fa
Feedback
Crypto Way

Crypto Way

رفتن به کانال در Telegram

CryptoWay — провідник у світ крипти: аналітика, можливості заробітку та ексклюзивний доступ до інсайтів. Наш Сайт - https://cryptoway.pro Календар подій — https://cryptoway.pro/calendar Канал по CS:2 - https://t.me/CryptoWayCS Співпраця - @Enzigo2

نمایش بیشتر
8 435
مشترکین
-1424 ساعت
-387 روز
+10330 روز
آرشیو پست ها
Новий Launchpad 🌝 на Binance
Новий Launchpad 🌝 на Binance

🤔🤔🤔
🤔🤔🤔

NFT sale на Binance Проект Playbux зараз дуже сильно хайпує, тому було б дуже смарт хоча б спробувати залетіти в цей сейл. Ос
NFT sale на Binance Проект Playbux зараз дуже сильно хайпує, тому було б дуже смарт хоча б спробувати залетіти в цей сейл. Особисто я думаю що маємо вийти в непоганий +. Що потрібно робити: ▪️Тримаємо на Binance 0.1$BNB з 10 по 12 липня (~25$) ▪️12 Липня купуємо квиток за 100$(максимум на аккаунт - 10) ▪️14 Липня о 12:00 будуть оголошені результати. Якщо ви перемогли, то ви отримаєте НФТ, яку зможете відразу продати 📍К-сть NFT:3000 Деталі акції 💭Перш за все DYOR. Приймайте будь які рішення, лише після вашого власного ресьорчу!!!

🎁 Роздали $NYM на баланси аккаунтів Лістинг о 13:00
🎁 Роздали $NYM на баланси аккаунтів Лістинг о 13:00

💰Bybit знову кормить Bybit нарахував винагороди за промо з TENET. Якщо ви робили данне промо, то отримали +15$ Перевіряйте в
💰Bybit знову кормить Bybit нарахував винагороди за промо з TENET. Якщо ви робили данне промо, то отримали +15$ Перевіряйте ваші акаунти, та діліться у коментарях. Мені прийшло на 1/5🫠

🤡 Продовжую лудити, а ви чим займаєтесь?
🤡 Продовжую лудити, а ви чим займаєтесь?

Новий ByVotes на Bybit Завдяки ByVotes можна проголосувати за три проекти — $BEN, $PPYR та $NYM. Скоріш за все переможе NYM(
Новий ByVotes на Bybit Завдяки ByVotes можна проголосувати за три проекти — $BEN, $PPYR та $NYM. Скоріш за все переможе NYM( буде дивно якщо ні). Що робити: ▪️Потрібно холдити стейблкоїни або токени $BIT, щоб потрапити під снепшот ▪️Після снепшоту ви отримаєте голоси для голосування, по курсу 1$ - 1 голос ▪️Чекаєте початку голосування й голосуєте ▪️Якщо ваш вибір був правильний, ви отримаєте токени цього проекту 📍Інформація: ▫️Cнепшот: 5 липня 23:59 UTC або 6 липня 02:59 ▫️Період голосування: з 3:00 UTC 6 липня до 3:00 UTC 7 липня ▫️Лістинг: 7 Липня 10:00 UTC 💭Зазвичай ByVotes дає трохи на піцу, до 30-40$, але великий плюс в тому що ви нічим не ризикуєте в разі неправильного вибору проекту

Легкі $$$ в новому ByStarter на Bybit Bybit запускає новий проект Mantle через Bystarter. Минулий проект що був запущений на
Легкі $$$ в новому ByStarter на Bybit Bybit запускає новий проект Mantle через Bystarter. Минулий проект що був запущений на Bystarter - SUI Як прийняти участь: ▪️Реєструємось на біржі та проходимо KYC. ▪️Фіксуємо 100$ в розділі Bystarter з 6 Липня 13:00 до 11 Липня 11:00, для паблік дропу. АБО ▫️Холдимо більше 100 токенів $BIT на своєму гаманці та фіксуємо 100$ в розділі Bystarter з 6 Липня 13:00 до 11 Липня 11:00, для отримання дропу через вайтліст. Снепшот балансу BIT: 5 Липня 03:00 Результати: 11 Липня 📍Деталі - ТУТ 💭Лютий гем, котрий треба робити обов'язково. З одного переможного акаунту можна буде заробити ВІД 300-400$, тому робимо по максимуму ! ! !

Глім від BybitxVela Біржа Bybit запустила глім на 450 переможців, з досить немалими шансами. Дуже годна тема для лоу банків,
Глім від BybitxVela Біржа Bybit запустила глім на 450 переможців, з досить немалими шансами. Дуже годна тема для лоу банків, тому вперед🚀 📍Посилання на глім - ТУТ Дедлайн: 12 Липня 🏆Нагороди: 450 Переможців по 4$VELA (~10$) 💭Годна темка для лоу банків. Раджу не пропускати такі теми, а загнати як можна більше акаунтів.

🔸 Новий лаунчпул на Binance - Pendle Завтра розпочнеться новий лаунчпул від проекту Pendle. Це протокол торгівлі прибутковіс
🔸 Новий лаунчпул на Binance - Pendle Завтра розпочнеться новий лаунчпул від проекту Pendle. Це протокол торгівлі прибутковістю на Ethereum & Arbitrum, який зібрав 3.7 млн $ від D1 Ventures, LedgerPrime та інших фондів. Період фармінгу: • 4 Липня 03:00 - 8 Липня 02:59 На лаунчпул виділено 5млн токенів $PENDLE і доступні такі пули: • 80% на пул BNB • 20% на пул TUSD 👉 Деталі Непоганий проект, виділено всього 2% токенів на лаунчпул, раджу юзати TUSD, оскільки немає гойдалок з курсом)

♥️ Добрий ранок виглядає так. А ви взяли в лонг по $BIT ? Лонг можна відкрити тут -
♥️ Добрий ранок виглядає так. А ви взяли в лонг по $BIT ? Лонг можна відкрити тут -

Прийшли винагороди 58 $SAND за івент Paris Hilton від SandBox Флор на NFT просів до 51 $SAND - тож зараз я в нулі, але вважаю
Прийшли винагороди 58 $SAND за івент Paris Hilton від SandBox Флор на NFT просів до 51 $SAND - тож зараз я в нулі, але вважаючи що я планую розвивати ферму і надалі, та не продавати NFT по флору, то на дистанції повинно окупитись

😢 Натрапив на такого челіка, непогано торгує, ось чому все ж таки варто займатися дропчиками, а не трейдингом.
😢 Натрапив на такого челіка, непогано торгує, ось чому все ж таки варто займатися дропчиками, а не трейдингом.

Кол давався x2 любий сайз 🙈 Геній на Enzigo2 ???
Кол давався x2 любий сайз 🙈 Геній на Enzigo2 ???

🔸 Крутим рулетку від Binance Давно не було рулеток, зараз бінанс запустили нову, із призами від 0.5 до 100$💰 Що робимо? ▪️Р
🔸 Крутим рулетку від Binance Давно не було рулеток, зараз бінанс запустили нову, із призами від 0.5 до 100$💰 Що робимо? ▪️Реєструємось на Binance ▪️Проходимо по посиланню ▪️Виконуємо завдання ( саме легке - з трейдом на споті) Часто випадає 0.5-100$, кидайте що випало вам, норм темка для лоубанків ⌚️Дэдлайн: ТВА

💠 Прийшов дроп від Space ID — загалом трохи розчарований, очікував хороший плюс, а тут вийшло трохи окупити домени 😳, але в
💠 Прийшов дроп від Space ID — загалом трохи розчарований, очікував хороший плюс, а тут вийшло трохи окупити домени 😳, але враховуючи мої ліквідації на фючах, мене влаштовує Дроп клеймити тут- https://space.id/

+20$ від Bybit Прийшли нагороди за промо з токеном $CANDY про яке ми писали в цьому пості. А ви приймали участь?👇
+20$ від Bybit Прийшли нагороди за промо з токеном $CANDY про яке ми писали в цьому пості. А ви приймали участь?👇

🥳 #MSTR MicroStrategy придбала ~12 333 $BTC за 347 млн ​​$ з 29 квітня по 27 червня MicroStrategy тепер володіє 152,3 тис. $BTC за середньою ціною покупки 29 668 $

💃Пон, попередній конкурс скіп Ніхто не хоче регатись і отримати фрішні 3$
💃Пон, попередній конкурс скіп Ніхто не хоче регатись і отримати фрішні 3$

💲 Серед моїх рефералів розіграю 10 $USDT Пишіть свою пошту в коментарі хто реєструється по рефці — можете вказувати тільки перші три літери наприклад — neo*****@gmail.com 👇🏻 Свої зароблені долари можна вивести без запрошення друзів Просто поповнюємо баланс на 15$ в монетках де мала комісія $LTC чи $TRX Обмінюємо їх в 💲USDT ➡️далі в токени $EXEN і назад в $TRX і виводимо собі на біржу