Стадіон «Авангард» Ужгородської міської ради
رفتن به کانال در Telegram
نمایش بیشتر
477
مشترکین
+324 ساعت
-17 روز
+230 روز
آرشیو پست ها
29-го жовтня завершився чемпіонат Закарпатської області серед дівочих команд вікової категорії WU-13 на Стадіон «Авангард» Ужгородської міської ради.
Вихованки СДЮСШОР WU-13 завоювали чемпіонство.
Після 16-ти зіграних матчів СДЮСШОР WU-13 здобув 46 залікових балів, а саме 15 перемог і 1 нічия.
https://sjfssor.com.ua/2024/10/30/%d1%81%d0%b4%d1%8e%d1%81%d1%88%d0%be%d1%80-wu-13-%d1%87%d0%b5%d0%bc%d0%bf%d1%96%d0%be%d0%bd-%d0%b7%d0%b0%d0%ba%d0%b0%d1%80%d0%bf%d0%b0%d1%82%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%be%d1%97-%d0%be%d0%b1%d0%bb%d0%b0/?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR3RnZZ4npVF7DJVTC5DUgfFhsX0ziWekx0QX_0hasNf3rzqqU9QurdnHLU_aem_vM6m7_nQjiOhZd4Be6ZN9Q
🏆 Чемпіонат Закарпаття серед дівочих команд WU-13 відбувся на стадіоні «Авангард»!
Цей захід об’єднав чотири талановиті команди, які змагалися за звання кращих у своїй категорії. Прекрасна атмосфера, запекла боротьба та справжній спортивний дух панували на полі! 💪⚽️
📋 Результати чемпіонату:
1️⃣ СДЮСШОР, Ужгород – заслужене 1 місце! 🥇
2️⃣ ДЮСШ «Нарцис», Хуст – срібло цього чемпіонату! 🥈
3️⃣ ДЮСШ «Боржава», Пилипець – бронзові призери! 🥉
4️⃣ місце : СК «Верховиночка», Міжгір’я 👏
Дякуємо всім учасникам за незабутні моменти та яскраву гру! Сподіваємось на нові перемоги та досягнення! 🚀✨
Як це було, у нашому ФОТОРЕПОРТАЖІ📸📸
⚽️ Цими вихідними стадіон «Авангард» об’єднав юних футболістів на Відкритому загальноміському турнірі “Великі перемоги”!
Захоплююча боротьба, неймовірний командний дух та справжній футбольний азарт — усе це подарували нам 16 команд та понад 300 спортсменів! 🏟️💥
Кожен учасник отримав пам’ятні призи та подарунки 🎁, а чемпіони — заслужені кубки й медалі 🏆.
До нових перемог та зустрічей на нашому стадіоні ⚽️💪
Більше фото тут:
https://www.facebook.com/share/p/RZXTccAfYqCTgx39/?mibextid=WC7FNe
🏆 Кубок Ужгорода з пляжного регбі відбувся на стадіоні «Авангард»! 🏉🔥
Чотири команди вийшли на поле, показавши захопливу гру, справжню майстерність і боротьбу за перемогу.
🟡 На стадіоні «Авангард» відбулася зустріч FC Uzhhorod із ветераном війни Дмитром «КРАКЕНОМ» Михасюком 💪🏻
Дмитро, родом із Рахова на Закарпатті, захищав Україну в складі 43-ї ОАБр та 66-ї ОМБр на Київському, Харківському та Донецькому напрямках. Під час евакуації побратимів отримав важке поранення, через яке втратив ногу.
Ветеран поспілкувався з командою у пресцентрі стадіону, отримав пам’ятну футболку зі своїм позивним і навіть потренувався з гравцями ⚽️.
🙏🏻 Дякуємо кожному військовому за захист!
Слава Україні! 🇺🇦
🥅 Кубок стадіону «Авангард» офіційно стартував! Перший матч турніру пройшов між командами ФК «Лідер» та ФК «Крайна».
Основний час гри завершився з рахунком 3:3, обидві команди показали відмінний рівень та запеклу боротьбу на полі ⚔️. Але в серії післяматчевих пенальті фортуна посміхнулася ФК «Крайна» — вони здобули перемогу та продовжать свою боротьбу за Кубок 🏆.
Попереду ще багато захопливих поєдинків! ⚽️
☑️Сьогодні, 24 жовтня, на стадіоні «Авангард» в Ужгороді відбувається «Кубок Ужгорода з пляжного регбі», організований Спортивним клубом «Федерація Регбі Ужгород».
Спортсмени показують найкращі результати 🏆🏆
Марія Забруцька - видатна спортсменка. Вона є чемпіонкою України з велосипедного спорту 🚴♀️, майстром спорту Радянського Союзу, і багаторазовою переможницею змагань на різних рівнях.
🔎Пані Марія понад 40 років віддано пропрацювала на стадіоні «Авангард», де її внесок є неоціненним для розвитку спортивної інфраструктури міста. Вона брала активну участь в організації та проведенні численних спортивних заходів – від місцевих змагань до масштабних турнірів.
☑️Марія Забруцька відповідала за належну організацію тренувальних процесів і заходів, підтримуючи його на високому рівні протягом десятиліть.
Сьогодні перед сесією Ужгородської міської ради пані Марію бурхливими оплесками та щирою вдячністю провели на заслужений відпочинок. Міський голова, Богдан Андріїв вручив грамоту.
💐 Від керівництва і усього колективу стадіону «Авангард» дякуємо вам, Маріє Іванівно, за роки невичерпної праці та енергіі. Нехай і надалі життєвий оптимізм допомагає вам насолоджуватися кожною миттю!
Марія Забруцька - видатна спортсменка. Вона є чемпіонкою України з велосипедного спорту 🚴♀️, майстром спорту Радянського Союзу, і багаторазовою переможницею змагань на різних рівнях.
🔎Пані Марія понад 40 років віддано пропрацювала на стадіоні «Авангард», де її внесок є неоціненним для розвитку спортивної інфраструктури міста. Вона брала активну участь в організації та проведенні численних спортивних заходів – від місцевих змагань до масштабних турнірів.
☑️Марія Забруцька відповідала за належну організацію тренувальних процесів і заходів, підтримуючи його на високому рівні протягом десятиліть.
Сьогодні перед сесією Ужгородської міської ради пані Марію бурхливими оплесками та щирою вдячністю провели на заслужений відпочинок. Міський голова, Богдан Андріїв вручив грамоту.
💐 Від керівництва і усього колективу стадіону «Авангард» дякуємо вам, Маріє Іванівно, за роки невичерпної праці та енергіі. Нехай і надалі життєвий оптимізм допомагає вам насолоджуватися кожною миттю!
Сьогодні на стадіоні “Авангард” відбувся перший тур Чемпіонату України WU-13 з футболу серед дівчат ⚽🇺🇦.
☑️На полі зустрілися юні спортсменки з команд ФА «Тернопіль», Буська ДЮСШ, Червона Калина, КЗ «СДЮСШОР», ДЮСШ Славута, Пробій, Рута та ДЮСШ №3 Спортивний Ліцей.
Дівчата продемонстрували високий рівень майстерності, захоплюючу гру та жагу до перемоги 💪🎉.
🏟️ На стадіоні «Авангард» відбулася відкрита першість ДЮСШ 1 з двоборства.
Юнаки та дівчата змагалися у бігу на дистанціях 60, 100, 150 та 250 метрів 🏃♂️🏃♀️. Також учасники показали свої навички у стрибках у довжину. Це була гарна можливість для спортсменів перевірити свої сили та покращити особисті результати.
Вітаємо всіх з досягненнями та бажаємо подальших успіхів! 💪
На стадіоні «Авангард» ретельно готуються до кожного матчу! ⚽️ Наші працівники невтомно працюють, аби газон був у найкращому стані для гравців.
🔹Підстригаємо поля до ідеальної висоти. Це важливо для того, щоб матчі проходили на рівній поверхні та без зайвих перепон для гравців.
🔹Очищаємо поле від трави після стрижки, щоб воно було повністю готове до наступних тренувань та матчів.
На сьогодні маємо одні із найкращих газонів для проведення футбольних змагань! 💪🌱
Сьогодні на стадіоні «Авангард» відбувся матч між харківським «Металістом» і тернопільською «Нивою».
«Металіст» здобуває впевнену перемогу 🏆🏆
⚽️⚽️2 : 0 ⚽️⚽️
Вітаємо! 🙌🏽🥳
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
