fa
Feedback
OLDMONEY CRYPTO💸

OLDMONEY CRYPTO💸

رفتن به کانال در Telegram

Один канал замість тисячі... Тільки тут самі актуальні роздачі, на яких ти точно зможеш заробити😉 Власник: @Neolime82 Адмін: @Vlad777q Менеджери по рекламі(без оплати): @mugivara_crypto, @pifagor_dao Наш чат: https://t.me/oldmoneycryptochat

نمایش بیشتر
2 721
مشترکین
-624 ساعت
-237 روز
-15230 روز
آرشیو پست ها
Це просто розйоб! Такого гему від Binance не очікував 💸 Байненс запустив круту реферальну акцію, де за кожного реферала ми о
Це просто розйоб! Такого гему від Binance не очікував 💸 Байненс запустив круту реферальну акцію, де за кожного реферала ми отримаємо по 50$ в $DOGGE. Пула немає, тобто винагороду получать усі учасники (кого не збриють). ⚫️Умови: ⚫️Заповнюємо форму ⚫️Ваш реферал повинен зареєструватись по вашому реферальному Lite посиланню ⚫️Також він повинен зробити депозит 20$ через P2P та холдити їх до дедлайну ⚫️Зробити оборот на споті від 100$ (пари без комісії не приймаються) Зверніть увагу, що промо діє тільки для деякий країн, включно з Україною. Будьте уважні, щоб не купити акаунт не доступної країни. 🌐 Деталі 📅 Дедлайн: 21 грудня (виводити 20$ краще 22-23 грудня) — Промо завершується аж 21 грудня, тому робив варто десь з початку грудня, щоб дурно не морозити стейбли. Зараз можна шукати дропів і проходити верифікацію, щоб потім було легше. Такий гем робити точно варто, 10 акаунтів як мінімум, 500$ не помішає. 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#Binance #промо

У твоєму гаманці завжди дзвинітимуть шекелі, бо адміни цих каналів знають як лутати монету 🤑 Crypto Hetman - виносимо біржі на сотні $. Залітай до нас 💎CRYPTO GEM  - Адмін цього каналу заробив за цей місяць 800 $ на івентах і тестнетах, передплатники даного каналу лутають по 100 $ на місяць Crypto Cristal — Лише за останній тиждень заробили більше 100$. Адмін кожен день постить тільки найкращі темки, на яких реально можна заробити! Crypto Kozak - вийшла темка як забрати 15$ за кільки хвилин.ФАСТОМ ЗАЛІТАЄМО Українська крипто-армія мільйонерів —  Щодня публікує найприбутковіші роздачі у світі крипти та NFT. Топові тестнети та заробіток на p2e іграх тут, залітай козаче

Ти ще не підписався? А ну БІГОМ, а то по дупі надаю 😠 Канал 👉 https://t.me/+hJtOdS43D2RiNTdi

Забираємо 21/23 NFT від McLaren 🚙 ⚫️Посилання на мінт - ТИК — Ще лишається два NFT і получаємо хуй в дупу можливо якиїсь дро
Забираємо 21/23 NFT від McLaren 🚙 ⚫️Посилання на мінт - ТИК — Ще лишається два NFT і получаємо хуй в дупу можливо якиїсь дроп, але команда казала шо буде якийсь рафл на гонки, тому очікувати якісь гроші думаю не варто. Сьогодні було мало постів бо був трошки зайнятий, завтра обіцяю чимось нагодувати)) 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#MintNFT

🚀Ізі +1000$ з 10 баксів Для лоу банків, які хочуть збільшити свій капітал 👇 https://t.me/+hJtOdS43D2RiNTdi Безкоштовні угод
🚀Ізі +1000$ з 10 баксів Для лоу банків, які хочуть збільшити свій капітал 👇 https://t.me/+hJtOdS43D2RiNTdi Безкоштовні угоди тільки для підписників 🧑‍💻 ❗️Ссилка активна для 50 людей

Розпочався третій тиждень квестів zkEVM 🥉 Надіюсь всі зробили 1-2 тиждень, фомо потім може дуже сильно душити. Не дурно ж та
Розпочався третій тиждень квестів zkEVM 🥉 Надіюсь всі зробили 1-2 тиждень, фомо потім може дуже сильно душити. Не дурно ж такий велетень квести запустив, ще й де треба тратити свої $$$ на комісію. Зараз вже розпочався 3 тиждень квестів, де завдання навіть легші ніж в 2 тижні. ⚫️Що робимо: ⚫️Переходимо на Іntract ⚫️Підключаємо свій гаманець ⚫️Виконуємо вказанні завдання ⚫️Забираємо NFT 📅 Дедлайн: 9 листопада (часу багато) — Особисто я буду робити дані квести в Неділю зранку, тоді має бути найменший gwei і вийде трошки зекономити на файну піцу. 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#zkEVM #quest #Ретродропи

Нове промо на ByBit 📈 Період проведення: 2 листопада, 13:00 - 16 листопада ⚫️ Всі деталі тут - ТИК — Для нових користувачів
Нове промо на ByBit 📈 Період проведення: 2 листопада, 13:00 - 16 листопада ⚫️ Всі деталі тут - ТИК — Для нових користувачів аж 4000 місць, і по теперішньому курсі це ~100$. Звичайно курс укатають, але може і не сильно, так як ринок +- живий. Для старих всього треба зробити депозит 100$ і зробити першу угоду в токені, за це ділимо хороший пул. Чим більший оборот, тим більша винагорода. Це я буду точно робити. ❗️Не забутьте зареєструватись в акції❗️ Реєстрація на ByBit - https://partner.bybit.com/b/cryptoukrainian 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA | #ByBit #промо

За вересень вдалось заробити 677$ з темок канал 🤑 — Це особисто мій профіт, і тільки з одного аканта, мульти ніхто не відмін
За вересень вдалось заробити 677$ з темок канал 🤑 — Це особисто мій профіт, і тільки з одного аканта, мульти ніхто не відміняв. Сильно затащила темка з багом від біржі TapBit, з якої мені вдалось забрати 450$ чистими, хоча я затупив там і міг на багато більше забрати. Одним словом, заробити можна, головне все пробувати з розумом і не лінуватись. Чому результат за вересень? Тому що винагороди всі приходять в середньому за місць, хоча є деякі що довше. За жовтень з рубрики #всеза10хв вдалось поки заробити 1-5$ і 20$ бонусу на MEXC. Але це ще не прийшли винагороди зі всіх акцій, та й не усюди мені щастить. Но рубрика точно варта вашої уваги, тратити 10 хвилин за для потенційних пару десятків $, хіба не гем? 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA

#Всеза10хв Gate ⚫️Халявнa рулетОчка за quiz - ТИК (відповіді в чаті) Дедлайн: 3 листопада BingX ⚫️Gleam - ТИК ⚫️Буде 100 пере
#Всеза10хв Gate ⚫️Халявнa рулетОчка за quiz - ТИК (відповіді в чаті) Дедлайн: 3 листопада BingX ⚫️Gleam - ТИК ⚫️Буде 100 переможців по 30 000 $FEVR (15$) Дедлайн: 6 листопада MEXC Ukraine ⚫️Привіт листопад - ТИК ⚫️15 найкращих по 10 USDT Дедлайн: 7 листопада MEXC ⚫️Gleam - ТИК ⚫️Буде 50 переможців по 20 USDT Дедлайн: 7 листопада MEXC x $BITS Giveaway ⚫️Gleam - ТИК ⚫️Буде 25 переможців по 343 $BITS. Дедлайн: Сьогодні в 14:00 (БІГОМ!) — Сьогодні напишу пост що вийшло за жовтень по заробітку з таблиці і з рубрики всеза10хв, там не дуже багато, але на халяву норм, тим паче ми з середини місяця починали. 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#Всеза10хв

❗️Результати розіграшу через 1 год, тому у вас ще є шанс застрибнути в останній вагон 👉 https://t.me/cryptosscamm/1135

Опаааа, нове класне промо від BingX 😍 Буквально щойно біржа запустила нове промо. Умови тільки робити оборот на споті, тому
Опаааа, нове класне промо від BingX 😍 Буквально щойно біржа запустила нове промо. Умови тільки робити оборот на споті, тому справиться кожен. Також робіть оборот по лімітних ордерах, так менша комісія. Що робити: ⚫️Реєструємо акаунт на біржі (кус не потрібно) ⚫️Реєструємось в акції - ТИК ⚫️Робимо оборот на споті: ⚫️100$ — 10$ ⚫️3000$ —10$ ⚫️8000$ —10$ ⚫️50000$ — 20$ 📅 Дедлайн: Перші 1000. — Пишу фастом, тому можуть бути помилки. Сам зараз попробую трошки загнати, можливо вийде щось заробити. Також буду комбінувати з рулеткою - ТИК. 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA | #BingX #промо

+20$ на піцу ляяяпс 💰 — Прийшла винагорода за промо TapBit. Витрати були на акаунт - 3$, через те що я купляв в свого другог
+20$ на піцу ляяяпс 💰 — Прийшла винагорода за промо TapBit. Витрати були на акаунт - 3$, через те що я купляв в свого другого акаунта і навпаки. Робив десь через годин 5 після старту, як бачите місця є довго. Хто ще лутанув? 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#TapBit #винагорода

🤑Хочемо нагадати вам про розіграш який закінчується вже завтра❗️ Учасників не так багато тому у всіх є шанс залутати собі на піцу за просту підписку🍕 📆Результати завтра о 20:00

🤑Хочемо нагадати вам про розіграш який закінчується вже завтра❗️ Учасників не так багато тому у всіх є шанс залутати собі на піцу за просту підписку🍕 📆Результати завтра о 20:00

Умови Launchpool і промо на ByBit 📈 Сьогодні стали відомі умови Launchpool Celestia на ByBit. MNT не потрібно, тому лонги пр
Умови Launchpool і промо на ByBit 📈 Сьогодні стали відомі умови Launchpool Celestia на ByBit. MNT не потрібно, тому лонги провалились, і взагалі думаю, що норм лонги будуть тільки коли буде якийсь ByStarter з норм пулом, або лаунчпад. L0 в ByStarter і MNT на місяць )) Умови: ⚫️Потрібно купити $TIA, та закинути в фарм ⚫️Пул - 25 000 $TIA ⚫️Мінімальна сума - 100 $TIA ⚫️Максимальна сума - 2000 $TIA 🔷Також є ще торгове промо з даним токеном. Все що потрібно, це просто торгувати токен до дедлайну. Чим більший оборот, тим більше отримаєте. ⚫️Топ 1 - 1000$ ⚫️Топ 2-4 - 500$ ⚫️Топ 5-10 - 200$ ⚫️Топ 11-100 - 100$ ⚫️Топ 101-1000 - 25$ 🌐 Деталі 📅 Період проведення акції: 31.10 - 14.11 — Судячи з того, що токен ще буде ліститись на байненс і кукойн, прайс має бути стійким. Тому, хто має якісь великі вільні гроші, можете пробувати. 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA | #ByBit #промо #launchpool

Це щось з розряду "коли рак на горі свисне" ?? 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA
Це щось з розряду "коли рак на горі свисне" ?? 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA

Скучно? Робимо квести Starknet 🌠 Друзі, зараз на площадці starknet quest, проходить крутий квест від Element, Starknet ID, L
Скучно? Робимо квести Starknet 🌠
Друзі, зараз на площадці starknet quest, проходить крутий квест від Element, Starknet ID, Layerswap і Briq. В даному квесті ви не тільки робите активність в мережі старку, а ще й лутаєте нфт, яка принесе дропчик, і можливо в майбутньому буде мультиплікатором.
Що обіцяють за фінальну NFT? ⚫️Обіцяють 50% роздач Element, отриманих від Starknet; ⚫️AirDrop токенів $ELE; ⚫️20 рандомних людей отримають рідкісний домен Starknet; ⚫️20 рандомних отримають 0.05 $ETH від LayerSwap; ⚫️1000 рандомних отримають Briqs від Briq; З винагород саме більше зацікавив Element, як мінімум тому що там не рандом, а рівна частка всім. Та і 1000 Briqs також норм. Як ці квести виконувати: ⚫️Переходимо на starknet.quest; ⚫️Логінимось гаманцем старку; ⚫️Переходимо на дані квести і робимо їх; ⚫️Відповіді на всі квізи кину в коментарі; Будьте готові, що прийдеться витратити чуть чуть на комісію. Думаю це того варте) 🌐 Деталі 📅 Дедлайн: 9 листопада — Особисто я мультачити не буду, хоча можливо варто. Також рекомендую ловити малий gwei пізно з ранку, так вийде трошки зекономити на смачненьку піцу. Дякую сонце - тик 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#Ретродропи #quest #starknet

💰РОЗІГРАШ 40$ ВІД ТОПОВИХ КРИПТО-КАНАЛІВ!🚀 😎Булран вже скоро і тому важливо зараз мати топове криптокомюніті, яке обов'язк
💰РОЗІГРАШ 40$ ВІД ТОПОВИХ КРИПТО-КАНАЛІВ!🚀 😎Булран вже скоро і тому важливо зараз мати топове криптокомюніті, яке обов'язково дасть гарно заробити! До того ж серед тих хто виконає прості умови ми розіграємо 40$!💸 🏆4 переможців отримають по 10$ кожний. ❗️Умови 1️⃣ Бути підписаним на канали нижче: - Crypto BANDA 💸 - Crypto UA 🇺🇦 - CRYPTO DYOR ♥️ - Крипто Скам 💰 - Freebies | Crypto | P2P 🤑 - RC - CRYPTO | NFT 😎 - Крипто Сало 🥩 - CryptoUA 24/7 🔹 - Крипта це все 📈 2️⃣ Після підписки на всі канали заповнити форму для участі в розіграші. 📆Результати будуть оголошені 31.10.2023 о 20:00

Не 4 але тоже норм 😅 — Поки зараз gwei маленький, треба ганяти ретродропи, бо якщо зараз якиїсь проект роздасть, то ми довго
Не 4 але тоже норм 😅 — Поки зараз gwei маленький, треба ганяти ретродропи, бо якщо зараз якиїсь проект роздасть, то ми довго ще не побачимо GWEI навіть 50. Не гайте часу і воркайте, навіть ті самі квести zkEVM зараз найкращий час робити, можна файно зекономити. Також, я на своєму другому каналі кинув пост, як забрати імбову роль в Starknet, за яку цілком реально насиплять пару тисяч $$$$. Преходьте і робіть - ТИК. 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#Ретродропи

Забираємо 20/23 NFT від McLaren 🚙 ⚫️Посилання на мінт - ТИК — Вже 20 нфт, а тільки недавно було 4-5 і ми думали "єба*ь це до
Забираємо 20/23 NFT від McLaren 🚙 ⚫️Посилання на мінт - ТИК — Вже 20 нфт, а тільки недавно було 4-5 і ми думали "єба*ь це довго". Час летить дуже швидко, тому бережіть його. 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#MintNFT