fa
Feedback
Тезер

Тезер

رفتن به کانال در Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

نمایش بیشتر

📈 تحلیل کانال تلگرام Тезер

کانال Тезер (@macotezer) در بخش زبانی اوکراینی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 14 610 مشترک است و جایگاه 7 676 را در دسته رمزارزها و رتبه 4 121 را در منطقه أوكرانيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 14 610 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 23 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر -217 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر -7 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 10.45% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 6.55% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 1 527 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 957 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 13 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 24 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته رمزارزها تبدیل کرده‌اند.

14 610
مشترکین
-724 ساعت
-217 روز
-21730 روز
آرشیو پست ها
Є ідея торганути ставку фінансування на бітгеті робитиму це вперше на цій біржі Торгую зі знижкою на BitGet↔️
Є ідея торганути ставку фінансування на бітгеті робитиму це вперше на цій біржі Торгую зі знижкою на BitGet↔️

Статистика угод у Тезер VIP за лютий: BULLA 50X +1306% BIRB 20X +314% FLOW 20X +64% INIT 13X +10% ORCA 20X +52% VVV 20X +16%
+4
Статистика угод у Тезер VIP за лютий: BULLA 50X +1306% BIRB 20X +314% FLOW 20X +64% INIT 13X +10% ORCA 20X +52% VVV 20X +16% JTO 50X +40% JTO 50X +81% VANA 10X +6% 📊Тотал+1889% ZEC 50X бу ME 13X бу Hype 50x -9% Power 10X -6% 📉Тотал-15%
Угод дійсно було мало через те який був паршивий минулий місяць, єдине радує не було великих мінусів. Цей місяць вже набагато кращий по відчутях роботи за два дні є більше чим за минулий весь місяць!
Думав звичайно окремим постом викласти, але вирішив обʼєднати і доєднати відгуки учасників Для вступу - @tezervipbot

🔥 Отримуємо 45–300$+ від BitGet BitGet запускає турнір де можна отримати ще 10–50–100$ на спот Як взяти участь? 👨‍💻 ▪️ Реєструємося на BitGet (тільки за цим посиланням, щоб забрати всі нагороди) ▪️ Проходимо KYC ▪️ Переходимо за посиланням і приєднуємося до нашої команди в турнірі Крім цього, нові користувачі у турнірі зможуть отримати 10–50$ на ф’ючерси просто за реєстрацію + 100$ обороту Також старі й нові користувачі зможуть забрати нагороди на спот (залежно від того, яке місце ми займемо в турнірі) + якщо ми займемо ТОП-місце в турнірі, я ще поділю між учасниками додатковий пул нагород 🐳 За підсумком може вийти 50–100–300$ з одного акаунта (як нового, так і старого)

Неактуально впала сильно

Сьогодні в комюніті був такий двіж, що я ледве встигав перемикати вкладки ⚡️🔥 Роботи — гора, концентрація на максимумі, але
+2
Сьогодні в комюніті був такий двіж, що я ледве встигав перемикати вкладки ⚡️🔥 Роботи — гора, концентрація на максимумі, але людський фактор ніхто не скасовував 🧠🦾 Був дуже крутий сетап на скальп 📈 Поки розривався між чатами та аналітикою, просто не встиг зайти вчасно ⏳ Але «найцікавіше» чекало далі: я просто забув зняти лімітку на іншому акаунті 🤦‍♂️💻 Підсумок дня: • Ринок налив +5% чистого руху на повному автоматі 🚀💰 • Але оскільки позиція була «без нагляду», закрив усе в БУ 🤝⚖️ Торгую зі знижкою на BitGet↔️

Завжди помічав що на BitGet одна з найбільших ставок фінансування ,але ніколи на ці біржі її не пробував торгувати. Сьогодні
Завжди помічав що на BitGet одна з найбільших ставок фінансування ,але ніколи на ці біржі її не пробував торгувати. Сьогодні буде в перше якщо дотягнуть до -2% DENT Торгую зі знижкою на BitGet↔️

Дами і господа, на зв’язку Юлік! ⚡️ Як ви вже помітили, у нас триває активна «медвежка» серед адмінів — за цей тиждень ліквід
Дами і господа, на зв’язку Юлік! ⚡️ Як ви вже помітили, у нас триває активна «медвежка» серед адмінів — за цей тиждень ліквіднуло вже двох. Саме тому тепер за штурвалом я. Не будемо розводити соплі, одразу до справи. Ось що чекає на канал у найближчому майбутньому:
1️⃣ Зміна концепції: Переходимо від чистої аналітики до більш сигнального формату. Менше води — більше точок входу. 2️⃣ Більше інтерактиву: Фідбек від вас за вчора був крутий, тому продовжуємо в тому ж дусі. 3️⃣ Секретний івент: Готуємо дещо особливе, де кожен із вас зможе взяти участь. Подробиці згодом. 🤫 4️⃣ Екосистема ком’юніті: Ми повністю перешиваємо наш чат/спільноту. Це буде повноцінна екосистема, де все необхідне для трейдингу буде під рукою. Вже програмуємо кілька проектів спеціально для вас. 5️⃣ Фокус на результат: Ком’юніті буде максимально заточене під новий сигнальний формат каналу. Це якщо коротко про плани.
А поки — давайте знайомитись ближче та спілкуватися. Чекаю на ваші питання та думки у коментарях! 👇

З 8 Березня! ✨ Сяйте, надихайте і будьте щасливими! 🌷

ДЯКУЮ ЗА АКТИВНІСТЬ! Ну що, це було потужно! 😉 Радий, що вам зайшов такий формат. Це був крутий тест на швидкість та кмітлив
ДЯКУЮ ЗА АКТИВНІСТЬ! Ну що, це було потужно! 😉 Радий, що вам зайшов такий формат. Це був крутий тест на швидкість та кмітливість, і я бачу, що серед вас багато справжніх крипто-ентузіастів! Що далі? Буду і надалі проводити подібні конкурси та розіграші. Але майте на увазі: наступного разу попередження не буде. ⚡️ Все може статися в будь-яку хвилину, тому не вимикайте сповіщення, щоб знову не проґавити свій шанс бути першим. Вітаю переможця конкурсу: @Maksimchic отримуєш приз у вигляді 1 місяця у комюніті! Залишайтеся на зв'язку, сьогодні попереду ще багато цікавого! 🚀

🔥 РОЗІГРАШ ПОЧАВСЯ: ХТО ПЕРШИЙ? Час перевірити вашу кмітливість! Я підготував загадку. Хто першим дасть правильну відповідь у коментарях — отримає приз! 🎁 ⚠️ Правила прості: Бути найшвидшим і найточнішим. 🧩 КРИПТО-ЗАГАДКА
Я — математичний марафон, де мільйони атлетів біжать одночасно, але фінішну пряму перетинає лише один. Я змушую залізо «пітніти», перетворюючи електрику на цифровий доказ. Моя мета — знайти число, яке менше за задану ціль (Target). Якщо я стану занадто легким, мережа зробить мене важчим через кожні 2016 блоків. Питання: Про який фундаментальний механізм блокчейну йдеться?
👇 Пиши свою відповідь у коментарі прямо зараз! Тільки один шанс бути першим. Успіхів! 🚀

⚡️ СЬОГОДНІ ДЕНЬ ВЕЛИКИХ ЗМІН Друзі, готуйтеся. Цей вечір змінить багато чого — всі подробиці розкажу вам трохи пізніше. А поки ми на порозі трансформацій, я вирішив додати вам трохи драйву та позитиву! 🚀 Оголошую швидкий розіграш! 🎁 💡 Маленька підказка для перемоги: У цьому конкурсі вирішальну роль зіграє ваша швидкість. Виграє той, хто зреагує першим. ⚠️ Що потрібно зробити прямо зараз: 1. Перевірте, чи увімкнені у вас сповіщення у каналі(це маєже гарантує вам перемогу). 2. Будьте напоготові — протягом години я опублікую наступний пост, де і буде розіграш.

Четверг день якій сьогодні мені зробив настрій😍 Зафіксую 75% позиції та стопи переставив в б.у 🤞 Діліться в чат як у вас пр
+3
Четверг день якій сьогодні мені зробив настрій😍 Зафіксую 75% позиції та стопи переставив в б.у 🤞 Діліться в чат як у вас пройшов торговий день? Вдалось заробити?

Результат ☄️ Стоп був супер близько на Binance я його отримав на Mexc ні) Тому принімав рішення перезаходити і це було вдале
+5
Результат ☄️ Стоп був супер близько на Binance я його отримав на Mexc ні) Тому принімав рішення перезаходити і це було вдале рішення Вітаю приватну групу 🤝 Наступний кол буде проходити в форматі доступу для всіх учасників спільноти ❤️

Знаєте що найбільше щастя для адміна? Це коли приватна група знову витягує свій тейк з 📉 по 🪙та🪙 Результат прикріплю нижче ⬇️

З учорашнього виступу Трампа запам’яталась одна фраза: «У криптовалютній сфері ми хочемо домінувати. Як і у всьому, за що беремося». По суті нічого принципово нового, але ринку цього вистачило, щоб BTC показав гарний рух вгору 📈 Цікаво, чи продовжиться імпульс сьогодні? 📈– Думаю, підемо ще вище 📉 – Сьогодні побачимо відкат

BTC1! CME (графік Чиказької біржі, яка працює тільки з понеділка по п’ятницю) На графіку зараз формується гарний order flow —
BTC1! CME (графік Чиказької біржі, яка працює тільки з понеділка по п’ятницю) На графіку зараз формується гарний order flow — фактично це зміна локального тренду. Бачимо агресивний ріст без глибоких корекцій, що говорить про силу покупця на даному етапі. Мій сценарій на найближчий час: Очікую ще один мінімальний імпульс у зону 0.5 по Фібоначчі (75к-76к), після чого може з’явитися реакція з подальшим рухом у зону Imbalance(70-69к), яку я відмітив на графіку і продовження росту Також у роботі використовую сітку Фібоначчі — на графіку позначив ключові рівні 0.5 та OTE. Невелике пояснення для тих, хто тільки знайомиться з моєю аналітикою: Imbalance (FVG) — це зона на графіку, де ціна рухалась дуже швидко і не встигла сформувати баланс між покупцями та продавцями. У таких місцях часто залишаються незаповнені ордери, тому ціна має властивість повертатися туди. Сітка Фібоначчі — інструмент технічного аналізу, який допомагає визначати можливі зони корекції та продовження тренду. OTE (Optimal Trade Entry) — зона найкращого входу в позицію після імпульсного руху. Зазвичай знаходиться в діапазоні 0.62–0.79 по Фібоначчі і використовується для пошуку входу в продовження тренду. Торгую зі знижкою на BitGet↔️

Всім доброго дня друзі🤝 Як у вас справи?) Жамкали вчора шорт?) Я вже лечу додому робити для вас огляд ринку 🚀
Всім доброго дня друзі🤝 Як у вас справи?) Жамкали вчора шорт?) Я вже лечу додому робити для вас огляд ринку 🚀

Всім доброго дня друзі🤝 Як у вас справи?) Жамкали вчора шорт?) Я вже лечу додому робити для вас огляд ринку 🚀
Всім доброго дня друзі🤝 Як у вас справи?) Жамкали вчора шорт?) Я вже лечу додому робити для вас огляд ринку 🚀

Йоу, на звязку Отец Майор🔥 Прийшов час прощатись❤️ Це були веселі 2а роки) Ми разом з вами пережили багато веселих моментів на рику) Багато сопливиго тексту писати не буду, але мені дуже приємно було працювати в команді каналу Тезер, а ще приємніше було працювати за для найкращої аудиторії❤️ Тому бажаю вам успіхів в торгівлі, багато-багато тейків та забути слово ліквідація❤️ Обняв підняв❤️❤️❤️

Поділився з вами красою фінансового центру Європи ❤️