fa
Feedback
Напиши мені інтерфейс

Напиши мені інтерфейс

رفتن به کانال در Telegram

UX-райтерські будні. Розповідаю про тексти та інтерфейси, ділюся цікавими кейсами <3 Авторка: @Svitladivchinka

نمایش بیشتر
1 629
مشترکین
+324 ساعت
-17 روز
+930 روز
آرشیو پست ها
Repost from БЛІЦ
😍 Подивіться, яку прекрасну комунікацію запустили "Сільпо" у співпрацею з психологинею Світланою Ройз. "Обережні інтервенції
+7
😍 Подивіться, яку прекрасну комунікацію запустили "Сільпо" у співпрацею з психологинею Світланою Ройз. "Обережні інтервенції, які можуть допомогти розірвати коло тривожних думок, перефокусувати увагу і просто викликати усмішку", — пише Світлана в своєму фейбуці.

Обожнюю Сільпо❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

404 або «порожні» сторінки – також площина роботи UX райтера Просто написати «Error 404. Page not found» – дуже і дуже погана ідея, якщо ви піклуєтеся про досвід користувача. Адже коли виникає помилка, людина фруструє і не знає, що вона може зробити, щоб покращити ситуацію. Це вона зробила щось не так? Це проблеми з самою сторінкою? А, може, просто лінк неправильний? Наше завдання – дати на 404 стислу і зрозумілу інформацію. А ще – допомогти людині повернутися у Головне меню або на попередній крок. Дати ще якісь поради, що можна зробити. Можливо, пожартувати, коли це доречно для вашого продукту. І саме про 404 сторінки нещодавно з'явився канал «404 | сторінку не знайдено». Авторка знаходить просто скарби🤌 зі світу порожніх сторінок. Дуже люблю дивитися на кожен новий приклад: собі набираюся ідей, а ще це просто прикольно і фаново 🙂 Підписуйтеся: щирий рекомендасьйон від вашої авторки🤗 #реклама Кошти за цю співпрацю вже пішли у збір на ремонт корча на Херсонський напрямок🤝

Класна інклюзивна мапа вокзалу у Перемишлі❤️ Різними текстурами позначено різні частини будівлі та типи приміщень. Як на мене
Класна інклюзивна мапа вокзалу у Перемишлі❤️ Різними текстурами позначено різні частини будівлі та типи приміщень. Як на мене, дуже класна ідея 🔥

Ваша авторка їде у відпустку, тому за пару годин закрию коментарі🤝 Бо чистити спам ще і у відпустці – застрельте мене😅 Постараюсь іноді писати щось цікаве, коли буде натхнення. Всім безпечних і хороших серпневих тижнів❤️

Поспілкувалась про UX райтинг з robota.ua🥰 Читайте, насолоджуйтеся❤️

Вийшов застосунок Армія+ і мені вже дуже подобається тут копі😍
+5
Вийшов застосунок Армія+ і мені вже дуже подобається тут копі😍

Активно планую осінь🚀 Тому у вас є можливість запланувати її разом зі мною☺️ У планах: 1️⃣Групове менторство. Записуйтесь 🙂 2️⃣Корпоративні курси – якраз можете забронювати собі потік. 3️⃣Персональне менторство – ще один формат, який ще не встигла прописати повноцінно, але який дуже мене цікавить. 4️⃣Новий старт курсів в APOLLO🤫 (Пишіть @Svitladivchinka) А ще: 1️⃣Ходити на дизайнерські мітапи у Києві. 2️⃣Читати багато корисної літератури. 3️⃣Розвивати і покращувати UX copy в рамках основної роботи. 4️⃣Зібрати UX райтерські посиденьки/бранч. 5️⃣Розвивати нашу з вами спільноту і оживити свій ТікТок. І точно ще 100500 мільйонів ідей, які живуть і вирують у моїй шаленій голові🥰 А які у вас плани на осінь? Чи боже, Дарино, дай насолодитися останнім місяцем літа?😁😁😁

💡У пошуках UX Writer, що разом з командою Gamification буде покращувати досвід навчання для наших користувачів 💡 Привіт! Я Соломія, UX Writing Manager у Headway і я не скромно вважаю, що працювати з UX райтингом у Headway — дивовижно. Чому: 🌀 Наші UX райтери та райтерки працюють всередині кросфункційних продуктових команд, де вони впливають на рішення на всіх етапах — від знаходження проблеми до аналізу результатів. 🌀 Сильне комʼюніті UX райтерок і райтерів — ми разом зростаємо, челенджимо рішення одне одного, працюємо над стайл гайдом та просто розділяємо любов до дизайну словами. 🌀 Можливість силою тексту впливати на продуктові та бізнес-результати. У Headway, UX райтери та райтерки разом з командою тестують найкращі версії UX копі та швидко отримують результати своїх ідей і рішень. Адже ми знаємо важливість правильної комунікації. А що робить це ще дивовижнішим — власне, можливість завше збільшувати нашу прекрасну UX райтинг команду. Тому рада поділитись, що шукаємо людину на позицію UX Writer. Це класна можливість для тих, хто любить навчатись, сповідує дата-дрівен підхід, дизайн мислення та хоче допомагати мільйонам користувачів зростати. Якщо це про вас, давайте знайомитись! Деталі вакансії та можливість податись

Вакансія-мрія для UX райтера😍 Подавайтесь❤️‍🔥

Вчора у вашої авторки був день народження (26 рочків!) і ось отримала цю книжку в подарунок ☺️ Нарешті вона в мене є! Соромно
Вчора у вашої авторки був день народження (26 рочків!) і ось отримала цю книжку в подарунок ☺️ Нарешті вона в мене є! Соромно зізнатися, але руки не доходили її купити. А тепер нарешті не зможу відлиняти, буду читати😁 Погортала перші сторінки – вона шикарна❤️‍🔥 І маю у планах на вересень покупку ще однієї класної книжечки про UX райтинг. Так що буду ділитися з вами цікавинками👌

Місячна програма менторства🔥 Презентую новий формат: менторство з UX райтингу у маленьких групах. Давно хочу почати працювати у більш сконцентрованому форматі та за насиченішою програмою, ніж був курс. А ще – більше конценруватися на потребах конкретних студентів, щоб давати максимум користі. Програма: 1️⃣Базові правила UX райтингу та написання різних типів UX текстів 2️⃣Даркпатерни і табу в UX copy + як писати інклюзивно 3️⃣Голос і тон 4️⃣Флоу роботи з UX copy та дослідження текстів Тариф Basic: • Група до 6 учасників • 4 лекції з основ UX райтингу • 4 практичних, на яких можна буде відточити отримані знання • 1 індивідуальна менторська сесія на 40 хвилин для кожного учасника • Домашні завдання з перевіркою та моїм фідбеком Вартість: при оплаті до 01. 09 – 150$, після – 200$ Тариф Pro: • Група до 3 учасників • 4 лекції з основ UX райтингу • 4 практичних, на яких можна буде відточити отримані знання • 2 індивідуальні менторські сесії на 40 хвилин для кожного учасника • Домашні завдання з перевіркою та моїм фідбеком • Мій розбір вашого UX copy кейсу з роботи/власного проєкту Вартість: при оплаті до 01. 09 – 250$, після – 300$ Для обох тарифів: Можна забронювати місце за поточною ціною за передплатою 20$ і перед початком курсу доплатити залишок. Можна оплатии 50% вартості зараз, а ще 50% – до початку курсу. При скасуванні броні кошти не повертаються. Коли старт? Орієнтовно – середина вересня. Який розклад? Запропоную часові слоти кожній з груп і домовимось трошки ближче до старту. Як записатися? Пишіть @Svitladivchinka Вірю, що ми зможемо класно попрацювати разом❤️ Дисклеймер: домашок буде БАГАТО😁

Оце так комунікація від Пумб🤯 На мій смак – ну це вже занадто. А вам як?
Оце так комунікація від Пумб🤯 На мій смак – ну це вже занадто. А вам як?

Корпоративні курси та лекції🚀 Або пост про те, що це я теж можу🥰 Дуже хочу почати проводити корпоративне навчання з україномовного UX райтингу. Чому? Бо це нова висота. Хочеться створювати концентровані сенси саме під конкретну компанію і потреби конкретної команди. Як на мене, це було б чудовим розвитком моїх скілів. І, сподіваюсь, поширило б знання про UX райтинг у маси і зробило б українські інтерфейси ще кращими. Тож. Що ви отримаєте? Курси: • 3-4 лекції концентрованого сенсу про UX райтинг. • 3-4 практичні (опціонально). • ДЗ з перевіркою від мене і мою підтримку впродовж усього навчання. • Багато реальних прикладів. • Проста і фанова подача. • Список літератури і корисних посилань. Окремі лекції: • Тема на вибір. • Багато реальних прикладів. • Проста і фанова подача. • Список літератури і корисних посилань. У мене вже є готові матеріали для навчання. Лишилося лише адаптувати їх під конкретну компанію та кейси, якщо ви готові поділитися ними для спільної роботи. Працюю офіційно через ФОП🤝 Давайте прокачувати скіли в UX україномовному райтингу разом❤️

Як UX райтеру виконувати не UX райтерські задачі? Плачучи. З розумом 🤌 Найбільше за все у своїй роботі я не люблю відчувати, що роблю щось не на 100% якісно. Але цього не уникнути, коли у твій пул задач входять не лише UX райтерські завдання. Таке буває. З точки зору професійного підходу – це не завжди добре. Принаймні, на мій скромний погляд. Бо для себе я бачу розвиток передусім саме у сфері UX райтигу. Але з точки зору універсальності та потрібноті на ринку – це не так вже й погано🙂 У моїй роботі зараз проскакують не лише суто інтерфейсні тексти. Зокрема, я багато працюю з текстами для розсилок. І скажу відверто: я у цьому відверто не дуже😅 Але це – зона росту. Тож як працювати з тасками, які не зовсім твоя парафія? 1️⃣Детально вивчити ТЗ і ставити багато-багато запитань. Бо часто проблема виникає ще до початку роботи: коли ти узяв таску, але не дізнався про неї усе можливе і неможливе. 2️⃣Багато читати про різні типи текстів. UX райтеру точно не завадять знання з креативного копірайтингу та того ж емейл-маркетингу (хочаб поверхневі). 3️⃣Будувати процеси. Бо якщо немає чітко окреслених меж, побудованого флоу роботи – ви ніколи не дійдете з замовником до консенсусу щодо того, яким же має бути фінальний результат. Скажу чесно: працювати над чимось, у чому ти плаваєш, справді складно. Іноді цим складнощам є виправдання і вони того варті. Іноді – ні. Головне – чітко оцінювати свої можливості та визначити для себе (і для замовників теж) що ж ти таки можеш робити, а що – точно ні. В результаті буде продуктивніше❤️

Repost from БЛІЦ
🖤 Подивіться, як креативно "Укрзалізниця" оформила сторінку з помилкою 404 :)
🖤 Подивіться, як креативно "Укрзалізниця" оформила сторінку з помилкою 404 :)

Крутооооо😍

🔥 Отримайте стипендію на безкоштовне відвідування конференції Growing in Content Пані та панове, я прийшла до вас із класною можливістю 🤩 З 19 до 23 серпня пройде конференція Growing in Content, присвячена контент-дизайну (він же UX-райтинг у наших краях). На ній спікери з Duolingo, Pinterest та PayPal розповідатимуть про основи інтерфейсних текстів, просунуті стратегії та лідерство у галузі. І на цю конференцію можна потрапити безкоштовно! Організатори надають таку можливість тим, кому з різних причин складно отримати доступ до професійного контенту. У нашому з вами випадку впливає війна, нестабільна економіка та нестача робочих місць для новачків. 🎓 Як податися на стипендію? Заповніть анкету до 14 липня. Не факт, що візьмуть кожного, але варто спробувати! В анкеті будуть питання на кшталт “чому ви подаєтеся на стипендію?” та “яку недорепрезентовану групу ви представляєте?” Будь ласка, не соромтеся тиснути на жалість — якщо через війну у вас стало менше грошей або проблеми з роботою, розкажіть як є. Росіяни і так багато в нас відібрали, то маємо право хоча б на якісь преференції. І ще — перший день конференції безкоштовний, тому завітайте в будь-якому разі 😌

До речі! Дуже корисна можливість❤️

Крута комунікація у вбиральнях ОККО👍 Підгледіла ось тут.
Крута комунікація у вбиральнях ОККО👍 Підгледіла ось тут.