fa
Feedback
Берлога Витте

Берлога Витте

رفتن به کانال در Telegram

📈 تحلیل کانال تلگرام Берлога Витте

کانال Берлога Витте (@mikhailvitte) در بخش زبانی روسی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 19 038 مشترک است و جایگاه 2 047 را در دسته وبلاگ‌ها و رتبه 35 337 را در منطقه روسيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 19 038 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 23 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر 502 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر -12 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 21.53% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 12.86% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 4 102 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 2 450 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 148 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند мамуля, винтовка, гравитация, карасики, мияби تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

توضیحی برای کانال ارائه نشده است.

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 24 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته وبلاگ‌ها تبدیل کرده‌اند.

19 038
مشترکین
-1224 ساعت
-157 روز
+50230 روز
آرشیو پست ها
Вот вам музыка

RAM
RAM

Проснулись, улыбнулись 🤗 🥰
Проснулись, улыбнулись 🤗 🥰

Мне дали озвучивать гг из конособы. Хз не смотрел

Проснулись, улыбнулись 🤗 🥰
Проснулись, улыбнулись 🤗 🥰

Вот зачем я плачу за интернет https://youtu.be/y1yT5H0zR5I?is=oOfeMikXnsbNfzfS
Вот зачем я плачу за интернет https://youtu.be/y1yT5H0zR5I?is=oOfeMikXnsbNfzfS

Проснулись, улыбнулись 🤗 🥰
Проснулись, улыбнулись 🤗 🥰

Это все равно что если бы в финальном эпизоде звездных войн кто то сказал 'Каким то образом палпатин вернулся' Так стоп...

А ну да. Финал уцц полная хуйня. Столько интересных тем и вопросов. Но вместо ответов на них весь эпизод УПС ЭТО ВСЕ ДЖАКС))) А самая очевидная теория (что все они цифровые копии) которую я предположил еще во втором эпизоде оказалась правдой. И она, блядь пиздец тупая. 1 серия Черного Зеркала в 1000 раз лучше говорит на эту же самую сука тему (кто смотрел тот смотрел). Полный слив потенциала ахуенного современного ремейка 'у меня нет рта'

Сегодня кстати солнцестояние Всех с праздником 👍

photo content

Проснулись, улыбнулись 🤗 🥰
Проснулись, улыбнулись 🤗 🥰

Сука мне продавец не отвечает Наебка по ходу

Полезные советы наконец то
Полезные советы наконец то

Проснулись, улыбнулись 🤗 🥰
Проснулись, улыбнулись 🤗 🥰

погнали карасики mikhailvitte - Twitch

Нашел себе педали на лето
Нашел себе педали на лето

Николь сегодня будет стримить часиков в 21 на твиче по москве. Приходите хули

Мне еще вот такую карточку дали. Видимо я теперь Николь
Мне еще вот такую карточку дали. Видимо я теперь Николь

پیام ویدیو00:13