fa
Feedback
Reddit Pros

Reddit Pros

کانال بسته

специ по реддіту, і по паразитному, і по-всякому :) консалтинг: @reddit_pros сайт: redditpros.com поділись каналом: https://t.me/+HUGk17Ak6KIzMDli

نمایش بیشتر
کشور مشخص نشده استدسته بندی مشخص نشده است
459
مشترکین
اطلاعاتی وجود ندارد24 ساعت
اطلاعاتی وجود ندارد7 روز
+530 روز

در حال بارگیری داده...

کانال‌های مشابه
هیچ داده‌ای
مشکلی وجود دارد؟ لطفاً صفحه را تازه کنید یا با مدیر پشتیبانی ما تماس بگیرید.
ابر برچسب‌ها
هیچ داده‌ای
مشکلی وجود دارد؟ لطفاً صفحه را تازه کنید یا با مدیر پشتیبانی ما تماس بگیرید.
اشارات ورودی و خروجی
---
---
---
---
---
---
جذب مشترکین
ژوئن '26
ژوئن '26
+9
در 0 کانال‌ها
مه '26
+6
در 0 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '26
+77
در 1 کانال‌ها
Get PRO
مارس '26
+333
در 1 کانال‌ها
Get PRO
فوریه '26
+52
در 3 کانال‌ها
تاریخ
رشد مشترکین
اشارات
کانال‌ها
22 ژوئن0
21 ژوئن0
20 ژوئن0
19 ژوئن+1
18 ژوئن0
17 ژوئن0
16 ژوئن+1
15 ژوئن0
14 ژوئن0
13 ژوئن0
12 ژوئن0
11 ژوئن0
10 ژوئن+1
09 ژوئن0
08 ژوئن0
07 ژوئن0
06 ژوئن+3
05 ژوئن0
04 ژوئن0
03 ژوئن0
02 ژوئن+3
01 ژوئن0
پست‌های کانال

2
Поговоримо про карму. І у кінці трішки про бани. Лечу у літаку, і щось задумався за карму. Але ту що на реддіті. Та і думаю напишу вам пост. Отож, як ви знаєте, існує post karma і comment karma. З нашого досвіду, лише близько 20% farm команд зосередженні на нарощуванні на comment karma. Саме такі акаунти і отримують 80% результатів на Reddit. Що ж не так з post karma? 🤔 Тут все просто, така карма майже не вважається важливим contribution. Давайте не забувати про концепт платформи, Reddit як був, так і залишається Q/A (Question/Answer). Пости в 99%+ випадках - це саме питання. Хіба питання це contribution? Внесок тут, саме відповідь. Тобто комент. Хто працював з фармом аккаунтів, розуміє, що звичайна АІ-згенерована картинка цуценя, в милашному сабреддітів для dog lovers - збере більше сотні апвоутів за півгодини. І відповідно сильно зросте ваша карма. Та цінності в тому пості немає. Як в більшості постів. Саме тому, нажаль, пост карма не така цінна, як комент. Тепер уявіть пост-питання, де людина у метушні питає вихід з певної ситуації 😕 Ви коментуєте цей пост з варіантом відповіді, який вам здається раціональним - і це виявляється дійсно найкраща відповідь👍 Такий комент може зібрати сотні або навіть тисячу upvotes, і розгорнути під собою оркестроване обговорення і ще ж сотню коментів та просто подяк. Оце внесок. Ваш CQS може виросте до moderate і вище лише одним коментом. Ось коли питаєте у нашому Reddit коммюніті чатику «чому баниться». От тому і баняться. Робіть якісні contributions на платформі, і платформа вам віддячить якісним трафіком 🙌 Reddit Pros 📱
567
3
Поговоримо про карму. І у кінці трішки про бани. Лечу у літаку, і щось задумався за карму. Але ту що на реддіті. Та і думаю напишу вам пост. Отож, як ви знаєте, існує post karma і comment karma. З нашого досвіду, лише близько 20% farm команд зосередженні на нарощуванні на comment karma. Саме такі акаунти і отримують 80% результатів на Reddit. Що ж не так з post karma? 🤔 Тут все просто, така карма майже не вважається важливим contribution. Давайте не забувати про концепт платформи, Reddit як був, так і залишається Q/A (Question/Answer). Пости в 99%+ випадках - це саме питання. Хіба питання це contribution? Внесок тут, саме відповідь. Тобто комент. Хто працював з фармом аккаунтів, розуміє, що звичайна АІ-згенерована картинка цуценя, в милашному сабреддітів для dog lovers - збере більше сотні апвоутів за півгодини. І відповідно сильно зросте ваша карма. Та цінності в тому пості немає. Як в більшості постів. Саме тому, нажаль, пост карма не така цінна, як комент. Тепер уявіть пост-питання, де людина у метушні питає вихід з певної ситуації 😕 Ви коментуєте цей пост з варіантом відповіді, який вам здається раціональним - і це виявляється дійсно найкраща відповідь👍 Такий комент може зібрати сотні або навіть тисячу upvotes, і розгорнути під собою оркестроване обговорення і ще ж сотню коментів та просто подяк. Оце внесок. Ваш CQS може виросте до moderate і вище лише одним коментом. Ось коли питаєте у нашому Reddit коммюніті чатику «чому баниться». От тому і баняться. Робіть якісні contributions на платформі, і платформа вам віддячить якісним трафіком 🙌 Reddit Pros 📱
53
4
Як вважаєте, з Reddit можна згенерити трафік для любого продукту/проєкту, ніші/індустрії? 🤔 Ми вважаємо (і знаємо), що так, для любого. А якщо ви так не вважаєте, то переконайте чому? Го в обговорення 👇
560
5
📱 Collapsed comments: що це і чому це проблема 👇 Твій коментар є. Ти його бачиш. Але він згорнутий і виглядає ось так на ск
📱 Collapsed comments: що це і чому це проблема 👇 Твій коментар є. Ти його бачиш. Але він згорнутий і виглядає ось так на скріні. Більшість юзерів його просто не відкриє… 😢Чому Reddit згортає коментарі: • Низький або нульовий score (downvotes або нуль upvotes) • Акаунт з низьким CQS або молодий за віком • Коментар схожий на спам за патернами автомодератора • В сабреддіті є правила які автоматично фільтрують нових юзерів ❓ Що робити: 1. Перевір score коментаря Якщо мінус , скоріш за все downvotнули юзери або автомод знизив. 2. Подивись правила сабреддіту (деякі саби автоматично колапсять коментарі акаунтів без мінімальної карми в цьому сабі) 3. Прокачай акаунт в цьому сабреддіті 4. Не перепощуй Видалення і повторна публікація того ж коментаря тільки погіршить ситуацію. Крч, якщо коротко collapsed comment це сигнал що акаунт ще не заслужив довіру в цьому сабі 🤷‍♂️ Або просто використайте хороший, жирний акк :) Reddit Pros 📱
696
6
📱 Collapsed comments: що це і чому це проблема 👇 Твій коментар є. Ти його бачиш. Але він згорнутий і виглядає ось так на скріні. Більшість юзерів його просто не відкриє… 😢Чому Reddit згортає коментарі: • Низький або нульовий score (downvotes або нуль upvotes) • Акаунт з низьким CQS або молодий за віком • Коментар схожий на спам за патернами автомодератора • В сабреддіті є правила які автоматично фільтрують нових юзерів ❓ Що робити: 1. Перевір score коментаря Якщо мінус , скоріш за все downvotнули юзери або автомод знизив. 2. Подивись правила сабреддіту (деякі саби автоматично колапсять коментарі акаунтів без мінімальної карми в цьому сабі) 3. Прокачай акаунт в цьому сабреддіті 4. Не перепощуй Видалення і повторна публікація того ж коментаря тільки погіршить ситуацію. Крч, якщо коротко collapsed comment це сигнал що акаунт ще не заслужив довіру в цьому сабі 🤷‍♂️ Або просто використайте хороший, жирний акк :) Reddit Pros 📱
0
7
Маркетинг на Реддіт іноді закінчується таким чином.
Маркетинг на Реддіт іноді закінчується таким чином.
341
8
Випала можливість завітати в офіс Reddit в Сан Франциско 📱 Всередині все доволі простеньке) Сказали, що тепер не будуть блок
Випала можливість завітати в офіс Reddit в Сан Франциско 📱 Всередині все доволі простеньке) Сказали, що тепер не будуть блокувати акаунти з українськими айпішками, і можна спамити коменти прямим анкором на money site 🤣 Взамін попросили українців підклеїти пару дропчиків на reddit.com, щоб в них траф не просідав 💻
0
9
📱 Як вставити лінку в комент і не отримати бан? Повертаюсь до вас, з постом 🍷 Дуже поширена помилка - вставляти посилання в коментар одразу. Reddit антиспам фільтри і автомодератори сабреддітів найагресивніші в перші години після публікації, тому новий коментар з лінкою - червоний прапор за замовчуванням. ✅ Як правильно: 1. Залишаєш коментар без посилання 2. Набираєш карму і активність в треді 3. Через 48 годин - редагуєш і вставляєш лінку На цьому етапі коментар вже проіндексований, має engagement і не тригерить автоматичні фільтри так само агресивно. 😑 Що потрібно, щоб спрацювало: - біла ніша - хороший аккаунт - ну і щоб в сабреддіта не стояла заборона на лінки на рівні automod/app Без акаунту з гарним contribution score, реальною історією активності і віком, тактика не працює взагалі. Automods в більшості сабреддітів перевіряють акаунт першим, контент другим. А сам editing модів не трігерить, вони не отримують сповіщення, чи щось таке… хіба що, спеціально зайдуть у свій mod mail.. Тестіть 💣 Reddit Pros 📱
0
10
Ми створили перший український чат-коммюніті про Reddit 🇺🇦📱 Reddit як платформа росте щодня і кількість людей, які серйозно працюють з ним, відповідно теж 👨‍💻 Тому на прохання багатьох, ми вирішили зробити єдине українське місце, де можна: • спілкуватись і ділитись досвідом • розбирати кейси разом • задавати питання і отримувати відповіді • і просто бути серед своїх 🙌 Заходьте 👇 Reddit Pros: Чат-коммюніті P.S: Перед першим повідомленням: ознайомтесь з правилами, вони закріплені 📌
0
11
Надсилаю вам запис вебінару про AI Visibility і Generative Engine Optimization. Коротка суть: Reddit — одне з головних джерел
Надсилаю вам запис вебінару про AI Visibility і Generative Engine Optimization. Коротка суть: Reddit — одне з головних джерел, з якого вчяться LLM-и. Тобто ваш пост на Reddit = потенційна цитація в ChatGPT, Perplexity, Google AI Overviews. Три канали трафіку з одного поста, not bad 💻 Під вечерю можна глянути. Є трохи води, але є норм поінти: AI Visibility & GEO — Reddit for Business Reddit Pros 📱
0
12
Регулярна активність на акаунті - це must-have ✔️ Ми гріємо свої аккаунти, без вихідних. Сьогодні пачка яку ми почали на поча
Регулярна активність на акаунті - це must-have ✔️ Ми гріємо свої аккаунти, без вихідних. Сьогодні пачка яку ми почали на початку року, отримала рідкісний бейдж 100-Day Streak. Та це не просто ачівка для скріна. Reddit дивиться на регулярність. Алгоритми бачать: • чи заходить акаунт щодня • чи є стабільна активність (коменти, пости, upvotes) • чи немає різких “зник на місяць і тут прийшов постити” Акаунт, який живе щодня - це акаунт, якому Reddit може довіряти найбільше. З нашого досвіду, саме такі акки краще проходять фільтри, і мають вищий CQS. Якщо хочете нормальний аккаунт на Reddit - заводьте звичку бути там щодня, навіть якщо це 5 хвилин ✅ Reddit Pros 📱
0