніше.
Також прошу лишити позитивний відгук на гру бо китайці вбивають рейтинг через присутність окремого длс з котрого всі гроші йдуть на зсу.
Уже доступно! Исследование Telegram 2025 — ключевые инсайты года 
