fa
Feedback
СвиноКрафт

СвиноКрафт

رفتن به کانال در Telegram

Майн-канал свинячой імперії

نمایش بیشتر
کشور مشخص نشده استدسته بندی مشخص نشده است
59
مشترکین
اطلاعاتی وجود ندارد24 ساعت
-4137 روز
-330 روز

در حال بارگیری داده...

کانال‌های مشابه
هیچ داده‌ای
مشکلی وجود دارد؟ لطفاً صفحه را تازه کنید یا با مدیر پشتیبانی ما تماس بگیرید.
ابر برچسب‌ها
هیچ داده‌ای
مشکلی وجود دارد؟ لطفاً صفحه را تازه کنید یا با مدیر پشتیبانی ما تماس بگیرید.
اشارات ورودی و خروجی
---
---
---
---
---
---
جذب مشترکین
ژوئن '26
ژوئن '26
+5 444
در 1 کانال‌ها
مه '26
+3
در 0 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '26
+2
در 0 کانال‌ها
Get PRO
مارس '26
+4
در 0 کانال‌ها
Get PRO
فوریه '26
+67
در 1 کانال‌ها
تاریخ
رشد مشترکین
اشارات
کانال‌ها
26 ژوئن0
25 ژوئن+479
24 ژوئن+462
23 ژوئن+342
22 ژوئن0
21 ژوئن+418
20 ژوئن+258
19 ژوئن+506
18 ژوئن+607
17 ژوئن0
16 ژوئن+1 032
15 ژوئن+342
14 ژوئن+511
13 ژوئن+470
12 ژوئن0
11 ژوئن0
10 ژوئن+2
09 ژوئن0
08 ژوئن0
07 ژوئن+1
06 ژوئن+9
05 ژوئن+4
04 ژوئن0
03 ژوئن0
02 ژوئن+1
01 ژوئن0
پست‌های کانال
sticker.webp0.48 KB

2
завтрак
14
3
завтра
13
4
ви чо на вулицю виходите
13
5
перенос на хуй знає коли бо всі в таборах своїх
14
6
Через годину (20:00 по києвському часу) почнеться івент "Ямні Бої" в чому суть івента: ви випиваєте алкоголь і на кулаках поч
Через годину (20:00 по києвському часу) почнеться івент "Ямні Бої" в чому суть івента: ви випиваєте алкоголь і на кулаках починаєте дратися, хто вижив той і виграв, і переможець отримає приз всі деталі роскажемо на початку івенту!
21
7
СЬОГОДНІ👍 о😮 20 годині🕐 будуть відбуваться🚶🏻‍➡️ямні бої🍪 під п'янство. Хто😏 хоче попасти на бої має попередити організатора(@qui1ili) що би стати бійцем🥊
25
8
апдейти: - кращий фільтр оффтопу в гілках, дякую лісорубам за знаходження багів - ші-асистент в основній гілці чату (вміє шукати по інету, логи і т.д.), зробив оптимізації по лімітах і токенів (дякую лісорубам за бета-тест) - фікс проблем з перевіркою логів - закрив експлойт який дозволяє читати чужі пп гравців
27
9
Жир
1
10
Я щас твой щитпост сделаю
1
11
і також твій щітпост
1
12
Свинокрафт захватывает ии
25
13
зробив бота по модерації і чистки оффтопа який називається СвиноUtils можливості: - ШІ-вердикт жалоб, вміє лазити по логах - поки простенька чистка оффтопа, завтра зроблю краще - чистка ароботів (я найшов костильну диру, краще ніж нічого) хештеги в гілки чату щоб не видаляло повідомлення: Жалоби/репорти - #жалоба Список фракцій/регістрація фракції - #фракція, #реєстрація Оголошення війн - #війна Торгівля - #торгівля, #магазин Пакти, альянси / мирні договори - #пакт, #союз Території (не зарегані фракції) - #територія, #реєстрація Новини фракцій - #новини
34
14
Великая БуркинаФасо🇧🇫🇧🇫🇧🇫
11
15
Наши технологии принадлежат Буркина Фасо Ибрахиму Траоре
11
16
Мне интересно узнать о политической подоплеке вашей группы... существует ли вообще еврейская организация защиты животных? С кем ты сражаешься? Что такое ваше воскресение? Их угнетают? Очень интересная динамика. Позвоните нам, еврейские свиньи! мне любопытно Кто является официальным представителем еврейской свиньи? @ahv Kelah — великий еврейский лидер? Самая большая еврейская свинья? Как вы идентифицируете своих лидеров и членов? Как приятно иметь автономную группу еврейских свиней! Какая милая еврейская свинья @𝐅𝐅𝐝KEI𝐗𝐒👍 @MilkiVaiPon Сколько еврейских свиней в вашей группе? Можете ли вы назвать их всех, чтобы мы знали, кто такие еврейские свиньи? Мы не хотим беспорядка, и никто не сможет украсть вашу корзину с тяжело заработанной еврейской гордостью! И как может быть разрешено фундаментальное противоречие между допустимостью употребления в пищу свинины и допустимостью употребления в пищу свинины применительно к допустимости иудаизма? Я понимаю, что вы не хотите, чтобы вас обвинили в каннибализме, поэтому надеюсь, что вы едите кошерную пищу, как любой хороший еврей. Пожалуйста, ответьте, если можете, мне очень интересно! Тем временем: Да здравствует настоящая еврейская свинья @𝐅𝐅𝐝KEI𝐗𝐒👍 @Manki Banana @MilkiVaiPon Рад, что вы присоединились 👍
17
17
тепер офіційно(❗️) ямні🍪 бої🥊 пройдуть🚶🏻‍➡️ у п'ятницю бо п'ятниця😃 від слова п'яниця 🥴
47
18
я вот тут думав і сидів що рабочий народ охуїв останнім часом і йому треба збільшити опадаткування
27
19
Можливо що ямні🍪 бої пройдуть завтра через голосування народу😪
40
20
иче
1