fa
Feedback
dead angle

dead angle

رفتن به کانال در Telegram

"Добре, що про мене забудуть. Забудуть ті, хто марні й нерозумні."

نمایش بیشتر
413
مشترکین
+224 ساعت
+27 روز
+630 روز
آرشیو پست ها
#scrin
#scrin

Панове, у нас знову збір! Але цього разу уже з нашою безпосередньою участю у вигляді допоміжної банки в команді «ЖИТТЯ БЕНТЕЖ
+1
Панове, у нас знову збір! Але цього разу уже з нашою безпосередньою участю у вигляді допоміжної банки в команді «ЖИТТЯ БЕНТЕЖНЕ» під крилом @foderline Раніше організатор збору @d.aariii допомагала з машиною та планшетами, а зараз працюють для 1 роти РУБпАК ББпС “NOVA” ОПБр імені гетьмана Богдана Хмельницького, що на східному напрямку, та збирають на: - ретранслятор - акумулятор - приймач - антену - відеопередавач - передавач для FPV-дрона Наша загальна ціль – 50 000 гривень Моя ціль – 6 000 гривень Монобанка Ми вдячні за будь-яку копійку та репост, адже інвестиція у військо це інвестиція у ваше з нами майбутнє. Також, якщо ви теж маєте аудиторію та бажання створити допоміжну банку, ви завжди можете написати під пост Ірині

photo content

Repost from POSADKA
photo content

photo content

photo content

photo content

Self Esteem Fund - Aperture Science Psychoacoustic Laborator.mp33.25 MB

sticker.webp0.19 KB

photo content

sticker.webp0.21 KB

photo content

Repost from Fumo remains🌻
Fumorning Staug_
Fumorning Staug_

photo content