fa
Feedback
АНХУ без цензури)

АНХУ без цензури)

رفتن به کانال در Telegram
1 351
مشترکین
-124 ساعت
+77 روز
+2330 روز
آرشیو پست ها
Такий цікавий діалог , кожна думка має право на існування 😊 Але я коли чую «тцк» згадую, наприклад, одну ситуацію: як наша б
Такий цікавий діалог , кожна думка має право на існування 😊 Але я коли чую «тцк» згадую, наприклад, одну ситуацію: як наша бабуся сусідка, яка продає нам домашні яєчка і друже з моєю бабусею, лишилася сина, якого забрали біля дому, увезли, не дали права попрощатися з його дітьми і жінкою, і через місяць він зниклий. Бабуся плаче. Другого сина - інваліда, по котрому видно, що від інвалід, забрали і так само хочуть везти на фронт, або хабар у космічному розмірі. Син не працює, бабуся живе на пенсію 4 тис і зп прибиральниці - 3 тис. Єбать клас 😄🤲🏻 тецека сила 😍 І це одна історія з багатьох навколо мене, і, як ви розумієте, моя родина теж постраждала певним чином від «своїх». Так що я тут так само залишаюсь толерантною, але маю і свою думку також.

Історії про диких тцк-шників сюди ⬇️ А також їх карма https://www.instagram.com/reel/DIT8N9EtSjd/?igsh=M245a2FrMW16aWF6

Люди, які вміють бачити. З якої я космічної цивілізації, як вам здається?

Відео, яке може вас тригернути. До якого наставника я би точно НЕ пішла. Склала зі свого негативного досвіду 😂🥲 і позитивного, авжеж 🤲🏻 А у вас як? Можна сюди написати свої треш-історії про наставників) У мене є свіженькі також. https://www.instagram.com/reel/DIQdYkktCR5/?igsh=MTFwMGZqNm9weGFyYQ==

Я так прониклася психологією, друзі. Знаєте, багато психологів приходять в духовність. І бачать там для себе глибину. А я навпаки. Зараз я тихенько про себе думаю, що кожному духовному майстру потрібно отримати хоч якусь психологічну освіту, хоч курси. Бачу різницю. Вона видна. Між тими, хто розуміється в психології, і тими, хто зовсім ні. (Це все нормально якщо що)

Чи є у мене тут практикуючі психосоматологи?😊 Залишайте свій інстаграм в коментарях будь ласка 🤲🏻

Кожен день на цьому тижні у мене по декілька сеансів. Люблю тиждень відпочивати, тиждень активно працювати ❤️ А хто сказав, що так не можна?😄

Продовжую своє хоббі. Не все таке, яким здається, як про це говорять люди. Буду вдячна за коментар. https://www.instagram.com/reel/DILXeyRtiPw/?igsh=eWc4c3dqanpvZWh4

Дуже раджу сьогодні всім відвідати практику. Буде дуже глибоко. Ділюсь таємними практиками, які розкривають можливості ТВОРИТИ матрицю під себе 🤲🏻 https://t.me/+expj1CM7jRdjYmEy

Не пропускайте ‼️ У неділю ефір ☺️ Тут ⬇️ https://t.me/+expj1CM7jRdjYmEy
Не пропускайте ‼️ У неділю ефір ☺️ Тут ⬇️ https://t.me/+expj1CM7jRdjYmEy

Я відпочила в Харкові, знов гиперфіксація на психосоматиці. Користуйтеся моїми слабкостями 😄
+1
Я відпочила в Харкові, знов гиперфіксація на психосоматиці. Користуйтеся моїми слабкостями 😄

Почала дуже цікаву серію Рілс. Як виглядають різні захворювання і психічні розлади на тонкому плані. Переходьте і дізнаєтесь, що я розглянула першим ⬇️ https://www.instagram.com/reel/DIBCL8Tt7yB/?igsh=MWg0dDVqeWxnYnUzYw==

Мене, як аркан 08.08, тригерить не наявність війни, не вибухи та все інше. А як свої вбивають своїх. Але вже не сильно. Тому можу підняти цю тему.

Темка назревает.
Темка назревает.

Коли ви відчуєте себе вільним вітром, система буде намагатися вас повертати в це коло, затягнути обратно. Вас будуть тригерити ситуації. Успіх інших. Почуття неповноцінності. Вас будуть нервувати і виводити із себе. Можна і з більш позитивного боку подивитися: це не система прагне вас задавати, це всесвіт дає вам іспит - ну як ти, справився з завданням? Досі не засвоїв урок? Що все - ілюзорно. І ти є все. І ти є кожен, і кожне.

Вся гонка - для того, щоб показати ЇМ. А що потрібно показати вам собі? Якщо ніхто би не побачив вашого успіху і досягнень. Що ви би робили?

Як багато ми поводимося через страхи, бажання контролювати, бажання бути общественно одобряемым. В інстаграмах, тіктоках, тредсах. З людьми, в стосунках. Як мало в цьому істини. А істина - вона чиста, світла, широка. Як дихати посеред поля після дощу. Ось де вона.

Захотілося написати, як в тих тредс, «дарую знижку 20% на консультації по промокоду ЗРАДА» 😂 І хай це буде правда 😊❤️ Прекрасний повод для подарунків. Життя прекрасне в своєму різноманітті. 🔮

Я максимально толерантна людина. Навіть якщо ви когось вбили, я скажу, що «це доля, досвід, так треба, це урок»😂 Зі мною можете не боятися ❤️🔮

В таких ситуациях хорошо помогает 3я сторона в лице психолога, сексолога и т.д. но вынести решение ситуации на системный уровень со специалистом ❌ найти любовника(-цу), прятаться с ним, иметь драму ✅