fa
Feedback
АНХУ без цензури)

АНХУ без цензури)

رفتن به کانال در Telegram
1 350
مشترکین
-124 ساعت
+77 روز
+2330 روز
آرشیو پست ها
5500 !!!!!

Я, як людина, яка може взяти той хліб з гудвайна за 200 грн, офігела

پیام ویدیو00:14

Вгадайте ЦІНУ за один букетик 😂😂😂
Anonymous voting

photo content
+1

Обовʼязково будьте завтра ❤️❤️❤️ Тема дуже важлива, ретельно підбиралася з наставниками для ВАС прямо ЗАРАЗ. Відчуйте себе, свою душу. Перепрограмуйте на щастя. Своє. Саме для цього я тут і зараз біля вас. https://t.me/+expj1CM7jRdjYmEy

ЕФІР завтра о 16:00 (четвер) Регрес. Народження душі. Зцілення і програмування на щастя і баланс на рівні клітин ❤️ Будьте обовʼязково. Буде дуже глибоко ❤️🤲🏻 Вищі сили надали мені цю практику, щоб я передала ВАМ! (Вхідний квіток: донат 100-1000 грн, залежно від вашого грошового потенціалу).

Інакше ні грошей, ні спокою, ні гармонійного життя. Якщо казати в лоб.

Я не просто так це все написала 😊 Відстежуйте в собі, де ви в позиції жертви. Що ви думаєте щодо інших людей. Приймайте свої емоції: заздрість, злорадство, образи. І вчиться їх контролювати. Зробіть собі звичку - думати творче, вдячно, натхненно.

Тільки хотіла написати, що такі люди зазвичай бідні і духовно, і матеріально.

Люди самі вибирають бути в стані жертви бо їм так зручно, хай тоді собі дальше мучаються і живуть в бідності, це їх свідомий вибір.

Не будет ничего хорошего, пока люди кидаются один на другого, как на сырое мясо. За мову, за войну, за все остальное. Война не оправдание. Если вы оправдываете себя войной - вы жертва. Вы не в позиции силы. Не в позиции творца.

Ось ця жертовність - головний бич українців. Вибачайте за мій настрій (я показую, що роздратованим може бути навіть духовний наставник, особливо, якщо не покушав зранку😅) мотивує мене поскоріш переїхати. Я хочу жити серед людей розуміючих так, як я і ви. ❤️ І я знаю, що на планеті такі місця є.

Настрій з ранку трошки токсік, хоча я намагаюсь тримати себе у нормально стані 😄 Тікток - просто соціальний експеримент. Мож
Настрій з ранку трошки токсік, хоча я намагаюсь тримати себе у нормально стані 😄 Тікток - просто соціальний експеримент. Можете зайти і почитати коментарі. Я людям: енергетика херова! (І це правда) Люди: варяться в стані жертви до кінця своїх днів. Кину посилання , можете залишити хоч якісь позитивні коментарі 😅⬇️

Було би більше, але ми постійно переїжджаємо. Мрію про один великий гардероб 🤲🏻

Всім дякую за увагу 🙂‍↕️ частина колекції 👌🏻
Всім дякую за увагу 🙂‍↕️ частина колекції 👌🏻

Абсолютний топ колекції - луівітон майже за 4000$. Тільки я схудла, і він на мене великий 🥲

پیام ویدیو00:24

One by one - і ніяких проблем. Порахувала, 5 піджаків у мене є від них