Хінкочі
رفتن به کانال در Telegram
Пліз чекніть навігацію !! <3 Пронаунси: будь які :р оп: @hyncochi 🪲🪲🪲
نمایش بیشتر972
مشترکین
اطلاعاتی وجود ندارد24 ساعت
+17 روز
+230 روز
آرشیو پست ها
972
+1
закінчую всі скетчбуки автопортретом щоб дивитись як росту :р #art
соу фар тільки дєпрєсія росте
972
Repost from N/a
+4
В мене дн ✨
Моя творчість житиме Побажайте мені продуктивного творчого року та здійснення усіх творчих планівЛублу обіймаю
972
Repost from N/a
+1
💥БРЕЛКИ ЗА ФІКСОВАНИЙ ДОНАТ💥
Додались нові дизайни, тож тепер у вас 10 опцій, який обрати
1 брелок = 222 гривні
‼️ Обов'язково кидайте в коментарі чи мені в оп @e_shchuryk скріншот донату, щоб я могла з вами зв'язатись ‼️
📎 Моя допоміжна: https://send.monobank.ua/jar/64ntX7cY6k
Також якщо закриєте допоміжну банку на 1000+ гривень отримаєте брелок з власним дизайном або на вибір і плюсік в карму). Пишіть сюди, якщо зацікавились: @e_shchuryk
І нагадую про інші призи 😊
Збір так само на пікап для 72 ОМБр імені Чорних запорожців, усі звіти будуть на цьому каналі: @elis_shchuryk
972
Repost from R🍄A👁F🐛R🍁Y
Цієї ночі померла неймовірна людина та чарівна художниця Кікі.
Ми були м'ючами, тому я навіть уявити не можу всього болю через який зараз проходить її родина, її близькі та друзі. Мені дуже шкода. Я хотів би мати можливість дізнатися її краще, та цієї можливості більше не має. Вічна пам'ять добрій, щирій, світлій людині.
З дозволу її сестри, я прошу вас розповсюдити цей пост та допомогти родині загиблої за номером рахунку: 5457082514804322 (Єлизавета Кучанська)
Роботи Кікі можна подивитися в твіттері, блускаї та її телеграм каналі. Вони чудові, і я був її великим фанатом.
Дякую всім хто піклувався про неї, любив її та цінував. Бережіть себе.
972
Repost from N/a
+1
💥БРЕЛКИ ЗА ФІКСОВАНИЙ ДОНАТ💥
Додались нові дизайни, тож тепер у вас 10 опцій, який обрати
1 брелок = 222 гривні
‼️ Обов'язково кидайте в коментарі чи мені в оп @e_shchuryk скріншот донату, щоб я могла з вами зв'язатись ‼️
📎 Моя допоміжна: https://send.monobank.ua/jar/64ntX7cY6k
Також якщо закриєте допоміжну банку на 1000+ гривень отримаєте брелок з власним дизайном або на вибір і плюсік в карму). Пишіть сюди, якщо зацікавились: @e_shchuryk
І нагадую про інші призи 😊
Збір так само на пікап для 72 ОМБр імені Чорних запорожців, усі звіти будуть на цьому каналі: @elis_shchuryk
972
+1
гайз!! Я випадково знайшов пензель в прокріейті від якого я не хочу рвати волосся!! Тепер є поповнення жуків і рандомна літаюча голова ну пір #art
972
Repost from 🧷 𝐳𝐞𝐫𝐜𝐡𝐮 .𖥔 ݁˖
🌊🤫🤫🤫🤫🤫 🍦 🤫🤫🤫🤫🤫🤫🤫🤫😉
🎵🎵🎵Тематика: Літо🎵🎵🎵
🎥🎥🎥🎥від zerchu
" Морський бриз, сонце, та холодний коктейль у руці.. "😉Буде обратно декілька художників, яким випадуть рандомні колажі для створення персонажа! 🚌 Запрошені художники 🚌 Anyach 😉 Moxie 😉azaani 😉 Дохля 😉 Умови івенту🎵🎵🎵😉
😉Малюємо фул реф, основні вимоги: повнозріст та close up хедшот. Все інше на ваш смак! Головне передати вайбік випавшого вам колажу 😉NO AI! та без обмальовок😉 Як взяти участь?🎵🎵🎵😉
😉Підписка на мене 😉 Репост цього поста у свій канал або надіслати його 3 друзям 😉 Киньте анкету під цим постом: приклади ваших робіт, посилання на ваші соцмережі/канал, напишіть, який настрій коллажу ви б хотіли отримати або не пишіть якщо готові до повного рандому 😉Малювати в дідж, та мати середній, або вищий скілл😉 Дедлайн для кожного з учасників 14 ДНІВ! Будь ласка, втримайтесь від участі якщо не впевнені, що встигнете. З вами зв'яжусь через приватні! 😉 Набір буде йти до 14ого червня. Бажаю всім удачі та чекаю ваші анкети! 😉
972
Repost from Рєвені каркає 💀 +18
+5
Маю сьогодні наглість попросити з вас репост у якості гіфту ( по бажанню звичайно)
972
Repost from N/a
+1
Я долучаюсь до збору @veecont
🎯Моя ціль: 30 000 грн
Збір-розіграш
🎯Ціль: 300 000 грн
📃Правила:
Донат, кратний вказаній сумі - 1 шанс виграти лот. Ті хто донатять не з монобанку, пишіть в коментарі до донату свій контакт
Ваш донат💵 - шанс виграти один з лотів:
🇺🇦Лот 1.
За найбільший донат - прапор підрозділу з підписами хлопців
⚡Лот 2.
200 грн - "дегустаційний енергетичний набір" в коробі від бк)
💓Лот 3.
100 грн - турнікет турботи SICH
🛡️Лот 4.
72 грн - нарукавний знак (шеврон) 72 ОМБр
Збір для мавікістів артдивізіону 72 ОМБр імені Чорних Запорожців
Для підвозу на позиції потрібен пікап🛻
В пріорітеті Mitsubishi L200, але будемо дивитись по ситуації. Орієнтовна ціна 250-300 тисяч гривнів
🔗Посилання на банку:
https://send.monobank.ua/jar/64ntX7cY6k
💳Номер картки банки:
4874 1000 3812 8230
Донат, репост, допоміжні баночки - плюсик до карми.
Не бійтесь відкривати маленькі баночки - 1000, 2000, 3000 тощо. Кожен по-трохи і закрили збір)
Пам'ятайте, що маленьких донатів не буває.
Слава Україні! 🇺🇦
972
це до речі прікол якщо що, мені два тика ще наклацать і вона буде готова на 100% на ПРОДАЖ💥💥🤯🤯вибух вибух блискавка вогонь вибух
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
