fa
Feedback
Тезер

Тезер

رفتن به کانال در Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

نمایش بیشتر

📈 تحلیل کانال تلگرام Тезер

کانال Тезер (@macotezer) در بخش زبانی اوکراینی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 14 610 مشترک است و جایگاه 7 676 را در دسته رمزارزها و رتبه 4 121 را در منطقه أوكرانيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 14 610 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 23 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر -217 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر -7 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 10.45% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 6.55% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 1 527 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 957 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 13 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 24 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته رمزارزها تبدیل کرده‌اند.

14 610
مشترکین
-724 ساعت
-217 روز
-21730 روز
آرشیو پست ها
Діліться результатами шортів по lab я той момент провтичив ,найкидайте побільше скрінів шоб я фомо половив. Торгую зі знижкою на BitGet

Останнє оновлення по корисним платформам а далі тіки ворк тіки сетапи 🚨 1. Тут бот збирає найсвіжіші новини https://t.me/markettwits 2. Бот який показує ліквідації https://t.me/WhaleBotRektd 3.  Бот який показує яку кількість BTC завозять на біржі https://t.me/cryptoquant_alert Торгую зі знижкою на BitGet

Стара як світ цей приклад ,але для новачків обовязково завчити це потрібно для кращого розуміння ринку. Це не є як 100% сигна
Стара як світ цей приклад ,але для новачків обовязково завчити це потрібно для кращого розуміння ринку. Це не є як 100% сигнал для входу,це лише допоміжний інструмент який дозволяє вам краще зрозуміти що куди. Торгую зі знижкою на BitGet

Бачу вам сподобались такі корисні платформи і тд, тому вирішив дати вам ще трішки 1. Тут дивлюсь карту ліквідацій https://www.coinglass.com/ru/pro/futures/LiquidationMap 2. Економічний календар https://www.myfxbook.com/forex-economic-calendar 3. Тут кластери https://resonance.vision/uk-ua/rtt Торгую зі знижкою на BitGet

Хочу з вами поділитись з вами дечим корисним поки ринок тухлий і індекс волатильності пробиває лої 🧠 Що таке "захід ризиком" і в чому його суть? "Захід ризиком" — це стратегія входу в угоду, де ви чітко визначаєте розмір потенційного збитку, але не ставите класичний стоп-лос, а працюєте через плече і контроль маржі. Це фактично альтернатива торгівлі зі стопами, тільки без фізичного стопа на біржі. 🔍 Як це працює? Це виглядає приблизно так само, як і торгівля зі стоп-лосом, але: замість того, щоб ставити SL у позиції, ви підіймаєте плече так, щоб ліквідація відбулася на рівні вашого умовного стопа, зменшуєте маржу відповідно до ризику. 📊 Приклад: У вас є $100. Ви аналізуєте угоду і вирішуєте, що готові втратити максимум $20, якщо ціна піде проти вас на -20%. 🔸 Зі стандартним підходом: Входите в угоду з 10x плечем, Вносите $100 маржі, Ставите стоп-лос на -20% (тобто -$20 втрати). 🔸 При вході "ризиком": Не ставите фізичний стоп, Входите з 50x плечем, Вносите лише $20 маржі, Ліквідація буде на тій самій точці, де мав би бути ваш стоп-лос. Результат: ризик і прибуток ті ж самі, але ви не боїтеся, що біржа вибʼє стоп тінню, або що стоп не спрацює через лаги. ✅ Плюси заходу ризиком: Чіткий контроль втрат – ви завжди знаєте, скільки максимум втратите. Немає потреби ставити стоп – ніхто не "вибʼє" вас тінню. Психологічний комфорт – легше тримати позицію, бо втратити більше, ніж вирішили, не зможете. Зручність для новинної торгівлі, де ринок може "швидко зірвати" звичайні стопи.

💰 Отримуємо 10-20$ на спот від біржі BitGet Так як ми запартнерилися з біржею BitGet та у багатьох ще досі немає цієї біржі,
💰 Отримуємо 10-20$ на спот від біржі BitGet Так як ми запартнерилися з біржею BitGet та у багатьох ще досі немає цієї біржі, ми домовилися для вас за приємний партнерський бонус за реєстрацію та перший депозит Як взяти участь? 👨‍💻 ▪️Реєструємося за посилання на біржі BitGet (Тільки за цим посиланням, щоб отримати бонус) ▪️Проходимо КУС ▪️ Виконуємо одну з умов для отримання 10-15-20$: • За депозит 100$+ та обсяг 100$+ = 10$ на спот • За депозит 500$+ та обсяг 250$+ = 15$ на спот • За депозит 1000$+ та обсяг 500$+ = 20$ на спот ▪️ Після виконання умов пишемо в особисті повідомлення з UID нового акаунта BitGet + скріншот депозиту та обороту — @mark_nfts ▪️Після перевірки, ви отримаєте нагороду 10-20$ на спот, які зможете вивести або навпаки використовувати для торгівлі 🕘 Всього 40 місць, напишу, коли усе розберуть

Вирішив з вами поділитись корисними платформами для торгівлі www.cryptopanic.com Календар: www.coinmarketcal.com www.coindar.org Котирування: www.coinmarketcap.com www.coingecko.com www.cryptorank.io Графіки: www.tradingview.com www.dextools.io/app/uniswap/pair-explorer/ www.gocharting.com Ліквідації: www.bybt.com/LiquidationData Скрінери для торгівлі: www.tensorcharts.com www.coinfarm.online www.scalpexindex.com Індекс страху і жадібності: www.alternative.me/crypto/fear-and-greed-index/ Індекс альт-сезона: www.blockchaincenter.net/altcoin-season-index

Кому не зрозуміло шо тут відбувається інструкцію в коменти закинув

Repost from N/a
Знаю може такого не любите ,але це єдине що зараз буду торгувати
Знаю може такого не любите ,але це єдине що зараз буду торгувати

Мені цікаво коли ринок став банальним пампом-дампом , притому що після рагу активно відкупляють і дають нові хаї х2-х3. З шітками все і так зрозуміло але вже і альта таким починає бавитись, про метали і їх перформанс який вони видали взагалі мовчу. Торгую зі знижкою на BitGet

Випробування на міцність нервів 😵‍💫 Вже який день сиджу фактично без позицій, і чесно скажу — цей стан заганяє в жорсткий тільт. Коли графіки літають, а ти не в грі, здається, що пропускаєш усе на світі. Але в цьому і є пастка. Зараз ми бачимо класичну «пилу»: • BTC ніяк не проковтне психологічні $80k. • Альти смикаються, але без об’ємів, суто щоб познімати ліквідність з обох сторін. Торгую зі знижкою на BitGet

Думаю помітили як $chip дав +300% за пару днів і як його накачують. Почалось це тихо з анонсу бінансу і продовжується далі ,зараз помітив тенденцію що все що листиться на бінанс таким чином дуже швидко рагається, звичайно то мало як звязано просто цікавий факт що золото і срібло коли дало історичний найбільший пролив це сталось чезер декілька днів після того як бінанс підключивсятому якось так і живем. Ps: лонгувати його не хочу буду ловити раг про нього якщо зловлю дам коли тіки в комюніті Торгую зі знижкою на BitGet

Ваші ставки коли побачим такі фотки з Трампом і лідером Ірану? Торгую зі знижкою на BitGet
+1
Ваші ставки коли побачим такі фотки з Трампом і лідером Ірану? Торгую зі знижкою на BitGet

Йому би навчити говорити «потужно» то би в кожен пост вставляв ,а так якщо домовляться то все в верх полетить, якщо ні то мож
Йому би навчити говорити «потужно» то би в кожен пост вставляв ,а так якщо домовляться то все в верх полетить, якщо ні то можна пробувати лонгувати нафту. Торгую зі знижкою на BitGet

Якщо тут до 12:00 буде 300+ реакцій дам вам дещо дуже цікаве❤️‍🔥 Торгую зі знижкою на BitGet
Якщо тут до 12:00 буде 300+ реакцій дам вам дещо дуже цікаве❤️‍🔥 Торгую зі знижкою на BitGet

Таке враження що зараз на ринку крім маніпуляцій нічого не залишилось, ринок cex зараз схожий на прайм dex де творилось подіб
Таке враження що зараз на ринку крім маніпуляцій нічого не залишилось, ринок cex зараз схожий на прайм dex де творилось подібне.

Repost from N/a
Дуже круто
Дуже круто

Repost from N/a
Дуже круто
Дуже круто

Repost from N/a
Не взяло лімітку(

Repost from N/a
Gm можем ше фліпнути soon по нашій методиці
Gm можем ше фліпнути soon по нашій методиці