fa
Feedback
Тезер

Тезер

رفتن به کانال در Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

نمایش بیشتر

📈 تحلیل کانال تلگرام Тезер

کانال Тезер (@macotezer) در بخش زبانی اوکراینی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 14 608 مشترک است و جایگاه 7 683 را در دسته رمزارزها و رتبه 4 116 را در منطقه أوكرانيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 14 608 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 22 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر -222 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر -9 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 10.46% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 6.53% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 1 529 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 954 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 13 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 23 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته رمزارزها تبدیل کرده‌اند.

14 608
مشترکین
-924 ساعت
-187 روز
-22230 روز
آرشیو پست ها
EUR Якщо буде закірплення вище 15м фвг то можна попрацювати, таргет показав А так стб + оф, поки локально лонги Торгую зі зни
EUR Якщо буде закірплення вище 15м фвг то можна попрацювати, таргет показав А так стб + оф, поки локально лонги Торгую зі знижкою на BitGet

Соооорііііі Трішки з запізненням але... BTC Денний фвг не дає взагалі реакцій + хто шарить за ТА денний блок також не рятує с
Соооорііііі Трішки з запізненням але... BTC Денний фвг не дає взагалі реакцій + хто шарить за ТА денний блок також не рятує ситуацію... Нові шортові позиції по BTC починають відкриватись у великій кількості, але перед тим як їх можуть ліквіднути хочу побачити свіп 75к і потім вихід вище (куди? Хз хз перша зона 79к а там буде видно) Глобально поки ціна вище 74к тренд лонговий і працювати свіногово проти тренду не має сенсу. Чекаю на ваші питання в коментарях❤️ Торгую зі знижкою на BitGet

GER40 2.8r на базу💰 По крипті оновлення через годинку Торгую зі знижкою на BitGet
GER40 2.8r на базу💰 По крипті оновлення через годинку Торгую зі знижкою на BitGet

GER40 Стоп в бу і балдіти
GER40 Стоп в бу і балдіти

GER40 Ось так підібрав Торгую зі знижкою на BitGet
GER40 Ось так підібрав Торгую зі знижкою на BitGet

GM Все що запостив Трамп поки ми спали😁 Апдейти по риночку та премаркети дам ближче до 11:00 Торгую зі знижкою на BitGet
+7
GM Все що запостив Трамп поки ми спали😁 Апдейти по риночку та премаркети дам ближче до 11:00 Торгую зі знижкою на BitGet

Ого ви швидко🔥 Крч, ситуація наступна: Перед поїздкою Трампа в Китай якось дуже сильно згладжувались кути навколо ситуації з Іраном та Ормузом, далі в процесі самої поїздки Трампа новин з Орзуму взагалі не було зі сторони США, хоча Іранська сторона вже встигла багато всього наговорити, в тому числі що вони не відмовляться він ідеї розробки ядерної зброї. Пу пу пуууу Тепер питання наступне - що буде робити Трамп??? Згадайте основні питання минулого тижня: - що з митами? Які шляхи обходу заборони мит? - що з Іраном? Які наступні кроки? Ці питання вони нагальні і рішення побні швидкі, тому я вважаю що Трамп знову трансформується в містера Дампа і ринки може трішки покошмарити найближчі 2-3ри тижні. Це я так, щоб ви просто тримали в голові, щоб не постраждати від умовного "10 жовтня". Можливо я просто сильно вкручуюсь і все буде окей - я цьому буду тільки радий. Шорт пози я не набираю, працювати буду тільки по ситуації. Про свінги зараз не думаю взагалі. Торгую зі знижкою на BitGet

Йоу Всім привіт❤️ Є цікава думка по BTC та по ринку Forex Це більше як теорія яка може нам допомогти заробити пару гривень протягом цього та наступного тижня. Бахніть 50+🔥 реакцій і я оформлю все гарно і головне коротко в пості❤️ Торгую зі знижкою на BitGet

🛑SCAM🛑 Ніколи перші не пишемо Безкоштовно нічого не надаємо😔 Будьте обережні Торгую зі знижкою на BitGet
🛑SCAM🛑 Ніколи перші не пишемо Безкоштовно нічого не надаємо😔 Будьте обережні Торгую зі знижкою на BitGet

BTC Як і казав вчора Поі 78-79к вже пуста, в перший раз ціна дала реакцію на +4%, в сьогодні ми вже в ній без явних ознак хоч
BTC Як і казав вчора Поі 78-79к вже пуста, в перший раз ціна дала реакцію на +4%, в сьогодні ми вже в ній без явних ознак хоча б якоїсь реакції. Я продовжую топити за тест денного фвг, а тому не бу б зайвим пошукати гарні шорти по альті😉 Головне не спішіть) Торгую зі знижкою на BitGet

BTC Всі чекали чекали тих новин але нічого не викатили і біток вкатили (прям в рифму) Повна і агресивна інвалідація вчорашньо
BTC Всі чекали чекали тих новин але нічого не викатили і біток вкатили (прям в рифму) Повна і агресивна інвалідація вчорашнього лонгового руху нічого доброго для лонгів не несе. Тому чекаємо в зоні 78-76к і вже там буде цікавіше глянути. Ринок сьогодні відправляється на вихідні а тому мажори на крипті будуть тупо стояти на місці. А тому давайте щось цікаве організуємо на вихідні - стрім, серія постів навчальних і бла бла бла. Пишіть в коментарях свої ідеї та теми, будемо щось робити❤️ Торгую зі знижкою на BitGet

GER40 Признавайтесь, хто брав від 1г bpr??? Торгую зі знижкою на BitGet
GER40 Признавайтесь, хто брав від 1г bpr??? Торгую зі знижкою на BitGet

BTC Одразу почну з цікавого: Вчора активно в моменті купували а ще більш активніше покупки закінчились, але на цьому кіпіші і
+1
BTC Одразу почну з цікавого: Вчора активно в моменті купували а ще більш активніше покупки закінчились, але на цьому кіпіші інші трейдери почали добирати та підставляти свої лімітні заявки нижче. Всі ці лімітки розсіяні в 4г фвг, і тут вже треба слікувати бо по факту ціна в середині ренжа де ніхто не купує, ніхто не продає і надія тільки на новини Торгую зі знижкою на BitGet

GER40 Прям від тесту блоку погнав і не дали зайти💩 Лааадно... Крч, по біточку вже все глянув. Зараз підгружу короткий огляд,
+1
GER40 Прям від тесту блоку погнав і не дали зайти💩 Лааадно... Крч, по біточку вже все глянув. Зараз підгружу короткий огляд, а ви поки бахніть реакцій або задавайте питання в коментах🕺 Торгую зі знижкою на BitGet

GER40 Ось так дивлюсь Уже в 4г iFVG буду шукати вхід Торгую зі знижкою на BitGet
GER40 Ось так дивлюсь Уже в 4г iFVG буду шукати вхід Торгую зі знижкою на BitGet

Forex О такий добрий ранок Все сиплеться Срібло -6% Золото -2% Фунт взагалі помирає бо в Британії починаються політичні ігри
Forex О такий добрий ранок Все сиплеться Срібло -6% Золото -2% Фунт взагалі помирає бо в Британії починаються політичні ігри Єна скам зараз І що торгувати в Лондон я поки хз Виглядає як спіп Також скоро гляну що з криптою Торгую зі знижкою на BitGet

BTC Підвезли дуже багато позитивних новин на фоні зустрічі США та Китаю Я сам про це вранці написав але чомусь вирішив довіри
+1
BTC Підвезли дуже багато позитивних новин на фоні зустрічі США та Китаю Я сам про це вранці написав але чомусь вирішив довіритись аналітиці а не очевидному факту. Завтра можна буде поскальпити гарненько, тому вранці буду вже за екраном. Що стосується FX: Мажори до долара сьогодні гарно посипались, а походу так далі і буде продовжуватись. Не хочеться забігати наперед але таргетів внизу дуже багато, будемо потихеньку працювати і слідкувати за всім Торгую зі знижкою на BitGet

Реакції платні???🏦

XAU Тут по факту забились в ренж і волатильність поступово знижується. Багато чого буде залежати від перемовин США та Китаю я
XAU Тут по факту забились в ренж і волатильність поступово знижується. Багато чого буде залежати від перемовин США та Китаю які вже сьогодні стартували. Для мене ситуація поки виглядає більш скіпово, бо рухи будуть тільки за рахунок новини, а передбачити результати перемовин це як грати в казино. Ну і + знаючи як відбуваються політичні ігри можна припустити що поки делегація США буде в Китаї то позитивних новин буде багато а коли вони повернуться додому то почнуть поливати один одного помиями. Торгую зі знижкою на BitGet

Всім привіт, сподіваюсь у вас все добре❤️ BTC При піході до першої зони лонгових ліквіквідацій - відкритий інтерес та обєм то
Всім привіт, сподіваюсь у вас все добре❤️ BTC При піході до першої зони лонгових ліквіквідацій - відкритий інтерес та обєм торгів сильно падають. Тому зараз в 4г фвг можна було б пошукати можливість набору шорт позиції в сторону діапазону 78-76к Торгую за знижкою на BitGet