Мій шлях в товарці | Товарка 📦
کانال بسته
5 142
مشترکین
+724 ساعت
+237 روز
-2730 روز
آرشیو پست ها
18 694 замовлень з урахуванням того - що доводилось порою прикручувати або повністю стопати трафік.
Мало це чи багато?
Якщо ви це зробили соло - то це дохуя, якщо тімою, то думаю мало (нема межі успіху, постійно буде мало 😄). Хоча колись зі 100 лідами на день - я думав що геній монотоварки
Але якщо замислитись...
18 694 апруви це:
4673 апруви на тиждень
623 апруви на день
26 апрувів на годину
0.43 апруви на хвилину
то не так вже й багато, треба виходити на показник в 2.0 на хвилину)) треба лиш встигати то пакувати.
До чого я це все - на мою думку, основним фактором, який вирішує вашу успішність в товарці - це кількість тестів. (якщо працюєте соло)
До того ж по більшій частині зараз не шукаєм офери серед конкурентів і не стежимо за колегами, а беремо все з нових приходів постачальників та офери які працювали в минулому сезоні... Враховуючи це - можу сказати, що на дроп плаформах є більшість оферів, які дають результат. Єдине що запас по маржі трохи менший.
Тож коли наступного разу побачите в чаті повідомлення "що по лідах?" - йдіть готувати новий тест, а писати як воно все погано ☺️
Всім гарних профітів і дешевого апруву!
Хочу запускати офери, з урахуванням всієї підготовки (крео, ленд, таргет, аналітика) за 10-20 хвилин.
Враховуючи можливості аішки на сьогодні - це цілком реально, єдине що треба все зібрати в одному місті і заточити під свої задачі.
Прибрати рутину баєрів - саме зараз для мене ціль номер один. Яка значно підвище продуктивність і відповідно дохід для всіх.
То ж йду далі вайбкодити 😁😁
Насправді ні, бачив декілька проєктів, очевидно зроблених через вайбкодінг. Думаю що в цій темі все ж таки треба шарити щоб зробити дійсно працюючий інструмент. То ж для цих цілей розширив трохи команду.
Доречі раніш вам розповідав, що розробляли програму для внутрішнього складського обліку. Роботу над нею вже завершили і перейшли до наступного. Безпосередньо до того що відповідає за профіт кожного з нас 😊
Якщо цікаво - з вас реакції та коменти, а з мене продовження історії 🤝
Підзабив якось на канал, правда?))
Буду поступово повертатись, обіцяю раз в тиждень робити тут цікавий та корисний допис.
Хто ще читає, сипаніть вогників - поділюсь своїм баченням сучасної товарки і цілі до якої зараз йду 💪
Ну що, перший досвід викупу товару з Китаю.
Побачимо що з того вийде (сподіваюсь багато профіту 😄)
Нарешті на фінішній прямій по програмі для складу!
Повністю інтегрована з ЛП срм. Сама перебирає ваші замовлення, сортує по наявності товару, переносить статуси як всередині так і в ЛП срм, відображає стату по кожному пакувальнику, сама формує вам список товарів для замовлення + дає рекомендацію по кількості на основі попередніх продажів!
Лишається доробити модуль повернень і ще декілька фіч і можна переходити до наступного інструменту))
Останнім часом кафую саме від реалізації своїх задумок та інструментів. Коли бачиш ще результат від тої роботи - просто неймовірне відчуття!
Маю ще багато ідей, то ж буду розширяти команду і творити далі)
Дівчата, вітаю вас зі святом!
Ви супроводжувальні зірочки в нашому житті ♥️
Так як канал тематичний, то хочу вам побажати лідів дешевших ніж у чоловіка, апрув з викупом під 95% ну і звичайно стабільних і профітних запусків!
(Але тільки в цей день, бо хлопцям теж їсти треба 😆)
Шукаю сильних баєрів в команду!
Якщо ви вмієте лити трафік ТТ, ФБ, ГУГЛ - то вам до нас!
Бюджет і вся інфраструктура команди дозволить вам робити результат х2+ від того що є наразі!
Заповнюйте анкету за посиланням нижче
https://docs.google.com/forms/d/1ijrJw8Bc3rU03n8Ak2VDyRiUO_ENMse9ZE0l5iy5oZc
Тільки з досвідом!
Готуйте свої резюме!
В цьому році ми з вами будемо робити 2к апрувів дейлі!
По вечору дам інфу
❌ Чому не варто заходити в товарку в 2026 році
Одина із основних проблем яка зустріне вас на початку шляху, так це обмеження фіз осіб. Для повноцінних відправок замовлень на новій пошті і Укрпошті вам необхідний ФОП, а ось відкривати його на самому початку хочуть далеко не всі, враховуючи те, що невідомо взагалі будете ви цим займатись чи ні і чи піде воно.
Більшість тут скаже що всі повинні стартувати з дропу - це ізі, платформи є і всі постачальники з радістю надають товар на дроп. Це дійсно так, але….
Ціна на дроп у вас буде завжди вище ніж опт, через що конкурувати з іншими підприємцями доволі важко. До того ж, наразі коли товар заходить і дає гарний +, його не що на дроп, а і на опт не знайдеш бо одразу все викуповують. Навіть якщо ви знайшли товар який продається на дроп - його в будь-який момент можуть викупити і при цьому ви навіть не зможете перекрити ваші замовлення, а за рекламу гроші вже тю-тю.
Але ж і ви не пальцем роблені, правильно? То ж уявимо ситуацію що залетів товар по дропу, ліди дешеві - просто топ, та і відключення світла не страшні, бо ми ж продаємо в інтернеті, так? Чи ні? 😁
Коли надовго вимикають світло - вишки операторів розряджаються і звʼязок стає просто нереальним 💩 через що важко звʼязатись з клієнтом.
На мою думку це одні із основних проблем які будуть очікувати новачків на старті (демпінг, конкуренцію, спам і купу інших дрібниць тут не враховую).
То що ж робити? Йти в крипту чи в арбітраж і лити нутру?
Я думаю що ту відповідь проста - на початку 2025 зайти було легше, а в 2024 ще легше і так далі… але що ти робив?
Сидів на жопі і чекав кращого моменту! Щоб було полегше, щоб все летіло, мінімум відповідальності і максимум профіту!
Я ніколи не вірив в легкі гроші, думаю що задля результату і досягнення цілей - треба працювати і все воно прийде поступово! Ну і результат отримає той хто легше сприймає невдачі і поразки, та продовжує йти далі!
То що ж робити в 2026, стартувати чи ні?
Вирішуєш це тільки ти! Всі труднощі які можуть виникнути на старті - не смертельні, після їх вирішення ти взагалі не будеш сприймати це як якусь проблему!
Ти думаєш 😁 чи дієш 🔥 ?
Сьогодні ввечері лупану вам пост на тему «Чого не варто стартувати в товарці в 2026 році»
Накидайте ваші варіанти в коментарі, що може піти не так 😁
💬Чат для обговорення
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
