Гальчин в крипті
رفتن به کانال در Telegram
Показую як виносити хороші кошти з крипти. Без лишньої води! Стосовно співпраці чи реклами пишіть @nazar_qwe Менеджер: @qwe_ads | @S0ni_k | @ostapsmm | @movebyAyro | @pifagor_dao | @kassurp | @castomy | @Arch1k3 | @mka301 | @cryptojohans | @vo1tage_web
نمایش بیشتر1 599
مشترکین
-124 ساعت
-147 روز
-3630 روز
آرشیو پست ها
1 598
Repost from Easy Profit 💵 Крипта
І зразу кілька лайфхаків:
⚫️Економічно найбільш вигідно робити 16400$ покупок/продажів в BSC, а ще точніше в $ZKJ
⚫️Тримати на балансі 10000$+ замість 1000$+ дає +1 дроп за 15 днів, що еквівалентно депозиту під 30-40% річних
⚫️Не обов’язково забирати дроп зразу, можна навіть наступного дня зранку, а потім ще дроп за поточний день.
⚫️Щоб краще зрозуміти, чи варто отримувати дроп, можна користуватися цим сайтом, який показує загальний пул для нагород і % розподілу. Якщо залишається кілька годин до дедлайну, щоб забрати дроп, при цьому нагорода більше 90-100$ і забрали тільки 30-60% пула, то є сенс отримати дроп і пізніше майже стільки ж зверху за рахунок досипки з нерозподіленого пула
⚫️Кожин 1 бал, який ви в середньому заробляєте щодня, дає вам змогу отримати +1 дроп кожних 15 днів
⚫️Не треба багато думати над стратегією, просто щодня без пропусків робити обʼєми + депозит і все. Головне щоб обʼєм більше 2048$+
⚫️Сейли з перепідпискою більше 20к% краще пропускати
⚫️Вигідніше робити обʼєми в Binance wallet
Якщо щось пропустив, напишіть в коментарях
1 598
І ви ще думаєте чи підписуватися на мій 2 канал? Торгую лише на 100$ 🚀
https://t.me/+Bl1N98XnvWswYTM6
https://t.me/+Bl1N98XnvWswYTM6
https://t.me/+Bl1N98XnvWswYTM6
1 598
https://x.com/humafinance/status/1925926321105838547?s=19 🚀
Опа опа, пресейл для стейкерів jup. Лок на 3 місяці, віддадуть токени наприкінці серпня. Я заношу на фул сайз, думаю вийде смачно. Приємні підписки + офф саппорт юпітера
1 598
Ринок сповнений можливостей. Завжди
Ми все ще катаємося на гойдалках бичка/ведмедик, але досить шукати виправдання, час поглянути правді в очі - стригти капусту можна на будь-якому ринку
Я помітив для себе канал FLAVA - те місце, де інфа реально дає профіт. Якщо коротко, чол пише живі лонгріди, розповідає, як заробити тисячі $ буквально з $0 у кишені
Ну і плюсом, автор докладно розкриває, як профітити на трейді в steam. А ця ніша вкрай недооцінена. Спойлер: там на тебе чекає інфа про 400X на будь-який сайз
Кому цікаві справжні смарт-муви, які може повторити кожен - https://t.me/+4C5sI9He42A5OTcy
⏳ Доступ до каналу відкритий 24 години
1 598
Завтра нове IDO ALLO на Binance Web3 ⚡️
🟠Початок о 11:00 - 13:00
✅Анонс: https://x.com/binancezh/status/1925136991760646558
Будете витрачати поінти на цей сейл чи чекаєте на аірдроп Soon🤔
1 598
Переломний момент для арбітражніків спредів та фандингу?
Сьогодні почалася масова розсилка від LBank про те що скоро ми зможемо виводити тільки свої кошти, саме наше Укр гео ну і інші
Лбанк дуже часто давав різні спреди та показував фандос вище чим на інших біржах, роблячи дуже хороші ситуації для юзерів, луталася не одна сотня $ з всіх дій
Для мене трохи прикро. АЛЕ ЯК ОБІЦТИ ЦЕ?
⚫️Купуємо проксі та створюємо акаунт на гео яке не локнули
⚫️Торгуємо без і верифікації або шукаємо дропа
⚫️Тримаємо зручну вам суму на балансі щоб у разі РК не було тяжко сприймати замороження, або втрата їх на місяць
Зняти РК буде дуже важко так як треба стояти та знімати відео, дроп це робити не буде, тому тут як варіант тільки торгувати без верифікації
1 598
Знов дроп XTER
Щоб отримати дроп треба 194 поінти, тотал виходить 90$/аккаунт
За отримання дропу будуть знімати 15 поінтів (я скіп)
1 598
БЕЗКОШТОВНІ 200$? ТА ЛЕГКО 😁
Bitget роздає 86 $NXPC (~200$) просто за те, що зробиш пару рухів
Що робити?
⚫️Підписався на твіттер Bitget
⚫️Ретвітнув той самий пост
⚫️Торгуй NXPC на 1к торгового об'єму (саме я зробив стільки)
⚫️Заповни форму
Дедлайн — 22 травня
Дуже легко можна заабузити та і взагальному на ворк 5хв досить достатньо, відпрацьовуємо та чекаємо ревард
😉 Halchyn Crypto | Підписатися | Чат
1 598
Прийшли реварди за промо Bitget 🚀
цілими днями моніторю лудку, тому пости про абуз бірж чуть рідше, а так все в щітпості)
1 598
Як вам взагалі ці муви Маска?
Взагалі дуже файно що він міняє аватарки кожний тиждень (майже). Дуже файно що всі ці пари є на МЕКС і ми відторговуємо це в +
Є багато парсерів Ілона (якщо треба пишіть в коменти скину)
Стежимо за парсерами, включаємо повідомленняч на всі лудо канали і чекаємо
1 598
Фастові 5 $
Потрібно купити і продати: https://www.binance.com/en/activity/trading-competition/NXPC-Spot-Campaign
1 598
Дроп на $200 від Binance
Для доступу та щоб отримати дроппотрібно 187 балів
Також доступ є у тих чий UID закінчується на 9 і більше 143 балів.
Смарт заклеймити так як премаркету 1$+ за токен, та і від халяви відмовитися важко
Продати можете о 9.00 на лістингу
1 598
Легендарні промо Bybit на 1к зелених? 😊
Вчора побачив жоский шил по тгк промо де ревард по премаркету ~700$ , а це значить женемо аки, де ми отримаємо 600 токенів $NXPC
Що робити?
⚫️Реєструємось на Bybit
⚫️Підтверджуємо участь
⚫️Купили/продали NXPC на 100$
У нас є тільки 10к мість, тому на лістингу торгуємо відразу, дуже багато хто вже прогнав аки, але у вас є час до 9.00. Ну і від себе скажу що премаркету довіряти не можна, ну от сильно вони зависили прайс, тому очікую 400+$ на акаунт
Лістинг завтра в 9:00 а це значить що ми будемо відторговувати об'єм в першу ж хвилину, буде жоска волонтивність, тому ви можете як і купити так і продати в мінус або плюс, лімітками сенсу великого не бачу.
1 598
Чувак пиздец принтит. Короче, смотрите сами, влом рассказывать — я мониторю канал.
https://t.me/kxxcrypto
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
