fa
Feedback
Шо у Пастора?

Шо у Пастора?

رفتن به کانال در Telegram

Тут будуть трохи новин, оголошення про поїздки на полігон, книжки для ЗСУ та інше На друк книжок: https://send.monobank.ua/jar/AAdDE4tLEm Електроверсії книжок: https://nvkarta.com/project/library/pastor-book

نمایش بیشتر
1 024
مشترکین
اطلاعاتی وجود ندارد24 ساعت
-27 روز
+1530 روز
آرشیو پست ها
Це теж мем 🤭

Насправді, він на електриці їздить, але ж не псувати мем 🫣

Корчі, вся хуйня Чел заправився на кубометр дров
Корчі, вся хуйня Чел заправився на кубометр дров

Три роки тому кацапи підірвали Каховську ГЕС, чим спричинили масову загибель людей і тварин (підори) Вже пройшло 3 роки, і ка
+4
Три роки тому кацапи підірвали Каховську ГЕС, чим спричинили масову загибель людей і тварин (підори) Вже пройшло 3 роки, і кацапи досі не покарані за цей злочин Але все ще попереду. Особисто я, як каховчанин, одразу відреагував, і почав возити в Херсон човни Звісно, вдячний твіторським за підтримку і допомогу 🤜🤛

Підписав трохи книжок 😌
Підписав трохи книжок 😌

sticker.webp0.20 KB

Взяли в роботу Завтра поставлю задачу дизигнеру підготувати макет для друку Потім оцінка накладу Сподіваюсь, грошів вистачить
Взяли в роботу Завтра поставлю задачу дизигнеру підготувати макет для друку Потім оцінка накладу Сподіваюсь, грошів вистачить на друк 1000 кишенькових 🤔 Якшо коротко, це офіційні настанови, які валяються десь в штабі, і які ніхто не бачив Будемо виправляти ситуацію 😏 Готовий макет буде завантажено на https://nvkarta.com/project/library/pastor-book Про готовність накладу повідомлю додатково Якшо бажаєте допомогти з друком, реквізити незмінні, є по куар-коду в книжках, а також в описі каналу Замовити можна там же: @centuriya Пишіть одразу, куди, кому, скільки Пришлю по готовності

Тихо прийшов Тихо пішов (с) Зі святом всіх причетних 🤝
Тихо прийшов Тихо пішов (с) Зі святом всіх причетних 🤝

В твіторі видалили по скаргам кацапів Принесу сюди 🙄
В твіторі видалили по скаргам кацапів Принесу сюди 🙄

Мені такий треба 🤔
Мені такий треба 🤔

Промазали, підори Але було близько

Кацапи кажуть, що українці вважають їх людьми другого сорту З яких часів кацапи стали людьми? 🤔

Ще 5 переможців, що отримають книжки з підписом Лісника Прошу надати контакти для відправки @centuriya
Ще 5 переможців, що отримають книжки з підписом Лісника Прошу надати контакти для відправки @centuriya

Дякую, Олеже, за постійну допомогу з друком. Підпис Кривоноса заслужений Доставка туди ж?
Дякую, Олеже, за постійну допомогу з друком. Підпис Кривоноса заслужений Доставка туди ж?

Трошки провтикав по термінам Короч, розіграш в 20:00 Встигнете взяти участь

Нагадаю, майже через добу відбудеться розіграш Встигнете взяти участь?

🫶
🫶

Repost from ДрукАрмія
⚠️Увага! Терміново передайте всім воїнам, які використовують дрони Вампір! В ДрукАрмії можна БЕЗКОШТОВНО отримати: ✅Кріплення
+5
⚠️Увага! Терміново передайте всім воїнам, які використовують дрони Вампір! В ДрукАрмії можна БЕЗКОШТОВНО отримати: ✅Кріплення антен: Starlink, UNO, Квадро, GPS, Вівальді; ✅Захист двигунів та камери, лижі для шасі; ✅Кріплення променів, кабелів, шасі, БК; ✅Системи скиду та кронштейни до них. Все тут https://druk.army/vampire Репост та максимальний розголос!

«Наснаги і завзяття» А далі шо? 🤔 Ну у Кривоноса і почерк 🙄
«Наснаги і завзяття» А далі шо? 🤔 Ну у Кривоноса і почерк 🙄

photo content