fa
Feedback
Як назвати кнопку? 🤔 UX-райтинг, інтерфейсні тексти

Як назвати кнопку? 🤔 UX-райтинг, інтерфейсні тексти

رفتن به کانال در Telegram

Усе про UX-райтинг: як писати інтерфейсні тексти та створювати крутий користувацький досвід. Поради, кейси, вакансії. Авторка: @ilonaslepchik, Senior UX Writer @ Kyivstar.Tech

نمایش بیشتر
1 141
مشترکین
+124 ساعت
-17 روز
+3030 روز
آرشیو پست ها
🆎 Приходьте на воркшоп з A/B-тестування від Apollo School А/В-тести — це база для всіх у диджиталі. А райтерам, я вважаю, особливо корисно розібратися, як це працює. Якщо ви тільки світчитеся в UX-райтинг, то зможете показати, що вмієте не тільки гарно писати, але й оцінювати результативність. Та і якщо подивитися на вакансії у продукти, націлені на Growth — то A/B-тестування копі входить у прямі обовʼязки UX-райтера. Тому дуже-дуже раджу сходити на воркшоп з A/B-тестування від Дар’ї Леннгрен, продакт-дизайнерки Wisey 🔥 Ви отримаєте: ✅ чітке розуміння, що і як тестувати ✅ навички формулювання продуктових гіпотез ✅ практичні підходи до A/B-тестування ✅ уміння приймати data-driven дизайн- і продуктові рішення 🗓 31 січня, 12:00 💸 499 грн Воркшоп уже зовсім скоро, тож не баріться 🌸

🚇 Google Maps показує, у який вагон потяга сісти, щоб було ближче до потрібного виходу Здавалося б, достатньо вказати, на як
🚇 Google Maps показує, у який вагон потяга сісти, щоб було ближче до потрібного виходу Здавалося б, достатньо вказати, на якій станції треба вийти — але варто проїхатись на метро один раз у незнайомому місті, щоб зрозуміти, наскільки ця деталь з вагонами потрібна. Принаймі, мені, коли приїхала в Київ у 2013, критично її не вистачало 😋 #якназватикнопку_знахідки

🎤 Чи можна пофіксити контентом поганий UX? Навіщо телеком-застосунку сториз? Які рішення в Мій Київстар спрацювали, а які ні? Поспілкувалася про юзабіліті з моєю колегою, продуктовою дизайнеркою Василиною Гергель, для блогу Kyivstar.Tech ⭐️ Це ми так вчора відзначили Всесвітній день юзабіліті. Зі святом всіх причетних 🥰

Нотатка: встановлювати ліміт символів на всі текстові поля ✍️✍️✍️
Нотатка: встановлювати ліміт символів на всі текстові поля ✍️✍️✍️

🎩 Мрія шукає продуктового дизайнера А ось і ще одна вакансія до Мрії! Офіс — Київ, формат роботи — гібридний. Ви працюватимете над застосунком і вебпорталом, що змінюють освіту в Україні. Деталі та подача резюме 👉 тут Або пишіть рекрутеру — @recruitermrii

⚡️Що написати, коли нема що писати? У кожного райтера хоч раз була така робоча ситуація: є місце під текст, яке нічим заповнити. Ось вам приклад, коли челендж перетворюється на можливість 🔥 Це розклад конференції IT Arena. Виступають троє військових, які не розголошують свої імена. В принципі, можна було обійтися й підписом Anonymous soldier — але вийшло поетично і з додатковим контекстом. Лайк! P.S. До речі, а хто буде на IT Arena? Давайте перетнемось ✨

🎩 Мрія шукає старшого UX-райтера Класна можливість, якщо ви спеціаліст із досвідом і хочете приносити користь державі. Від друзів знаю, що атмосфера в команді хороша, тож подавайтеся 🌸 Офіс — у Києві, формат роботи — гібридний. Ви працюватимете із застосунком та вебплатформою, а вашою аудиторією будуть учні, їхні батьки та вчителі з усієї України. Деталі та подача резюме 👉 тут Або пишіть рекрутеру — @sviatbzz P.S. Буде ще вакансія від Мрії, не перемикайтеся 😉

Якщо в продукті месс і ви не знаєте, за що хапатися, а вас кличуть тільки редагувати або завантажувати контент — це треба вип
+5
Якщо в продукті месс і ви не знаєте, за що хапатися, а вас кличуть тільки редагувати або завантажувати контент — це треба виправляти. Ми запитали в Юлі Рульової, UX Writing & Content Lead додатка Мій Київстар, як побудувати ефективні та комфортні контент-процеси у продукті. Відповіді — у каруселі 📍

Моя пані лід Юля Рульова розповідає базу, основу, ґрунт про UX-райтингові процеси 💅

Розумні люди в інтернеті: райтери більше не потрібні, текст може написати штучний інтелект! Передова компанія з розробки штуч
Розумні люди в інтернеті: райтери більше не потрібні, текст може написати штучний інтелект! Передова компанія з розробки штучного інтелекту: наймає райтера (контент-дизайнер — це те ж саме, що й UX-райтер) Багато про що, як то кажуть 🤭

Шукаю в команду молодшого дослідника 🕵️‍♀️ В нас цікаво, багато методів, є менторство і підтримка. Так, і бюджети є, і рекру
Шукаю в команду молодшого дослідника 🕵️‍♀️ В нас цікаво, багато методів, є менторство і підтримка. Так, і бюджети є, і рекрут, і процеси. Цитата нашого нового продакта: «Вперше працюю в продукті, де настільки все сфокусовано на користувачах» Всі деталі тут 👉 https://djinni.co/jobs/685136-junior-ux-researcher/ Можна стукатись мені в особисті (але одразу з CV будь ласка)

Джуни-дослідники, це вам ❤️‍🔥

Смішний факт: якщо загуглити Bad UX, результати видаються шрифтом Comic Sans 🤭
Смішний факт: якщо загуглити Bad UX, результати видаються шрифтом Comic Sans 🤭

🐎 Don’t push the horses. Як писати для інтерфейсів англійською, якщо це не твоя рідна мова Дисклеймер для всіх, хто сумніває
🐎 Don’t push the horses. Як писати для інтерфейсів англійською, якщо це не твоя рідна мова Дисклеймер для всіх, хто сумнівається (в собі): англійська як друга, третя, десята мова в UX-райтера — це дар, а не прокляття. Для більшості користувачів англійська теж нерідна. Вони не зрозуміють фразове дієслово чи крилатий вислів, яким би міг козирнути нейтив. Для них що простіше — то краще. А це ж головне правило UX-райтингу! На рівні В2 ви вже знаєте граматику краще, ніж середньостатистичний носій. Я серйозно! Скільки американців не розрізняють your та you’re. Ну і хто з вас краще би впорався з англомовним інтерфейсом? Неносій уважніший до тексту, бо не може дозволити собі помилку. Особливо якщо в компанії є упередження, що нерідна англійська в UX-райтера погано впливає на якість текстів. Але там, де нейтив напише на автоматі, не-нейтив тричі перевірить, щоб усе було правильно (тривожники, привіт!)
🦹‍♀️ А тепер, коли ми вже знаємо, що нерідна англійська — це суперсила, як прокачати її до максимуму?
🔹 Використовуйте інструменти Ludwig.guru — тут можна пошукати слово чи словосполучення на англомовних ресурсах. Дуже допомагає, якщо не впевнені, чи говорять отак нейтиви. Context Reverso — словник, який показує варіанти перекладу та застосування слова в контексті. З мінусів — не дає посилання на джерела, на відміну від Людвіга. Chat GPT та інші ШІ теж можуть допомогти, але за ними краще перевіряти. Я прошу чат пояснити, чим одне формулювання англійською відрізняється від іншого, щоб зробити фінальний вибір. 🔹 Подружіться з нейтивом У компанії працює носій англійської? Це джекпот! Показуйте йому чи їй робочі макети — людина в контексті продукту і побачить недоліки своїм нейтивським оком. А у вас буде додатковий аргумент для керівництва, що з текстами все супер. 🔹 Замовте вичитку Якщо нейтива на роботі нема, його можна найняти. Я замовляла таку послугу на Upwork: десятеро людей вичитали документ і залишили коментарі. Саме десятеро, бо одна людина може бути упередженою та не все помітити. Подібний сервіс, Calliope, є від тих самих Ludwig. 👋 Колеги, діліться своїми лайфгаками в коментарях — хто як приборкує англійську в інтерфейсі?

✏️ Свіжі райтерські вакансії 🎨 UX Writer у Kyivstar.tech 🎨 UX Writer у Howly (SKELAR) 🎨 UX Writer в Uklon Тішуся, що вакансій на українському ринку все більшає 💞

Go touch glass Фігма нагадує, що вже вечір пʼятниці 🤪
Go touch glass Фігма нагадує, що вже вечір пʼятниці 🤪

❤️ Цікаве в MAUDAU: оплата дольками та історія замовлень у пошуку Зайшла замовити пральний порошок, а вийшла з двома цікавими
+1
❤️ Цікаве в MAUDAU: оплата дольками та історія замовлень у пошуку Зайшла замовити пральний порошок, а вийшла з двома цікавими мінікейсами 🤭 🍉 Оплата дольками Недавно в чаті UX-райтерів обговорювали, як краще писати про розтермінування плати за товар, якщо в кожному банку це називається по-різному: оплата частинами, покупка частинами, розстрочка і так далі. Аж ось ще один приклад — Банк Власний Рахунок називає це “оплатою дольками” 💕 Дуже милий неймінг, який пасує до кулінарно-продуктової теми всесвіту Сільпо (хто не знає, Банк Власний Рахунок — це банківський продукт від Сільпо). 🔍 Історія замовлень у пошуку Вже нікого не здивує історія замовлень, яку можна повторити однією кнопкою — це особливо зручно для повторюваних побутових закупів, як-от в MAUDAU. Зазвичай її можна знайти в профілі користувача. А от історію замовлень у вікні пошуку я побачила вперше! Цікаво, як це рішення повпливало на метрики 👀 #якназватикнопку_знахідки

🔓 Райтери мають право на редагування 2025 рік, а я знову читаю, як одному UX-райтеру не дали доступ для редагування в Фігмі. Бо раптом зламає макет, бо треба платити за ще одного члена команди, бо навіщо, якщо можна просто залишити комент, бо, бо… Дайте. Райтерам. Права! Бо цей ґейткіпінг не через гроші чи цілісність макета. Команда не бачить цінності в райтері — ось у чому причина. Ото прийде якась дивна людинка й все поміняє, а потім не встежиш, що куди й чому. Краще хай залишить двісті коментів — може, якісь і внесемо, подивимось. Що з цим робить? 🔷 Райтерам — я знаю, що вас це ранить, розумію чудово. Але що поробиш: як і будь-які права, права на редагування не отримують, а виборюють 🤭 Дізнайтеся, хто в компанії роздає доступ до Фігми, і поговоріть з людиною. Може, про вас просто ніхто не подумав, і проблема вирішиться сама. А як ні — попрацюйте з запереченнями. Тисніть на те, що ви економите час інших членів команди, ну і взагалі-то приносите цінність продукту. 🔷 Дизайнерам — вам воно треба, вносити ті двісті коментів?) Проадвокатуйте питання з доступом, покажіть райтеру вашу підтримку. Бо, знаєте, коли ти один борешся за порядок у текстах, а тобі ще й палки в колеса вставляють з тими доступами — почуваєшся як навіжений 🥲