fa
Feedback
OLDMONEY CRYPTO💸

OLDMONEY CRYPTO💸

رفتن به کانال در Telegram

Один канал замість тисячі... Тільки тут самі актуальні роздачі, на яких ти точно зможеш заробити😉 Власник: @Neolime82 Адмін: @Vlad777q Менеджери по рекламі(без оплати): @mugivara_crypto, @pifagor_dao Наш чат: https://t.me/oldmoneycryptochat

نمایش بیشتر
2 719
مشترکین
اطلاعاتی وجود ندارد24 ساعت
-207 روز
-13430 روز
آرشیو پست ها
📈Хто забув зафіксувати 100$ в ByStarter, фіксуємо фастом! 🌐Посилання на фіксування - ТИК Залишилось менше 13 годин до кінця
📈Хто забув зафіксувати 100$ в ByStarter, фіксуємо фастом! 🌐Посилання на фіксування - ТИК Залишилось менше 13 годин до кінця події. Шанси доволі не погані на виграш, учасників 63 400, мої матиматичні здібності підказують що це близько 4% на перемогу. Фухх, нехай щастить 🍀 Ви скільки акаунтів загнали? P.s Там ще Arkham буде дроп роздавати, хтось абузив? Особисто я буду ловити 😫) 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#ByBit #ByStarter

✏️Що робити в крипті, якщо в тебе повний ZERO в кишені? Десь близько року тому, я був такий самий як ви, мав тупо 0 на бінансі та крипто гаманцях. І тут банан випускає крипто бокс, в якому я зміг вибити 1 цент, після чого я знайшов акцію, в які за відправлення другові 1 цента дали 1.5$. Далі я просто нічого не робив, шукав те чим хочу займатись і наткнувся на канал "Крипто Українець", там був пост з детальною інструкцією, де можна було забрати 20$ за реєстрацію на Binance та обсяг 100$, я не довго думаючи погнав реєструвати батьків, бабусю і діда😁, а на обсяг я докинув з карти гроші якими я взагалі не ризикував, бо на витрати пішли ось ці 1.5$ з промки. Так я заробив свій перший нормальний кеш (60$) в крипті з повного нуля). Це моя реальна історія, з якої я починав рухатись в крипті. —Що робити зараз? Як зараз підфармити бабла? На цьому каналі я переважно кидаю теми які не потребують вкладень або мінімальних, нас цікавлять саме без вкладень бо в кишені ZERO. 🔵Дуже крутим способом фарму будуть розіграші від MEXC та TapBit, на цих гівах переважно дужеееее мало людей і дуже великі шанси на виграш, а саме головне що вкладень взагалі не потрібно. Ось наприклад розіграш від TapBit, де можна получити 20$ - ТИК. А тут актуальний розіграш від MEXC, тільки тут потрібний KYC, тому беріть і реєструйте тата чи маму. 🔵Другим способом будуть різні P2E та M2E додатки, наприклад візьмемо той самий Sweetcoin, проект нікого не скаманув і дає вивести токени. Звичайно там копійки, але як для перших грошей це дуже добре. Також можна нормально заробити в додатку Walken, там можна прокачувати своє нфт і продати, або просто вигравати різні змагання чи виконувати квести, DYOR. 🔵Ще є не менш крутий спосіб, це різні Quiz'и та L2E від Binance, тут так само без вкладень, просто проходиш тест чи читаєш статтю, і тобі дають бабки, ось наприклад один актуальний - ТИК. 🔔Одним словом, включайте сповіщення на каналі і чекайте нових гемів, я буду старатись кидати де по мінімуму вкладень або взагалі 0. Висновки: Якщо не лінуватись, а хоч би щось робити, то успіх до вас прийде, рано чи пізно але прийде! А те що в вас немає знань чи грошей то це тупі відмазки, всі знання зараз є в відкритому доступні. І ще одне, ніколи собі не кажіть "так мало бути" або "така моя доля"! Не існує такого! Все в ваших руках! Вперто йдіть до своєї цілі і ви обов'язково прийдете! 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#ZeroBank #мотиваціятоєсильна #мотіваторУкраїни

📈Гів + глім від MEXC Global 🫙Глім 🔵Посилання на глім 🔵Буде 40 рандомних переможців по 690 $VRSW. Дедлайн: 12 липня в 03:0
📈Гів + глім від MEXC Global 🫙Глім 🔵Посилання на глім 🔵Буде 40 рандомних переможців по 690 $VRSW. Дедлайн: 12 липня в 03:00 🐦Гів в Twitter 🔵Посилання на гів 🔵Буде 70 рандомних переможців, які розділять пул 27 600 $VRSW. Дедлайн: 12 липня в 23:59 Вчора в чаті бачив, як один чувак не міг зробити оборот до гіву бо не має бабла. Знаю що багато з вас в подібні ситуації, хотіли б ви щоб я зробив пост про активності без вкладень і як вийти на норм дохід з нуля. Накидайте реакцій 👍 Так я буду знати чи вам це потрібно. 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA | #гів #Глімчанскі #MEXC

‼️Результати гівчику на мерч BingX + 50$ І так, ІНТРИГА... Мерч забирає: @VlaDICK0506 (тепер буде на 80% привабливіший) ⌨️По 10$ получать: 🔵 @ReSanoSanX 🔵 @Kazui_kurosaki123 🔵 @anshous24 🔵 @chekotun_yaros 🔵 @dir3s Всіх вітаю, найближчим часом Мугіврочка розкине винагороди переможцям. Друзі, знаєте скільки учасників зробили оборот? Тільки 9 людей, а переможців 6. Я ж казав шо шанси дикі! А ви відмовились від халявної футболки чи 10$. P.s сьогодні гемів не було бо адмін чілив щоб почати тиждень з свіжими силами, вже завтра постараюсь вам накидати годноти. 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#розіграш #BingX

📌Нагадую вам, що в нас проходить розіграш лімітованої футболки від BingX та 50$! Вже сьогодні ми виберемо 6 переможців, один з яких отримає футболочку, а інші 5 по 10$ на піцу. (Подейкують, що футболка дає +80% до привабливості) 🔴Умови в цьому пості - ТИК Дедлайн: Сьогодні в 20:00 Друзі, на момент написання поста, 15 учасників. Шанси просто ВЕЛИТЕНЬСКІ! Взагалі не розумію хто це скіпає🤨 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#розіграш #BingX

Суботка 😍
Суботка 😍

📈Гів + глім від MEXC (фастом!) Все по дефолту! Виконуємо звичайні підписки, ретвіти і лутаємо на піцу. 🫙Глім 🔵Посилання на
📈Гів + глім від MEXC (фастом!) Все по дефолту! Виконуємо звичайні підписки, ретвіти і лутаємо на піцу. 🫙Глім 🔵Посилання на глім 🔵Буде 40 переможців по 3,550 $MPT. Дедлайн: сьогодні в 3 ночі Примітка: Потрібно мати на балансі 30$ в любому активі. 🐦Гів в твіттері 🔵Посилання на гів 🔵Буде 70 переможців, які розділять пул 142 000 $MPT. 🔵Відповідь: 3 Дедлайн: Сьогодні в 00:00 Також хочу вам нагадати що там поприходили різні винагороди від Мекс (якщо ви не бачите всіх токенів, то включіть "відображати малі баланси"), мені також капнуло $VMS на піцу, кайф. 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#MEXC #гів #глімчанскі

🟠Лутаємо пару баксів на квас від Binance В знак свого 6-ти річчя, Binance вирішив потішити свою аудиторією промкою з максима
🟠Лутаємо пару баксів на квас від Binance В знак свого 6-ти річчя, Binance вирішив потішити свою аудиторією промкою з максимальним пулом 60 000$ (залежить від кількості учасників). 🟠Що робимо: 🟠Логінимось | Реєструємось на Binance та проходимо KYC 1 🟠Переходимо на сторінку події 🟠Жмемо "Visit Binanc Academy" 🟠Переходимо сюди і читаємо статтю 🟠Читаємо будь яку статтю - тут 🟠Далі читаємо 6 статтей - тут 🟠Проходимо даний курс 🟠І проходимо Quiz (відповіді в нашому чаті) 📆Дедлайн: 14 Липня Доволі не погане промо, пару $ на комісії чи на квас можна лутанути, тим паче тут ми нічого не вкладаємо. Одним словом імба, ЛОУ і ЗЕРО банкам забороняється скіпати! 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#Binance #промо

🔔Розіграш футболки BingX + 50$ Розіграш, в якому шанси на виграш просто ДИКІ! — В даному гіві буде розіграно лімітовану футб
🔔Розіграш футболки BingX + 50$ Розіграш, в якому шанси на виграш просто ДИКІ! — В даному гіві буде розіграно лімітовану футболку від BingX та 50$ на 5 рандомних переможців. 📝Умови: 🟠Потрібно підписатись на мої два канали - Крипто Скам | Крипто Українець 🟠Зареєструватись | Бути зареєстрованим на BingX по моєму посиланню (реф. код - 08PLMI) (KYC не потрібно) 🟠Зробити оборот 2 000$ (відкрити закрити угоду з маржою 50$ та 20х плечем) 🟠Заповнити форму (UID і нік ТГ) 📆Дедлайн: 9 липня в 20:00 Як я і казав, шанси на виграш будуть дуже великі. Чому? Тому що дуже мало людей за хочуть паритись робити оборот на біржі. Тому Гайс, не лінуйтесь, 10$ чи лімітована футболка на дорозі не валяється) 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#розіграш #BingX

🟠Отримуємо 5$ від Binance на піцу Стартувала нова, дуже цікава акція на Binance з пулом до 180 000$. Пул збільшується віднос
🟠Отримуємо 5$ від Binance на піцу Стартувала нова, дуже цікава акція на Binance з пулом до 180 000$. Пул збільшується відносно учасників, 6 000 учасників - 18 000$ пул, 16 000 учасників - 68 000$ пул, 36 000 - 180 000$ пул. Максимальна винагорода на користувача становить - 5$ в токен ваучерах. 🟠Що потрібно робити: 🟠Логінимось | Реєструємось на біржі 🟠Переходимо на подію 🟠Виконуємо завдання 🟠Отримуємо значки Потрібно зібрати всі значки, якщо вам випало два однакових, ви можете обмінятись з кимось на інший. Кидайте свої пропозиції по обміну в чат "Взаємність UA". 📆Дедлайн: 20 липня Так, знаю що 5$ не дуже багато, але якщо в вас 10 акаунтів то це вже 50$, а це вже сума яку заробляє касир в магазині за чуть менше пів місяця роботи. Промо прикольне, тому DYOR і WORK ! 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#Binance #промо

🏎Забираємо 11/23 NFT від McLaren Забираємо 11 з 23 NFT від McLaren, на цей раз нфт від назвою "Лондон іс зе кепітал оф Грейд
🏎Забираємо 11/23 NFT від McLaren Забираємо 11 з 23 NFT від McLaren, на цей раз нфт від назвою "Лондон іс зе кепітал оф Грейд Брітан" ⌨️Як забрати? 🔵Переходимо на сайт і конектимо Trust Wallet 🔵Мінтимо нфт 🔅Чекаємо анонсів Ще чуть чуть лишилось, запасаємоcь терпінням і лутаємо ;) 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#MintNFT

🕯Стан ринку на 07.07.2023 Більшість ринку кровава, BTC торгується в районі 30 200$; ETH - 1850$. 🔴Домінація BTC: 51.56%; 🔴
🕯Стан ринку на 07.07.2023 Більшість ринку кровава, BTC торгується в районі 30 200$; ETH - 1850$. 🔴Домінація BTC: 51.56%; 🔴Індикс страху/жадібності: 55 (жадібні); 🔴Індикс альтсезону: 14; 🔴Загальна капіталізація ринку: $1.13 трлн. Канал | Чат

🐂WhiteBit роздали ретродроп! +1000$! Саме так скоро я буду писати на каналі, адже біржа оголосила що ретродропу бути✔️ (пере
🐂WhiteBit роздали ретродроп! +1000$! Саме так скоро я буду писати на каналі, адже біржа оголосила що ретродропу бути✔️ (перепрошую за такий байт) Ну 1000$ хз чи дадуть, але 50-100WBT цілком реально, тим паче вони обрізали абузерів тестнету, тому що потрібно WB Soul, а для нього потрібно верифікованний акаунт біржі. 💬Для початку потрібно мати верифікованний акаунт на біржі, KYC можна пройти через ДІЮ. Посилання на реєстрцію в біржі - ТИК. 🤔І так, як попасти під дроп? 🔵Створюємо свій WB Soul + закидаємо монети WBT в холд (Хз чи кількість має значення) 🔵Робимо всі активності в Тестнеті (Транзакції, розгортання смарт - контрактів, мінт нфт і т.д) 🔵Виконуємо завдання на Zealy (завдяки тому буде більший дроп) 📆Дедлайн: Краще не відтягувати Гайс, біржа не з найбідніших, гроші вони мають, тому дроп можна очікувати дуже смачненький. Відносно, дуже мало людей роблять даний ретродроп, та і абузерів збрили. Одним словом - ГЕМ! 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#WhiteBit #тестнет #ретродроп

💰Кажуть що ще за $VELO прийшло. За депозит 500$ дали 90$, я фомлю дуже сильно бо скіпнув(((
💰Кажуть що ще за $VELO прийшло. За депозит 500$ дали 90$, я фомлю дуже сильно бо скіпнув(((

📈Шо там по ByVotes та ByStarter? ByVotes - сьогодні в ночі були зроблені знімки балансів, тепер ми можемо проголосувати за п
📈Шо там по ByVotes та ByStarter? ByVotes - сьогодні в ночі були зроблені знімки балансів, тепер ми можемо проголосувати за проект. Сильним домінантом зі всіх проекті в голосуванні, є проект NYM, на даний момент в ньому найбільше голосів, тому я віддав голоса за нього. Думаю це ізі для NYM) —Також, може бути смартмувом, купити NYM на мексі, і коли він виграє - його ціна мала би зрости, тільки я не впевнений в цьому. Якби ж то промо якесь з депозитом було по ньому, тоді інше діло. ByStarter - настав час фіксувати свої 100$ для Public частини, потрібно перейти сюди - тик, та зафіксувати свої бабки. Шанси будуть дуже маленькі, в Whitlist було 135к учасників, а вже тут буде набагато більше та набагато менше місць. Ну але всерівно шанси присутні, та і ми нічим не ризикуємо коли беремо участь. Відповіді на тест перед фіксуванням - ААААААААА )))) 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#ByBit #ByVotes #ByStarter

🚀Доступна 9 місія на Supra Orcales Хто пропустив минулі місії, ось пост, також тут всі відповіді на минулі місії. 🤔Що робим
🚀Доступна 9 місія на Supra Orcales Хто пропустив минулі місії, ось пост, також тут всі відповіді на минулі місії. 🤔Що робимо: 🔵Переходимо на сайт 🔵Переходимо в вкладку "mission" 🔵Виконуємо місії 📌Відповідь до 9 місії - D Пишу для вас пост про ретро дроп від WhiteBIT, якщо буде багато реакцій то кину вам дуже скоро ;) 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#AirDrop

💸+15$ на базу ! Прийшли 15$ за оборот ₴TENET та 20$ для новорегів. А я як раз вчора в вечір думав, коли то прийдуть вже вина
💸+15$ на базу ! Прийшли 15$ за оборот ₴TENET та 20$ для новорегів. А я як раз вчора в вечір думав, коли то прийдуть вже винагороди за це промо, щось вони затягнули з ним сильно.

📈Свіжа промо акція від ByBit & Paysenger Липень починається дуже вдало, спочатку ByStarter, лонг і шорт $BIT, а зараз ще нов
📈Свіжа промо акція від ByBit & Paysenger Липень починається дуже вдало, спочатку ByStarter, лонг і шорт $BIT, а зараз ще нова промка. Надіюсь цей місяць не підведе. —Дана промо акція ділиться на дві активності з загальним пулом 1 333 000 $EGO (Там ще є стейкінг активність, але це фігня) 🟠 Для нових користувачів (пул 1 000 000 $EGO) 🟠Потрібно ввнести на біржу 1666 $EGO, або ввнести 100 USDT та купити $EGO, за це ми отримуємо 1000 $EGO. (1000 місць) 🟠 Для старих користувачів (пул 333 000 $EGO) 🟠Потрібно ввнести на біржу 1666 $EGO, або ввнести 100 USDT та купити $EGO, за це ми отримуємо 900 $EGO. (370 місць) Депозит можна буде зробити з Kucoin Період проведення події: 13:00 5 липня 2023 р. – 02:59 27 липня 2023 р Лістинг EGO: 13:00 6 липня 2023 р. Депозити EGO: з 13:00 5 липня 2023 р. 🌐Деталі На мою думку, промо для нових користувачів дуже хороше, для старих також норм, тільки місць як кіт наплакав ( 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#ByBit #промо

13$ з аккаунта!!! Свіжа темка, яка ще нігде не шилилась)) Пост вже вийшов тут — https://t.me/+l3tnyAzugi5iM2My

Снепшот $BIT зроблено✅ Всі хто холдив $BIT для Whitlist, можете пошукати своє UID в списку - ТУТ. - Учасників вийшло 135 000,
Снепшот $BIT зроблено✅ Всі хто холдив $BIT для Whitlist, можете пошукати своє UID в списку - ТУТ. - Учасників вийшло 135 000, а виграшних місць 12 500, тобто 9% шансу на виграш. В принципі таке було очікувано, проект то популярний, і шильнули акцію сильно. Можна вже зливати $BIT, до поки він ще сильніше не впав. Признавайтесь, хто шортив? P.s там ще нова промка на ByBit є, біжу вже писати) 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#ByBit #ByStarter