fa
Feedback
Читацькі нотатки 📝

Читацькі нотатки 📝

رفتن به کانال در Telegram

Про книжкове📚 Щирі і чесні враження Обговорення і спільні читання Зв'язатись зі мною ✉️ @l_drahan

نمایش بیشتر
1 710
مشترکین
+1224 ساعت
+667 روز
+3530 روز
آرشیو پست ها
🎄 Хочу подякувати вам усім, що ви читаєте мене та подарувати трішки магії та тепла… Буду здійснювати чиюсь книжкову бажанку
🎄 Хочу подякувати вам усім, що ви читаєте мене та подарувати трішки магії та тепла… Буду здійснювати чиюсь книжкову бажанку 📚✨ Тож гайда писати листа (крайній день 30.11) для Миколая і вашим "Миколайчиком" буду Я 🎅🏻 Від вас: ✅Підписка на мій канал. А якщо ви ще й поділитесь дописом із другом — НЕЧИТУН оминатиме вас цілий рік 😌 ✅ Лист до Миколая в коментарях під цим постом💌 із книжковою бажанкою до 550 грн 📚 Чим креативніше — тим краще! Не стримуйте себе: малюйте, жартуйте,чаруйте✨ Від мене: 🎁 Випадковим чином 30 листопада о 14:00 із усіх "листів" оберу переможця і виконаю книжкове бажання ✨ Пишіть щиро й по-святковому, давайте творити собі гарний настрій❤️

Там у КСД класні знижки до чорної п'ятниці на обрані товари. Посилання на різні категорії знижок 👇 -70% 🛍 -50% 🛍 -30%
Там у КСД класні знижки до чорної п'ятниці на обрані товари. Посилання на різні категорії знижок 👇 -70% 🛍 -50% 🛍 -30%

Маленький фанат Зоряних війн трохи прихворів — зараз він потребує максимум уваги й маминої присутності 💛 Тому складаємо косм
Маленький фанат Зоряних війн трохи прихворів — зараз він потребує максимум уваги й маминої присутності 💛 Тому складаємо космічні кораблі 🛰🌌 Прочитала трохи більше 200 сторінок «Пісня дібров» — і це таке так добре, наче повернення додому 🌿 От би мені трохи більше годин у добі, щоб засісти й читати без перерв 😅📚

📚 Наступна книга для спільночитання обрана! Цього разу читаємо Острів темряви ▪️ Книга доступна в паперовому та електронному
📚 Наступна книга для спільночитання обрана! Цього разу читаємо Острів темряви ▪️ Книга доступна в паперовому та електронному і навіть аудіо форматах, тож кожен може обрати зручний варіант. 📅 Стартуємо читання: 28 листопада Я заклала трішки часу, щоб ми всі встигли дочитати поточні книжки, купити собі примірник або просто налаштуватись. Дати обговорень та розділи 👆 ☕️ Як усе відбуватиметься: 🔹 Ви, як учасник спільночиту, починаєте читати книгу 28 листопада — перші 17 розділів 🔹 30 листопада о 21:00 я публікую допис для першого - зручно влаштовуємось із улюбленим напоєм☕️ і ділимось враженнями 🫶 Запрошую всіх охочих приєднатись — буде цікаво й точно не без емоцій!

Прохання голосувати тих, хто справді буде брати участь в читаннях 🙏

Обираємо книгу на спільночит📖
Anonymous voting

✨ Вітаю, друзі! Як ви можете знати, а можете і не знати😁 - тут будуть проходити час від часу спільні читання #читацькі_нотат
✨ Вітаю, друзі! Як ви можете знати, а можете і не знати😁 - тут будуть проходити час від часу спільні читання #читацькі_нотатки_спільночит Я, власне, і створювала канал, бо мені мало було книжкових обговорень💁‍♀️ Минулого місяця ми читали і обговорювали Єдина вціліла ✨ Від себе пропоную варіанти для читання: 🎄Найдивовижніший злочин року - легка романтична історія з детективним сюжетом. 🌊 Острів темряви — атмосферний трилер з елементами загадки й психологічної драми пропоную його ще від першого читання😁. ✍️Незавершений рукопис - рукопис без фіналу, запитання без відповідей. Звучить інтригуюче 👉 Нагадаю і розкажу як все буде відбуватись: 🔹 обираємо книгу разом (шляхом голосування)🗳 Голосування буде трохи пізніше 🔹буде 2 обговорення - одне проміжне і одне фінальне. Часу на прочитання буде виділено вдосталь 🔹я публікуватиму пости для обговорення і у коментарях можна буде ділитися враженнями, думками📖 🔹стартуємо орієнтовно 28 листопада 🗓 Кому цікаво - давайтесь знати в коментарях🙋‍♀️Пропозиції щодо книг, питання чи уточнення - все вітається і обговорюється👌

Розіграш закінчено 🥳🥳🥳🥳🥳 Вітаємо переможців!Результати можна подивитись по кнопці

Сьогодні уже відбудеться розіграш книги о 16:00👆 Беріть участь,хто ще не встиг

Вшануймо пам’ять жертв Голодомору Щороку в четверту суботу листопада згадуємо мільйони людей, яких знищив радянський режим пі
Вшануймо пам’ять жертв Голодомору Щороку в четверту суботу листопада згадуємо мільйони людей, яких знищив радянський режим під час Голодомору. Запаліть свічку о 16:00. Пам’ятаємо🕯

Приїхали ❤️
Приїхали ❤️

А ще нагадаю, що ось тут можна виграти "Боговбивця" Ханни Кейнер

Схоже, атака минула — і набігло більше 1000 ботів 😅 Якби не чистила, то вже мала б майже 2000 підписників. Але ж кому потрібні ті мертві душі? 😉

Ну що ж… Нехай пробачать мене організатори обговорення, на яке я планувала йти 💔 Але нічого не можу з собою вдіяти 🤷‍♀️ Поч
Ну що ж… Нехай пробачать мене організатори обговорення, на яке я планувала йти 💔 Але нічого не можу з собою вдіяти 🤷‍♀️ Починаю цього товстунця — 750 сторінок, то не жарти 📚🔥 Як же хочеться знову зустрітись з героями🐺 Що читаєте сьогодні? Показуйте, діліться першими враженнями 💛📖

📖 Затруєна чаша ✍️ Автор: Роберт Джексон Беннетт 📝 @Apriori_lviv 🌳жанр: детективне фентезі 🔖 Про сюжет Молодий слідчий Ді
+2
📖 Затруєна чаша ✍️ Автор: Роберт Джексон Беннетт 📝 @Apriori_lviv 🌳жанр: детективне фентезі 🔖 Про сюжет Молодий слідчий Дініос Кол прибуває до шляхетського маєтку, де сталося жорстоке та незвичне вбивство. І ні, це не кулі, не кинджали… 🌳 Тіло жертви розриває дерево, що проросло просто зсередини. Дініос Кол разом зі своєю геніальної наставницею Анагосою Доляброю беруться розслідувати цю справу. 💡 Мої враження Якщо коротко - то мені дуже сподобалось. Автор гармонійно сплів кілька жанрів в одній книзі. Це динамічний детектив, дія якого розгортається у надзвичайно продуманому фентезійно-біологічному світі. Рослини тут — повноцінна частина сюжету: 🌿 людські здібності підсилюються спеціальними щепами, 🌿 папіроть служить будівельним матеріалом, 🌿 гриби охолоджують повітря. А май-ліхтар… довго ж я його уявляла 😁 Події відбуваються у період вогкого сезону в Ханумській імперії — державі, захищеній кількома лініями мурів від навали морських левіафанів. І, здавалось би, що може пов’язувати цих велетенських створінь із загадковим вбивством? Але дуже навіть може — і ще як! На тлі всіх цих неймовірних біологічних деталей світу Дін та Ана крок за кроком збирають ниточки, які можуть розкрити таємниче вбивство. Дін — помічник Ани та буквально її очі й вуха. Він карбувальник — людина, що здатна з абсолютною точністю запам’ятовувати й відтворювати будь-які слова чи події. Ана — геніальна, без перебільшення жінка. Читати, як вона ниточка за ниточкою майстерно розкриває нові деталі справи, було чистим задоволенням. І коли зловмисниця нарешті сама потрапила у власну пастку — я щиро хотіла аплодувати Ані. Її лайка -то настільки гармонійно вживається, що краще і сказати не можна😁
- Ох, Діне, завжди треба знаходити якусь причину для радості. Навіть у безпросвітно херові часи, уяви собі
Окремо хочеться відзначити оформлення книги - воно неймовірне! Я нічого подібного досі не читала і мені дуже ВАУ! ⭐️ Моя оцінка: 10/10 #Читацькі_нотатки_підсумки_відгук

پیام ویدیو00:33

Знайома сім'я моєї найкращої подруги, що живе в Тернополі, постраждала і втратила дуже багато під час вчорашньої атаки. Батьк
Знайома сім'я моєї найкращої подруги, що живе в Тернополі, постраждала і втратила дуже багато під час вчорашньої атаки. Батько і молодший син загинули, а мати і дві донечки дивом вижили і знаходяться зараз у лікарні 😭 Прошу небайдужих допомогти, хто чим може, сімʼї Долиняк, які постраждали від російської агресії. Щиро всім дякую 🙏🏼 🔗Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/85pNqzvg6D 💳 Номер картки банки 4874 1000 2022 9509

От дякую видавництву ВСЛ, що «Пісня дібров» прийде раніше з друку ніж очікувалось … але не від щирого серця 😅 Мені їде продо
+1
От дякую видавництву ВСЛ, що «Пісня дібров» прийде раніше з друку ніж очікувалось … але не від щирого серця 😅 Мені їде продовження «Аркану Вовків» — «Пісня дібров» 🐺 і я дуже радію 🥰 Але тепер у мене справжня дилема 🧐 З одного боку мені треба прочитати до обговорення «Уся небесна синь» на яке я заздалегідь зареєструвалась і запланувала. А з іншого — я дуууже хочу зустрітись із героями, які вже так полюбились і поринути в «Пісню дібров» І що тепер робити? 😅📖

Друзі! Канал зараз атакують боти, тому я тимчасово зробила його приватним. Якщо когось випадково видалила — це неумисно, і я щиро перепрошую. Сподіваюся, скоро все владнається 💛