fa
Feedback
Читацькі нотатки 📝

Читацькі нотатки 📝

رفتن به کانال در Telegram

Про книжкове📚 Щирі і чесні враження Обговорення і спільні читання Зв'язатись зі мною ✉️ @l_drahan

نمایش بیشتر
1 707
مشترکین
+1024 ساعت
+527 روز
+2130 روز
آرشیو پست ها
Сьогодні перше обговорення #читацькі_нотатки_спільночит Ділимось враженнями від книги "Незавершений рукопис"! 📚Обговорюємо 1
Сьогодні перше обговорення #читацькі_нотатки_спільночит Ділимось враженнями від книги "Незавершений рукопис"! 📚Обговорюємо 1-32 розділи (до 200 сторінки) Готуйте собі улюблений напій ☕️ і чекаю у коментарях 💬

Люди дуже активно готуються до обговорення 📚 🔹 @StorinkaNathnennya — ось тут: [https://t.me/StorinkaNathnennya/1125] 🔹 @thrillers_club — а тут: [https://t.me/thrillers_club/551] І ще точно знаю, що до обговорення готуються ще кілька людей Радію дуже ❤️

Здобувати освіту до неї із закладу для дівчат переходить і 17-річна Вероніка Черняхівська — майбутня українська поетеса, перекладачка, діячка «Розстріляного відродження»
Неймовірно зацікавив анонс від Vivat - чекаю із нетерпіння👆

Repost from DIVOCHE.MEDIA
У видавництві Vivat виходить роман «Боги мого краю дуже люблять кров» української письменниці, авторки текстів у DIVOCHE.MEDI
У видавництві Vivat виходить роман «Боги мого краю дуже люблять кров» української письменниці, авторки текстів у DIVOCHE.MEDIA Євгенії Кужавської. Це роман в жанрі «темної академії» (Dark Academia), що переносить у 1917-й рік, коли в Києві відкрили Другу українську гімназію, де дівчата і хлопці могли навчатись разом. Здобувати освіту до неї із закладу для дівчат переходить і 17-річна Вероніка Черняхівська — майбутня українська поетеса, перекладачка, діячка «Розстріляного відродження». Спіритичні сеанси, захоплення Вайлдом, особливі картини, таємничі культи та розслідування містичних убивств у місті раптом стають частиною її життя. Тим часом червоні загони Муравйова повільно наближаються до станції Крути. «Женя пише так, ніби ти всередині цієї історії. Вправно опрацьована історія України оживає в атмосфері dark academia. Я мріяла б про таку книгу у свої роки становлення й дорослішання і щаслива, що можу читати її зараз», — говорить про роман Кужавської засновниця DIVOCHE.MEDIA Оксана Павленко. @divochemedia

✨✨✨✨✨ Сьогодні о 21:00 будемо обговорювати першу частину #читацькі_нотатки_спільночит 📚✨ О 21:00 ✨ буде окремий допис для об
✨✨✨✨✨ Сьогодні о 21:00 будемо обговорювати першу частину #читацькі_нотатки_спільночит 📚✨ О 21:00 ✨ буде окремий допис для обговорення 🔖 Нагадую: до першого обговорення читаємо до 32 розділу.

Вирішила ділитися своїми читацькими планами на найближчий час, щоб ще більше обговорювати книги✨ Якщо у вас уже є ця книга аб
Вирішила ділитися своїми читацькими планами на найближчий час, щоб ще більше обговорювати книги Якщо у вас уже є ця книга або вона теж у планах — давайте читати й обговорювати разом 📚 Я зазвичай публікую дописи, коли починаю читати книгу або вже в процесі — тому із задоволенням поспілкуюся в коментарях. Ото мої плани на найближчий час Не знаю, чи «залетить» вам така ідея, але в будь-якому разі я все одно читатиму ці книги. Тож вирішила - треба пробувати❤️

Блогери: прочитав/ла мільйон книжок від початку року Я, яка читає Елантріс вже тиждень

Чи готова/готовий платити за оформлення книги?
Anonymous voting

Проходила опитування КСД, і там було одне питання щодо можливих покращень. І воно наштовхнуло мене на думку, яка вже зовсім не пов’язана з КСД (це я пояснюю, звідки взялось це питання). Тож мені цікаво: 📚 Чи готові ви платити більше за зріз, оформлення книги (софт тач покриття, наприклад)? 📖 Чи краще просте видання, зате доступніше за ціною? Додам опитування 👇

Прочитала 31 розділ "Незавершеного рукопису" 📖 — саме для першого обговорення для І що я вам скажу: 31-й розділ закінчується
Прочитала 31 розділ "Незавершеного рукопису" 📖 — саме для першого обговорення для І що я вам скажу: 31-й розділ закінчується просто прекрасним сюжетним поворотом 👀✨ Тепер із нетерпінням чекаю першого обговорення, яке відбудеться 06.01 💬📅

Читаючи «Незавершений рукопис», відмітила собі на 22 сторінці, що ми вже маємо: 🔪 два трупи 🚶‍♀️ одну зниклу людину 💰 одне
Читаючи «Незавершений рукопис», відмітила собі на 22 сторінці, що ми вже маємо: 🔪 два трупи 🚶‍♀️ одну зниклу людину 💰 одне пограбування 🚗 одне викрадене авто Оце так "динаміка" — у прямому й безжальному значенні😁🤪

Починаю читати Незавершений рукопис 📖 #читацькі_нотатки_спільночит ☕️ Чай — є 🏷 Стікери — на місці 📚 Настрій - такий собі,
Починаю читати Незавершений рукопис 📖 #читацькі_нотатки_спільночит ☕️ Чай — є 🏷 Стікери — на місці 📚 Настрій - такий собі, бо тільки завершила роботу 🤪 Ну що, погнали читати 👌

Прийшла показати вам красу💫 📦 Приїхало моє передзамовлення від видавництва Небо «Одне темне вікно» 🖤 Погляньте, яка вона г
+2
Прийшла показати вам красу💫 📦 Приїхало моє передзамовлення від видавництва Небо «Одне темне вікно» 🖤 Погляньте, яка вона гарна! Обкладинка, зріз і закладинка — любов з першого погляду ✨ А ще це моя перша книга від видавництво Небо із зрізом Дуже сподіваюсь, що сюжет не підведе 🤞 📚Анотація від видавництва:
У голові Елспет Спіндл ув’язнений давній, мінливий дух — вона називає його Кошмаром. Він оберігає її. Він зберігає її таємниці. Але ніщо не дається без плати — особливо магія. Коли Елспет зустрічає таємничого розбійника на лісовій дорозі, вона потрапляє у світ тіней і обману. Разом вони вирушають у небезпечну подорож, щоб вилікувати Блендер від темної магії, яка його заразила. Та чим вищими стають ставки та посилюється їхня взаємна привабливість, тим ближче Елспет до свого найстрашнішого відкриття: Кошмар повільно стає сильнішим. І вона може не зуміти його зупинити.
Розказуйте чи плануєте читати?)

✨✨✨✨✨ Сьогодні стартує #читацькі_нотатки_спільночит 📚✨ 🔖 Нагадую: до першого обговорення читаємо до 32 розділу. Гарного чит
✨✨✨✨✨ Сьогодні стартує #читацькі_нотатки_спільночит 📚✨ 🔖 Нагадую: до першого обговорення читаємо до 32 розділу. Гарного читання й буду чекати вас та ваші думки 06.01 📖 Деталі ось тут Дайте знатись в коментарях, хто читає 💬👇

✨ З Новим роком! ✨ Розпочинаю свій читацький 2026 рік із Елантріс Брендона Сандерсона 📖 Щоправда, почала читати цю книгу ще
✨ З Новим роком! ✨ Розпочинаю свій читацький 2026 рік із Елантріс Брендона Сандерсона 📖 Щоправда, почала читати цю книгу ще минулого року - о так, я ще та жартівниця 😁👌 А з якою книгою ви відкриваєте свій читацький рік? 💬📚

Вітаю всіх із наступаючим Новим роком! 🎄 Бажаю нам усім спокою, миру та надії на світліші дні. Безмежна вдячність нашим захисникам і захисницям за можливість зустрічати свята в Україні. 💙💛 І найголовніше одне бажання на всіх: нехай нарешті станеться книжковий happy end, де добро перемагає зло🙏

Останнє книжкове поповнення Моє книжкове поповнення, коли вдома є світло і голова вимита 😄 Намальовані губи - то вже бонус �
Останнє книжкове поповнення Моє книжкове поповнення, коли вдома є світло і голова вимита 😄 Намальовані губи - то вже бонус 💄

#Читацькі_нотатки_підсумки_місяця ✨ Книжкові підсумки грудня 📖 Прочитано: 8 книг + 1 дитяча 📚 Оцінки із відгуками: ❄️ Острі
#Читацькі_нотатки_підсумки_місяця ✨ Книжкові підсумки грудня 📖 Прочитано: 8 книг + 1 дитяча 📚 Оцінки із відгуками: ❄️ Острів темряви - 8/10 ❄️ Танець злодіїв - 8/10 ❄️ Найдивовижніший злочин року - 8/10 ❄️ Обітниця злодіїв - 9/10 ❄️ Провулок світлячків - 10/10 ❄️ Мстивий - 8/10 ❄️ Афера. І нічого зайвого - 9/10 ❄️ Підіграй мені -10/10 Діліться своїм прочитаним у грудні 👇

Нагадаю за розіграш віночка за донат👆 Сьогодні ввечері віночок поїде до переможця🚚

Швидкий розіграш новорічного віночка за донат Прекрасні віночки для розіграшу підготувала квіткова студія Flora Contora. Ось
+1
Швидкий розіграш новорічного віночка за донат Прекрасні віночки для розіграшу підготувала квіткова студія Flora Contora. Ось тут інстаграм студії https://www.instagram.com/floracontora/ Ціна номерочка : 100 грн Зробіть донат на благодійну банку - https://send.monobank.ua/jar/4Nvx6kD17b номер карти банки - 4874100023093407 Після донату надішліть скрін оплати в коментарях та вкажіть бажані номери Стоп розіграшу і вибір переможця коли всі номерки будуть куплені або завтра 30.12 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. Будемо вдячні за репост 🤍 Всі зібрані кошти будуть відправлені у фонд "Повернись живим". Звіт буде обов'язково.