fa
Feedback
Мій шлях в товарці | Товарка 📦

Мій шлях в товарці | Товарка 📦

کانال بسته

Будні в товарці 👌 Звʼязок зі мною @ekzotrue

نمایش بیشتر
5 142
مشترکین
+724 ساعت
+237 روز
-2730 روز
آرشیو پست ها
Хто на розсилку підписався? 😁😁
Хто на розсилку підписався? 😁😁

18 694 замовлень з урахуванням того - що доводилось порою прикручувати або повністю стопати трафік. Мало це чи багато? Якщо в
18 694 замовлень з урахуванням того - що доводилось порою прикручувати або повністю стопати трафік. Мало це чи багато? Якщо ви це зробили соло - то це дохуя, якщо тімою, то думаю мало (нема межі успіху, постійно буде мало 😄). Хоча колись зі 100 лідами на день - я думав що геній монотоварки Але якщо замислитись... 18 694 апруви це: 4673 апруви на тиждень 623 апруви на день 26 апрувів на годину 0.43 апруви на хвилину то не так вже й багато, треба виходити на показник в 2.0 на хвилину)) треба лиш встигати то пакувати. До чого я це все - на мою думку, основним фактором, який вирішує вашу успішність в товарці - це кількість тестів. (якщо працюєте соло) До того ж по більшій частині зараз не шукаєм офери серед конкурентів і не стежимо за колегами, а беремо все з нових приходів постачальників та офери які працювали в минулому сезоні... Враховуючи це - можу сказати, що на дроп плаформах є більшість оферів, які дають результат. Єдине що запас по маржі трохи менший. Тож коли наступного разу побачите в чаті повідомлення "що по лідах?" - йдіть готувати новий тест, а писати як воно все погано ☺️ Всім гарних профітів і дешевого апруву!

Хочу запускати офери, з урахуванням всієї підготовки (крео, ленд, таргет, аналітика) за 10-20 хвилин. Враховуючи можливості аішки на сьогодні - це цілком реально, єдине що треба все зібрати в одному місті і заточити під свої задачі. Прибрати рутину баєрів - саме зараз для мене ціль номер один. Яка значно підвище продуктивність і відповідно дохід для всіх. То ж йду далі вайбкодити 😁😁 Насправді ні, бачив декілька проєктів, очевидно зроблених через вайбкодінг. Думаю що в цій темі все ж таки треба шарити щоб зробити дійсно працюючий інструмент. То ж для цих цілей розширив трохи команду. Доречі раніш вам розповідав, що розробляли програму для внутрішнього складського обліку. Роботу над нею вже завершили і перейшли до наступного. Безпосередньо до того що відповідає за профіт кожного з нас 😊 Якщо цікаво - з вас реакції та коменти, а з мене продовження історії 🤝

Підзабив якось на канал, правда?)) Буду поступово повертатись, обіцяю раз в тиждень робити тут цікавий та корисний допис. Хто ще читає, сипаніть вогників - поділюсь своїм баченням сучасної товарки і цілі до якої зараз йду 💪

Що ви там, як справи з трафіком? Знову просадка?

Відновили роботу бота Далі буде працювати стабільно 👌 @Kontorkinbot

Ну що, перший досвід викупу товару з Китаю. Побачимо що з того вийде (сподіваюсь багато профіту 😄)
Ну що, перший досвід викупу товару з Китаю. Побачимо що з того вийде (сподіваюсь багато профіту 😄)

Нарешті на фінішній прямій по програмі для складу! Повністю інтегрована з ЛП срм. Сама перебирає ваші замовлення, сортує по н
Нарешті на фінішній прямій по програмі для складу! Повністю інтегрована з ЛП срм. Сама перебирає ваші замовлення, сортує по наявності товару, переносить статуси як всередині так і в ЛП срм, відображає стату по кожному пакувальнику, сама формує вам список товарів для замовлення + дає рекомендацію по кількості на основі попередніх продажів! Лишається доробити модуль повернень і ще декілька фіч і можна переходити до наступного інструменту)) Останнім часом кафую саме від реалізації своїх задумок та інструментів. Коли бачиш ще результат від тої роботи - просто неймовірне відчуття! Маю ще багато ідей, то ж буду розширяти команду і творити далі)

پیام ویدیو00:25

Дівчата, вітаю вас зі святом! Ви супроводжувальні зірочки в нашому житті ♥️ Так як канал тематичний, то хочу вам побажати лідів дешевших ніж у чоловіка, апрув з викупом під 95% ну і звичайно стабільних і профітних запусків! (Але тільки в цей день, бо хлопцям теж їсти треба 😆)

پیام ویدیو00:15

44,5 за $ на 7км как вам? Пересчитайте математику по оферам)

پیام ویدیو00:19

Шукаю сильних баєрів в команду! Якщо ви вмієте лити трафік ТТ, ФБ, ГУГЛ - то вам до нас! Бюджет і вся інфраструктура команди дозволить вам робити результат х2+ від того що є наразі! Заповнюйте анкету за посиланням нижче https://docs.google.com/forms/d/1ijrJw8Bc3rU03n8Ak2VDyRiUO_ENMse9ZE0l5iy5oZc Тільки з досвідом!

Готуйте свої резюме! В цьому році ми з вами будемо робити 2к апрувів дейлі! По вечору дам інфу

Коли масштабнувся, а ліди по 11$ 😁😁😁😁
Коли масштабнувся, а ліди по 11$ 😁😁😁😁

❌ Чому не варто заходити в товарку в 2026 році Одина із основних проблем яка зустріне вас на початку шляху, так це обмеження фіз осіб. Для повноцінних відправок замовлень на новій пошті і Укрпошті вам необхідний ФОП, а ось відкривати його на самому початку хочуть далеко не всі, враховуючи те, що невідомо взагалі будете ви цим займатись чи ні і чи піде воно. Більшість тут скаже що всі повинні стартувати з дропу - це ізі, платформи є і всі постачальники з радістю надають товар на дроп. Це дійсно так, але…. Ціна на дроп у вас буде завжди вище ніж опт, через що конкурувати з іншими підприємцями доволі важко. До того ж, наразі коли товар заходить і дає гарний +, його не що на дроп, а і на опт не знайдеш бо одразу все викуповують. Навіть якщо ви знайшли товар який продається на дроп - його в будь-який момент можуть викупити і при цьому ви навіть не зможете перекрити ваші замовлення, а за рекламу гроші вже тю-тю. Але ж і ви не пальцем роблені, правильно? То ж уявимо ситуацію що залетів товар по дропу, ліди дешеві - просто топ, та і відключення світла не страшні, бо ми ж продаємо в інтернеті, так? Чи ні? 😁 Коли надовго вимикають світло - вишки операторів розряджаються і звʼязок стає просто нереальним 💩 через що важко звʼязатись з клієнтом. На мою думку це одні із основних проблем які будуть очікувати новачків на старті (демпінг, конкуренцію, спам і купу інших дрібниць тут не враховую). То що ж робити? Йти в крипту чи в арбітраж і лити нутру? Я думаю що ту відповідь проста - на початку 2025 зайти було легше, а в 2024 ще легше і так далі… але що ти робив? Сидів на жопі і чекав кращого моменту! Щоб було полегше, щоб все летіло, мінімум відповідальності і максимум профіту! Я ніколи не вірив в легкі гроші, думаю що задля результату і досягнення цілей - треба працювати і все воно прийде поступово! Ну і результат отримає той хто легше сприймає невдачі і поразки, та продовжує йти далі! То що ж робити в 2026, стартувати чи ні? Вирішуєш це тільки ти! Всі труднощі які можуть виникнути на старті - не смертельні, після їх вирішення ти взагалі не будеш сприймати це як якусь проблему! Ти думаєш 😁 чи дієш 🔥 ?

Сьогодні ввечері лупану вам пост на тему «Чого не варто стартувати в товарці в 2026 році» Накидайте ваші варіанти в коментарі, що може піти не так 😁 💬Чат для обговорення

Оце коли лід дорожчає, аж давлєніє скаче 😒

Добре що товаркою займаюсь, тут стабільніше 😏
Добре що товаркою займаюсь, тут стабільніше 😏

Мій шлях в товарці | Товарка 📦 - آمار و تحلیل کانال تلگرام