fa
Feedback
Гальчин в крипті

Гальчин в крипті

رفتن به کانال در Telegram

Показую як виносити хороші кошти з крипти. Без лишньої води! Стосовно співпраці чи реклами пишіть @nazar_qwe Менеджер: @qwe_ads | @S0ni_k | @ostapsmm | @movebyAyro | @pifagor_dao | @kassurp | @castomy | @Arch1k3 | @mka301 | @cryptojohans | @vo1tage_web

نمایش بیشتر
1 598
مشترکین
-224 ساعت
-147 روز
-3630 روز
آرشیو پست ها
WING шорт лудка

Толком $CARV не бачу сенсу шортити, так звісно є сенс так як дроп дає 5% від капи, фандинг буде забирати кожні 4 години 2% пози і тим самим ми потрапляємо на нього о 15.00 Є сенс зайти в шорт після того як начислять фандинг, тобто зразу після 15.00, тим самим зменшивши ризики для себе Буду напевно так і робити, але шил буде брати своє!

Добийте гарант мені пліс, просто підписатися та написати комент)

‼️Розіграш на 200 гривень 🎧2 щасливчика отримають по 100 гривень на карту від адміна Що робити? ➡️ Підписуємось на канал ➡️
‼️Розіграш на 200 гривень 🎧2 щасливчика отримають по 100 гривень на карту від адміна Що робити? ➡️ Підписуємось на канал ➡️ Кидаємо + в коментарі під цим постом, та свій порядковий номер 🎧Так як ворку зараз немає вирішив бахнути вам розіграш, тому не гайте часу 📆Результати завтра в 19.00

Знайомтеся - Ваня, 15 років, каналу сьогодні 1 рік 🎉 Всім дякую що ви підписані та стежете за мною та моїми діями в цьому тя
Знайомтеся - Ваня, 15 років, каналу сьогодні 1 рік 🎉 Всім дякую що ви підписані та стежете за мною та моїми діями в цьому тяжкому світі крипти. Були як і хороші моменти так і погані, за рік тяжкої праці канал мав 2300 підписників, які були залиті з "точно ца трафіка". Після чого канал мав 1300 підписників та наразі радію що нас 1800 криптанів Продовжуємо в тому ж дусі та не забуваємо про дисциплінку та деколи підкидуємо собі мотивації йти далі і далі до більших вершин Так як я видалив розіграш на 200 грн то за саме краще привітання з річницею каналу закину на каву

Залітаємо в гемний сейл $BEST від Best Wallet, який зібрав уже 11млн$👍 Best Walletце приватний некастодіальний гаманець, вони мають DEX-обмінник прямо в гаманці та скоро повинні випустити власну криптокартку. Залітаю в сейл на 30$, адже проєкт топовий, зараз можемо залетіти в сейл до лістингу та лутанути пару іксів. Що отримають учасники сейлу? ⚫️У вас будуть нижче комісії в середині гаманця ⚫️Доступ до нових функцій ⚫️Підвищенний процент до стейкінгу — Залітаємо в сейл вже зараз, скоро кінець першого раунду, (мінімум можна занести 0.20$, тож спробувати може кожен!) Сам залетів, та надіюсь отримати пару іксів, слідкуйте за новинами в їхньому телеграм каналі. 😉 Halchyn Crypto | Підписатися | Чат

Спостерігав за фандингом $VIDT, сам токен по собі дуже волонтивний, як я їх називаю лоу капні токени Спочатку о ±19.30 фандинг складав: Bybit: 3% MEXC: -0.3% Відразу розумів, що таке число триматися 4 години не буде, і як кінцевий результат ставки зменшилися в 3 рази, байбіт 1% , мекс залишився так само. Взагалі як і говорив позиції розглядати варто за 30 хвилин до фандингу, але вже тоді було зрозуміло що це не найкращий варіант набрати позицію, думав набрати, але спред між біржами складав більше 1% , якби я і дуже добре набрав позицію якимось чудом, то всерівно б був мінус, який покрив б фандинг, але в кінцевому результаті вийшов б мінус Тому я вирішив зайти в хай кап токен, та отримати плюс, та легко набрати позицію та закрити її, чим з лоу кап токеном чекати кращого момента, тим більше коли ним легко маніпулювати та збрити спершу шортистів а потім лонгістів Якщо щось ще не зрозуміло, чекаю питання в коментарях

Bitrue x Halchyn Crypto знову замутив для вас партнер промо 😁 Зробили для вас нове партнер промо де за холд та оборот 3к$ на
Bitrue x Halchyn Crypto знову замутив для вас партнер промо 😁 Зробили для вас нове партнер промо де за холд та оборот 3к$ на ф'ючах можна залутати легкі +-30$ чистими Що робити? ⚫️Реєструємо новий акаунт на Bitrue ⚫️Підтверджуємо свій номер телефону (обов'язково) ⚫️Робимо чистий депозит 100$ але ще треба 10-15$ на комсу ⚫️Торгуємо 3к$ обороту на споті або ф'ючерсах Нагороди: $20-$40 USDT кожному Період кампанії: 14 квітня - 28 квітня Детальніше: тик-тик В будь-якому випадку ви будете в плюсі, також щоб на довго не заморожувати кошти воркайте в останній день, всерівно багато хто не відпрацьовує 😉 Halchyn Crypto | Підписатися | Чат

Завтра вже моє лице тут буде, торт файний доречі буде, замовив з фото на тортику А по ворку, сьогодні буде промо bitrue та далі продовжую заробляти на фандингу, та чуть чуть лудки Якщо що завтра каналу буде 1 рік )

‼️Розіграш на 200 гривень 🎧2 щасливчика отримають по 100 гривень на карту від адміна Що робити? ➡️ Підписуємось на канал ➡️
‼️Розіграш на 200 гривень 🎧2 щасливчика отримають по 100 гривень на карту від адміна Що робити? ➡️ Підписуємось на канал ➡️ Кидаємо + в коментарі під цим постом, та свій порядковий номер 🎧Так як ворку зараз немає вирішив бахнути вам розіграш, тому не гайте часу 📆Результати завтра в 19.00

Що я для себе дізнався у фандингу: Взагалі можна робити навіть із 200$ і лутати 7-10$ на день, за сьогодні у мене так... Трекер дуже полегшує процес пошуку фандингів. Але актуальний фандинг краще чекати за 15-10 хв до самого фандингу (чекав у 18.40, думав у що зайти, типу аналіз, і в 18.50 я вже набрав позі і чекав) Головне навчитися набирати і закривати позиції, так як у мене за сьогодні фандінг давав +, і начебто все ок, фандінг залутал, але через те що я набрав погано позу, можна вважати що був спред між біржами і я Лонг на мекс взяв на хаях, а на Лбанк взяв шорт на дампі, і коли я закрив на Лбанк +12 на Мекс -15, фандінг покрив пози до нуля, і комісії дали -0. 5$, так як у мене деп малий, і профіт 7$ то 0.5$ трохи є 😂 Ну ось і все, і врахуйте що LBank дає РК і не дозволяє (заморожує змогу вивести деп) вивести деп, якщо у вас позі відкриті менше 5 хв (як мені написав менеджер. Будуть питання пишіть в коментарі! Сервіс: https://uainvest.com.ua/arbitrage 😉 Halchyn Crypto | Підписатися | Чат

Активно пробую фандинг, сьогодні відпочиваю, тому завтра напишу вам як ним займатися, та напишу профіти і мінусп

+7$ за 2 хв, поза дуже мала була якщо що, можна було і більше

8 хвилин...
8 хвилин...

Всі шилять біржу Toodor, для мене вона недуже, за день пишуть ±5 людей щоб підключити ту партнерку, біржа мені довір'я не дає, тому і нічого не роблю та і вам нічого про неї не пощу

Починають призодити реварди, я без проходки

Забираємо гроші на баланс за декілька хвилин 😊 Біржа AscendEX дозволяє брати участь у будь-якій з акціях (можна навіть у всі
Забираємо гроші на баланс за декілька хвилин 😊 Біржа AscendEX дозволяє брати участь у будь-якій з акціях (можна навіть у всіх) та взяти частку від AirDrop Що робити? ⚫️Ідемо за посиланням та проходимо верифікацію ⚫️Регаємо акк і депаем 30-50$ ⚫️Пишемо менеджеру в лс свій User ID, і отримуємо $ на баланс Акція 1: ⚫️Депозит +30$, та поділяєте пул у 6,000$ Акція 2 ⚫️Зробіть будь-який торговий обсяг +30$, і розділяєте пул в 4,000$ Акція 3 ⚫️Зробіть депозит +50 $ трейд спот + $5к та трейд ф'ючерси на +$30к Реварди: ⚫️50 $ спот + 25 $ ваучер (першим 1-2) ⚫️25 $ спот + 25 $ ваучер (3-8 місця) 10 рандомних користувача отримають по 5$ Дедалйн: 16 квітня 🥳 Також за кожні 1к$ обороту буду бекати 25% комісії, пишіть @halchyn_Ivan 😉 Halchyn Crypto | Підписатися | Чат

Токен $BABY funding Відкриваємо на однакову кількість загальної позиції 🟢MEXC - ~ -2% 🔴LBank - ~ -0.4% Плече не більше 3х , нараховують кожні 4 години. Просто залишається чекати коли фандинг зрівняють та закрити позицію

‼️Розіграш на 200 гривень 🎧2 щасливчика отримають по 100 гривень на карту від адміна Що робити? ➡️ Підписуємось на канал ➡️
‼️Розіграш на 200 гривень 🎧2 щасливчика отримають по 100 гривень на карту від адміна Що робити? ➡️ Підписуємось на канал ➡️ Кидаємо + в коментарі під цим постом, та свій порядковий номер 🎧Так як ворку зараз немає вирішив бахнути вам розіграш, тому не гайте часу 📆Результати завтра в 19.00

Лудо двіженія, тому можна зайти і забрати на кохве