Читацькі нотатки 📝
رفتن به کانال در Telegram
Про книжкове📚 Щирі і чесні враження Обговорення і спільні читання Зв'язатись зі мною ✉️ @l_drahan
نمایش بیشتر1 688
مشترکین
+1624 ساعت
+427 روز
+730 روز
آرشیو پست ها
1 694
Там у ВСЛ акція -35% на паперові та електронні книги
Осьо посилання
Промокод
NIGHTOWL35
Моя щира рекомендація:
✨Літопис сірого ордену трилогію
✨Тисяча осяйних сонць
✨Гемінґвей нічого не знає1 694
Книга для #читацькі_нотатки_спільночит обрана 📖
Цього разу читаємо "Залишена" Оксани Ковальчук видавництво Жорж🌟
🌿🍃Залишена - атмосферний український психологічний трилер-детектив про студентку Олю, яка, підробляючи перевезенням, знаходить труп у лісі поблизу «зони добровільного відселення» на Поліссі
Обговорювати будемо 23 травня о 21:00
Запрошую всіх охочих приєднатись❤️
1 694
заруба як завжди)
я не знаю як так виходить, але майже кожен вибір книги - нема очевидного лідера.
зараз різниця 1 голос🤦♀
1 694
Даруємо вашу книжкову бажанку до 600 грн!
Умови:
🔴бути підписаним на канал "Читацькі нотатки"
🔴бути підписаним на канал "Закопана в книги"
🔴поділитися цим дописом із друзями-книголюбами
🔴поставити під оригінальним дописом порядковий номер, наступний за номером попереднього учасника.
Переможця визначимо рандомно у вівторок, 19 травня о 20:00
Нехай щастить💗
1 694
Мала нещодавно із подругою міні-обговорення по книзі "Жінки" і мені захотілось ще. Так от, пора #читацькі_нотатки_спільночит
Мої варіанти для обговорення✨
✨"Найкраще «найгірше», що могло статися" - український ромком про стосунки двох кардинально різних людей: амбітної архітекторки Рії, яка уникає серйозних стосунків, та Лесика — спокійного власника бару
✨Кореспондентка - епістолярний роман (книга у листах), що розповідає про 70-річну Сибіл ван Антверп, яка через листування з близькими та незнайомцями переосмислює своє життя
✨Залишена - атмосферний український психологічний трилер-детектив про студентку Олю, яка, підробляючи перевезенням, знаходить труп у лісі поблизу «зони добровільного відселення» на Поліссі.
✨Книгу будемо обирати шляхом голосування - голосування буде на каналі трохи згодом
1 694
Repost from та сама жорстока авторка 😇
обережно. той самий жорстокий #гумор
а вам не здається, що нас відволікають книжковими срачами від плівок міндіча???
1 694
Я тепер розумію чому всі з мого книжкового оточення писали, що трилогію про Калеба Траскмана треба читати поспіль
На перший погляд перша і друга книга не пов'язані ніяк. От реально, тільки на 266/480 стр. другої книги з'являється очевидний зв'язок
Я була в шоці, коли то прочитала🤦♀
Я впевнена, що буду перечитувати цю серію аби тепер уже інакше дивитись на цю історію
1 694
З днем матері 💐
Обіймаю всіх матусь, чиє материнство припало на час війни. Ви - титани ❤️
Бажаю міцного здоров'я, багато багато сил, витримки і терпіння 🦉
1 694
Ранок починається з кави ✨
Читаю зараз Франк Тільє "Це було двічі" продовження історії про Калеба Траскмана
Перша книга із трилогії мені дуже сподобалась, від цієї очікую не менш захопливого сюжету
Бажаю всім гарних вихідних ☀️
1 694
Видавництво Небо відкрило перепродаж на ОДИНОЧНЕ наче б то епічне фентезі із рейтингом на Goodreads 4.4⭐️
Мені це треба📖
1 694
📖 Жінки
✍️ Автор: Крістін Генна
📝 @rm_publisher
🏷жанр: сучасна проза
Як завжди у Крістін Генни - читається дуже легко й затягує настільки, що важко відірватись
Головна героїня Френкі йде на війну в В'єтнамі медсестрою аби стати ближче до свого брата, а також аби нею пишався батько. На війні вона закохується, знаходить друзів, втрачає близьких людей і врешті решт повертається додому, де зустрічається із тотальним несприйняттям суспільства, втому числі і своїх батьків.
Ця історія для мене не тільки, про жінок, які воювали в В'єтнамі і наслідки з якими зіткнулись ветерани війни. Разом із тим історія про міцну і щиру дружбу пронесену крізь роки.
Це дуже емоційна і водночас важка книга. Треба зважати, що книга про війну
В цій історії є місце любові,хоча не завжди правильній і чистій.
Мені сподобалось, що авторка не прикрашає події, вона згадує скоєні злочини - Агент "Оранж", застосування напалму і інші. Тут добре показано, як влада приховувала від суспільства реальну картину війни.
Також мені сподобалось, що авторка приділила достатньо уваги темі психологічної допомоги та емоційного стану після пережитого на війні саме жінок, в даному випадку
Закінчуючи читати цю книгу у мене були різні припущення, як авторка закінчить цю історію, бо вона вміє розбивати серденько. Але я точно не очікувала настільки happy-end.
Якось занадто багато "воскреслих" чоловіків
✨ Моя оцінка: 9/10
#Читацькі_нотатки_відгук
1 694
Repost from 📚 Непозбувний книгочитун
Якщо у вас замала доза Дерев'янка в організмі, тримайте:
https://youtu.be/9UTZ-frkseY?si=zl5RLL522hy4DVSZ
1 694
Я дочитала📖
Як завжди в стилі авторки - пише так, що не відірватись👌
Це четверта книга авторки, яку я прочитала, і знаєте, що я помітила - що я не плакала над нею🤦♀
Попередні три книги авторки - у мене були мокрі очі, а тут все спокійно. І це не тому, що історія слабша чи менш емоційна - просто вона інакша.
Зберу думки і ,згодом, оформлю свої враження
1 694
Поплакала і стоп! Фіалка розцвіла🌸
Останнім часом навалилось трохи всього і натхнення вести канал, як мені хотілось би не було.
Частенько думала "а нахіба я ото веду той канал? воно нікому не треба".
І тут мені сьогодні в коментарях підписниця написала, що я пишу круті відгуки, які цікаво читати 🌟
Мені тааак приємно стало, що аж фіалка розцвіла😇
1 694
Вранці котики @readeat_official потішили 🌟
Брала участь у конкурсі вражень і виграла дві книги видавництва #книголав🌟
Юхууув🎉
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
