fa
Feedback
Гальчин в крипті

Гальчин в крипті

رفتن به کانال در Telegram

Показую як виносити хороші кошти з крипти. Без лишньої води! Стосовно співпраці чи реклами пишіть @nazar_qwe Менеджер: @qwe_ads | @S0ni_k | @ostapsmm | @movebyAyro | @pifagor_dao | @kassurp | @castomy | @Arch1k3 | @mka301 | @cryptojohans | @vo1tage_web

نمایش بیشتر
1 600
مشترکین
-124 ساعت
-147 روز
-3630 روز
آرشیو پست ها
Ви це бачили🤯 Канал DARK PHANTOM знову відкривається. Кожен день нові новини угоди на фючерсах та споті та багато іншого на чому можна заробити. Власник каналу буде робити шлях з 50$ до 1к$ вже найближчим часом Заходьте щоб встигнути⌚️ https://t.me/+4CJR5qzV6jQyZmIy

Новий сейл на Sonar – Harmonix👍 Harmonix оголосив про запуск сейлу свого токена на платформі Sonar. Основні умови сейлу Виді
Новий сейл на Sonar – Harmonix👍 Harmonix оголосив про запуск сейлу свого токена на платформі Sonar. Основні умови сейлу Виділено: 2.4M $XAP Оцінка: $25M FDV Ліміти: Юзери – $500–$100K Паблік – $500–$60K 100% розблокування на TGE 🕙Що робити ? — Заходим на сейл — Натискаємо Register й проходимо верифікацію, (якщо не зроблено раніше) — Поповнюємо баланс у USDT/USDC — Перевіряємо алокацію після перепідписки — Отримуємо токени в TGE Період реєстрації: вже стартував і триватиме до 1 грудня 13:00 Сейл: 1–3 грудня

Binance запустив нові стейкінг Earn 200% APR за 7 днів🟡 Binance офіційно запустив стейкінги на ALLO, BANK, KITE, MET з 200%
Binance запустив нові стейкінг Earn 200% APR за 7 днів🟡 Binance офіційно запустив стейкінги на ALLO, BANK, KITE, MET з 200% річних. Ліміти: ALLO – до 2000 BANK – до 5000 KITE – до 2000 MET – до 1000 Що робити ? — Входимо на Binance або робимо новий акаунт — Проходимо KYC (або робимо 80$ обороту) — Купуємо потрібний токен ALLO / BANK / KITE / MET — Переходимо в Earn — Закидуємо на 7 днів Чому може не показуватись пул? Треба зробити мінімум 80$ обороту на споті. Після цього пули в Earn відкриваються.

Reya на Coinlist – новий сейл від топових фондів😎 Coinlist запустили сейл Reya, PerpDEX із тижневим обсягом $1.7B. В проєкта
Reya на Coinlist – новий сейл від топових фондів😎 Coinlist запустили сейл Reya, PerpDEX із тижневим обсягом $1.7B. В проєкта вже $16M від Coinbase Ventures, Framework Ventures, Wintermute та інших фондів. На Coinlist планують дозібрати ще $3M. Що робити ?🖱 — Зареєструватися на Coinlist або увійти в свій акаунт — Перейти на сейл Reya — Внести депозит у USDT/USDC (ERC20) від $100+ — Дочекатися старту сейлу Основні деталі сейлу: Депозити: 25 листопада 19:00 – 2 грудня 19:00 по Києву Токени: 160,000,000 $REYA (2% від саплаю) Розблокування: 50% на TGE, 50% лінійно за 6 місяців Алокація: від $100 (USDT/USDC, ERC20)

Граємо в рулетці від Binance💪 Binance вчора запустив рулетку де можна забрати від 0.006 $ETH це приблизно 17$ до 7000 $USDC�
Граємо в рулетці від Binance💪 Binance вчора запустив рулетку де можна забрати від 0.006 $ETH це приблизно 17$ до 7000 $USDC💰 Що робити ? — Реєструємося на Binance — Заходимо в акцію — Робимо депозит від 100$ — Купуємо і продаємо BNB на 55$ Промо діє тільки для нових користувачів або тих, хто ще ніколи не торгував на акаунті. Кінець рулетки: 26 грудня 2025, 01:59

Залітаємо в новий xPool MON на BingX👏 BingX нещодавно запустила новий xPool MON, де можна заробляти поінти всього за 4 днів
Залітаємо в новий xPool MON на BingX👏 BingX нещодавно запустила новий xPool MON, де можна заробляти поінти всього за 4 днів стейкінгу. Що робити ? — Реєструємся на BingX та проходим KYC — Робим торговий оборот 5000$ — Кидаєм MON/USDT/USDT в xPool — Отримуєм поінти (конвертація буде пізніше) 🗓Стейкінг: 4 дні Старт: 24 листопада, 10:00 UTC

Залітаємо прямо зараз у новий Token Splash від Bybit 😮 Bybit запустив нове промо Token Splash U, де можна зловити нагороди я
Залітаємо прямо зараз у новий Token Splash від Bybit 😮 Bybit запустив нове промо Token Splash U, де можна зловити нагороди як новим юзерам, так і старим. 10 000 U лише для нових, і всього 1 500 місць, тому залітаємо фастом. Що робити ? — Реєструєшся на Bybit або входиш у свій акаунт — Заходиш у розділ Token Splash і тикаєш на Join Новим юзерам: Внести 1 000$ депозиту та зробити 1 000$ торгового об’єму в токені U Для старих: Накручуєш торговий об’єм від 500$ в USDT, чим більше крутиш, тим більша нагорода

Нова підгонка Щоб менше витрачати часу на ресерч інфи, я вирішив відразу підготувати ах*енну папку, де зібрав кращих СНД інфл
Нова підгонка Щоб менше витрачати часу на ресерч інфи, я вирішив відразу підготувати ах*енну папку, де зібрав кращих СНД інфлів (виходячи з того, хто зараз активний і кадає норм інфу). Сподіваюся, що до кінця року будуть смачні теми і ми з вами напринтимо трохи $$$, а і так через навчання можу не встигати кидати всі актуальні теми, тому чекайте також їх — тик

💸 Економ до 65% на комісіях під час переказів USDT у мережі TRON EconomTRX — це Telegram Mini App, який дозволяє орендувати
+2
💸 Економ до 65% на комісіях під час переказів USDT у мережі TRON EconomTRX — це Telegram Mini App, який дозволяє орендувати енергію для оплати переказів безпечно та без доступу до вашого гаманця. Як це працює: 1. Поповнюєте баланс застосунку EconomTRX у USDT або TRX у розділі «Поповнення». 2. Зберігаєте адреси гаманців USDT у розділі «Гаманці». 3. У розділі «Купити енергію» обираєте кількість енергії та гаманець, з якого плануєте переказ. 4. Підтверджуєте оплату — TRX за оренду спишеться з балансу застосунку. 5. Після підтвердження замовлення енергія надходить миттєво. Тепер можна здійснити переказ USDT на будь-яку адресу. ❌ Звичайний переказ USDT у мережі TRON на біржовий гаманець коштує 13,77 TRX (~3,87 $) ✅ З EconomTRX той самий переказ коштує лише 6 TRX (~1,68 $) 💵 Різниця — ваша економія. • 🔒 Безпечно — доступ до гаманця не потрібен • 💰 Вигідно — економія до 65% на переказах • ⚡ Зручно — збережені адреси гаманців прямо в Telegram 👉 Спробуйте просто зараз: @economtrx_bot

Забираємо швидко до 5-30 $MMT від Binance🤩 Основне: 200,000 $MMT для нових користувачів: внеси $100 нових коштів і отримай 2
Забираємо швидко до 5-30 $MMT від Binance🤩 Основне: 200,000 $MMT для нових користувачів: внеси $100 нових коштів і отримай 25 $MMT (до 8,000 учасників) 600,000 $MMT для всіх користувачів: зроби торгівлю на $500 у парі MMT/USDT та отримай випадкову нагороду від 5 до 30 $MMT (до 40,000 учасників) Що робити ? — Реєструємося на Binance (KYC) — Переходимо в промо — О 12:00 торгуємо 500$+ в парі MMT/USDT Швидко залітаємо зараз, бо місця розлітаються дуже швидко

Залітаємо в Xpool $KITE на біржі BingX🌈 У пул можна закинути до 6000$ USDT або 5 BNB з одного акаунта, а для нових користува
Залітаємо в Xpool $KITE на біржі BingX🌈 У пул можна закинути до 6000$ USDT або 5 BNB з одного акаунта, а для нових користувачів ще є окремий ліміт – 2000$ USDT. Кожному новачку видають торговий ваучер на 100$, тож почати можна навіть з мінімального депу. Що робити ? — Реєструємось на BingX (або юзаємо старий акаунт) — Для старих користувачів робимо оборот 5000$ в парі USDC/USDT (без комісії) для доступу до пулу — Переходимо в розділ Xpool — Чекаємо на лістинг і отримуємо нагороду 🗓Деталі: Старт 3 листопада о 13:00 (за Києвом) Кінець 7 листопада о 14:00 Лістинг монети $KITE  3 листопада о 15:00

Нарешті дочекалися легендарного LaunchPool на Binance $KITE🐔 Після майже піврічної тиші Binance знову запускає новий пул з т
Нарешті дочекалися легендарного LaunchPool на Binance $KITE🐔 Після майже піврічної тиші Binance знову запускає новий пул з токеном $KITE Що робити ?🤑 — Зареєструй акаунт на Binance — Перейди у розділ LaunchPool — Вибери пул і занеси $FDUSD (можна купити прямо на біржі) — Старт фарму був 11.1 о 02:00 ночі за Києвом Уночі активність нижча, і шанс зайти в пул значно більший. Пофармити останні 12 годин точно варто якщо є норм лікви Halchyn

Крута тулза, яка допомагає мені бути в курсі всіх подій, користуюся вже півроку. Дуже зручно, що у них є фільтрація реклами/папок/гівів, свого роду Adblock в ТГ, і тепер там немає спаму, який так сильно дратує, тільки корисний контент без сміття https://t.me/sparser Хто хоче додати свій канал в парсер — @S0ni_k

О 13:00 за Києвом стартує Airdrop $BOS🤩 Формат: FCFS – хто перший, той і отримав! Для участі потрібно 240 балів 2688 (~25$),
О 13:00 за Києвом стартує Airdrop $BOS🤩 Формат: FCFS – хто перший, той і отримав! Для участі потрібно 240 балів 2688 (~25$), але поріг зменшується на 5 кожні 5 хвилин, поки триває роздача, тому робіть дуже швидко. Також сьогодні на OKX Boost з’явилась нова роздача LITKEY пул 2.5kk, можна залетіти одразу після $BOS

Запустився новий X Launch $XNL на OKX Web3🐸 OKX знову годує, та запускає новий launch X $XNL Основне: — Boost Volume: $256 —
Запустився новий X Launch $XNL на OKX Web3🐸 OKX знову годує, та запускає новий launch X $XNL Основне: — Boost Volume: $256 — Boost Balance: $250 Що робити ? — Зареєструйся в OKX Wallet — Підтверди участь — Виконай мінімальні умови (Boost Volume та Boost Balance) ⏰Крайній термін підтвердження: 10:00, 29 жовтня 😼Клейм токенів відкривається: 14:00, 29 жовтня Halchyn

Чому немає тем, які вічно годують? Тому що банально змінюється ринок і те, що вчора приносило прибуток, не факт, що сьогодні
Чому немає тем, які вічно годують? Тому що банально змінюється ринок і те, що вчора приносило прибуток, не факт, що сьогодні буде смачно насипати $ або тему сильно не розформують. Як було з DCA або Binance Alpha. Для себе зрозумів, що важливо тримати норм інфополе зі смартами, щоб влітати в нові темки в першому вагоні, а також бути в курсі всіх їхніх мувів. Особисто я для себе зібрав такий пак (який періодично оновлюю і частина смартів вже перевірені часом) — Клік Хлопці реально смарт

Починаємо цей тиждень з нового бусту на OKX⌨️ Сьогодні вийшов новий LaunchX з токеном $BLUAI. Останнім часом OKX реально щедр
Починаємо цей тиждень з нового бусту на OKX⌨️ Сьогодні вийшов новий LaunchX з токеном $BLUAI. Останнім часом OKX реально щедро роздає нагороди. Умови: Мінімальний Boost баланс – $250 Мінімальний Boost оборот – $256 Що робимо ? — Переходимо на Launch X — Приймаємо участь у бусті — Робимо оборот 256$ та чекаєм на розподіл нагород Дедлайн: до 28 жовтня, 11:00 Клейм нагород: з 28 жовтня 15:00 до 11 листопада 15:00

Фіксований стейкінг на MEXC до 15% на 30 днів😎 На MEXC стартував новий фіксований стейкінг із нормальними відсотками, а для
Фіксований стейкінг на MEXC до 15% на 30 днів😎 На MEXC стартував новий фіксований стейкінг із нормальними відсотками, а для нових користувачів ще й гарні короткі пропозиції під шалений APR. Основне: 15% річних на 30 днів Мінімальний деп від $5 000 до $100 000 Можна зняти достроково, але відсотки не нараховуються Доступно всім користувачам з пройденим KYC Що робити ? — Зареєструватися в MEXC — Пройти KYC — Зайти у вкладку Staking — Обрати потрібний стейкінг Для новачків ще є ексклюзивні офери: USDT – 600% APR на 2 дні (100–200 USDT) Circle Group – 400% на 5 днів (0.67–2 CRCLON) Apple – 400% на 5 днів (0.39–1.17 AAPLON) Tesla – 400% на 5 днів (0.23–0.69 TSLAON) ENA – 600% на 3 дні (240–500 ENA) І все це можна просто поєднати з Launchpad SOL для нових користувачів😛

Залітаємо в Momentum Сейл на BuildPad😮 Momentum це мультичейн DEX, який знижує комісії на 80% і підвищує доходність LP. Зібр
Залітаємо в Momentum Сейл на BuildPad😮 Momentum це мультичейн DEX, який знижує комісії на 80% і підвищує доходність LP. Зібрав багато інвестицій від OKX Ventures, Coinbase Ventures, Circle та інших. Що робити ?🤪 — Реєструємось на BuildPad — Проходимо KYC (з 22 по 25 жовтня) — Заносимо депозит (мінімум $50, максимум $20k) SUI, USD1, BEP-20, BNB — Для варіанту з 250 млн$ робите депозит від $3k у HOLD — Для варіанту з 350 млн$ просто проходиш KYC і прив'язуєш гаманець до BuildPad 🗓Дати: KYC: 22 жовтня 13:00 – 25 жовтня 05:00 Депозити: 27–28 жовтня Розподіл токенів: до 31 жовтня 13:00

Ринок дійсно оживає Після флешкрашу я кілька днів відпочив і вирішив трохи змінити свій підхід — прибрати високий ризик і луд
Ринок дійсно оживає Після флешкрашу я кілька днів відпочив і вирішив трохи змінити свій підхід — прибрати високий ризик і лудку, бо, як показав досвід, у один момент можна все проєбати. Також я пересклав свою особисту папку інфлів, щоб бути в курсі ситуації на ринку в різних напрямках — клік. Тут, якщо що, лише хлопці, за якими я стежу або яких мені порадили.