СвітлоБот ⚡️ Резиденс
رفتن به کانال در Telegram
ЖК “Софія Резиденс” черга 3.2 Канал автоматичних повідомлень про світло. Створіть свій Світлобот тут: https://svitlobot.in.ua. Власник каналу: @ads_hubs. Мапа світлоботів: https://svitlobot.in.ua/map
نمایش بیشتر5 614
مشترکین
-124 ساعت
-97 روز
-4130 روز
آرشیو پست ها
🔖 Графік відключень на сьогодні, 23.01.2026 (П'ятниця), група 3.2:
▪️00:30 - 07:30 (7 год.)
▪️11:00 - 18:00 (7 год.)
▪️21:30 - 24:00 (2.5 год.)
🔴 00:49 Світло зникло
🕓 Воно було 4год 58хв
🗓 Очікуємо за графіком о 07:30
🔋Локація для зарядки
🌬Бонус: сушка волосся
Салон TANEGINAA
📍Проспект Мартинова, 5
Маємо генератор.
Можемо: підзарядити телефони, павербанки, підзарядити тільки невеликі станції, зігріти смачною кавою/чаєм, розігріти Вашу їжу, безкоштовно посушити волосся.
Уточнення щодо можливості зарядки станцій або сушіння волосся:
Писати
🔵 @taneginaa
Дзвонити (в робочі години)
📞068 326 17 16
#зарядити
🔖 Графік відключень на сьогодні, 22.01.2026 (Четвер), група 3.2:
▪️03:30 - 10:30 (7 год.)
▪️14:00 - 21:00 (7 год.)
🔖 Графік відключень на завтра, 23.01.2026 (П'ятниця), група 3.2:
▪️00:30 - 07:30 (7 год.)
▪️11:00 - 18:00 (7 год.)
▪️21:30 - 24:00 (2.5 год.)
🔋Локація для зарядки
Салон MOA
📍вул. Молодіжна 10
🕐 Працюємо: 10:00-20:00 (можемо довше)
Працюємо на генераторі, можемо підзарядити ґаджети та зарядні станції, є Wi-Fi (оптоволокно). Можна працювати. Кава/чай є.
⚠️ Зарядка станцій — за попереднім записом
(через обмежене навантаження на генератор)
💬Писати:
@moabeautyspace або @annaains
#зарядити
🔋Локація для зарядки
Кафе “Aura”
ЖК Софія Резиденс,
прос-т. Мартинова, 3
🕐 Пряцюємо:
Вівторок-Пʼятниця 15:00-23:00
Субота-Неділя 13:00-23:00
Працюємо на генераторі, можемо підзарядити ваші гаджети, маленькі зарядні станції, є Wi-Fi.
#зарядити
🔋локація для зарядки:
👋 Кому потрібно зарядити станції — приходьте в магазин «Будмир».
📍вул. Щаслива, 32а
🕐з 09:00 до 18:00.
Завжди раді допомогти! 🤝
#зарядити
🔋Нова локація для зарядки:
Кафе HYGGE
прос-т. Мартинова, 13
Працуємо на генераторі
(на жаль не дуже потужний), можем заряджати телефони, планшети, павербанки, маленькі станції.
Є вайфай, можно працювати, якщо потрібно!
💬 Увімкнув повідомлення для бізнесу.
Якщо у вас є можливість заряджати портативні станції мешканців ЖК Резиденс та Софія, Волошковий, Щасливий, Сонячний, ті що поряд (може когось забув, вибачте).
Напишіть в повідомлення, будемо публікувати в каналі ваші адреси, назву вашого закладу.
Хто хоче просто поспілкуватися на тему світла welcome до чату на районі @narayonisb
Тільки не забудьте пройти підтвердження, там захист від ботів. Вас буде перекидати на капчу від Google так потрібно.
❗️ Шановні мешканці, у зв'язку із перенавантаженням системи електропостачання, не у всіх будинках на даний момент наявне світло.
Спеціалісти працюють, потрібно зачекати. Точний час відновлення електропостачання поки невідомий.
Єдине прохання до мешканців, при увімкненні світла відразу не вмикати всі прилади в квартирі, оскільки все це призводить до вибивання та перегоряння автоматики, що несе за собою ще більшу затримку із подачею світла.
Repost from НОВИНИ НА СОФІЇ - DMN
🔋Ще одна локація для зарядки:
👋 Кому потрібно зарядити станції — приходьте в магазин «Будмир».
📍вул. Щаслива, 32а
🕐з 09:00 до 18:00.
Завжди раді допомогти! 🤝
❗️❗️❗️Підтримайте сусідів, допоможіть зарядити портативні зарядні станції. Невідомо скільки буде світло ще.
❗️ На Боголюбова десь трансформатор бахнув. Управляюча компанія має подати заявку в ДТЕК.
Поважна, може, управляюча компанія Резиденс.
У вас 50% жилого комплекса без світла, диспетчер вимикає телефон, відправляє людей до ДТЕК.
Хочу вам нагадати:
ДТЕК не обслуговує внутрішньобудинкові мережі, це виключно ВАША зона відповідальності.
❗Спочатку нехай ваш електрик перевірить, чи приходить напруга на будинок, і якщо ні — нехай він як фахівець подає офіційну заявку.
В області критична ситуація з електрикою, а ви займаєтесь незрозуміло чим!
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
