fa
Feedback
Читацькі нотатки 📝

Читацькі нотатки 📝

رفتن به کانال در Telegram

Про книжкове📚 Щирі і чесні враження Обговорення і спільні читання Зв'язатись зі мною ✉️ @l_drahan

نمایش بیشتر
1 698
مشترکین
+1024 ساعت
+527 روز
+2130 روز
آرشیو پست ها
Сьогодні фінальне обговорення "Тисяча осяйних сонць" #читацькі_нотатки_спільночит Готуйте собі улюблений напій ✨ і чекаю у ко
Сьогодні фінальне обговорення "Тисяча осяйних сонць" #читацькі_нотатки_спільночит Готуйте собі улюблений напій ✨ і чекаю у коментарях ✨

✨✨✨✨ Сьогодні о 21:00 буде обговорення #читацькі_нотатки_спільночит ✨Для обговорення буде окремий допис. Нагадую: обговорюват
✨✨✨✨ Сьогодні о 21:00 буде обговорення #читацькі_нотатки_спільночит Для обговорення буде окремий допис. Нагадую: обговорювати будемо всю книгу Чекатиму всіх на обговоренні о 21:00 ✨

Коли оголосили короткі списки Книга року BBC 2025, мені впала в око книга "Микольцьове щастя" Мирослави Кирильчук Я до неї пр
Коли оголосили короткі списки Книга року BBC 2025, мені впала в око книга "Микольцьове щастя" Мирослави Кирильчук Я до неї придивлялася і придивлялась — і от учора псіханула та й купила 📖 Дякую моєму partner in crime — ще й на доставці зекономила Іра привіт Анотація книги від видавництва
У розквіті сил завидний Микольцьо мріє про достаток, повагу і статус справжнього господаря. Особиста драма чи то пак не одна розгортаються на тлі доби приходу радянської влади, тотальної колективізації й підпільної боротьби УПА одразу проти двох окупаційних режимів. Чим доведеться жертвувати Микольцьові заради щастя? Як його здобути? Кого й що обирати? Роман насамперед про людські долі й простих людей, що жили, шукали, знаходили, втрачали, аж поки не розуміли, що, можливо, саме у тому й були щасливими

Останнє на сьогодні, чесно причесно 🙊 Аліна Дихман "Сніжний ізюм" У дитинстві разом з мамою дивилась фільми. Пам’ятала тільк
Останнє на сьогодні, чесно причесно 🙊 Аліна Дихман "Сніжний ізюм"
У дитинстві разом з мамою дивилась фільми. Пам’ятала тільки, що золотоволоса Анжеліка у вогні не горіла і у воді не тонула, а ще відчайдушно волала “Жофрей”, коли бігла за отим своїм чоловіком, який також у вогні не горів. Словом, вони знайшли одне одного.
І тут тест на вік просто так і проситься Тому, хто така Анжеліка? ✨ 👌 Я знаю 🤔 Не знаю P.S. думаю ви здогадалися, що я знаю 😁

Довгий список премії блогерів «Книжкової країни» сформовано! На скріншотах — усі книги-учасниці довгого списку Зі списку я чи
+4
Довгий список премії блогерів «Книжкової країни» сформовано! На скріншотах — усі книги-учасниці довгого списку Зі списку я читала/читаю зараз 3 книги: ✨Усі персонажі вигадані. Або ні ✨Гемінґвей нічого не знає ✨Сніжний ізюм Усі три книги мені дуже подобаються, хоча й абсолютно різні між собою. ✨Проголосувала за «Гемінґвей нічого не знає», бо вважаю: цю книгу варто мати прочитати і мати кожному, як біблію — віруючому. Посилання для голосування - https://book.vdng.ua/award#books Голосування триває до 21 лютого 2026 року Рзказуйте, щось читали зі списку?✨

Мама, можна я з тобою почитаю? Я читаю Сніжний ізюм Аліни Дихман Син — Квітка сонця Василя Сухомлинського Кожен зі своєю книж
Мама, можна я з тобою почитаю?
Я читаю Сніжний ізюм Аліни Дихман Син — Квітка сонця Василя Сухомлинського Кожен зі своєю книжкою📚

Ох, ті маркетологи🪶 Вміють же підняти самооцінку 😇
Ох, ті маркетологи🪶 Вміють же підняти самооцінку 😇

Той момент, коли ти читаєш книжку на роботі і за це тобі гроши платять👌 От завжди б так ❤️ Заблокований робочий акаунт - чек
Той момент, коли ти читаєш книжку на роботі і за це тобі гроши платять👌 От завжди б так ❤️ Заблокований робочий акаунт - чекаю поки розблокують🔓

Вчора вночі дочитала "Тисяча осяйних сонць". Кінцівка книги дуже болюча, але з промінцем надії на світле майбутнє 🧡 книга на
Вчора вночі дочитала "Тисяча осяйних сонць". Кінцівка книги дуже болюча, але з промінцем надії на світле майбутнє 🧡 книга написана ще в 2007 році - тобто після повалення талібану ну і до його повернення у 2021 році Ну і нагадаю, що 13 лютого відбудеться фінальне обговорення по книзі.

Акція @vivatbookstore 1+1=3 в дії P.S. Дай Бог здоровля тому, хто придумав відкрити vivat в моєму районі
Акція @vivatbookstore 1+1=3 в дії P.S. Дай Бог здоровля тому, хто придумав відкрити vivat в моєму районі

Розіграш закінчено 🥳🥳🥳🥳🥳 Вітаємо переможців!Результати можна подивитись по кнопці

Нагадуємо, що через 10 хвилин буде вибір переможців в розіграші. Не забудь взяти участь, якщо ти ще цього не зробив. Можливо саме тобі сьогодні повезе. https://t.me/sayings_deya/4866

📖 Дружина шевця ✍️ Автор: Адріана Тріджіані 📝 @rm_publisher 🕊жанр: історична проза 🔖 Сюжет Історія починається в італійсь
📖 Дружина шевця ✍️ Автор: Адріана Тріджіані 📝 @rm_publisher 🕊жанр: історична проза 🔖 Сюжет Історія починається в італійських Альпах. Енца та Чіро познайомились вже підлітками, хоч і жили в сусідніх селах. Коли Чіро ловить на скандальному вчинку місцевого священника - його проганяють із села і відсилають переховуватися в Америку, де він має стати підмайстром шевця в Малій Італії. Родина Енци опиняється в скруті, і вона вирушає з батьком до Америки, щоб забезпечити майбутнє своєї сім'ї. Вони обидвоє починають нове життя в Нью-Йорку, але доля неодноразово зводить їх разом - і лише після випробувань та усвідомлення Енца та Чіро воз'єднуються. ✨ Мої враження Я дуже люблю книги з історичним підґрунтям, тож і очікування від цієї історії в мене були високі — і вони повністю себе виправдали. Це прекрасна, неспішна книга, наповнена описами й деталями: життя в Альпах, побут та життя у монастирі, імміграцію й життя в Малій Італії — район Нижнього Мангеттена в якому проживали італійці, швейне ремесло, і навіть процес приготування їжі Окремо хочу зазначити наскільки чуттєво авторка показує тугу й прив’язаність до рідного краю. І, звісно ж, тут зворушлива історія кохання Чіро та Енци. Воно зовсім не ідеальне, їхня історія — про любов, яка вміє чекати, яка проходить крізь роки, відстань і життєві випробування. Енца — надзвичайно працьовита дівчина, яка завжди ставила добробут родини понад усе. Завдяки наполегливості їй вдається досягти успіху в Америці. І, здавалось би, в момент, коли Енца забезпечена та може мати красиве життя - вона вперше в своєму житті вона робить щось непрактичне, не мудре і вона обирає себе. Енца абсолютно прекрасна та викликає в мене повагу в усіх аспектах. Хоч Чіро й виріс у монастирі, релігія та Бог цікавили його мало. Авторка показує його порядним молодим чоловіком, більше зосередженим на жінках, ніж на духовному житті, на відміну від його брата.
...на фронті Чіро думав про жінок. Те, що заспокоювало його в минулому, ще більше втішало його під час війни. Він пригадав сестру Терезу. Він пригадав жінок з якими ніколи не зустрічався, а тільки бачив їх на Маллберрі-стріт.
Доля кілька разів зводила Енцу та Чіро, проте він так і не міг усвідомити своє кохання до неї. Лише коли Чіро через багато років пішов на війну, війна змусила його по-новому поглянути на власне життя.
Я знаю, що розчарував тебе, коли не прийшов, але це сталось не тому, що я тебе не кохав, це сталося тому, що я сам цього не знав.
А яка тут чудова дружба! Безкорислива і щира, вона стає міцною опорою та надійною підтримкою у найважчі моменти.
Гаразд, можливо, я уявляла нас назавжди разом, і, може, одного дня це справді станеться. Але я хочу, щоб ти знала: якщо я буду потрібна тобі, ти можеш мені написати, і я побіжу до Мінесоти. Пішки. Ти зрозуміла?
Мені книга дуже сподобалася, хоча Чіро часом викликав у мене суперечливі емоції. Та врешті-решт — кожен має свої недоліки, і у його випадку працює "краще пізно ніж ніколи". Щиро рекомендую, хто любить сімейні саги з історичним підгрунтям, а також тим, хто любить неспішне, розмірене читання!Моя оцінка: 9/10 #Читацькі_нотатки_відгук

Підписниця попросила зробити допис, де можна поділитися своїми профілями в Goodreads📖 Тож якщо вам цікаво знайти нових книжк
Підписниця попросила зробити допис, де можна поділитися своїми профілями в Goodreads📖 Тож якщо вам цікаво знайти нових книжкових друзів — йдіть в коментарі, діліться своїм профілем та додавайте одне одного в друзі✨

Перша куплена книга лютого - "Корабель призначення" "Учень убивці" (Провісники) — перша трилогія у світі Елдерлінгів мені дуж
Перша куплена книга лютого - "Корабель призначення" "Учень убивці" (Провісники) — перша трилогія у світі Елдерлінгів мені дуже сподобалась і заслужено увійшла в краще прочитане минулого року ❤️ Тож, довго не роздумуючи, я взялась збирати "Торговці з живих кораблів" — і тепер маю весь цикл📚 Тепер мені треба звільнитись з роботи аби прочитати всі цикли, які маю. Ну або навчитись жити без сну📖 P.S. перші дві книги і досі в плівочці - сумирно чекали свого часу

Нагадую за розіграш⬆️Завтра останній день Якщо вже маєте книгу - завжди можна подарувати 🎁

Давненько не говорили з вами. Розказуйте, що читали цього тижня — що сподобалось, а що не дуже? 📚 Я от дочитала прекрасну "Д
Давненько не говорили з вами. Розказуйте, що читали цього тижня — що сподобалось, а що не дуже? 📚 Я от дочитала прекрасну "Дружину шевця"🕊 Беруся завершувати книгу зі спільночиту "Тисяча осяйних сонць" - не менш по-своєму прекрасну книгу

Сьогодні мамський день✨ Сина запросили на день народження в ТРЦ ✨ І поки дитина розважається з друзями, мама теж розважається
Сьогодні мамський день✨ Сина запросили на день народження в ТРЦ ✨ І поки дитина розважається з друзями, мама теж розважається — по-своєму 📖 Дочитую "Дружина шевця" і ховаю свої мокрі очі від людей

Вчора було перше обговорення "Тисяча осяйних сонць", яке ми читали на #читацькі_нотатки_спільночит Ох і жваве було обговоренн
Вчора було перше обговорення "Тисяча осяйних сонць", яке ми читали на #читацькі_нотатки_спільночит Ох і жваве було обговорення✨ Дякую всім учасницям і чекаю з нетерпінням фінального ❤️

Сьогодні перше обговорення "Тисяча осяйних сонць" #читацькі_нотатки_спільночит ✨Обговорюємо 1-25 розділи Готуйте собі улюблен
Сьогодні перше обговорення "Тисяча осяйних сонць" #читацькі_нотатки_спільночит ✨Обговорюємо 1-25 розділи Готуйте собі улюблений напій ✨ і чекаю у коментарях ✨