fa
Feedback
ghost in the army

ghost in the army

رفتن به کانال در Telegram

bravery is not a function of firepower обратная связь: просто пишите в direct messages канала

نمایش بیشتر
روسيا130 132دسته بندی مشخص نشده است
4 207
مشترکین
-524 ساعت
-167 روز
-4730 روز
آرشیو پست ها
у меня когда-то в одном из дискордов знакомец был из рахи, любитель сталкерить-лазить по заброшкам. так вот он показывал фоты с одного из объектов с крайне хуёвой (иначе б закрыли его) вохрой, где культуры той же сибирки буквально стояли на стеллажах в захламленой и явно покинутой лабе. к сож самих фот не сохранилось, дело было лет 8 назад. тогда по его словам состояние и охрана тех мест что ему удалось посетить - была в плачевном состоянии.

ситуация в Свердловске в 1979 быть как
ситуация в Свердловске в 1979 быть как

Читая недавние фантастические истории от наших дорогих американских партнеров про биолаборатории в селе Киев, а также их пере
Читая недавние фантастические истории от наших дорогих американских партнеров про биолаборатории в селе Киев, а также их пересказы от заметных русских интеллектуалов, меня это несколько воодушевило как любителя всех видов ОМП. Все же хочется верить, что мы тут не просто шахеды терпим, а еще и в тайне помогаем разрабатывать НАТО генетическое оружие для уничтожения приуральских славян и кавказских свиней. В связи с утверждениями о том, что биолаборатории НАТО в Украине возникли на базе старых советских биолабораторий, я решил пересмотреть видео Asianometry про советскую программу создания биологического оружия, и в конце наткнулся на интересную деталь. Хоть Ельцин и признал в 1992 году существование программы создания наступательного биологического оружия и пообещал все демонтировать, чуть позже РФ выпала в отрицалово и сейчас занимает официальную позицию "никакой такой программы никогда не было, так что и демонтировать нечего". Более того, как докладывали различные источники вроде WaPo или NTI, россияне даже в разгар успешно идущей специальной военной операции активно развивают инфраструктуру обьектов, очевидно связанных с их проектами развития наступательного биологического оружия. В связи с этим хочется пожелать продукции FirePoint удачи в поражении этих обьектов для как можно более феерического повторения свердловского инцидента, если богоспасаемому народу хватит ума эту продукцию где-то попытаться применить.

Repost from Boroshno News @
photo content

Repost from Mannerheims son
Во-первых, где-то застрелился один персональщик, который должен это вести. Во-вторых, если сейчас вся пехота клацает пехотный контракт (будучи сейчас в пехоте нет ни одной причины этого не делать), то РФ нужно продержаться 10 месяцев до того, как пойдёт кризис демоба. Йобаные легенды

Нагадую про голосування за кандидатів в РГК НАБУ, якщо ви чомусь забули 🙏 Якщо ж у вас досі зберігаються думерські настрої щ
Нагадую про голосування за кандидатів в РГК НАБУ, якщо ви чомусь забули 🙏 Якщо ж у вас досі зберігаються думерські настрої щодо антикорупційної інфраструктури як такої - пропоную подивитись свіже відео від бігусят про те, як воно справді працює і ось принесло вже досить вражаючий результат (особисто я не думав, що у них вийде не просто пробити суддівську мафію, а кувалдувати аж цілого тодішнього голову Верховного суду).

На жаль, так званий "інститут репутації" у нас працює навіть гірше, ніж широкі народні маси собі уявляють. Так звані "прогрес
На жаль, так званий "інститут репутації" у нас працює навіть гірше, ніж широкі народні маси собі уявляють. Так звані "прогресивні журналісти", "демократичні активісти" та інші кандидати на те, щоб бути совістю нації, виявляються Шабуніними і главрєдшами видання Букви. А навіть якщо б у нас було і багато справжніх більш-менш чесних самураїв, все одно існує досить мало інституцій, де репутація може конвертуватись в справжній контроль якості повсякденної роботи цих самих інституцій. І ось вибори до РГК НАБУ - це один з небагатьох методів все ж знайти в купі гівна нормальних людей і дати їм повноваження допомагати вибудовувати щось пристойне в цій державі, в тому числі і припинити невпинне розкрадання грошей, які можна було б направити на підвищене ОГЗ особисто мені (хочу більше грошей), або ж на створення більш потужних товстих ракет. Саме тому я знайшов серед всього кодла активістів різного штибу людей, які можуть і хочуть хоч щось робити заради суспільної користі, а не власного піару, і пропоную вам за них проголосувати. Голосування відбуватиметься завтра, 10.06.2026, з 09:00 до 21:00, тому відкрийте цей сайт як вкладку у своєму браузері вже зараз, щоб завтра точно не забути. Інструкція:
Крок 1: Перейдіть за посиланням https://voting.nabu.gov.ua/ Крок 2: У вкладці «Кандидати» ознайомтеся з кандидатами. Крок 3: Натискайте кнопку «Розпочати голосування». Крок 4: Ознайомтеся та підтвердіть згоду, поставивши галочки у відповідні блоки. Після цього натисніть «Увійти через ID.GOV.UA» Крок 5: Оберіть зручний спосіб авторизації. Крок 6: При використанні BankID, оберіть зі списку банк. Крок 7: Перевірте коректність даних та натисніть кнопку «Продовжити». Крок 8: Оберіть 15 кандидатів (список нижче) та натисніть кнопку «Проголосувати».
Список гідних кандидатів:
1 Аксьонов Михайло Юрійович – ГО «Антикорупційна Сокира» 2 Бєглєцова Юлія Дмитрівна – ГО «Незалежна антикорупційна комісія» (НАКО) 3 Білий Михайло Віталійович – ГО «Антикорупційна Сокира» 6 Вахненко Дмитро Віталійович – ГО «Інститут рівних прав» 7 Гаврилюк Юлія Володимирівна – ГО «Українське правниче товариство» 14 Кальницька Юлія Ігорівна – ГО «Українське правниче товариство» 23 Микитюк Антон Сергійович – ГО «Центр суспільного контролю» 26 Москвітін Ігор Олегович – ГО «Українське правниче товариство» 30 Півненко Володимир Юрійович – ГО «Д7 Фаундейшн» 32 Прудковських Віктор Вячеславович – ГО «Антикорупційна Сокира» 37 Трегуб Олена Миколаївна – ГО «Незалежна антикорупційна комісія» (НАКО) 40 Чижмарь Василь Юрійович – ГО «Центр суспільного контролю» 42 Шаргородський Володимир Сергійович – ГО «Інститут рівних прав» 43 Швець Антон Андрійович – ГО «Центр суспільного контролю» 44 Штанков Микита Володимирович – ГО «Д7 Фаундейшн»
(якщо вам хочеться вибрати кандидатів самостійно, бо ви сильна та незалежна від соцмережевої пропаганди особистість, то хоча б один голос віддайте за Мішу Аксьонова за номером 1, а інших вибирайте як вам підказують ваші вайби)

Слуга ізотопу
Слуга ізотопу

[3/3] NSCC files Третья, заключительная часть NSCC files - в этот раз понемногу про большое количество совершенно разных тематик. Суперкомпьютерный центр - это не только возможность оптимизировать отдельные оборонные изделия, но и вещь, которая в целом может очень сильно прокачать широкий спектр технологий как сугубо гражданского, так и двойного назначения. [prev]

мне лично запомнился эпизод, как мужики в одной очень неприятной местности рисковали своей жизнью под активными обстрелами, ч
мне лично запомнился эпизод, как мужики в одной очень неприятной местности рисковали своей жизнью под активными обстрелами, чтобы просто достать с трупа русликового пехотинца обычную TYTку - вот от таких вещей в том числе нанотехнологичная РЭР и зависит, наебывать криптографию еще никто не научился представьте, что вам нарезают такую задачу с неиллюзорными шансами забараниться, вы ее выполняете и какой-то дебил-полковник сливает результат этой работы в унитаз ради набора подписчиков в телеграме

Зеленский стучал кулаком по столу и дико кричал: - Иван, достань мне центрифугу! Любой ценой!! Любой ценой!!! Ермак прятался
Зеленский стучал кулаком по столу и дико кричал: - Иван, достань мне центрифугу! Любой ценой!! Любой ценой!!! Ермак прятался за креслом. Ну а я должен был стоять по стойке смирно и только шептал: - Будет.. Сделаем... Достанем.... И. Баканов, «Честь имею: мемуары разведчика», 2035 год.

😈
😈

photo content

Коли вам кажуть, що міжзоряні перельоти неможливі - майже завжди мається на увазі "неможливі з точки зору сучасного розуміння
Коли вам кажуть, що міжзоряні перельоти неможливі - майже завжди мається на увазі "неможливі з точки зору сучасного розуміння фізики, щоб це було достатньо швидко і швидкість відповідала нашим соціоекономічним, цивілізаційним, біологічним, etc. обмеженням". Навіть якщо припустити, що наші уявлення про фундаментальні фізичні обмеження вже в цілому вірні - вони не є універсальним ділбрейкером, який би робив подібні перельоти неможливими для тих, хто зміг би обійти інші нюанси. Зараз є багато актуальних проблем сучасності, які заважають хомо сапієнс еволюціонувати в щось, що було б здатне на ефективне переміщення за межами атмосфери нашої планети. Справді, перед тим, як ввалювати трильйони надрукованих доларів в vaporware типу марсіанських колоній Маска, треба спочатку довоювати останні великі війни епохи національних держав, переглянути "етичний" підхід до багатьох наукових табу і скористатись їх відміною і так далі, кому на що вистачить фантазії - роботи і боротьби чисто на Землі тут ще на багато поколінь молодих і завзятих перед тим, як знову починати дивитись в зоряне небо. Але ось що точно не треба робити - так це займатись зайвим думєрством, яке ці політичні і філософські питання перебільшує до непереборних законів всесвіту. Ми зобов'язані рано чи пізно спробувати перестрибнути цей наступний бар'єр - а якщо і не зможемо, це хоча б буде весело.

Друзі, я на це все дивлюсь і думаю, що я щось в житті роблю не так. Хтось оголошує збори на ремонт хати після прильоту (в хат
+1
Друзі, я на це все дивлюсь і думаю, що я щось в житті роблю не так. Хтось оголошує збори на ремонт хати після прильоту (в хаті не живуть самі, а здають втридорога), хтось просить задонатить йому на купівлю фулл комплекту снаряги від край пресіжн на БЗВП, їбанутий дід просить помогти дєнюжкой на дрон з 3 кг бч в купола Кремля - це нормально, до такого ми вже звикли. Але ось наша улюблена титан_ша вітчизняного добровольчого руху і тут перевершує сама себе, і на фоні власного соцмережевого психозу задає нову планку дебільності зборів грошей громади - тепер їй треба задонатить на туалетний папір і мотузки для перемоги у ядерній війні. І я не сумніваюсь, що їй і на це дадуть грошей, лох нє мамонт! Коротше, я теж хочу вкатиться в двіж стриження гоїв на бабки, і оголошую збір в 10 мільйонів гривень на організацію науково-дослідних робіт зі створення брудної ядерно-зарінової вакуумної бомби: https://www.privat24.ua/send/jtc0i

photo content

Dancers at the Knife’s Edge [4/4] Загальні висновки в репорті - просто переказ всіх вказаних в ньому проблем: First, much of
Dancers at the Knife’s Edge [4/4] Загальні висновки в репорті - просто переказ всіх вказаних в ньому проблем:
First, much of the stockpile is stored at a single facility. While the facility is hardened and well-guarded against attack, it is a case of highly concentrated risk. Further, the infrastructure around this facility is basic, possibly with only a single narrow road in and out; blocking these roads could seriously delay operations. The highly centralized nature of the system also requires frequent transport of warheads by road or rail over long distances. While transport units boast about their exemplary safety records and are trained for contingencies, this does increase opportunities for accidents or wartime interdiction. … The literature also suggested past issues with disorganized and lax storage facilities and procedures, as evidenced by health problems among personnel. … The existence of outdated computer operating systems at least some facilities in recent years may suggest ongoing issues with dated infrastructure. … Finally, there are indications that the PLARF may increasingly have trouble retaining quality personnel. Recruiting and retaining educated and skilled personnel has been an ongoing challenge for the PLA as a whole, and the PLARF will likely exacerbate this problem by forcing more skilled engineers and technicians to serve in remote hardship posts on short notice.
А ось більш цікаво - це аналіз навантаження на support units. Всім, дотичним до війська у воюючій країні, знайома ситуація "trying to do more with less", де із обмежених матеріальних та перш за все людських ресурсів командування намагається вижати якомога більше результату. Ось що неочікувано було почути - це те, що така ж ситуація може повторюватись не просто у не воюючій країні, а ще й у найбільш чутливому роді військ:
Finally, simple math suggests that the PLARF may be trying to do more with less. It is well established that the PLARF has rapidly expanded in size in the past decade. In just a five-year period from 2016-2021, it increased the number of missile brigades under its command by approximately 35 percent, and the majority of these brigades were equipped with nuclear or dual capable systems. … Readiness levels have also increased, with brigades increasingly switching over to a launch-on-warning posture which likely places higher demands on its support network. Under these conditions, one would expect commensurate growth in nuclear support units. However, available open-source literature provides little evidence of this. … It is thus worth asking if a system that was designed in a simpler and smaller-scale time of minimal deterrence doctrine is able to handle this workload - in some cases double the workload of only a few years earlier - or whether such a system would be increasingly stressed, perhaps even to the point of breaking down if prolonged high demands were placed on it in a crisis.
Цікаво жити у світі, де свій внесок в початок ядерної війни може зробити не злий умисел і не логіка ескалації великого конфлікту, а банальна жадібність китайських генералів, які перенавантажують існуючі стратегічні ядерні сили без належного розширення штату.

Dancers at the Knife’s Edge [3/4] Дуже, я б сказав, кінематографічна цитата, про розвиток об'єктової ППО для захисту ядерних об'єктів КНР на прикладі Base 67:
In 2012, Base 67 added a dedicated unit for air and missile defense of its stockpile. Beginning as an experimental test team, it was upgraded to a full regiment in 2017. While little has been written about the unit or its operations, it appears to be equipped with an unknown number of HQ-11 or HQ-16 SAM batteries, as well as the LD-2000 CIWS for point defense. It includes at least one (possibly more) mobile launch battalion, as well as an electronic countermeasures battalion. For the six years following its formation in 2012, the regiment’s known launch battalion took part in five major missions, launching 32 missiles and hitting their targets 15 times, which was described as a “historic breakthrough” for the PLASAF/PLARF. It has also taken part in Red-Blue OPFOR drills. It has apparently improved over time. In an early exercise, it failed to intercept an enemy aircraft that used the local geography to slip through, and in the unit’s first major exercise as a full regiment in September 2017, its tracking and jamming success rates were considered unacceptable, at 40 percent and 33 percent, respectively. By 2018, these figures have reportedly improved to 80 percent and 100 percent.

ghost in the army - آمار و تحلیل کانال تلگرام @callsign_plasma