fa
Feedback
Хінкочі

Хінкочі

رفتن به کانال در Telegram

Пліз чекніть навігацію !! <3 Пронаунси: будь які :р оп: @hyncochi 🪲🪲🪲

نمایش بیشتر
972
مشترکین
اطلاعاتی وجود ندارد24 ساعت
+17 روز
+230 روز
آرشیو پست ها
sticker.webp0.06 KB

зрозуміли прікол да типу під наклоном виглядає як статуя ор самсінг даа pretty deep 🥀💔💀💀

закінчую всі скетчбуки автопортретом щоб дивитись як росту :р #art соу фар тільки дєпрєсія росте
+1
закінчую всі скетчбуки автопортретом щоб дивитись як росту :р #art соу фар тільки дєпрєсія росте

Repost from N/a
В мене дн ✨ Моя творчість житиме Побажайте мені продуктивного творчого року та здійснення усіх творчих планів Лублу обіймаю
+4
В мене дн ✨
Моя творчість житиме Побажайте мені продуктивного творчого року та здійснення усіх творчих планів
Лублу обіймаю

Repost from N/a
💥БРЕЛКИ ЗА ФІКСОВАНИЙ ДОНАТ💥 Додались нові дизайни, тож тепер у вас 10 опцій, який обрати 1 брелок = 222 гривні ‼️ Обов'язк
+1
💥БРЕЛКИ ЗА ФІКСОВАНИЙ ДОНАТ💥 Додались нові дизайни, тож тепер у вас 10 опцій, який обрати 1 брелок = 222 гривні ‼️ Обов'язково кидайте в коментарі чи мені в оп @e_shchuryk скріншот донату, щоб я могла з вами зв'язатись ‼️ 📎 Моя допоміжна: https://send.monobank.ua/jar/64ntX7cY6k Також якщо закриєте допоміжну банку на 1000+ гривень отримаєте брелок з власним дизайном або на вибір і плюсік в карму). Пишіть сюди, якщо зацікавились: @e_shchuryk І нагадую про інші призи 😊 Збір так само на пікап для 72 ОМБр імені Чорних запорожців, усі звіти будуть на цьому каналі: @elis_shchuryk

Repost from wtchysvto
сьогодні в мене день народження найкращий подарунок для художника це репост їх робіт 🗡♥️
+9
сьогодні в мене день народження найкращий подарунок для художника це репост їх робіт 🗡♥️

Цієї ночі померла неймовірна людина та чарівна художниця Кікі. Ми були м'ючами, тому я навіть уявити не можу всього болю чере
+4
Цієї ночі померла неймовірна людина та чарівна художниця Кікі. Ми були м'ючами, тому я навіть уявити не можу всього болю через який зараз проходить її родина, її близькі та друзі. Мені дуже шкода. Я хотів би мати можливість дізнатися її краще, та цієї можливості більше не має. Вічна пам'ять добрій, щирій, світлій людині. З дозволу її сестри, я прошу вас розповсюдити цей пост та допомогти родині загиблої за номером рахунку: 5457082514804322 (Єлизавета Кучанська) Роботи Кікі можна подивитися в твіттері, блускаї та її телеграм каналі. Вони чудові, і я був її великим фанатом. Дякую всім хто піклувався про неї, любив її та цінував. Бережіть себе.

Repost from N/a
💥БРЕЛКИ ЗА ФІКСОВАНИЙ ДОНАТ💥 Додались нові дизайни, тож тепер у вас 10 опцій, який обрати 1 брелок = 222 гривні ‼️ Обов'язк
+1
💥БРЕЛКИ ЗА ФІКСОВАНИЙ ДОНАТ💥 Додались нові дизайни, тож тепер у вас 10 опцій, який обрати 1 брелок = 222 гривні ‼️ Обов'язково кидайте в коментарі чи мені в оп @e_shchuryk скріншот донату, щоб я могла з вами зв'язатись ‼️ 📎 Моя допоміжна: https://send.monobank.ua/jar/64ntX7cY6k Також якщо закриєте допоміжну банку на 1000+ гривень отримаєте брелок з власним дизайном або на вибір і плюсік в карму). Пишіть сюди, якщо зацікавились: @e_shchuryk І нагадую про інші призи 😊 Збір так само на пікап для 72 ОМБр імені Чорних запорожців, усі звіти будуть на цьому каналі: @elis_shchuryk

гайз!! Я випадково знайшов пензель в прокріейті від якого я не хочу рвати волосся!! Тепер є поповнення жуків і рандомна літаю
+1
гайз!! Я випадково знайшов пензель в прокріейті від якого я не хочу рвати волосся!! Тепер є поповнення жуків і рандомна літаюча голова ну пір #art

Дякую за зірочки !! :33

ЛІКВІДУВАТИ.
ЛІКВІДУВАТИ.

#art Мрію відрахуватись а у вас як справи…
#art Мрію відрахуватись а у вас як справи…

🌊🤫🤫🤫🤫🤫 🍦 🤫🤫🤫🤫🤫🤫🤫🤫😉 🎵🎵🎵Тематика: Літо🎵🎵🎵 🎥🎥🎥🎥від zerchu " Морський бриз, сонце, та холодний коктейль
🌊🤫🤫🤫🤫🤫 🍦 🤫🤫🤫🤫🤫🤫🤫🤫😉 🎵🎵🎵Тематика: Літо🎵🎵🎵 🎥🎥🎥🎥від zerchu
" Морський бриз, сонце, та холодний коктейль у руці.. "😉
Буде обратно декілька художників, яким випадуть рандомні колажі для створення персонажа! 🚌 Запрошені художники 🚌 Anyach 😉 Moxie 😉azaani 😉 Дохля 😉 Умови івенту🎵🎵🎵😉
😉Малюємо фул реф, основні вимоги: повнозріст та close up хедшот. Все інше на ваш смак! Головне передати вайбік випавшого вам колажу 😉NO AI! та без обмальовок
😉 Як взяти участь?🎵🎵🎵😉
😉Підписка на мене 😉 Репост цього поста у свій канал або надіслати його 3 друзям 😉 Киньте анкету під цим постом: приклади ваших робіт, посилання на ваші соцмережі/канал, напишіть, який настрій коллажу ви б хотіли отримати або не пишіть якщо готові до повного рандому 😉Малювати в дідж, та мати середній, або вищий скілл
😉 Дедлайн для кожного з учасників 14 ДНІВ! Будь ласка, втримайтесь від участі якщо не впевнені, що встигнете. З вами зв'яжусь через приватні! 😉 Набір буде йти до 14ого червня. Бажаю всім удачі та чекаю ваші анкети! 😉

Маю сьогодні наглість попросити з вас репост у якості гіфту ( по бажанню звичайно)
+5
Маю сьогодні наглість попросити з вас репост у якості гіфту ( по бажанню звичайно)

кмшн
+1
кмшн

15хв в 2 секундах :р #art На норм пікчи нема часу 💔💔

Repost from N/a
Я долучаюсь до збору @veecont 🎯Моя ціль: 30 000 грн Збір-розіграш 🎯Ціль: 300 000 грн 📃Правила: Донат, кратний вказаній сум
+1
Я долучаюсь до збору @veecont 🎯Моя ціль: 30 000 грн Збір-розіграш 🎯Ціль: 300 000 грн 📃Правила: Донат, кратний вказаній сумі - 1 шанс виграти лот. Ті хто донатять не з монобанку, пишіть в коментарі до донату свій контакт Ваш донат💵 - шанс виграти один з лотів: 🇺🇦Лот 1. За найбільший донат - прапор підрозділу з підписами хлопців ⚡Лот 2. 200 грн - "дегустаційний енергетичний набір" в коробі від бк) 💓Лот 3. 100 грн - турнікет турботи SICH 🛡️Лот 4. 72 грн - нарукавний знак (шеврон) 72 ОМБр Збір для мавікістів артдивізіону 72 ОМБр імені Чорних Запорожців Для підвозу на позиції потрібен пікап🛻 В пріорітеті Mitsubishi L200, але будемо дивитись по ситуації. Орієнтовна ціна 250-300 тисяч гривнів 🔗Посилання на банку: https://send.monobank.ua/jar/64ntX7cY6k 💳Номер картки банки: 4874 1000 3812 8230 Донат, репост, допоміжні баночки - плюсик до карми. Не бійтесь відкривати маленькі баночки - 1000, 2000, 3000 тощо. Кожен по-трохи і закрили збір) Пам'ятайте, що маленьких донатів не буває. Слава Україні! 🇺🇦

Repost from сеймур💀
ЛЄГЄНДА
ЛЄГЄНДА

це до речі прікол якщо що, мені два тика ще наклацать і вона буде готова на 100% на ПРОДАЖ💥💥🤯🤯вибух вибух блискавка вогонь вибух

нарешті,, всі цього чекали #vtuber арт: @kwarw ріг: я