fa
Feedback
Тезер

Тезер

رفتن به کانال در Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

نمایش بیشتر

📈 تحلیل کانال تلگرام Тезер

کانال Тезер (@macotezer) در بخش زبانی اوکراینی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 14 610 مشترک است و جایگاه 7 683 را در دسته رمزارزها و رتبه 4 116 را در منطقه أوكرانيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 14 610 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 22 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر -222 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر -9 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 10.46% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 6.53% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 1 529 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 954 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 13 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 23 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته رمزارزها تبدیل کرده‌اند.

14 610
مشترکین
-924 ساعت
-187 روز
-22230 روز
آرشیو پست ها
Підписка за 15$ буде активна ще декілька днів. 🔥Завтра о 20:00 серед підписників комюніті розіграємо 3ри квитка на INCRYPTED
Підписка за 15$ буде активна ще декілька днів. 🔥Завтра о 20:00 серед підписників комюніті розіграємо 3ри квитка на INCRYPTED CONFERENCE🔥 Хто бажає приєднатись -

GER40 А я попереджав🔥🔥🔥 Гарний, чистий, шикарнючий сетап по якому я вже хапнув б/у) Пісял зняття АХ перекинув стоп в бу що
GER40 А я попереджав🔥🔥🔥 Гарний, чистий, шикарнючий сетап по якому я вже хапнув б/у) Пісял зняття АХ перекинув стоп в бу щоб не зловити люту інверсію руху, а по факту хапнув стоп і фомо) І таке буває))) Торгую зі знижкою на BitGet

BTC Ось така робота була б ідеальна Понеділок тільки починається, обєми ще дуже сильно розмиті... Але те що день починається
BTC Ось така робота була б ідеальна Понеділок тільки починається, обєми ще дуже сильно розмиті... Але те що день починається проливом є не дуже добре Найближча зона зацікавленості 72к, там можуть дати яку реакцію Торгую зі знижкою на BitGet

Добрий вечір) Завтра весь фокус буде на GER40 та XAU Які у вас результати премаркету? Де знайшли для себе сетапи??? Торгую зі знижкою на BitGet

EUR 1W/1D Перекрили обидва фвг Далі я б чекав продвоження падіння в сторону тижневого фракталу. Таргет залишаю незмінним. Тор
+1
EUR 1W/1D Перекрили обидва фвг Далі я б чекав продвоження падіння в сторону тижневого фракталу. Таргет залишаю незмінним. Торгую зі знижкою на BitGet

BTC Спочатку нагадаю вчорашній паттерн. Продажів не було, але все одно спочатку дали перелой а вже потім сходили вище. По фак
BTC Спочатку нагадаю вчорашній паттерн. Продажів не було, але все одно спочатку дали перелой а вже потім сходили вище. По факту ціна все одно залишилась в ренжі, і нічим цікавим поки не пахне. Почались вихідні і стакани пусті. Весь цей тиждень рухи на крипті і форексі задавали новини. Мої 3ри стопа також були на новинах. Всі ринки в тупу залежні від рижого дампа та його заскоків, тому важко маневрувари та працювати з ймовірностями але вже як є... Потрібно завжди залишатись гнучким. Нічого цікавого вам написати не можу, глобально просимось набагато нижче але через яку локальну структуру це буде, зараз сказати важко Торгую зі знижкою на BitGet

Статистика 25.05-29.05. 27.05 Ср: EUR -1r BTC -1r 28.05 Чт: US30 -1r Тиждень закриваю 3ма стопами і сьогоднішнім лонгом по гері який я завтичив Як ваші успіхи? Торгую зі знижкою на BitGet

GER40 Хто брав кидайте в б/у бо зараз можуть насипати багато новин Торгую зі знижкою на BitGet
GER40 Хто брав кидайте в б/у бо зараз можуть насипати багато новин Торгую зі знижкою на BitGet

Repost from N/a
По бітку і ефіру закінчилась серія продажів Сьогодні уже не такий патерн як минулі дні (останні два дні просто наростали покупки перед відкриттям НЮ але потім ціну лили вниз), а сьогодні просто нема продажів. Цікаво послідкувати, бо уже сбогоднішній сценарій може дати лонгову корекцію. А по графіку вона прям проситься

XAU Вчора написав що цікаві лонги і воно курва одразу полетіло💩 Сьогодні ось так розглядаю для себе Сильна зона, реакція мож
XAU Вчора написав що цікаві лонги і воно курва одразу полетіло💩 Сьогодні ось так розглядаю для себе Сильна зона, реакція може бути гарна) Не забувайте і те що як вчора агресивно полетіли на новинах так само агресивно можемо пролитись вниз Торгую зі знижкою на BitGet

GM GER40 Сьогодні дуже цікавить 1д фвг фф✅ На 1г після тесту гепу дали агресивну реакцію з формування бпр зони, потім її тест
+1
GM GER40 Сьогодні дуже цікавить 1д фвг фф✅ На 1г після тесту гепу дали агресивну реакцію з формування бпр зони, потім її тест і одразу реакцію вище. Локальні таргети на 1г тф позначив. Глоабльно треба постійно бити в сторону АТН Всім гарного дня❤️ Торгую зі знижкою на BitGet

Йоу йоу йоу Тільки що залетіли в гарну позицію🔥 Якщо вгадаєте в коментах інструмент і напрямок то в чаті скину скрін позиції. 1на людина 1н комент Го) Торгую зі знижкою на BitGet

BTC Гудморнінг Ціна закріплюється нижче 74к що вже в принципі ламає лонгову структуру, і позитивом поки не пахне. Зараз є вел
BTC Гудморнінг Ціна закріплюється нижче 74к що вже в принципі ламає лонгову структуру, і позитивом поки не пахне. Зараз є велика різніця між покупками і продажами (більшість покупців), але може бути така ж сама обманка як і вчора, і в НЮ просто все злиють. Що стосується форексу я поки в стороні. Вчорашній сквіз по євро мене забрав і ціна вже в ніч пішла в мою сторону. По іншим парам поки нічого цікавого. Є перспективи у GER40 на АТН, і лонги по XAU, але то вже не сьогодні, потрібно дочекатись формування структури Торгую зі знижкою на BitGet

EUR Тупо новинний сквіз і погнали в нашу сторону BTC Тут тоже... на новинах відстопило 💩💩💩💩💩 Торгую зі знижкою на BitGet
+1
EUR Тупо новинний сквіз і погнали в нашу сторону BTC Тут тоже... на новинах відстопило 💩💩💩💩💩 Торгую зі знижкою на BitGet

EUR Майже 2а дні марнував це євро і все одно хапнув стопа Торгую зі знижкою на BitGet
EUR Майже 2а дні марнував це євро і все одно хапнув стопа Торгую зі знижкою на BitGet

BTC Все одно ціна в тупому ренжі, але з самого ранку зррстає кількість покупок як маркетом так і лімітно підпирають. Чи докин
BTC Все одно ціна в тупому ренжі, але з самого ранку зррстає кількість покупок як маркетом так і лімітно підпирають. Чи докинуть до 78.5к я не знаю, але шанси на маленький ріст є. (Дуже вас прошу не заходити на всю котлету, притримуйтесь ризик менеджменту, бо в НЮ на новинах все може піти проти нас однією новиною) Торгую зі знижкою на BitGet

EUR Живем🤠 Ізраїль почав наземну операцію в Лівані, ринки вже реагують. Торгую зі знижкою на BitGet
EUR Живем🤠 Ізраїль почав наземну операцію в Лівані, ринки вже реагують. Торгую зі знижкою на BitGet

GBP Від 4г фвг Ось це вже нормальна реакція💰 Тепер в своєму шорті по євро я ще більше впевнений🍿 Добре що не закрив🕺 Торгу
GBP Від 4г фвг Ось це вже нормальна реакція💰 Тепер в своєму шорті по євро я ще більше впевнений🍿 Добре що не закрив🕺 Торгую зі знижкою на BitGet

Мені сьогоднішні графіки взагалі не подобаються. Шорт по єврику на соплях тримається, але я його достроково закривати не хочу. По гері завтра можливо буде сетап в ATH, якщо ще в азію не знімуть. По фунту зараз в 4г фвг, і ціна там застряла, якоїсь яскравої реакції німа Золото 7й день ренжується Us30/us100 на хаях тому тоже не цікаві Канадець не дуже волатильний BTC та ETH дуже гарно полетіли, питання тільки в тому чи буде підтримка росту в НЮ, бо по факту на 1д тф ми вже 9й день ренжуємось Крч, о такі пироги Задавайте питання❤️ Торгую зі знижкою на BitGet