fa
Feedback
Напиши мені інтерфейс

Напиши мені інтерфейс

رفتن به کانال در Telegram

UX-райтерські будні. Розповідаю про тексти та інтерфейси, ділюся цікавими кейсами <3 Авторка: @Svitladivchinka

نمایش بیشتر
1 628
مشترکین
-224 ساعت
-67 روز
+530 روز
آرشیو پست ها
UPD: збір закрито Таємничий котику, напиши мені в особисті, щоб забрати приз за донат💜
UPD: збір закрито Таємничий котику, напиши мені в особисті, щоб забрати приз за донат💜

Ану, я не поняла, а де всі ті, хто питав мене «коли вже курс?»🤣🤣🤣

Чекаєте новий набір на курс?👀
Anonymous voting

Світло буде, але відсутнє😀 Люблю DTEK і захоплююсь нашими енергетиками. Але око просто не може не помічати такі штуки в текс
Світло буде, але відсутнє😀 Люблю DTEK і захоплююсь нашими енергетиками. Але око просто не може не помічати такі штуки в текстах) Я б написала просто: Світла не буде А ви що думаєте?

Безкоштовне місце на майбутню лекцію😍 Трошки зроблю вам спойлер: скоро мене знову можна буде послухати. І я хочу розіграти місце між вами! Правила прості: донатьте на збір суму від 100 грн і отримуйте квиточок. Обовʼязково вказуйте свій нік у ТГ👀 Банка: https://send.monobank.ua/jar/33nYs7awMG Між тими, хто задонатить, розіграю безкоштовне відвідування лекції❤️ Анонс події буде вже скоро. Про збір: Збирає моя подруга-дизайнерка для сестри начеречого. Вона добровільно вступила до лав НГУ і її батальйон наразі потребує нашої допомоги:
🦅 Збір на «Тарган 3К» для батальйону «Нахтіґаль» 20 бригади «Любарт» ⚔️ 

Посилання на банку:у сторісах
Номер картки банки: 4874100023003638

У 20-й бригаді «Любарт» формується інноваційний батальйон безпілотних систем «Нахтіґаль» — підрозділ, що об’єднав операторів, інженерів, техніків і аналітиків. Вони вже довели свою ефективність на Херсонському, Донецькому, Курському та Запорізькому напрямках — і зараз готуються до нових завдань.

Щоб працювати точніше й безпечніше, бійцям потрібен наземний роботизований комплекс «Тарган 3К» (він же «Тарган 200»).

Ціль збору — 330 000 грн.

🎯 Моя ціль: 

Підтримати можна за посиланням у сторіс або репостом — він теж має силу. Якщо хочете відкрити допоміжну банку для збору — ставте + у дірект, я надішлю деталі.

Дякуємо всім, хто долучається. Кожна гривня — ще один крок до перемоги технологій над страхом. 
Усім дяка❤️

Але давайте будемо чесними: найбильше на Дизаріумі мені сподобалося те, що я виграла набір фітнес-резинок від BetterMe...

Дизаріум: як все було? Настав час і мені поділитися враженнями. А їх багато! 📌Цього року все інакше. І це ні погано, ні добре – просто інакше. Трошки змінився вайб, змінилися акценти лекцій (стало білье про ілюстрації за відчуттями). Стало масштабніше. Разом із тим – трошки хаотичніше, але тут я грішу на свою погану підготовку до події. 📌Дуже сподобалися кілька виступів: Віки Гладинець із Readdle, Валентини Суліми з Мрії, Аліни Король. І, авжеж, презентація книжки «Смачні кнопки» від Тані Зав'ялової. Навіть трошки постояла тут на сцені😀 📌Сподобалося, що було два дні. Минулого року постійно доводилося жертвувати цікавими виступами, щоб подивитися найцікавіші. Цього ж разу концентрація подій, цікавих саме мені, була трошки меншою, тому все встиглося. Але тут є і мінус: на другий день мозок вже просто відмовлявся сприймати інформацію. Стомивсь) 📌Сильно засмутило, що знову не було нічого про UX-райтинг. Друзі, чесно слово, я роблю все, що можу в цьому напрямку. Дуже сподіваюся наступного року таки пробитися з виступом у лайнап. По секрету скажу, що мала бути там вже цього року, але через певні обставини не зрослося. Дуже хочеться, щоб UX-райтери також звучали в українській дизайн-тусовці. 📌Потішило, що подія була pet-friendly. Навіть був стенд для тваринок, а на маркеті бачила прикольні зоотовари. Єдине, про що в цьому плані переймалась – чи не дуже стресово було собачкам із такою кількістю людей і шумів. Загалом – враження позитивні❤️‍🔥 Так, мінуси були. Але, як на мене, це – зона росту і можливість на наступний рік зробити цю подію ще крутішою. А ще я підгледіла у Віки Гладинець думку про те, що такі події слід робити платними. І я капець як погоджуюсь: мені здається, це допоможе зробити подію якіснішою і відсіяти певний відсоток тих, хто прийшов виключно потусити. Тусити на таких івентах – дуже класно, знаю по собі. Але в якийсь момент концентрація тусовки може зменшити можливість винести з події користь. Якось так) Наступного року обов'язково теж приїду. Добре бути серед своїх, говорити однією мовою про те, що цікаво, набиратися натхнення й досвіду. Дякую організаторам. Дякую Сільві, з якою ми провели 2 чудових дні на події. Дякую моїм прекрасним студенткам, з якими вдалось розвіртуалитись. Та найбільше дякую Силам Оборони: без вас не було б нічого з цього. Принагідно прошу задонатити на зір «Трійка для Трійки», на який ми донатили під час події. Третьому Армійському Корпусу дуже треба РЕБи! Донат сюди👉: https://send.monobank.ua/jar/5PQnQyJXLz?fbclid=PAZXh0bgNhZW0CMTEAAadbJKFh_r1k-Uc29lpkuo6wF8nc7vTe1nDwq_zB1Q4sYsefIxNdjikz8F-eMA_aem_4pEH2BqNo25c5d1I7ES4Kg

Були на Дизаріумі?🦖 Діліться враженнями👇

Маленький апдейт: Ви швидше за все знаєте мене як Дарину Кривохатько. Але з кінця червня я маю прізвище Сокольська. Поступово замінюю у соцмережах і будь-де, де може згадуватись моє імʼя. Не губіть❤️

Ну тепер офіційно: шукайте мою статтю у книзі «Смачні кнопки»❤️‍🔥
+1
Ну тепер офіційно: шукайте мою статтю у книзі «Смачні кнопки»❤️‍🔥

Несправжня робота Одне з найскладнішого у роботі з текстами – це необхідність постійно доводити свою цінність. Так вже склалось історично, що цю працю сприймають як «попереставляти літери місцями», «що там ті тексти писати», «а нашо нам UX-райтер» тощо. Чесно? Я зіштовхувалась із цим абсолюнто на всіх роботах, де працювала. Часто нашу роботу вважають легкою і такою, яку можн зробити дуже швидко. Часто погоджені тексти міняють за нашою спиною, бо вважають, що їхній варіант краще. У мене був кейс, коли розробник (!!!) на прод додавав свої тексти, ігноруючи мої. У моїх колег з різних компаній теж таке було. Часто рішення про тексти ухвалюються керівниками авторитарно. І байдуже, якщо тоді речення звучать кострубато і нелогічно. Часто на нашу роботу просто забувають виділити час, не включають нас у процес вчасно і не розуміють, чого це ми «затримуємо розробників». Часто на наші пропозиції кожен має свою думку і критику, але на питання «Як би ви написали?» відповідають «Я ж не райтер». Для мене це одна з найвиснажливіших штук у роботі, яку я так люблю. Тому що постійно борешся з тим, що до тебе ставляться як до несправжнього працівника. Що ми можемо зробити? Тільку лупати сю скалу, висловлювати своє «мені НЕ ок», говорити про роботу чесно і відкрито, розповідати про нюанси колегам і займатися іншою просвітницькою діяльністю. Бо команда тільки тоді команда, коли всі її члени рівноправні і розуміють цінність своїх колег. Принаймні, це те, у що вірю я.

Чудовий постер, щоб підняти вам настрій❤️ Нагоду Сніжану🤌🤌🤌 Сподіваюсь, у вас все добре після ночі. Донатимо і тримаємось�
Чудовий постер, щоб підняти вам настрій❤️ Нагоду Сніжану🤌🤌🤌 Сподіваюсь, у вас все добре після ночі. Донатимо і тримаємось🫡

Наближається жовтень... А це означає, що скоро Дизаріум! 🦖 Плануєте їхати?👀

Вакансія UX Writer у Headway Inc Скажу так: я щиро рекомендую. Бо у мене багато знаййомих, які працюють або працювали у Headway і я ее чула нічого поганого про цю компанію. Більше того, поточну роботу допомогли мені знайти теж вони – саме дівчинка з Headway порекомендувала мене👀 Коротше, це дуже класне місце для розвитку з не менш класними людьми. Про вакансію: 📍віддалено або офіс Чому це варте уваги? 🚀 Skillsta – молодий EdTech продукт від Headway Inc, який за рік вже має 300K+ завантажень, і це лише початок! ⚡ Комʼюніті. У компанії вже є 10 UX Writers — це команда, з якою можна обмінюватися експертизою, проводити брейншторми та розвиватися разом. 🤘Ви будете напряму спілкуватися з користувачами й формувати їхній досвід у продукті ⚡ Станете частиною продуктової кросфункційної команди та матимете вплив на рішення на всіх етапах — від пошуку проблеми до аналізу результатів. 📌 Ми шукаємо саме тебе, якщо ти: - Маєш рівень англійської С1; - Досвід у UX writing / copywriting / creative writing від 1,5 року; - Розуміння основних принципів UX та написання текстів для інтерфейсів. 🔗 Деталі та подача резюме - тут Є питання або рекомендації? Пишіть! 👋

Я вважаю, це геніально🤌
Я вважаю, це геніально🤌

Примітка – обовʼязкове поле?👀 Вирішила замовити BoltFood, бо заклад співпрацює по доставці тільки з цим сервісом. Є ряд текс
Примітка – обовʼязкове поле?👀 Вирішила замовити BoltFood, бо заклад співпрацює по доставці тільки з цим сервісом. Є ряд текстових проблем, але ось це здивувало найбільше. Хоч воно і не зовсім про тексти) Обовʼязкове поле примітки біля адреси виглядає супер-дивно, бо до того я заповнила в окремо виділених полях все про те, куди їхати, підійматись і оце от все. А вам як? Не дивно?) P. S. Обіцяла повернутись у вересні – повертаюсь) старатимусь постити більше цікавого про чудовий світ інтерфейсів та текстів для них❤️

А хочете собі останнє місце на курс з копірайтингу Смереки зі знижечкою 15%?😏 Але давайте по черзі. Ви отримаєте: - 12 розібраних тем та 8 готових текстів у портфоліо після ДЗ. - Відгук авторки курсу на кожне виконане завдання. - Набір робочих інструментів, які допоможуть навчитись писати системно, креативно і, головне, так, щоб воно реально працювало. Особисто від мене – жирний плюс усьому, що робить Віка. Стежу за нею вже не перший рік і дуже захоплююсь❤️ І скажу чесно: зараз стикаюся з тим, що мені сильно потрібно підтягувати креативну частину в письмі. Бо UX-райтинг буває дуже різний і якщо ми хочемо оживляти продукти, а не робити їх однаковими, потрібно вміти давати голосу цих продуктів звучати правильними словами. Коротше, дуже раджу. Ви не пошкодуєте. Бо якби не відпустка, це останнє місце зайняла б я😅 Курс стартує 28.08. Промо код на 15%: COPYSENS Забрати останнє місце можна отут: https://smereka.my.canva.site/senscopy2025

У мене день народження: тепер мені цілих 27 років! І я вдячна світу і зокрема вам, що зустрічаю його саме так. На улюбленій роботі, поруч з людьми, з якими мені цікаво і добре. Не в останню чергу завдячую цим і нашому затишному зібранню душніл-UX-райтерів😀 Я знаю, що останнім часом мене у каналі непристойно мало. І обіцяю виправитися у вересні. Якраз вже адаптувалась до нової роботи, а після відпустки будуть сили на якісь активності. Тому: просто дякую, що залишаєтесь тут❤️ А якщо хочете мене привітати – закиньте 27, 270 або будь-яку кількість гривень на наш з сестрю збір на плати ініціації: Банка: https://send.monobank.ua/jar/5LiEcSuNdh Конверт: https://www.privat24.ua/send/giq3l

Вистражданий командною роботою флоу🤌 Рада бути причетна❤️

❗️У Резерв+ тепер можна оплатити штраф за неуточнення персональних даних, — Міноборони Військовозобов’язані, які не уточнили
❗️У Резерв+ тепер можна оплатити штраф за неуточнення персональних даних, Міноборони Військовозобов’язані, які не уточнили дані до 16 липня 2024 року, можуть сплатити штраф онлайн зі знижкою 50% — без черг та паперів. Телеграмна служба новин | Підписатися