2 643
مشترکین
+124 ساعت
اطلاعاتی وجود ندارد7 روز
+4430 روز
در حال بارگیری داده...
کانالهای مشابه
ابر برچسبها
اشارات ورودی و خروجی
---
---
---
---
---
---
جذب مشترکین
ژوئن '26
ژوئن '26
+70
در 11 کانالها
مه '26
+115
در 15 کانالها
Get PRO
آوریل '26
+44
در 2 کانالها
Get PRO
مارس '26
+21
در 5 کانالها
Get PRO
فوریه '26
+31
در 3 کانالها
Get PRO
ژانویه '26
+85
در 17 کانالها
Get PRO
دسامبر '25
+68
در 11 کانالها
Get PRO
نوامبر '25
+18
در 1 کانالها
Get PRO
اکتبر '25
+29
در 5 کانالها
Get PRO
سپتامبر '25
+19
در 5 کانالها
Get PRO
اوت '25
+41
در 13 کانالها
Get PRO
ژوئیه '25
+32
در 7 کانالها
Get PRO
ژوئن '25
+37
در 12 کانالها
Get PRO
مه '25
+87
در 15 کانالها
Get PRO
آوریل '25
+15
در 11 کانالها
Get PRO
مارس '25
+31
در 10 کانالها
Get PRO
فوریه '25
+26
در 8 کانالها
Get PRO
ژانویه '25
+30
در 8 کانالها
Get PRO
دسامبر '24
+93
در 25 کانالها
Get PRO
نوامبر '24
+122
در 12 کانالها
Get PRO
اکتبر '24
+113
در 18 کانالها
Get PRO
سپتامبر '24
+87
در 10 کانالها
Get PRO
اوت '24
+136
در 26 کانالها
Get PRO
ژوئیه '24
+192
در 30 کانالها
Get PRO
ژوئن '24
+120
در 22 کانالها
Get PRO
مه '24
+142
در 27 کانالها
Get PRO
آوریل '24
+203
در 33 کانالها
Get PRO
مارس '24
+184
در 44 کانالها
Get PRO
فوریه '24
+286
در 38 کانالها
Get PRO
ژانویه '24
+187
در 29 کانالها
Get PRO
دسامبر '23
+314
در 50 کانالها
Get PRO
نوامبر '23
+371
در 32 کانالها
Get PRO
اکتبر '23
+83
در 7 کانالها
Get PRO
سپتامبر '23
+644
در 0 کانالها
| تاریخ | رشد مشترکین | اشارات | کانالها | |
| 27 ژوئن | +2 | |||
| 26 ژوئن | +1 | |||
| 25 ژوئن | +2 | |||
| 24 ژوئن | +1 | |||
| 23 ژوئن | +2 | |||
| 22 ژوئن | 0 | |||
| 21 ژوئن | +3 | |||
| 20 ژوئن | +3 | |||
| 19 ژوئن | +4 | |||
| 18 ژوئن | +4 | |||
| 17 ژوئن | 0 | |||
| 16 ژوئن | +3 | |||
| 15 ژوئن | +3 | |||
| 14 ژوئن | +12 | |||
| 13 ژوئن | +3 | |||
| 12 ژوئن | 0 | |||
| 11 ژوئن | +2 | |||
| 10 ژوئن | 0 | |||
| 09 ژوئن | +3 | |||
| 08 ژوئن | +1 | |||
| 07 ژوئن | +1 | |||
| 06 ژوئن | +3 | |||
| 05 ژوئن | +3 | |||
| 04 ژوئن | +3 | |||
| 03 ژوئن | +5 | |||
| 02 ژوئن | +4 | |||
| 01 ژوئن | +2 |
پستهای کانال
| 2 | КРУРРІ І ЯДА ГРАЮТЬ В MECCA CHAMELEON!!
https://youtu.be/ItZvk8JmmKg | 1 527 |
| 3 | третій розділ в процесі🫡 | 1 295 |
| 4 | Ситуація якби Михайло був твіч стрімером | 1 454 |
| 5 | ❔Чи плануєте ви займатись викладацькою діяльністю онлайн?
🦦 Поки що не планую. Викладання ірл вже займає багато ресурсів🙂↕️ | 1 425 |
| 6 | ❔підскажіть, як краще зробити😭😭😭 мені пропонують вести телеграм канал зі своїми малюнками, в основному я веду соцмережі англійською, щоб набрати більшу аудиторію, але англомовним людям цей телеграм нахрін не всцявся, та і самій вже набридло мізки включати, щоб кожен раз писати англійською….. англійська відпадає в цьому випадку, а тепер най страшніше питання, українською чи російською☠️☠️ крім англомовних та україномовних мене переглядають також і люди з інших країн, які переважно розмовляють російською, їх, чомусь, більше і не обовʼязково, що вони з росії.. що ж робити, буду вести українською - люди, що пропонували скоріш за все не долучаться до тґк, буду вести російською - зрада і всі засруть мене
🦦: в мене більше до вас питання, а нашо вам російськомовна аудиторія. якшо для вас загалом ок шо вас будуть дивитись купа росіян в тому числі, то у вас є фрі віл робити все шо захочеться. і якщо при цьому вам ще тривожно отримати хейт, то можливо дійсно не варто. | 1 363 |
| 7 | ❔Давно хотіла приєднатися до укр арт комюніті та бути більш активною у арт комюніті але трішки страшно це робити через постійні драми, та кенселинг людей. Особливо укр арт комюніті через те що багато художників малюють персонажів з проблематичних фандомів і потім вони далі висять в своїх тг каналів напів-закенселені. Чи рекомендуєте ви йти новачку в це арт комюніті, особливо якщо в мене зв'язків в ньому немає
🦦: я не думаю що украрт ком'юніті настільки озлоблене, щоб сюди прям боятись йти. якщо у вас плюс мінус адекватний моральний компас і ви ознайомлені з самими поширеними проблематік фд тут то просто не постіть їх і проблеми не буде. І я не дуже розумію як те, що хтось малює проблематик персонажів на вас повпливає. шукайте собі оточення з схожими поглядами і буде вам щастя | 1 095 |
| 8 | ❔Чи краще мати стиль який не дуже відрізняється від мейнстрвмовських але продається чи особливий але до якого тяжче прийти власними зусиллями
🦦: Я думаю, що можна одночасно мати декілька стилів спокійно. Вам нічого не заважає малювати комерцію і паралельно шукати шось своє. І взагалі не варто недооцінювати наскільки здавальось би некомерційний стиль може зайти людям і принести вам заробіток. Я вам як приклад можу навести Яду в якого з здавалось би таким хаотичним стилем є стабільно замовлення.
❔Як ставитеся до нової хвилі "13 річних Леонардо да Вінчі" які колор піклять роботи відомих художників, копіюючи їх стиль на виставляють то в мережі з підписом "support 13 year old artist" а не як "*artists name* style study"
🦦: Ну а шо ще робити 13 річній дитині. Я думаю що місцями копіювання може реально принести користь у навчанні. Якщо їм не набридне малювання то пізніше вони будуть вже від цього відходити в користь своєї творчості. Ну а те що вони роблять такі пости, то це просто набирає перегляди плюс хочеться потішити себе, що ти класно малюєш на свій вік. Не знаю в мене немає до них ніякого негативу | 1 124 |
| 9 | 🦦🦦🦦Q&A🦦🦦🦦
❔На вашу думку використовувати bases в своїх роботах для поз, особливо для комішок це гріх чи не гріх (якщо ті бази безкоштовні звісно).
🦦: Та боже ні звичайно. Якщо ці бази зроблені для вільного використання то взагалі без проблем. Часто ж буває таке, що замовник приходить вже з ними як з рефом. Ви ж все одно будете модифікувати цю базу під себе і у вас вийде своя картинка. Звісно треба уточнить, що до них тоже треба з умом підходити і не юзать по кд, все ж таки треба і самому шось вчитись робити.
❔Ким ви надихалися створюючи свій стиль.
🦦: Ішіда Суй на мене мав найбільший вплив. Звичайно паралельно я знаходила купу худів в яких шось доя себе брала, але нема сенсу щаперечувати шо Ішіда мене більше всього зліпив. Я рада що зараз мій стиль здвинувся від його впливу, але все одно багато хто бачить схожість. | 1 175 |
| 10 | привіт! я дуже давно не робила анонку. Хочеться трохи з вами поговорити!
можете писати ваші різні запитання та можливо у вас є теми на які б ви хотіли щоб я зняла відео.🙂↕️
https://t.me/IncogNoteBot?start=0sayjcaye6
🦦🦦🦦🦦🦦🦦🦦🦦🦦 | 1 110 |
| 11 | товя | 1 249 |
| 12 | ще одна комішка завершена🙂↕️ | 1 346 |
| 13 | Другий розділ вже у відкритому доступі на зенко!
Буду чекати на ваші відгуки🩵 | 3 456 |
| 14 | доробила портретик☺️ | 1 979 |
| 15 | Нагадую що вже завтра ви зможете почитати другий розділ Амор Фаті на зенко у вільному доступі! | 1 820 |
| 16 | ще одна комішка🙂↕️ | 1 976 |
| 17 | я гуль XXL ранга | 2 069 |
| 18 | Другий розділ Amor Fati вже є в ранньому доступі на донатело за підпискою!
Реліз на зенко буде 14.06
Також на донателло буде завантажуватись додатковий контент! Таймлапси сторінок, поетапки, скетчі розкадровки і тутори! | 2 349 |
| 19 | нове відео на моєму каналі!
https://youtu.be/w_3XZgH_ujk?si=HhwF43AN3lUtgSli | 2 120 |
| 20 | Усім привіт!
Готова повідомити про розробку мого дебютного коміксу, анонс якого буде на початку липня :^)
до зустрічі 👹👹
*це не готова обкладинка а кадр з коміксу в процесі
#комікс | 1 891 |
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
