fa
Feedback
СвітлоБот ⚡️ Резиденс

СвітлоБот ⚡️ Резиденс

رفتن به کانال در Telegram

ЖК “Софія Резиденс” черга 3.2 Канал автоматичних повідомлень про світло. Створіть свій Світлобот тут: https://svitlobot.in.ua. Власник каналу: @ads_hubs. Мапа світлоботів: https://svitlobot.in.ua/map

نمایش بیشتر
5 614
مشترکین
-124 ساعت
-97 روز
-4130 روز
آرشیو پست ها
🔖 Графік відключень на сьогодні, 23.01.2026 (П'ятниця), група 3.2: ▪️00:30 - 07:30 (7 год.) ▪️11:00 - 18:00 (7 год.) ▪️21:30
🔖 Графік відключень на сьогодні, 23.01.2026 (П'ятниця), група 3.2: ▪️00:30 - 07:30 (7 год.) ▪️11:00 - 18:00 (7 год.) ▪️21:30 - 24:00 (2.5 год.)

🔴 00:49 Світло зникло 🕓 Воно було 4год 58хв 🗓 Очікуємо за графіком о 07:30

🔋Локація для зарядки 🌬Бонус: сушка волосся Салон TANEGINAA 📍Проспект Мартинова, 5 Маємо генератор. Можемо: підзарядити телефони, павербанки, підзарядити тільки невеликі станції, зігріти смачною кавою/чаєм, розігріти Вашу їжу, безкоштовно посушити волосся. Уточнення щодо можливості зарядки станцій або сушіння волосся: Писати 🔵 @taneginaa Дзвонити (в робочі години) 📞068 326 17 16 #зарядити

🔖 Графік відключень на сьогодні, 22.01.2026 (Четвер), група 3.2: ▪️03:30 - 10:30 (7 год.) ▪️14:00 - 21:00 (7 год.) 🔖 Графік
🔖 Графік відключень на сьогодні, 22.01.2026 (Четвер), група 3.2: ▪️03:30 - 10:30 (7 год.) ▪️14:00 - 21:00 (7 год.) 🔖 Графік відключень на завтра, 23.01.2026 (П'ятниця), група 3.2: ▪️00:30 - 07:30 (7 год.) ▪️11:00 - 18:00 (7 год.) ▪️21:30 - 24:00 (2.5 год.)

🔋Локація для зарядки Салон MOA 📍вул. Молодіжна 10 🕐 Працюємо: 10:00-20:00 (можемо довше) Працюємо на генераторі, можемо підзарядити ґаджети та зарядні станції, є Wi-Fi (оптоволокно). Можна працювати. Кава/чай є. ⚠️ Зарядка станцій — за попереднім записом (через обмежене навантаження на генератор) 💬Писати: @moabeautyspace або @annaains #зарядити

🔋Локація для зарядки Кафе “Aura” ЖК Софія Резиденс, прос-т. Мартинова, 3 🕐 Пряцюємо: Вівторок-Пʼятниця 15:00-23:00 Субота-Неділя 13:00-23:00 Працюємо на генераторі, можемо підзарядити ваші гаджети, маленькі зарядні станції, є Wi-Fi. #зарядити

ℹ️Для легкого пошуку, де зарядитися, використовуйте хештег «зарядити»

🔋локація для зарядки: 👋 Кому потрібно зарядити станції — приходьте в магазин «Будмир». 📍вул. Щаслива, 32а 🕐з 09:00 до 18:00. Завжди раді допомогти! 🤝 #зарядити

🔋Нова локація для зарядки: Кафе HYGGE прос-т. Мартинова, 13 Працуємо на генераторі (на жаль не дуже потужний), можем заряджати телефони, планшети, павербанки, маленькі станції. Є вайфай, можно працювати, якщо потрібно!

Хто зайшов в групу, але не може писати👆
Хто зайшов в групу, але не може писати👆

💬 Увімкнув повідомлення для бізнесу. Якщо у вас є можливість заряджати портативні станції мешканців ЖК Резиденс та Софія, Волошковий, Щасливий, Сонячний, ті що поряд (може когось забув, вибачте). Напишіть в повідомлення, будемо публікувати в каналі ваші адреси, назву вашого закладу. Хто хоче просто поспілкуватися на тему світла welcome до чату на районі @narayonisb Тільки не забудьте пройти підтвердження, там захист від ботів. Вас буде перекидати на капчу від Google так потрібно.

❗️ Шановні мешканці, у зв'язку із перенавантаженням системи електропостачання, не у всіх будинках на даний момент наявне світло. Спеціалісти працюють, потрібно зачекати. Точний час відновлення електропостачання поки невідомий. Єдине прохання до мешканців, при увімкненні світла відразу не вмикати всі прилади в квартирі, оскільки все це призводить до вибивання та перегоряння автоматики, що несе за собою ще більшу затримку із подачею світла.

🔋Ще одна локація для зарядки: 👋 Кому потрібно зарядити станції — приходьте в магазин «Будмир». 📍вул. Щаслива, 32а 🕐з 09:00 до 18:00. Завжди раді допомогти! 🤝

❗️❗️❗️Підтримайте сусідів, допоможіть зарядити портативні зарядні станції. Невідомо скільки буде світло ще.

ℹ️УК Софії в курсі проблему, подають заявку в ДТЕК

❗️ На Боголюбова десь трансформатор бахнув. Управляюча компанія має подати заявку в ДТЕК.

Поважна, може, управляюча компанія Резиденс. У вас 50% жилого комплекса без світла, диспетчер вимикає телефон, відправляє людей до ДТЕК. Хочу вам нагадати: ДТЕК не обслуговує внутрішньобудинкові мережі, це виключно ВАША зона відповідальності. Спочатку нехай ваш електрик перевірить, чи приходить напруга на будинок, і якщо ні — нехай він як фахівець подає офіційну заявку. В області критична ситуація з електрикою, а ви займаєтесь незрозуміло чим!

На секунду здалося світло вимкнули 😮‍💨

Пробачте, емоції 🙈

Сука! Сердечно прихватило😵‍💫😂