fa
Feedback
Читацькі нотатки 📝

Читацькі нотатки 📝

رفتن به کانال در Telegram

Про книжкове📚 Щирі і чесні враження Обговорення і спільні читання Зв'язатись зі мною ✉️ @l_drahan

نمایش بیشتر
1 696
مشترکین
+1624 ساعت
+427 روز
+730 روز
آرشیو پست ها
Читаю цими вихідними "Забута" Ханна Бекерман 🌼 Розповідь ведеться від імені двох жінок: ✨Анна, яка втратила пам'ять після ав
Читаю цими вихідними "Забута" Ханна Бекерман 🌼 Розповідь ведеться від імені двох жінок: ✨Анна, яка втратила пам'ять після автокатастрофи ✨Лівві, яка нещодавно вийшла заміж і хоче повернутись до роботи після декретної відпустки. Цікаво як авторка поєднає (або ні) 🤦‍♀ здавалось би зовсім різні долі цих жінок. Також вже є натяки на супутні теми, які авторка хоче розкрити в цій книзі. Подобається мені 👌

📖 Зрадниця крові ✍️ Ноні Лінетт 🌟 @readberry_ua 🏷 фентезі Мої враження "Зрадниця крові" - гарне завершення цієї трилогії.
📖 Зрадниця крові ✍️ Ноні Лінетт 🌟 @readberry_ua 🏷 фентезі Мої враження "Зрадниця крові" - гарне завершення цієї трилогії. Зізнаюсь, під час читання у мене були сумніви, чи завершиться одна з сюжетних ліній, бо трохи змістився фокус історії, але авторка гарненько завершила всі розпочаті історії — і питань у мене не залишилось Ця книга значно динамічніша за попередні та містить все ще достатньо таємниць та інтриг. Авторка вміє писати писати так, аби хотілось далі читати. Особливо, кінцівки😁 В цій книзі з'являються нові персонажі, вороги стають друзями, а друзі стають ворогами. Загалом, персонажі прекрасні, хоча і можуть викликати різні емоції, в тому числі і суперечливі. Ківа в цій книзі для мене повністю реабілітувалась. Окрім усієї її звитяжності, мені дуже сподобалось, як авторка показала моральну дилему цілительки — вбити, щоб вижити… і як потім жити з цим. Джарен. Цей ідеальний книжковий чулулік в цій книзі зняв рожеві окуляри і наївність зникла Мій абсолютний краш в цій історії - Кальдон. Він - це поєднання харизми, розуму та беззаперечної підтримки. Мені треба такого друга. Тут декілька любовних ліній і одна із них із перчинкою (не та перчинка про можна подумати). Шкода, що її так мало відведено часу. Головна ж любовна лінія не про ідеальність, а про помилки й наслідки. Слоу бьорн тут настільки слоу, що я вже думала момент воз'єднання не настане. Якщо в попередніх книгах магічні здібності персонажів епізодичне явище й навіть могло скластися враження, що магія - лише легке тло історії, то в "Зрадниці крові" вона розкривається на повну. Загалом, мені сподобалось - гарно збалансована трилогія із пригодами, таємницями та, звісно ж, коханням ✨ Моя оцінка: 9/10 #Читацькі_нотатки_відгук

Сьогодні починаю читати "Забута" Ханна Бекерман 🌼 Анотація Анна Бредшоу прокидається в лікарні та розуміє: вона не пам’ятає
Сьогодні починаю читати "Забута" Ханна Бекерман 🌼 Анотація
Анна Бредшоу прокидається в лікарні та розуміє: вона не пам’ятає власного життя. Чоловік поруч здається чужим, а минуле – наче стерте. Лікарі кажуть, що пам’ять може повернутися. Але що, якщо разом із нею прийде і щось небезпечне? Тим часом Лівві Ніколсон намагається повернутися до звичного життя після декрету. Її світ стабільний і теплий, поки в ньому не з’являються тривожні деталі й люди з минулого. Здавалося б, їхні історії не пов’язані… Та дуже скоро долі цих жінок перетнуться, і правда виявиться складнішою та страшнішою, ніж вони могли уявити.
Іноді найнебезпечніші таємниці – це ті, які ми забули. Стікерочками озброїлась і я вже в передчутті тих "забутих таємниць"🤌🏻 А які книжкові плани у вас на ці вихідні?✨

Новий ромком Юлії Лаби "Найкраще «найгірше», що могло статися" — це історія про дружбу, яка переходить межу, і про кохання, в
Новий ромком Юлії Лаби "Найкраще «найгірше», що могло статися" — це історія про дружбу, яка переходить межу, і про кохання, від якого вже не сховатися. А ще про втрату контролю, яка іноді варта усіх наслідків Дуже полюбила "Усі персонажі вигадані. Або ні" пані Юлії, тому цю історію обов'язково буду читати

+1 прочитаний цикл📖 На першу і другу книги вже є відгуки на каналі. Залишу їх тут, щоб було зручно: ✨Тюремна цілителька ✨Зол
+1 прочитаний цикл📖 На першу і другу книги вже є відгуки на каналі. Залишу їх тут, щоб було зручно: ✨Тюремна цілителькаЗолота клітка Відгук на третю книгу напишу вже найближчими днями Це було дуже добре ❤️

Хто?
Anonymous voting

Тут артбукс розійшлися не на жарт🤦‍♀ Жарт це чи ні, але дуже важливе опитування додам ✨

Останні години акції НІЧ ЗНИЖОК 🔥🔥🔥 −25% на всі книжки в наявності −30% на всі комплекти в наявності Так-так, за вікном вж
Останні години акції НІЧ ЗНИЖОК 🔥🔥🔥 −25% на всі книжки в наявності −30% на всі комплекти в наявності Так-так, за вікном вже білий день, але магія цієї ночі ще не розвіялася 😉 Акція завершується об 11:00. Ще є шанс встигнути – далі ціни повернуться до звичайних 🫶

Нагадаю, що сьогодні о 20:00 розіграємо вашу бажанку Беріть участь, хто ще не встиг

Книжкові підсумки березня📖 Майже всі з посиланнями на відгуки - решта згодом, трохи не встигаю ✨Прочитано 9 книг 3800 сторін
Книжкові підсумки березня📖 Майже всі з посиланнями на відгуки - решта згодом, трохи не встигаюПрочитано 9 книг 3800 сторінок ✨За кожним хорошим чоловіком - 8⭐️ ✨Король гніву - 8⭐️ ✨Будинок із півнями - 8⭐️ ✨Втрачені квіти Еліс Гарт - 8⭐️ ✨Кінотеатр "Космос" - 8⭐️ ✨Другий сліпий син - 7⭐️ ✨Тюремна цілителька - 9⭐️ ✨Золота клітка - 9⭐️ ✨Боги мого краю дуже люблять кров - 9⭐️ Розказуйте/показуйте, що читали у березні✨ #Читацькі_нотатки_підсумки_місяця

Сьогодні син в школі зробив закладинку і подарував мені❤️ Це найцінніша закладинка, яка в мене коли-небудь була 📚
Сьогодні син в школі зробив закладинку і подарував мені❤️ Це найцінніша закладинка, яка в мене коли-небудь була 📚

📖 Золота клітка ✍️ Ноні Лінетт 🌟 @readberry_ua 🏷 фентезі Мої враження "Золота клітка" - гідне продовження "Тюремна цілител
📖 Золота клітка ✍️ Ноні Лінетт 🌟 @readberry_ua 🏷 фентезі Мої враження "Золота клітка" - гідне продовження "Тюремна цілителька", а, можливо, навіть сильніше за першу книгу Тут історія розкривається на повну: поступово відкриваються таємниці минулого, додається більше деталей, з’являються нові цікаві й харизматичні персонажі (деякі з них стали моїми фаворитами), а світоустрій об’ємніший. Магії стихій хотілось би більше в дії, але я сподіваюсь це все ще попереду Книга читається дуже легко. Авторка чудово тримає напругу - нудно не буде, бо сюжет постійно розвивається. Пазлики історії починають складатись в єдине ціле. Ківа —тут розкрилась значно більше ніж у першій книзі. Вона неоднозначна героїня і її дії викликали у мене різні емоції. І хоча було зрозуміло до чого все йде - проте спостерігати за її внутрішньою боротьбою все одно було цікаво. Джарен впевнено претендує на звання ідеального книжкового чоловіка — подекуди навіть занадто ідеального. Часом так і хотілося його струсонути, щоб він отямився 😁 Але я собі подумала - краще такі ідеальні книжкові чоловіки, ніж аб’юзери. Фінал тут ще закінчується ще потужнішим сюжетним поворотом (ніяк не можу запам'ятати те складне мені слово) ніж перша книга. Берусь одразу за продовження, бо ну що його казати, коли воно канєшно Мені все ще дуже подобається - незважаючи на іноді бісячу Ківу і довірливого Джарена ✨ Моя оцінка: 9/10 #Читацькі_нотатки_відгук

Сьогодні повернулась від батьків — тому пора для книжкового контенту 📚 Прийшла поділитись проміжними враженнями від продовже
Сьогодні повернулась від батьків — тому пора для книжкового контенту 📚 Прийшла поділитись проміжними враженнями від продовження "Тюремна цілителька", а саме —"Золота клітка" Прочитано приблизно 50%📖 і вже можу зробити кілька висновків:✨ ✨ Історія нарешті розкривається на повну - ще більше таємниць, нові класні персонажі, світ стає об’ємнішим ✨ Ківа — не проста штучка. Хоча, це і було очікувано, що вона своє ще покаже, але все одно цікаво спостерігати її внутрішню боротьбу ✨ Джарен впевнено претендує на звання ідеального книжкового чоловіка🤌🏻 моментами аж занадто Мені все ще подобається ❤️

Нагадаю, що ось тут ✨ розігруємо вашу бажанку

Сьогодні в Києві презентація трилогії «Літопис сірого ордену», яку мені, на жаль, доведеться пропустити Почуваюсь "ненадійним оповідачем", коли плани так раптово змінюються. Доросле життя, хай йому грець😔 Хто йде — скиньте фото з презентації, помилуюсь разом із вами❤️

Трохи зникла тут — приїхала до батьків (а це, між іншим, 300 км від Києва 🙈) Зараз просто насолоджуюсь часом із рідними та близькими людьми ❤️ Бажаю всім гарних вихідних ✨

Якщо ви ще не бачили - то ось тут тизер до серіалу про Гаррі Поттера https://youtu.be/RIu4sFKGi6E?si=FDIpfcGe1cvM0t2e А якщо ви вже бачили - розказуйте як вам? Мені максимально незвично✨

Починаю сьогодні продовження "Тюремна цілителька", бо нема сечі терпіти ці пекельні борошна Нагадаю,діє знижка -20% на всі кн
Починаю сьогодні продовження "Тюремна цілителька", бо нема сечі терпіти ці пекельні борошна Нагадаю,діє знижка -20% на всі книги видавництв Ранок 🌟 та READBERRY🌟 на сайті видавництва за промокодом bookishnotes (тиць на промокод аби скопіювати)

📖 Тюремна цілителька ✍️ Ноні Лінетт 🌟 @readberry_ua 🏷 фентезі Анотація Ківа Мерідан допомагає кожному, хто цього потребує,
📖 Тюремна цілителька ✍️ Ноні Лінетт 🌟 @readberry_ua 🏷 фентезі Анотація Ківа Мерідан допомагає кожному, хто цього потребує, бо вона тюремна цілителька. Та коли до лазарету потрапляє загадковий юнак, а за ним – бунтівна королева, Ківа бере на себе набагато більше, ніж просто зцілення. Вона має шанс змінити власну долю і долю інших на краще… якщо пройде випробування, вижити в яких можливо тільки за допомогою магії. Мої враження Почну з того, що тут прекрасні персонажі - і головні, і другорядні. Їх поведінка настільки адекватна, що не задумуєшся про їх вік. Жодного бісячого персонажу so far👌 (ну окрім антагоністів, звісно ж) Книга читається дуже легко і швидко - основні події книги відбуваються у в'язниці і зі світом ми ще будемо знайомитись в наступних книгах (я сподіваюсь). Початок книги мене дуже заінтригував - те, що про Ківу нічого не відомо тільки підсилювало цікавість і бажання читати далі. Її минуле постійно виринало, додаючи ще більше інтриги. У середині історії темп трохи просів і напруга на певний час пропала, але фінал це повністю компенсує Мені подобається, коли в книзі будь якого жанру піднімаються важливі теми - в цій книзі авторка торкається теми наркотичної залежності та її згубного впливу. Це перша книга з трилогії - історія тільки починається і багато деталей ще нерозкриті. Ну і кінцівка цієї книги дуже вау , тому я одразу берусь читати далі👌 Як же добре, що я не читаю цикли, якщо не маю всіх книг - бо тут продовження треба вже! Починаю задумуватись про те, аби писати враження про всю трилогію - аби вже мати цілісну картину історії. Загалом: мені сподобалось, про деякі сюжетні повороти здогадалась, але це аніскілечки не зіпсувало вражень.Моя оцінка: 9/10 #Читацькі_нотатки_відгук

Я все ще не прочитала першу, щоб знати чи треба мені друга. Хто читав, як вам? https://t.me/artbooks_ua/5163