Лицарі Тіней | Влада Марі
رفتن به کانال در Telegram
Тіньова королева вітає вас у своєму темному закутку Перший роман з тетралогії «Провідники Тіней» орієнтовно має вийти влітку 2026✨ Книжкомрії https://readeat.com/dreambooks/spysok-pysmennytsi-2 ну а раптом😏
نمایش بیشتر279
مشترکین
اطلاعاتی وجود ندارد24 ساعت
+47 روز
+430 روز
آرشیو پست ها
Ну це вже переходить всі рамки!
Не хотіла я дивитися той ваш Off campus, але тут мені трапилося це відео
Ну сука, мене таким підкупить дуже легко🙂↕️
Вчора, як завше, ввечері з моїми дівами з літературної оргії обговорювали свої рукописи, і дійшли до теми популярних кліше, від яких ми кайфуємо
Ну що ж, сьогодні готую допис про кліше в фентезі, які я страх як люблю, і сама ними не гребую в своїх книжках🤩
Колись я почула прекрасну думку, яка мені тоді обурила: спочатку навчіться писати кліше, щоб навчитись писати не клішовані історії
Усвідомила її тільки зараз🤌
А ви накидайте в коментах ваші улюблені кліше, мені справді цікаво😏
+3
Увага, Київ IX століття за версією серіалу Вікінги від Нетфілкс
Ота халупа з куполами — хата Олега
От чесно, нехай там хоч вікінгів в космосі знімають, аби не лізли в нашу історію, бо мені досі погано від того, що Віщого Олега грав даніла казловскій
Вже якщо беретесь, то хоч трішки досліджуйте чи що
Просто уявляю як там в могилі вертиться Олег після того, яким його зобразили
Навіть був трішки шкандаль з цього приводу, бо з тих пір як Лагерту грала Кетрін Віннік в українців до серіалу був великий кредит довіри
Але після купалов даніли ригає все
Так, ну князя Олега, який живе тупо в церкві посеред степу вони вже робили, що на нас чекає на цей раз? Ольга з дронами у вигляді хреста?
Наснився вчора сон
Сидить за столом і підписує мені книжку Артур Дронь, я стою над ним, щось розговорилися, туди-сюди, і тут я така кажу:
— а я взагалі теж письменниця.
Він підводить на мене очі, і такий:
— да? Ніколи не чув про таку.
Слава всім Богам, що сон на цьому закінчився.
Пообіцяла собі більше ніяких книжок, але ВСЛ дропнув знижки
Я пропаща людина😭
Я: не люблю книжки з морськими подорожами і на морську тематику
Також я: улюблений серіал дитинства — Синдбад
+1
Як же ж це символічно…
Я обожнюю «Тіні забутих предків», «Пропала грамота» та інші фільми з ним
І оце таке в його дн
І тут я зрозуміла, що у мене досі немає в колекції Марсельського Таро
Треба терміново виправлятися
Хотіла взяти Empire of the damned, бо хз скільки чекати перекладу, але дочитала останні 40 стр Імперії Вампірів, передумала
Я не сприйматиму поруч з Гавриком жодної іншої жінки, крім Астрід.
Кончені сусіди. На жаль, нічого нового. Сподіваюся, ви та ваші близькі у порядку.
Принагідно нагадую, що збір все ще існує і там все ще немає 100 тисяч.
https://send.monobank.ua/jar/78GyhwbNtC
зайшла почитати на гудрідз відгуки на Імперію Вампірів
оце відгук на 1⭐️
мінуси? це ж стартер пак міленіала, мене все влаштовує
Виходить, трошки вам заспойлерю Провідників Тіней, але я так винеслась😂
Тепер буду називати тільки так
Апдейт по саморедагуванню третьої книги Провідників Тіней, щодо проблеми, яку я нещодавно знайшла і хотіла половину переписувати
Вчора я сіла і прописала арки всіх персонажів ЩЕ РАЗ, і виявила, що на 80% я висмоктала проблему з пальця🧐
Кінець.
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
