Комуніті «Паяло» Payalo UA
رفتن به کانال در Telegram
https://send.monobank.ua/jar/479iUrmSxD Тут я буду виставляти фото звіти, відео та іншу інфу про свої роботи. @PayaloUA це я. Для донатів: 5375 4112 0063 8489 моно банк PayPal: VladislavHoncharuk@gmail.com
نمایش بیشتر1 324
مشترکین
اطلاعاتی وجود ندارد24 ساعت
-27 روز
-1530 روز
آرشیو پست ها
+4
Ми висловлюємо подяку Воїнам ЗСУ і за трофейні акуми та вдячні пані Божені і всім небайдужим мешканцям Київщини за електродудкові акуми.
Навіть розряджені акуми дуже токсично димлять та можуть загорітися (див. фото), тому, щоб не наражатися на небезпеку, якщо маєте непотрібні вам АКБ то краще добре їх заізолюйте і надішліть "спєцурі" PayaloUA (пишіть в чат), які якщо не зроблять з них корисний гаджет для ЗСУ, то принаймні безпечно утилізують. Системи автоматичного пожежогасіння, механізоване занурення у вогнегасні ванни - це все НЕ про PayaloUA, але вогнегасники, забобонність і критичне ставлення до роботи завжди з нами!)
З Вашою підтримкою зробили набір паверів (доречі в цих пластикових паверах трофейні акуми) та ліхтариків (всередині акуми з електродудок) для Захисників Дніпропетровщини.
Най девайси добре слугують та Подяка й Слава ЗСУ!
+2
Виготовили Воїнам ЗСУ ще партію червоних ліхтариків, потреба в яких є щомісячною і буде такою й надалі, адже попит на базові елементарні речі (якими можна вважати й ліхтарики) в умовах війни є постійним, бо такі речі є розхідним матеріалом і при цьому парадоксально, але буває ними забезпечують не в повному обсязі + не завжди такі речі є під рукою на полі бою. Тож продовжуємо закривати запити Воїнів ЗСУ і на базові девайси. Ми не виготовляємо те, що не потрібно
Героям Слава! Дякуємо Захисникам Донеччини та продовжуємо їм допомагати карати російських покидьків за скоєне з українським народом на українській землі і закликаємо всіх, хто вже втратив (розділяємо біль, ми не десь за бугром і нас це стосується) або ще дивом не втратив, - регулярно підтримувати ЗСУ, адже сильна армія = сильна відплата кацапам за скоєні злочини проти людства. Прямо зараз допоможіть ЗСУ, наш збір (вже частково виконаний) теж триває
Дякую за донати. В нас зараз до закриття збору не вистачає трохи більше 20 тисяч. 2/3 Ви вже закрили донатами, дякую!
Ви кращі! Я кожен раз дивуюсь як наш канал з маленькою аудиторією спроможна закривати доволі великі запити!
Знаю що нам донатять навіть студенти, яким і собі гроші треба, але вони обирають добру справу взамін каві чи пивку.
Дякуємо за звіт! Це за ті перші 20 паверів що з великого замовлення на 100 паверів.
Разом ми сильні!
Спойлер: наші павери теж не ідеальні і не вічні. Тож ці 3 павери виготовлено на заміну непрацюючим паверам від PayaloUA.
Наші павери, що вийшли з ладу, також можете нам повертати: навіть якщо їх не вдасться відновити, то можливо вдасться повторно використати їхні справні елементи (корпус чи плата), а ми постараємося надіслати заміну
3 павера + 3 ліхтарика виготовлено для Воїнів, які боронять Дніпропетровщину від росіянських загарбників.
Дякуємо ЗСУ, працюємо далі
+5
Ми висловлюємо подяку за кожну надіслану посилочку із акумами. Дякуємо за участь у спільній справі, а хто також бажає надіслати нам акуми - пишіть в чат спільноти
Був трохи не на зв’язку. Але в курсі великого обстрілу.
Щирі співчуття родинам загиблих…
Кацап має понести відповідальність за свої терористичні атаки!
Ці 5 паверів зроблено для Воїнів ЗСУ, які боронять Південь України від шизонутих сірот "пабєдітєлєй".
Ламайте брехливу роспропаганду: нагадуйте всім про партнера гітлерівської Німеччини на початку Другої світової (яка почалася НЕ в 1941му!), розповідайте дітям про звірства совка та як сталін теж загарбував країни ДО вєлікой атєчественной і якою була роль американських та європейських союзників, адже Пам'ять про події, втрати та вшанування жертв людиноненависних ідеологій гітлера й сталіна, без щорічного збройного побєдобєсія, заради неповторнення в майбутньому - те, що відрізняє нас від хворих рашистів і вкотре підтверджує, що ми не є одним народом з байстрюками катів осатанілих
05.05.26 виготовили 5 паверів для Захисників Дніпропетровщини, а 06.05.26 - 10 паверів для Захисників Донеччини. Дякуємо ЗСУ за захист українців від рашистської чуми. Якщо хочете зберегти здоров'я то інвестуйте в СОУ - це найкращий вибір для страхування життя в умовах, коли твій запорєбріковий сусід хворий на всю голову. Лише ЗСУ можуть забезпечити надійний карантин від бацили узкого міра
+1
Отримали звіти від Захисників Донеччини і від Захисників Дніпропетровщини.
Най девайси добре слугують та Подяка й Слава ЗСУ!
А це шоза черепаха Аха? А це перший виконаний запит на павери та ліхтарики в травні-2026.
Є що додати в Міжнародний день праці?
...Ну а наші посіпаки аки аки
не лякливі черепахи,
Їм робОота ота, -
як свята щоденна квота.
Тож рабошать в лабі абі,
шоб колись сісти в бургер пабі,
І не знАають ають, -
запитів аж так, що спини повідпадають)
Нагадую про наш збір, кошти якого вже йдуть на шопінг меновазину для посіпак комплектуючих до паверів.
+1
До фінішу квітня-2026 ми таки встигли виготовити ще 6 паверів, які разом із великим набором допомоги (консервація, ліки і ін.) будуть відвезені нашими колегами-волонтерами до Захисників Донеччини.
Це закінчився лише квітень-2026, не список запитів, тож працюємо далі, а хто бажає допомогти із закриттям запитів, - може долучитися до нашого збору на шопінг комплектуючих до паверів
Героям Слава!
Воїни ЗСУ надіслали нам акуми, з яких ми і виготовили цей крутецький набір девайсів для них. Дякуємо Захисникам України, пам'ятаємо якою ціною і продовжуємо допомагати СОУ: без підтримки ЗСУ від цивільних кляті рашисти точно швидше не повиздихають, - тому долучайте всіх знайомих до зборів на армію
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
