fa
Feedback
Book Beach🖤

Book Beach🖤

رفتن به کانال در Telegram

Присутній контент 18+, відгуки без цензури 🖤 Популяризую українське 💛 З приводу співпраці пишіть в повідомлення каналу або @Lana_v_o🤍

نمایش بیشتر
5 251
مشترکین
-324 ساعت
-257 روز
-4030 روز
آرشیو پست ها
photo content

Завдання на вечір/ніч — прочитати книгу 🥹
Завдання на вечір/ніч — прочитати книгу 🥹

Провела клуб-обговорення книги «Церква» видавництва Богдан 🌟 Всі хто прийшов дуже вам дякую, бо подужати 700ст це потужно 💪
+2
Провела клуб-обговорення книги «Церква» видавництва Богдан 🌟 Всі хто прийшов дуже вам дякую, бо подужати 700ст це потужно 💪 До нових зустрічей 🥰

Анонси липня від КСД в мені тут приглянулось дуууууже багато книг 🌟 Що точно беру: Відьмак — база, ґрунт, фундамент. Моє перше знайомство з фентезі. Поки беру лише перший том Чорне серце — дуже чекала на цю книгу, бо капець як цікаво чим закінчиться історія Енігма — мені дуже подобається як пише авторка, моя душа відпочиває, коли читаю її дарк Пʼятеро братів — ну як я можу оминути Дуглас, тим паче тут буде «розслідування» в ви наче любите мої відгуки на її книги На що ще заглядаюсь: Серця в Атлантиді — збірка дідуся Кінга, я читала мало його книг, але дуже хочу це виправити Кожен виток долі — маю три попередні книги авторки, поки не читала, але тут є дракони Повільне споглядання всього тихого — та сама історія, маю попередні книги, але ще не читала Хтось знає — обожнюю Ві Кіланд, цю книгу буду позичати у подруги Збирач кісток — фільм та серіал по цій книзі просто неймовірні. Дуже люблю фільм з Вашингтоном та Джолі, цю теж буду брати в подруги А ви пригледіли щось собі? 💘 так, декілька ❤️‍🔥 поки одну-дві 💅🏻 нічого не зацікавило 🌚 ще думаю

Неймовірні манги від видавництва Nasha Idea 🌟 Палац таємних убивств. Том2 — Хвалін донька чиновника, який є одним з майстерн
+1
Неймовірні манги від видавництва Nasha Idea 🌟 Палац таємних убивств. Том2 — Хвалін донька чиновника, який є одним з майстерних убивць і він навалить жах на всю імперію. Але дівчина вирішила, що хоче жити звичайне життя і не йти батьковим шляхом. Не те щоб в неї це добре виходило У пошуках слави. Том 2 — засновано на реальній історії художника. Юний та наївний Ян Сань-Лан за підтримки батьків та брата вирушає у школу мистецтв в Париж, а там його чекають ще ті пригоди Берсерк — темна історія про демонів та богів, про помсту, що виросла зі зради… Про чоловіка, який утратив усе, крім жаги стояти на ногах і боротися навіть тоді, коли світ остаточно збожеволіє Яка з манг зацікавила? 💘 Палац таємних убивств 🥰 У пошуках слави 🔥 Берсерк ❤️‍🔥 всі 💅🏻 жодна

Зловила себе на думці, що нарешті почала цінувати сон. Раніше спокійно лягала о 2:00-3:00 і в 7:00 прокидалась. Але зраз дууу
Зловила себе на думці, що нарешті почала цінувати сон. Раніше спокійно лягала о 2:00-3:00 і в 7:00 прокидалась. Але зраз дуууууже стараюсь до 1:00 вже заснути 😴

Анонси липня від КСД в мені тут приглянулось дуууууже багато книг 🌟 😘 Що точно беру: Відьмак — база, ґрунт, фундамент. Моє
Анонси липня від КСД в мені тут приглянулось дуууууже багато книг 🌟 😘 Що точно беру: Відьмак — база, ґрунт, фундамент. Моє перше знайомство з фентезі. Поки беру лише перший том Чорне серце — дуже чекала на цю книгу, бо капець як цікаво чим закінчиться історія Енігма — мені дуже подобається як пише авторка, моя душа відпочиває, коли читаю її дарк Пʼятеро братів — ну як я можу оминути Дуглас, тим паче тут буде «розслідування» в ви наче любите мої відгуки на її книги 😏 На що ще заглядаюсь: Серця в Атлантиді — збірка дідуся Кінга, я читала мало його книг, але дуже хочу це виправити Кожен виток долі — маю три попередні книги авторки, поки не читала, але тут є дракони Повільне споглядання всього тихого — та сама історія, маю попередні книги, але ще не читала Хтось знає — обожнюю Ві Кіланд, цю книгу буду позичати у подруги Збирач кісток — фільм та серіал по цій книзі просто неймовірні. Дуже люблю фільм з Вашингтоном та Джолі, цю теж буду брати в подруги А ви пригледіли щось собі? 💘 так, декілька ❤️‍🔥 поки одну-дві 💅🏻 нічого не зацікавило 🌚 ще думаю

Шановні, хто знає де взяти таку окуляри? Ну буде треба. Якісні 🙂
Шановні, хто знає де взяти таку окуляри? Ну буде треба. Якісні 🙂

Книга дочитана навіть раніше ніж я сподівалася. Ще вчора вночі. Квіз по ній зроблений, залишилось купити подаруночки і до обг
Книга дочитана навіть раніше ніж я сподівалася. Ще вчора вночі. Квіз по ній зроблений, залишилось купити подаруночки і до обговорення все готово 🤍 Не зважаючи на дуже багато зайвої інформації, сама історія та задумка мені сподобались. Відгук буде вже завтра (може) ⛪️ І ще я вже декілька тижнів хотіла суші, тому коли ввечері, коли вже не було так жарко, то ще й смачно поїла 🍣

📚✨ Магія, загадки та незвідані світи на найбільшому книжковому фестивалі України З 17 по 20 вересня на ВДНГ пройде шоста «Кн
📚✨ Магія, загадки та незвідані світи на найбільшому книжковому фестивалі України
З 17 по 20 вересня на ВДНГ пройде шоста «Книжкова країна». Цього сезону вона буде «Загадковою»: у центрі уваги — історії, які пробуджують уяву, відкривають простір для мрій і дозволяють бодай на мить відпустити реальність. 📖 У програмі: масштабний книжковий ярмарок із сотнями учасників, презентації книжок, зустрічі з письменниками, автограф-сесії, публічні розмови, дитячі події, майстеркласи, інтерактиви та активності для всієї родини. Також на фестивалі відбудеться Премія Книжкових блогерів — цього сезону обиратимуть найбільш обговорювану книгу іноземного автора.
Вхід вільний! Плануєте відвідати осінню Книжкову Країну ? 💘 звісно 💅🏻 нєа 🤔 поки думаю

Діла йшли не те що х*йово, но і ніззя сказать, шо харашо 🙂
+1
Діла йшли не те що х*йово, но і ніззя сказать, шо харашо 🙂

Ну нарештіііііііі Маю сподівання, що третя частина вийде цього року Дані з ТГ видавництва Богдан 🌟 "Завжди й довіку. Том 2.
Ну нарештіііііііі Маю сподівання, що третя частина вийде цього року Дані з ТГ видавництва Богдан 🌟
"Завжди й довіку. Том 2. Темне весілля" Стелли Так уже їде до нас😱 Друкарня повідомила, що надрукували книгу на місяць раніше і вже готують до відправки. Передпродаж залишимо на сайті до 1 липня😊
Хто теж чекає на продовження? 💘 чекаю ❤️‍🔥 не чекаю

photo content

Як же мене втомила ця книга. Мені хотілось бути як герої — пити вино або віскі щоб легше читалось 🫠 Окрім того що тут моя «у
Як же мене втомила ця книга. Мені хотілось бути як герої — пити вино або віскі щоб легше читалось 🫠 Окрім того що тут моя «улюблена» тема — зрада, багато зрад, то ще й написано наче якось пафосно. Не подумайте, я не хочу жити в якійсь бульбашці де не існує зрад. Я доросла жінка і знаю, що вони трапляються доволі часто 🫠 Але це, бляха, не означає, що їх потрібно подавати як щось цілком нормане. Таке, що є частиною стосунків. Та тут до останнього розділу 90% персонажів, це ті кому зраджували, або хто зраджував 😠 🫠 Головні герої. Які ж вони скучні, от просто жодної симпатії до них нема. Абсолютно. А ще дуже багато ниють і вражають себе практично святими. Я дуже сподівалась, що в кінці вони не будуть разом, чесно. Дорослі люди, а тут на секундочку всім 30+, мають такі подвійні стандарти та таку шалену жалість до себе. Наче дві амеби, чесне слово 🫠 І на десерт — подруга головної героїні. Як же я не люблю таких людей. Фу, просто фу. Навʼязлива до неможливого. Влаштовує якісь незрозумілі побачення всліпу, запрошує подружку туди і на те, що їй не подобається. Чи цікавиться вона тим, що любить Кріс? Ні, а нащо, їй краще знати. І цей її «спалах гніву» про несправедливе ставлення до жінок, які зрадили. Що типу якщо це чоловік, то це окей, така природа. А якщо жінка, то фу, шлюха. Але знаєте що? Вже наступного дня вона шкодувала про ці слова, бо раптом хлопець з яким вона почала зустрічатися вирішить що дівчина психічка. Дура, ти психічка не через це. А хлопець, до речі, нормальний 🫠 Коротше, всі персонажі мені були гидкі. Ладно, окрім буквально деяких другорядних. Ооооо, а ще стосовно Рона та його дружини. Хто читав, той пойме. Чесно? Я розумію поведінку Рона і його бажання помсти. Не виправдовую, бо його так конкретно занесло, але розумію. І замість того, щоб вчинити так, як з ним вчинив головний герой на крису, треба було як мінімум поговорити 🫠 Всіх на терапію. Хоча… Головний герой ходив на неї, не можу сказати, що помогло. Їм вже певно нічого не поможе 🫠 Навіть нема бажання щось більше писати А як вам? ❤️ читали і сподобалось ⚡️ читали, ну так, нормальна 💘 не читали але плануєте 🔥 не планували, але тепер задумались 💔 не читали і не плануєте 🤷🏼‍♀️ читали але не сподобалось #відгук@book_beach

Щоб встигнути до суботи до обговорення (яке я і веду) мені треба читати по 175 сторінок в день. Поки що у мене 0/700 ☺️
Щоб встигнути до суботи до обговорення (яке я і веду) мені треба читати по 175 сторінок в день. Поки що у мене 0/700 ☺️

«Егоманіяк» (рейтинг на Goodreads 4,2) 💛 Я зрозуміла, що книги Ві Кіланд для мене guilty pleasure. Дуже динамічно, гаряче і
«Егоманіяк» (рейтинг на Goodreads 4,2) 💛 Я зрозуміла, що книги Ві Кіланд для мене guilty pleasure. Дуже динамічно, гаряче і разом з тим мило. Так, драма теж присутня але не розтягується на всю книгу, максимум декілька розділів 💛 Історія про те, як випадок та наївність можуть кардинально змінити життя. Емері через своє незнання орендує офіс за готівку, зрозуміло, що її обманули. Дрю повертається в Нью-Йорк і знаходить в своєму офісі дивну жінку. І як вишенька на торті — з неї злітає спідниця 💛 Дрю відомий адвокат із сімейного права, який займається розлученнями. Емері - психологиня, яка намагається врятувати шлюб своїх клієнтів. Ідеальна пара, правда? 💛 Через певні обставини, цікавість та явну симпатію, Дрю дозволяє Емері залишитись в його офісі, поки секретарка на лікарняному і поки дівчина не знайде нове приміщення. Вони починають більше часу проводити разом та пізнавати одне одного 💛 Мені сподобалося як поступово розкривається минуле героїв. Як воно на них вплинуло і які наслідки вони зараз мають розгрібати. Не можу пояснити чому, але от чогось мені не хватило. Можливо більше взаємодії Емері та її друга, це б додало більше емоцій. І трохи більше взаємодії Дрю та його колишньої дружини 💛 Отож, це чудова книга з якою я провела хороший вечір. Посміялась, співпереживала, трохи злилась але залишилась задоволеною. Епілог майже довів мене до сліз (дякую гормони, що саме зараз балуєтесь) 8/10 💛 видавництво КСД 🌟 Книга: https://ksd.ua/product/ehomaniiak А як вам? ❤️ читали і сподобалось ⚡️ читали, ну так, нормальна 💘 не читали але плануєте 🔥 не планували, але тепер задумались 💔 не читали і не плануєте 🤷🏼‍♀️ читали але не сподобалось #відгук@book_beach

«Сутінки» (рейтинг на Goodreads 3,68 і щоб ви розуміли мінімум 7,44 млн читачів) 📖 Ну що, нарешті і я прочитала цю базу, ґру
«Сутінки» (рейтинг на Goodreads 3,68 і щоб ви розуміли мінімум 7,44 млн читачів) 📖 Ну що, нарешті і я прочитала цю базу, ґрунт, фундамент вампірських історій. Але якщо той факт, що я дивилась фільм «Дивергент» допоміг мені під час читання книги, то те, що я колись дивилась «Сутінки» зіграло зі мною злий жарт. Я весь час бачила в голові недолугих Стюарт та Паттінсона. Але в книзі вони нормальні! 📖 Окей, думаю сюжет вам не потрібно переказувати, бо навіть якщо ви не дивились фільм, то точно знаєте про що він. Із дивного в сюжеті, це те, що 17-ти річна дівчина так легко прийняла наявність вампірів. Але нехай, ми до такого звикли 📖 А от що я не відчула в книзі, так це час. Склалось враження наче всі події відбувались умовно кажучи за тиждень і я така «як ви вже можете казати, що кохаєте😠». А потім сцена на балу в школі і я розумію, що від знайомства пройшло вже так нормально часу 📖 Ближче до кінця книги, я таки змогла викинути з голови образи кіношних Белли та Едварда і стало легше. До речі, не всі культові фразочки з фільму є в книзі 📖 Загалом, мені сподобалось, а якби я читала її в років 15-17, то це було б ваааау. І ще варто врахувати, що книга написана в 2006 і як для того часу, то це теж вау. Отож, не шкодую, що прочитала і буду читати продовження. До речі, чула, що наступні книги відрізняються від фільмів (не те щоб я ці фільми дивилась, лише перший, але суть знаю) 7/10 🧛 видавництво Stone Publishing 🌟 А як вам? ❤️ читали і сподобалось ⚡️ читали, ну так, нормальна 💘 не читали але плануєте 🔥 не планували, але тепер задумались 💔 не читали і не плануєте 🤷🏼‍♀️ читали але не сподобалось #відгук@book_beach

Нові анонси від РМ 🥰 Мені зацікавили аж 4 книги, хто знає де взяти ґроші? Будьте людьми — родіться інформацією 🔥 Місто впал
+2
Нові анонси від РМ 🥰 Мені зацікавили аж 4 книги, хто знає де взяти ґроші? Будьте людьми — родіться інформацією 🔥 Місто впалих янголів — так, я вирішила що мені потрібна ще одна полиця суто для однієї авторки. Тим паче вони гарні і я чула багато хороших відгуків і вже маю 4 її книги ❤️ Темрява всередині нас — я читала у авторки «Донька короля піратів» і мені дуже сподобалось, тож тепер треба другу частину доньки і цю теж хочу 🌊 Голос Океану — хочу більше книг на морську тематику, а сирени, то просто любов 🌸 Голоси влітку — я читала у авторки лише «Зимове сонцестояння» і маю ще «Шукачі мушель» це дуже повільні та життєві історії. Рідко, але буває, що мені таке хочеться Ви щось собі приглянули? 💘 так ❤️‍🔥 ні ⚡️ поки не знаю

Фото з архіву 🌸
+1
Фото з архіву 🌸

«Фінальний драфт» (рейтинг на Goodreads 4,13) 🌟 Якщо цю книгу розглядати як своєрідний стьоб на жарт, типу як «Дуже страшне
«Фінальний драфт» (рейтинг на Goodreads 4,13) 🌟 Якщо цю книгу розглядати як своєрідний стьоб на жарт, типу як «Дуже страшне кіно» в кінематографі, то це норм. Але я брала її як трилер 🌟 Головна героїня пише сценарії до фільмів і щоб їй краще працювалося разом з чоловіком вони їдуть в засніжені Карпати. Далі все по класиці: вона отримує смс і свої фото; розуміє, що за ними слідкують; має травму минулого; змінювала імʼя; чоловік поводиться дивно; племінник власника будиночку теж дивний; та й власник теж. Ну і звісно, куди ж без цього — заметіль, відсутність звʼязку, тіло в сусідньому будинку і відчуття, що тепер полюють на героїв 🌟 Навіть сама героїня протягом книги декілька разів зауважує — якби таке трапилось з героїнею моїх робіт, то мене б засміяли. Мені було буда шкода того, яке минуле було в жінки і малі а всього її довелось пережити. І в момент, коли наче б то все налагодилось, на неї хтось полює 🌟 Загалом доволі непогана книга з захоплюючим сюжетом та крутою динамікою. А зимові Карпати це завжди прекрасно (хоча мені не хватило описів) 🌟 Чуть не забула, фінал. Він теж тут класичний якщо розглядати книгу як стьоб. Але якщо як трилер, то 🙂 🌟 Тому моя вам порада, коли будете читати книгу, то не сприймати її як класичний трилер і буде вам щастя 6/10 🗻 видавництво Темпора 🌟 А як вам? ❤️ читали і сподобалось ⚡️ читали, ну так, нормальна 💘 не читали але плануєте 🔥 не планували, але тепер задумались 💔 не читали і не плануєте 🤷🏼‍♀️ читали але не сподобалось #відгук@book_beach #сучукрліт