fa
Feedback
круррі

круррі

رفتن به کانال در Telegram

PUBLIC ENEMY #1

نمایش بیشتر
2 643
مشترکین
+124 ساعت
اطلاعاتی وجود ندارد7 روز
+4430 روز
جذب مشترکین
ژوئن '26
ژوئن '26
+70
در 11 کانال‌ها
مه '26
+115
در 15 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '26
+44
در 2 کانال‌ها
Get PRO
مارس '26
+21
در 5 کانال‌ها
Get PRO
فوریه '26
+31
در 3 کانال‌ها
Get PRO
ژانویه '26
+85
در 17 کانال‌ها
Get PRO
دسامبر '25
+68
در 11 کانال‌ها
Get PRO
نوامبر '25
+18
در 1 کانال‌ها
Get PRO
اکتبر '25
+29
در 5 کانال‌ها
Get PRO
سپتامبر '25
+19
در 5 کانال‌ها
Get PRO
اوت '25
+41
در 13 کانال‌ها
Get PRO
ژوئیه '25
+32
در 7 کانال‌ها
Get PRO
ژوئن '25
+37
در 12 کانال‌ها
Get PRO
مه '25
+87
در 15 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '25
+15
در 11 کانال‌ها
Get PRO
مارس '25
+31
در 10 کانال‌ها
Get PRO
فوریه '25
+26
در 8 کانال‌ها
Get PRO
ژانویه '25
+30
در 8 کانال‌ها
Get PRO
دسامبر '24
+93
در 25 کانال‌ها
Get PRO
نوامبر '24
+122
در 12 کانال‌ها
Get PRO
اکتبر '24
+113
در 18 کانال‌ها
Get PRO
سپتامبر '24
+87
در 10 کانال‌ها
Get PRO
اوت '24
+136
در 26 کانال‌ها
Get PRO
ژوئیه '24
+192
در 30 کانال‌ها
Get PRO
ژوئن '24
+120
در 22 کانال‌ها
Get PRO
مه '24
+142
در 27 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '24
+203
در 33 کانال‌ها
Get PRO
مارس '24
+184
در 44 کانال‌ها
Get PRO
فوریه '24
+286
در 38 کانال‌ها
Get PRO
ژانویه '24
+187
در 29 کانال‌ها
Get PRO
دسامبر '23
+314
در 50 کانال‌ها
Get PRO
نوامبر '23
+371
در 32 کانال‌ها
Get PRO
اکتبر '23
+83
در 7 کانال‌ها
Get PRO
سپتامبر '23
+644
در 0 کانال‌ها
تاریخ
رشد مشترکین
اشارات
کانال‌ها
27 ژوئن+2
26 ژوئن+1
25 ژوئن+2
24 ژوئن+1
23 ژوئن+2
22 ژوئن0
21 ژوئن+3
20 ژوئن+3
19 ژوئن+4
18 ژوئن+4
17 ژوئن0
16 ژوئن+3
15 ژوئن+3
14 ژوئن+12
13 ژوئن+3
12 ژوئن0
11 ژوئن+2
10 ژوئن0
09 ژوئن+3
08 ژوئن+1
07 ژوئن+1
06 ژوئن+3
05 ژوئن+3
04 ژوئن+3
03 ژوئن+5
02 ژوئن+4
01 ژوئن+2
پست‌های کانال
Вітаю всіх! На моєму ютуб каналі вийшло відео огляд на скетчбук!! Посилання 🦦🦦🦦
Вітаю всіх! На моєму ютуб каналі вийшло відео огляд на скетчбук!! Посилання 🦦🦦🦦

2
КРУРРІ І ЯДА ГРАЮТЬ В MECCA CHAMELEON!! https://youtu.be/ItZvk8JmmKg
КРУРРІ І ЯДА ГРАЮТЬ В MECCA CHAMELEON!! https://youtu.be/ItZvk8JmmKg
1 527
3
третій розділ в процесі🫡
третій розділ в процесі🫡
1 295
4
Ситуація якби Михайло був твіч стрімером
Ситуація якби Михайло був твіч стрімером
1 454
5
❔Чи плануєте ви займатись викладацькою діяльністю онлайн? 🦦 Поки що не планую. Викладання ірл вже займає багато ресурсів🙂‍↕️
1 425
6
❔підскажіть, як краще зробити😭😭😭 мені пропонують вести телеграм канал зі своїми малюнками, в основному я веду соцмережі англійською, щоб набрати більшу аудиторію, але англомовним людям цей телеграм нахрін не всцявся, та і самій вже набридло мізки включати, щоб кожен раз писати англійською….. англійська відпадає в цьому випадку, а тепер най страшніше питання, українською чи російською☠️☠️ крім англомовних та україномовних мене переглядають також і люди з інших країн, які переважно розмовляють російською, їх, чомусь, більше і не обовʼязково, що вони з росії.. що ж робити, буду вести українською - люди, що пропонували скоріш за все не долучаться до тґк, буду вести російською - зрада і всі засруть мене 🦦: в мене більше до вас питання, а нашо вам російськомовна аудиторія. якшо для вас загалом ок шо вас будуть дивитись купа росіян в тому числі, то у вас є фрі віл робити все шо захочеться. і якщо при цьому вам ще тривожно отримати хейт, то можливо дійсно не варто.
1 363
7
❔Давно хотіла приєднатися до укр арт комюніті та бути більш активною у арт комюніті але трішки страшно це робити через постійні драми, та кенселинг людей. Особливо укр арт комюніті через те що багато художників малюють персонажів з проблематичних фандомів і потім вони далі висять в своїх тг каналів напів-закенселені. Чи рекомендуєте ви йти новачку в це арт комюніті, особливо якщо в мене зв'язків в ньому немає 🦦: я не думаю що украрт ком'юніті настільки озлоблене, щоб сюди прям боятись йти. якщо у вас плюс мінус адекватний моральний компас і ви ознайомлені з самими поширеними проблематік фд тут то просто не постіть їх і проблеми не буде. І я не дуже розумію як те, що хтось малює проблематик персонажів на вас повпливає. шукайте собі оточення з схожими поглядами і буде вам щастя
1 095
8
❔Чи краще мати стиль який не дуже відрізняється від мейнстрвмовських але продається чи особливий але до якого тяжче прийти власними зусиллями 🦦: Я думаю, що можна одночасно мати декілька стилів спокійно. Вам нічого не заважає малювати комерцію і паралельно шукати шось своє. І взагалі не варто недооцінювати наскільки здавальось би некомерційний стиль може зайти людям і принести вам заробіток. Я вам як приклад можу навести Яду в якого з здавалось би таким хаотичним стилем є стабільно замовлення. ❔Як ставитеся до нової хвилі "13 річних Леонардо да Вінчі" які колор піклять роботи відомих художників, копіюючи їх стиль на виставляють то в мережі з підписом "support 13 year old artist" а не як "*artists name* style study" 🦦: Ну а шо ще робити 13 річній дитині. Я думаю що місцями копіювання може реально принести користь у навчанні. Якщо їм не набридне малювання то пізніше вони будуть вже від цього відходити в користь своєї творчості. Ну а те що вони роблять такі пости, то це просто набирає перегляди плюс хочеться потішити себе, що ти класно малюєш на свій вік. Не знаю в мене немає до них ніякого негативу
1 124
9
🦦🦦🦦Q&A🦦🦦🦦 ❔На вашу думку використовувати bases в своїх роботах для поз, особливо для комішок це гріх чи не гріх (якщо т
🦦🦦🦦Q&A🦦🦦🦦 ❔На вашу думку використовувати bases в своїх роботах для поз, особливо для комішок це гріх чи не гріх (якщо ті бази безкоштовні звісно). 🦦: Та боже ні звичайно. Якщо ці бази зроблені для вільного використання то взагалі без проблем. Часто ж буває таке, що замовник приходить вже з ними як з рефом. Ви ж все одно будете модифікувати цю базу під себе і у вас вийде своя картинка. Звісно треба уточнить, що до них тоже треба з умом підходити і не юзать по кд, все ж таки треба і самому шось вчитись робити. ❔Ким ви надихалися створюючи свій стиль. 🦦: Ішіда Суй на мене мав найбільший вплив. Звичайно паралельно я знаходила купу худів в яких шось доя себе брала, але нема сенсу щаперечувати шо Ішіда мене більше всього зліпив. Я рада що зараз мій стиль здвинувся від його впливу, але все одно багато хто бачить схожість.
1 175
10
привіт! я дуже давно не робила анонку. Хочеться трохи з вами поговорити! можете писати ваші різні запитання та можливо у вас
привіт! я дуже давно не робила анонку. Хочеться трохи з вами поговорити! можете писати ваші різні запитання та можливо у вас є теми на які б ви хотіли щоб я зняла відео.🙂‍↕️ https://t.me/IncogNoteBot?start=0sayjcaye6 🦦🦦🦦🦦🦦🦦🦦🦦🦦
1 110
11
товя
товя
1 249
12
ще одна комішка завершена🙂‍↕️
ще одна комішка завершена🙂‍↕️
1 346
13
Другий розділ вже у відкритому доступі на зенко! Буду чекати на ваші відгуки🩵+2
Другий розділ вже у відкритому доступі на зенко! Буду чекати на ваші відгуки🩵
3 456
14
доробила портретик☺️
доробила портретик☺️
1 979
15
Нагадую що вже завтра ви зможете почитати другий розділ Амор Фаті на зенко у вільному доступі!
Нагадую що вже завтра ви зможете почитати другий розділ Амор Фаті на зенко у вільному доступі!
1 820
16
ще одна комішка🙂‍↕️
ще одна комішка🙂‍↕️
1 976
17
я гуль XXL ранга
2 069
18
Другий розділ Amor Fati вже є в ранньому доступі на донатело за підпискою! Реліз на зенко буде 14.06 Також на донателло буде+1
Другий розділ Amor Fati вже є в ранньому доступі на донатело за підпискою! Реліз на зенко буде 14.06 Також на донателло буде завантажуватись додатковий контент! Таймлапси сторінок, поетапки, скетчі розкадровки і тутори!
2 349
19
нове відео на моєму каналі! https://youtu.be/w_3XZgH_ujk?si=HhwF43AN3lUtgSli
нове відео на моєму каналі! https://youtu.be/w_3XZgH_ujk?si=HhwF43AN3lUtgSli
2 120
20
Усім привіт! Готова повідомити про розробку мого дебютного коміксу, анонс якого буде на початку липня :^) до зустрічі 👹👹 *ц
Усім привіт! Готова повідомити про розробку мого дебютного коміксу, анонс якого буде на початку липня :^) до зустрічі 👹👹 *це не готова обкладинка а кадр з коміксу в процесі #комікс
1 891