Гальчин в крипті
رفتن به کانال در Telegram
Показую як виносити хороші кошти з крипти. Без лишньої води! Стосовно співпраці чи реклами пишіть @nazar_qwe Менеджер: @qwe_ads | @S0ni_k | @ostapsmm | @movebyAyro | @pifagor_dao | @kassurp | @castomy | @Arch1k3 | @mka301 | @cryptojohans | @vo1tage_web
نمایش بیشتر1 600
مشترکین
-124 ساعت
-147 روز
-3630 روز
آرشیو پست ها
1 600
Ви це бачили🤯
Канал DARK PHANTOM знову відкривається.
Кожен день нові новини угоди на фючерсах та споті та багато іншого на чому можна заробити.
Власник каналу буде робити шлях з 50$ до 1к$ вже найближчим часом
Заходьте щоб встигнути⌚️
https://t.me/+4CJR5qzV6jQyZmIy
1 600
Новий сейл на Sonar – Harmonix👍
Harmonix оголосив про запуск сейлу свого токена на платформі Sonar.
Основні умови сейлу
Виділено: 2.4M $XAP
Оцінка: $25M FDV
Ліміти:
Юзери – $500–$100K
Паблік – $500–$60K
100% розблокування на TGE
🕙Що робити ?
— Заходим на сейл
— Натискаємо Register й проходимо верифікацію, (якщо не зроблено раніше)
— Поповнюємо баланс у USDT/USDC
— Перевіряємо алокацію після перепідписки
— Отримуємо токени в TGE
Період реєстрації: вже стартував і триватиме до 1 грудня 13:00
Сейл: 1–3 грудня
1 600
Binance запустив нові стейкінг Earn 200% APR за 7 днів🟡
Binance офіційно запустив стейкінги на ALLO, BANK, KITE, MET з 200% річних.
Ліміти:
ALLO – до 2000
BANK – до 5000
KITE – до 2000
MET – до 1000
Що робити ?
— Входимо на Binance або робимо новий акаунт
— Проходимо KYC (або робимо 80$ обороту)
— Купуємо потрібний токен ALLO / BANK / KITE / MET
— Переходимо в Earn
— Закидуємо на 7 днів
Чому може не показуватись пул?
Треба зробити мінімум 80$ обороту на споті. Після цього пули в Earn відкриваються.
1 600
Reya на Coinlist – новий сейл від топових фондів😎
Coinlist запустили сейл Reya, PerpDEX із тижневим обсягом $1.7B. В проєкта вже $16M від Coinbase Ventures, Framework Ventures, Wintermute та інших фондів. На Coinlist планують дозібрати ще $3M.
Що робити ?🖱
— Зареєструватися на Coinlist або увійти в свій акаунт
— Перейти на сейл Reya
— Внести депозит у USDT/USDC (ERC20) від $100+
— Дочекатися старту сейлу
Основні деталі сейлу:
Депозити: 25 листопада 19:00 – 2 грудня 19:00 по Києву
Токени: 160,000,000 $REYA (2% від саплаю)
Розблокування: 50% на TGE, 50% лінійно за 6 місяців
Алокація: від $100 (USDT/USDC, ERC20)
1 600
Граємо в рулетці від Binance💪
Binance вчора запустив рулетку де можна забрати від 0.006 $ETH це приблизно 17$ до 7000 $USDC💰
Що робити ?
— Реєструємося на Binance
— Заходимо в акцію
— Робимо депозит від 100$
— Купуємо і продаємо BNB на 55$
Промо діє тільки для нових користувачів або тих, хто ще ніколи не торгував на акаунті.
Кінець рулетки: 26 грудня 2025, 01:59
1 600
Залітаємо в новий xPool MON на BingX👏
BingX нещодавно запустила новий xPool MON, де можна заробляти поінти всього за 4 днів стейкінгу.
Що робити ?
— Реєструємся на BingX та проходим KYC
— Робим торговий оборот 5000$
— Кидаєм MON/USDT/USDT в xPool
— Отримуєм поінти (конвертація буде пізніше)
🗓Стейкінг: 4 дні
⏰Старт: 24 листопада, 10:00 UTC
1 600
Залітаємо прямо зараз у новий Token Splash від Bybit 😮
Bybit запустив нове промо Token Splash U, де можна зловити нагороди як новим юзерам, так і старим. 10 000 U лише для нових, і всього 1 500 місць, тому залітаємо фастом.
Що робити ?
— Реєструєшся на Bybit або входиш у свій акаунт
— Заходиш у розділ Token Splash і тикаєш на Join
Новим юзерам:
Внести 1 000$ депозиту та зробити 1 000$ торгового об’єму в токені U
Для старих:
Накручуєш торговий об’єм від 500$ в USDT, чим більше крутиш, тим більша нагорода
1 600
Нова підгонка
Щоб менше витрачати часу на ресерч інфи, я вирішив відразу підготувати ах*енну папку, де зібрав кращих СНД інфлів (виходячи з того, хто зараз активний і кадає норм інфу).
Сподіваюся, що до кінця року будуть смачні теми і ми з вами напринтимо трохи $$$, а і так через навчання можу не встигати кидати всі актуальні теми, тому чекайте також їх — тик
1 600
💸 Економ до 65% на комісіях під час переказів USDT у мережі TRON
EconomTRX — це Telegram Mini App, який дозволяє орендувати енергію для оплати переказів безпечно та без доступу до вашого гаманця.
Як це працює:
1. Поповнюєте баланс застосунку EconomTRX у USDT або TRX у розділі «Поповнення».
2. Зберігаєте адреси гаманців USDT у розділі «Гаманці».
3. У розділі «Купити енергію» обираєте кількість енергії та гаманець, з якого плануєте переказ.
4. Підтверджуєте оплату — TRX за оренду спишеться з балансу застосунку.
5. Після підтвердження замовлення енергія надходить миттєво. Тепер можна здійснити переказ USDT на будь-яку адресу.
❌ Звичайний переказ USDT у мережі TRON на біржовий гаманець коштує 13,77 TRX (~3,87 $)
✅ З EconomTRX той самий переказ коштує лише 6 TRX (~1,68 $)
💵 Різниця — ваша економія.
• 🔒 Безпечно — доступ до гаманця не потрібен
• 💰 Вигідно — економія до 65% на переказах
• ⚡ Зручно — збережені адреси гаманців прямо в Telegram
👉 Спробуйте просто зараз: @economtrx_bot
1 600
Забираємо швидко до 5-30 $MMT від Binance🤩
Основне:
200,000 $MMT для нових користувачів: внеси $100 нових коштів і отримай 25 $MMT (до 8,000 учасників)
600,000 $MMT для всіх користувачів: зроби торгівлю на $500 у парі MMT/USDT та отримай випадкову нагороду від 5 до 30 $MMT (до 40,000 учасників)
Що робити ?
— Реєструємося на Binance (KYC)
— Переходимо в промо
— О 12:00 торгуємо 500$+ в парі MMT/USDT
Швидко залітаємо зараз, бо місця розлітаються дуже швидко
1 600
Залітаємо в Xpool $KITE на біржі BingX🌈
У пул можна закинути до 6000$ USDT або 5 BNB з одного акаунта, а для нових користувачів ще є окремий ліміт – 2000$ USDT.
Кожному новачку видають торговий ваучер на 100$, тож почати можна навіть з мінімального депу.
Що робити ?
— Реєструємось на BingX (або юзаємо старий акаунт)
— Для старих користувачів робимо оборот 5000$ в парі USDC/USDT (без комісії) для доступу до пулу
— Переходимо в розділ Xpool
— Чекаємо на лістинг і отримуємо нагороду
🗓Деталі:
Старт 3 листопада о 13:00 (за Києвом)
Кінець 7 листопада о 14:00
Лістинг монети $KITE 3 листопада о 15:00
1 600
Нарешті дочекалися легендарного LaunchPool на Binance $KITE🐔
Після майже піврічної тиші Binance знову запускає новий пул з токеном $KITE
Що робити ?🤑
— Зареєструй акаунт на Binance
— Перейди у розділ LaunchPool
— Вибери пул і занеси $FDUSD (можна купити прямо на біржі)
— Старт фарму був 11.1 о 02:00 ночі за Києвом
Уночі активність нижча, і шанс зайти в пул значно більший. Пофармити останні 12 годин точно варто якщо є норм лікви
Halchyn
1 600
Крута тулза, яка допомагає мені бути в курсі всіх подій, користуюся вже півроку. Дуже зручно, що у них є фільтрація реклами/папок/гівів, свого роду Adblock в ТГ, і тепер там немає спаму, який так сильно дратує, тільки корисний контент без сміття
https://t.me/sparser
Хто хоче додати свій канал в парсер — @S0ni_k
1 600
О 13:00 за Києвом стартує Airdrop $BOS🤩
Формат: FCFS – хто перший, той і отримав!
Для участі потрібно 240 балів 2688 (~25$), але поріг зменшується на 5 кожні 5 хвилин, поки триває роздача, тому робіть дуже швидко.
Також сьогодні на OKX Boost з’явилась нова роздача LITKEY пул 2.5kk, можна залетіти одразу після $BOS
1 600
Запустився новий X Launch $XNL на OKX Web3🐸
OKX знову годує, та запускає новий launch X $XNL
Основне:
— Boost Volume: $256
— Boost Balance: $250
Що робити ?
— Зареєструйся в OKX Wallet
— Підтверди участь
— Виконай мінімальні умови (Boost Volume та Boost Balance)
⏰Крайній термін підтвердження: 10:00, 29 жовтня
😼Клейм токенів відкривається: 14:00, 29 жовтня
Halchyn
1 600
Чому немає тем, які вічно годують?
Тому що банально змінюється ринок і те, що вчора приносило прибуток, не факт, що сьогодні буде смачно насипати $ або тему сильно не розформують. Як було з DCA або Binance Alpha. Для себе зрозумів, що важливо тримати норм інфополе зі смартами, щоб влітати в нові темки в першому вагоні, а також бути в курсі всіх їхніх мувів. Особисто я для себе зібрав такий пак (який періодично оновлюю і частина смартів вже перевірені часом) — Клік
Хлопці реально смарт
1 600
Починаємо цей тиждень з нового бусту на OKX⌨️
Сьогодні вийшов новий LaunchX з токеном $BLUAI. Останнім часом OKX реально щедро роздає нагороди.
Умови:
Мінімальний Boost баланс – $250
Мінімальний Boost оборот – $256
Що робимо ?
— Переходимо на Launch X
— Приймаємо участь у бусті
— Робимо оборот 256$ та чекаєм на розподіл нагород
Дедлайн: до 28 жовтня, 11:00
Клейм нагород: з 28 жовтня 15:00 до 11 листопада 15:00
1 600
Фіксований стейкінг на MEXC до 15% на 30 днів😎
На MEXC стартував новий фіксований стейкінг із нормальними відсотками, а для нових користувачів ще й гарні короткі пропозиції під шалений APR.
Основне:
15% річних на 30 днів
Мінімальний деп від $5 000 до $100 000
Можна зняти достроково, але відсотки не нараховуються
Доступно всім користувачам з пройденим KYC
Що робити ?
— Зареєструватися в MEXC
— Пройти KYC
— Зайти у вкладку Staking
— Обрати потрібний стейкінг
Для новачків ще є ексклюзивні офери:
USDT – 600% APR на 2 дні (100–200 USDT)
Circle Group – 400% на 5 днів (0.67–2 CRCLON)
Apple – 400% на 5 днів (0.39–1.17 AAPLON)
Tesla – 400% на 5 днів (0.23–0.69 TSLAON)
ENA – 600% на 3 дні (240–500 ENA)
І все це можна просто поєднати з Launchpad SOL для нових користувачів😛
1 600
Залітаємо в Momentum Сейл на BuildPad😮
Momentum це мультичейн DEX, який знижує комісії на 80% і підвищує доходність LP. Зібрав багато інвестицій від OKX Ventures, Coinbase Ventures, Circle та інших.
Що робити ?🤪
— Реєструємось на BuildPad
— Проходимо KYC (з 22 по 25 жовтня)
— Заносимо депозит (мінімум $50, максимум $20k) SUI, USD1, BEP-20, BNB
— Для варіанту з 250 млн$ робите депозит від $3k у HOLD
— Для варіанту з 350 млн$ просто проходиш KYC і прив'язуєш гаманець до BuildPad
🗓Дати:
KYC: 22 жовтня 13:00 – 25 жовтня 05:00
Депозити: 27–28 жовтня
Розподіл токенів: до 31 жовтня 13:00
1 600
Ринок дійсно оживає
Після флешкрашу я кілька днів відпочив і вирішив трохи змінити свій підхід — прибрати високий ризик і лудку, бо, як показав досвід, у один момент можна все проєбати. Також я пересклав свою особисту папку інфлів, щоб бути в курсі ситуації на ринку в різних напрямках — клік.
Тут, якщо що, лише хлопці, за якими я стежу або яких мені порадили.
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
