fa
Feedback
Лицарі Тіней | Влада Марі

Лицарі Тіней | Влада Марі

رفتن به کانال در Telegram

Тіньова королева вітає вас у своєму темному закутку Перший роман з тетралогії «Провідники Тіней» орієнтовно має вийти влітку 2026✨ Книжкомрії https://readeat.com/dreambooks/spysok-pysmennytsi-2 ну а раптом😏

نمایش بیشتر
279
مشترکین
اطلاعاتی وجود ندارد24 ساعت
+47 روز
+430 روز
آرشیو پست ها
Ну це вже переходить всі рамки! Не хотіла я дивитися той ваш Off campus, але тут мені трапилося це відео Ну сука, мене таким підкупить дуже легко🙂‍↕️

Вчора, як завше, ввечері з моїми дівами з літературної оргії обговорювали свої рукописи, і дійшли до теми популярних кліше, від яких ми кайфуємо Ну що ж, сьогодні готую допис про кліше в фентезі, які я страх як люблю, і сама ними не гребую в своїх книжках🤩 Колись я почула прекрасну думку, яка мені тоді обурила: спочатку навчіться писати кліше, щоб навчитись писати не клішовані історії Усвідомила її тільки зараз🤌 А ви накидайте в коментах ваші улюблені кліше, мені справді цікаво😏

В мене вже болять пальці зранку лайкати меми про палаючу мацкву😏

Увага, Київ IX століття за версією серіалу Вікінги від Нетфілкс Ота халупа з куполами — хата Олега
+3
Увага, Київ IX століття за версією серіалу Вікінги від Нетфілкс Ота халупа з куполами — хата Олега

От чесно, нехай там хоч вікінгів в космосі знімають, аби не лізли в нашу історію, бо мені досі погано від того, що Віщого Олега грав даніла казловскій Вже якщо беретесь, то хоч трішки досліджуйте чи що Просто уявляю як там в могилі вертиться Олег після того, яким його зобразили Навіть був трішки шкандаль з цього приводу, бо з тих пір як Лагерту грала Кетрін Віннік в українців до серіалу був великий кредит довіри Але після купалов даніли ригає все

Так, ну князя Олега, який живе тупо в церкві посеред степу вони вже робили, що на нас чекає на цей раз? Ольга з дронами у виг
Так, ну князя Олега, який живе тупо в церкві посеред степу вони вже робили, що на нас чекає на цей раз? Ольга з дронами у вигляді хреста?

Наснився вчора сон Сидить за столом і підписує мені книжку Артур Дронь, я стою над ним, щось розговорилися, туди-сюди, і тут я така кажу: — а я взагалі теж письменниця. Він підводить на мене очі, і такий: — да? Ніколи не чув про таку. Слава всім Богам, що сон на цьому закінчився.

Пообіцяла собі більше ніяких книжок, але ВСЛ дропнув знижки Я пропаща людина😭
Пообіцяла собі більше ніяких книжок, але ВСЛ дропнув знижки Я пропаща людина😭

Я: не люблю книжки з морськими подорожами і на морську тематику Також я: улюблений серіал дитинства — Синдбад
Я: не люблю книжки з морськими подорожами і на морську тематику Також я: улюблений серіал дитинства — Синдбад

Клянусь, я так і уявляла https://t.me/Literary_violence/1039

Як же ж це символічно… Я обожнюю «Тіні забутих предків», «Пропала грамота» та інші фільми з ним І оце таке в його дн
+1
Як же ж це символічно… Я обожнюю «Тіні забутих предків», «Пропала грамота» та інші фільми з ним І оце таке в його дн

І тут я зрозуміла, що у мене досі немає в колекції Марсельського Таро Треба терміново виправлятися
І тут я зрозуміла, що у мене досі немає в колекції Марсельського Таро Треба терміново виправлятися

Наступна зупинка 🌙
Наступна зупинка 🌙

Хотіла взяти Empire of the damned, бо хз скільки чекати перекладу, але дочитала останні 40 стр Імперії Вампірів, передумала Я не сприйматиму поруч з Гавриком жодної іншої жінки, крім Астрід.

Кончені сусіди. На жаль, нічого нового. Сподіваюся, ви та ваші близькі у порядку. Принагідно нагадую, що збір все ще існує і там все ще немає 100 тисяч. https://send.monobank.ua/jar/78GyhwbNtC

Мені троха більше🫠
Мені троха більше🫠

зайшла почитати на гудрідз відгуки на Імперію Вампірів оце відгук на 1⭐️ мінуси? це ж стартер пак міленіала, мене все влаштовує

Виходить, трошки вам заспойлерю Провідників Тіней, але я так винеслась😂 Тепер буду називати тільки так
Виходить, трошки вам заспойлерю Провідників Тіней, але я так винеслась😂 Тепер буду називати тільки так

Апдейт по саморедагуванню третьої книги Провідників Тіней, щодо проблеми, яку я нещодавно знайшла і хотіла половину переписувати Вчора я сіла і прописала арки всіх персонажів ЩЕ РАЗ, і виявила, що на 80% я висмоктала проблему з пальця🧐 Кінець.