fa
Feedback
Crypto Way

Crypto Way

رفتن به کانال در Telegram

CryptoWay — провідник у світ крипти: аналітика, можливості заробітку та ексклюзивний доступ до інсайтів. Наш Сайт - https://cryptoway.pro Календар подій — https://cryptoway.pro/calendar Канал по CS:2 - https://t.me/CryptoWayCS Співпраця - @Enzigo2

نمایش بیشتر
8 458
مشترکین
-724 ساعت
-487 روز
+10030 روز
آرشیو پست ها
https://www.youtube.com/watch?v=uarNiSl_uh4&ab_channel=Apple Хтось чекає айфон 16 ??? Є в нас такі?👇 😁 Особисто в мене 15 Pro Max, оновлюватись поки не планую, у вас які телефони ? 📱

🤑 Новий пул в Notcoin ▫️ Platinum —30 $NOT 👉 Нагадую гайд як це зробити на 30-40% дешевше: ⬇️ Через сайт Fragment, зірки ку
🤑 Новий пул в Notcoin ▫️ Platinum —30 $NOT 👉 Нагадую гайд як це зробити на 30-40% дешевше: ⬇️ Через сайт Fragment, зірки купувати набагато дешевше - ніж через Apple Pay або Google Play, оскільки вони беруть свою комісію! 🤩 Приєднатись до Notcoin ❣️ Admin | Crypto Way | Купити KYC | Ukraine_Aggregator

🔥 Новий пул на 60,000,000 $DOGS для найшвидших на Bybit 6k трейдерів, які виконають умови найшвидше, отримають 10,000 DOGS!
🔥 Новий пул на 60,000,000 $DOGS для найшвидших на Bybit 6k трейдерів, які виконають умови найшвидше, отримають 10,000 DOGS! 🟡 Підтверди участь тут 🟡 Досягніть торгового обсягу з DOGS на споті від $1000. Старт був о 14:00 ▫️ Неважливо, скільки років вашому акаунту чи скільки друзів ви запросили.

📈 Bybit виплатив $DOGS за промо 🟡В вас, що по результатам? Кажуть було 20хв щоб акаунт прокрутити, але як пам'ятаєте Bybit
📈 Bybit виплатив $DOGS за промо 🟡В вас, що по результатам? Кажуть було 20хв щоб акаунт прокрутити, але як пам'ятаєте Bybit в той момент ліг, і зайти на акаунт було не реально :( ❣️ Admin | Crypto Way | Купити KYC | Ukraine_Aggregator

🧢 BingX дає 10-20$ всім Виконайте одне із завдань, попередньо зареєструвавшись в події: 🟡Завдання 1. Досягніть чистий депоз
🧢 BingX дає 10-20$ всім Виконайте одне із завдань, попередньо зареєструвавшись в події: 🟡Завдання 1. Досягніть чистий депозит у будь-якій криптовалюті у розмірі ≥ 100 $USDT і обсягу спотової торгівлі $CEC ≥ 100 $USDT під час події. 🟡Завдання 2. Внесіть чистий депозит ≥ 2 000 $CEC під час події. Цим ви розділяєте 150 000 CEC, новачкам ревард вдвічі більше. 📈 А також можете застейкати $CEC і за тиждень отримати 9.59% до стейкінгу в токенах, максимум 9589 токенів нагороди. У разі, якщо ви раніше захочете вивести - ставка падає в 5 разів. 🧢 Реєстрація на Bingx ❣️ Admin | Crypto Way | Купити KYC | Ukraine_Aggregator

📈 Puzzle Hunt аірдроп від Bybit Щось новеньке від Bybit, ось що робимо: 🟡 Зареєструватися на біржі 🟡 Зареєструватися у акц
+1
📈 Puzzle Hunt аірдроп від Bybit Щось новеньке від Bybit, ось що робимо: 🟡 Зареєструватися на біржі 🟡 Зареєструватися у акції 🟡 Виконувати завдання та збирати елементи пазлу 🟡 За кожний зібраний горизонтальний ряд безпрограшна рулетка Завдання: Дейлі чек-ін, чистий депозит, торгівля, запрошення друзів Винагорода: За кожний зібраний горизонтальний ряд з трьох елементів безпрограшна рулетка. Якщо у вас випали однакові елементи - можна обмінятися з іншими користувачами - тобто це спосіб комунікації для досягнення цілі - win-win 😀 Призовий пул: 200,000 $USDC 🕞 Дедлайн: 16.09.24 ℹ️Можна безкоштовно щоденно робити клейм, та зробити депозити на ваші мульти в мережі Mantle, таким чином ви зможете отримати частинки пазлу - безкоштовно. 💰 Реєстрація Bybit ❣️ Admin | Crypto Way | Купити KYC | Ukraine_Aggregator

Blum чи Bondex ?:)
Blum чи Bondex ?:)

🐹 В Hamster Combat з'явилося досягнення «Читірити – погано». Очевидно, його видають за мультиаккінг і генерацію ключів. У на
🐹 В Hamster Combat з'явилося досягнення «Читірити – погано». Очевидно, його видають за мультиаккінг і генерацію ключів. У нас хтось отримав дане досягнення? :)

Результати розіграшу на 500$ - сьогодні о 23:00‼️💎 По умовах лише : Добавляєм папку з каналамиТИК Вказуєм свій нікнейм телеграмуТУТ 💰6 переможців отримають по — 80$ ❤️ Результати та всі відеопідтвердження будуть — за цим посиланням

🤑 Ви знаєте що робити, ізі + 0.75 $USDT ▫️ Platinum — 40 $NOT 👉 Нагадую гайд як це зробити на 30-40% дешевше: ⬇️ Через сайт
🤑 Ви знаєте що робити, ізі + 0.75 $USDT ▫️ Platinum — 40 $NOT 👉 Нагадую гайд як це зробити на 30-40% дешевше: ⬇️ Через сайт Fragment, зірки купувати набагато дешевше - ніж через Apple Pay або Google Play, оскільки вони беруть свою комісію! 🤩 Приєднатись до Notcoin ❣️ Admin | Crypto Way | Купити KYC | Ukraine_Aggregator

🤑 Новий пул в Notcoin ▫️ Platinum — 40 $NOT 👉 Нагадую гайд як це зробити на 30-40% дешевше: ⬇️ Через сайт Fragment, зірки к
🤑 Новий пул в Notcoin ▫️ Platinum — 40 $NOT 👉 Нагадую гайд як це зробити на 30-40% дешевше: ⬇️ Через сайт Fragment, зірки купувати набагато дешевше - ніж через Apple Pay або Google Play, оскільки вони беруть свою комісію! 🤩 Приєднатись до Notcoin ❣️ Admin | Crypto Way | Купити KYC | Ukraine_Aggregator

🪙 Фінальна токеноміка Catizen ▫️На AirDrop виділено 43% всіх токенів, але ще була інфа що можуть додати 2% до дропу. ▫️Також
🪙 Фінальна токеноміка Catizen ▫️На AirDrop виділено 43% всіх токенів, але ще була інфа що можуть додати 2% до дропу. ▫️Також важливо зробити хоч одну транзакцію в блокчейні (Check in) для того що б не збрили акаунт. ▫️На рівень котів планують виділити 60% з AirDrop, інші чинники 40% (прям як у першому лаунчпулі WCATI) ▫️Також ком'юніті вдалося з'ясувати, на що розподілять решту 40% (просто сухі відсотки): 👇
Донат (втрачені фіші?): 72.91% Активність у блокчейні: 9.11% Завдання: 4.55% Клуби: 4.27% Інфлюєнсери: 2.45% wCATI: 2.27% xZEN: 2.27% Інвайти: 2.13%
❣️ Admin | Crypto Way | Купити KYC | Ukraine_Aggregator

👨‍💻 Cмарт купити Platinum Notcoin Зараз виглядає смічно покупка Platinum, оскільки сам $NOT непогано скоригувався, Notcoin Explore отримав деякі апдейти, ну і взагалі історія виглядає окупно, якщо звісно купляти по такцій ціні. Platinum на 1 рік коштує — 20.000 $NOT, що по теперішньому курсу 150$ (замість 300$ чи 250$, як то було раніше) Що ми маємо на даний момент: 🟡Фарм самого $NOT в додатку 🟡Отримали дроп $DOGS 🟡Отримаємо скоро дроп $WOOF 🟡Купа нових завдань та дропів за 1 рік 👆Окупу бути 100% Команда Notcoin пообіцяла що всі користувачі окупляють свої Platinum та Gold рівні, ну і вони мусять апдейтитись та розвиватись, щоб люди надалі інвестували в проект. Звісно ціна може зкорегуватись ще нижче і $NOT можна буде відкупити ще дешевше, але це вже кожен вирішує для себе, як йому поступити. Наче смарт почати розвивати ферму Not:) 🤩 Приєднатись до Notcoin ❣️ Admin | Crypto Way | Купити KYC | Ukraine_Aggregator

🤑 Новий пул в Notcoin ▫️ Platinum — 50 $NOT 👉 Нагадую гайд як це зробити на 30-40% дешевше: ⬇️ Через сайт Fragment, зірки к
🤑 Новий пул в Notcoin ▫️ Platinum — 50 $NOT 👉 Нагадую гайд як це зробити на 30-40% дешевше: ⬇️ Через сайт Fragment, зірки купувати набагато дешевше - ніж через Apple Pay або Google Play, оскільки вони беруть свою комісію! 🤩 Приєднатись до Notcoin ❣️ Admin | Crypto Way | Купити KYC | Ukraine_Aggregator

🤑 Новий пул в Notcoin ▫️ Platinum — 30 $NOT 👉 Нагадую гайд як це зробити на 30-40% дешевше: ⬇️ Через сайт Fragment, зірки к
🤑 Новий пул в Notcoin ▫️ Platinum — 30 $NOT 👉 Нагадую гайд як це зробити на 30-40% дешевше: ⬇️ Через сайт Fragment, зірки купувати набагато дешевше - ніж через Apple Pay або Google Play, оскільки вони беруть свою комісію! 🤩 Приєднатись до Notcoin ❣️ Admin | Crypto Way | Купити KYC | Ukraine_Aggregator

❤️ Нагадую про наш клан в Blum Поінти почали коректно нараховуватись та наразі ми зібрали 2.2млн. BP 😎 та впевнено рухаємось
❤️ Нагадую про наш клан в Blum Поінти почали коректно нараховуватись та наразі ми зібрали 2.2млн. BP 😎 та впевнено рухаємось в топ. 💬 Сквад нараховує 230 людей та впевнено набирає оберти, наскільки мені відомо всі учасники скваду в майбутньому отримають додаткову винагороду, якщо ні то токени роздам просто увасникам скваду та ком'юніті Crypto Way. 👇 Заходимо по посиланню та тиснемо “Join” https://t.me/BlumCryptoBot/app?startapp=tribe_cryptowayx-ref_mFt1JSWfQi ❣️ Admin | Crypto Way | Купити KYC | Ukraine_Aggregator

🔥Відправляємо BTC та ETH в стейкінг на BitGet В кого без діла лежить біток або ефір можна застейкати їх в Launchpool на BITG
🔥Відправляємо BTC та ETH в стейкінг на BitGet В кого без діла лежить біток або ефір можна застейкати їх в Launchpool на BITGET і фармити токени $MAK Пул BTC: 840к $MAK Пул ETH: 840к $MAK Пул MAK: 300к $MAK 🕞 Період стейкінгу - до 15.09 📈 Реєстрація на BitGet ❣️ Admin | Crypto Way | Купити KYC | Ukraine_Aggregator

ТИ ЦЕ БАЧИВ, ЧИ ЗНОВУ ПРОПУСТИШ⁉️ 🔵Останній раз залишаю посилання — ТИК👈 ➡️ПОСПІШІТЬ, РЕЗУЛЬТАТИ ВЖЕ СКОРО 🟢Також вже сьогодні о 23:30, перші 20 переможців вже будуть вибрані — ТУТ👈

Notcoin: оновлення 💎 🟡 На основі відгуків спільноти зроблено кілька оновлень для Explore 🟡По-перше, Notcoin переходить від погодинних винагород до одноразових — таким чином винагороди будуть більшими, миттєвими та більш передбачуваними 🟡 Коли ви починаєте кампанію, ваше місце та винагорода будуть зарезервовані на 15 хвилин. 🟡По-друге, є історія винагород, за якою ви можете легко відстежити, звідки надходять усі ваші прибутки. Загалом команда Notcoin хоче запускати менше, але якісніших проектів із більшою винагородою. 🤩 Приєднатись до Notcoin ❣️ Admin | Crypto Way | Купити KYC | Ukraine_Aggregator

🪙 TGE Catizen 100% 20 вересня 😎 Bybit анонсував спотову торгівлю токена в Twitter 20 Вересня 💰 Реєстрація Bybit
🪙 TGE Catizen 100% 20 вересня 😎 Bybit анонсував спотову торгівлю токена в Twitter 20 Вересня 💰 Реєстрація Bybit