fa
Feedback
OLDMONEY CRYPTO💸

OLDMONEY CRYPTO💸

رفتن به کانال در Telegram

Один канал замість тисячі... Тільки тут самі актуальні роздачі, на яких ти точно зможеш заробити😉 Власник: @Neolime82 Адмін: @Vlad777q Менеджери по рекламі(без оплати): @mugivara_crypto, @pifagor_dao Наш чат: https://t.me/oldmoneycryptochat

نمایش بیشتر
2 724
مشترکین
-324 ساعت
-227 روز
-15830 روز
آرشیو پست ها
Неділя = домашній чілл ☕️ — Неділя - це день, коли навіть бог чілив і попивав чайочок в теплі хаті. Тому давайте не будемо гр
Неділя = домашній чілл ☕️ — Неділя - це день, коли навіть бог чілив і попивав чайочок в теплі хаті. Тому давайте не будемо грішити і сьогодні трошки по кайфуємо. Я так і зроблю, сьогодні постів можете не чекати (адмін лінтяй) 🔷А тим, хто хоче гіршити, ось деякі актуальні круті активності: ⚫️Launchpad на ByBit - ТИК (фарміть білети, дедлайн вже скоро) ⚫️Промо SHRAP - ТИК (зараз виходе 130$ на акаунт) ⚫️Мінт NFT від Mintfun - ТИК (Хз для чого, але комісія і так майже 0 в мережі base) 🚫 Крипто Скам | Чат |#чілл

🎅 Даруємо 2500грн на День Святого Миколая! Все що потрібно зробити: 👤Залишити свій юзернейм — ТУТ 🔀Підписатися на всі ці к
🎅 Даруємо 2500грн на День Святого Миколая! Все що потрібно зробити: 👤Залишити свій юзернейм — ТУТ 🔀Підписатися на всі ці канали⬇️Black&White Crypto⚫️Криптани UA🇺🇦 Crypto Hetman👤 Crypto Cristal💎Студент в крипті🎓Crypto Shark🦈 • CRYPTO GEM💎 HOT DROP🎁 Крипто Скам🇺🇦Крипто Гайд📕 • Koala Тємщик🐨 🎁6 грудня в 20:00 дізнаємося імена 5 переможців по 500грн💵

+660$! Єбать вона сипе! 🙄 Шастав я по ByBit і забув що раніше зарегався в одній рулетці. Заходжу туда, а там 12 спінів за рефералів. Прокрутив, і майже щоразу падає по 100$ бонусу на ф'ючі. Так як я всеодно заганяв акаунти під промки, то це халява. Раджу всім зарегатись. 🔷 Посилання на рулетку - ТИК ⚫️Умови: Реферал повинен мати депозит 100$+ та оборот 500$+, тоді дасть спін. Винагороду роздадуть з 1 по 10 січня. 🚫 Крипто Скам | Чат |#Рулетка #ByBit

А шо там по Inspect? 🤔 Хто не бачив пост про проект, писав ось тут - ТИК. Що нового? ⚫️IDO на ByBit - ТИК. Шанси на виграш хороші, більшість людей скіпнули його через мережу ефіра. Чисто один акаунт на лоу гвеі можна загнати. ⚫️Burning Drop на Kucoin - ТИК. Це також гем, а якщо ви ще є холдером $KCS, то це взагалі халява. ⚫️IDO на Ape Terminal - ТИК. Це свіжа платформа від самого фаундера ДаоМейкера. Так як це перший проект в них на платформі, має бути все дуже файно. — Ну що, готові лутати бабки? Є хто робив Zealy від них? Думаю буде на якусь піцу. Також, думаю токен класно заліститься і будуть хороші ікси. Ринок зараз хороший, проект також дуже хороший, причин для іксів багато. Крипто Скам | Чат |#Inspect #IDO

Ну шо, сливаємо свої токени! Лістинг Earn Network 👋 Нещодавно я вам писав про проект, і як можна було купити токени на сейлі
Ну шо, сливаємо свої токени! Лістинг Earn Network 👋 Нещодавно я вам писав про проект, і як можна було купити токени на сейлі. А вже сьогодні відбудеться лістинг токена! Відбудеться він на трьох топових біржах, це MEXC, Gate та CoinStor. ⚫️ Час лістингу: 12:00 — Проект зібрав 1.1млн$ на падах - CoinStore, GameFi, RedKite, BSCPad, SeaPad, GameStarter, Spores и Kommunita. Тепер чекаємо ікси! Для того щоб відбити тіло потрібно всього 5х, як не буде то запрошуємо рефаунд і гроші вам повернуть. 🚫 Крипто Скам | Чат |#токенсейл

Лутаємо на каву від Binance 💸 Сьогодні відбудеться АМА сесія Binance UA, в рамках якої розіграють 1125$ бонусного балансу на
Лутаємо на каву від Binance 💸 Сьогодні відбудеться АМА сесія Binance UA, в рамках якої розіграють 1125$ бонусного балансу на ф'ючі. Як будуть розігрувати я не знаю, але думаю шо через квіз або кахут. ⚫️Тема заходу: "ф'ючерсна торгівля, торгові боти та копітрейдинг на Binance" ⚫️Посилання на трансляцію - ТИК ⚫️Старт: Сьогодні, 17:30 — Дуже люблю від них ці Ами, цікаво і заодно на каву можна підфармити. Також, хто не зареєстований на біржі, можете зробити акаунт під це промо і залутати 35$-50$. Детальний пост - ТИК. 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#AMA #Binance

Не забудь! 😠 — Нагадую, сьогодні в ночі розпочнуться знімки балансів. Хто не закинув бабки на акаунт, закидайте. А хто ще досі думає чи брати участь, не думайте! Я загнав всього 5 акаунтів, так як бідний і не маю ліквідності. Зато буду робити на кожному акаунті максимальний оборот для білетів. Хто не шаре, можна все швидко зробити через маржу 10х. Пізніше відчитаюсь шо по профіту вийде, або не вийде😭 Також, щоб знати які акаунти в РК, просто підписуйтесь тут на промо - ТИК, і якщо підписалось то можете закидати бабки і брати участь в лаунчі, а якщо ні то забивайте х*й на акаунт. Крутий чекер)) 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#Launchpad #ByBit

Лутаємо 8/32$ на акаунт в новому промо ByBit 📈 І знову промка від ByBit. На це раз з токеном біржі Kucoin $KCS. 📅 Період пр
Лутаємо 8/32$ на акаунт в новому промо ByBit 📈 І знову промка від ByBit. На це раз з токеном біржі Kucoin $KCS. 📅 Період проведення акції: 29 листопада 2023 р.,12:00 – 13 грудня 🔷Для нових: ⚫️Реєструємось на біржі в період акції та проходимо KYC ⚫️Реєструємось в промо - ТИК ⚫️Робимо депозит 15 $KCS, або робимо депозит від 100$ і купляємо на цю суму $KCS Винагороду в розмірі 4 $KCS (32$) получать перші 2 000 нових користувачів. 🔷Для старих: ⚫️Робимо депозит 15 $KCS, або депозит від 100$ і купляємо на цю суму $KCS Перші 2000 користувачів отримають по 1 $KCS (8$) 🔗 Деталі — Доволі класна промка, можна круто поєднати з промкою $SHRAP і вийде файний такий профіт. За роботу! 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#ByBit #промо

#Всеза10хв 🔷MEXC Ukrain: ⚫️MEXC & Upcxofficial - ТИК ⚫️70 переможців розділять 1 100 $UPC Дедлайн: 29 листопада, 23:59. ⚫️ME
#Всеза10хв 🔷MEXC Ukrain: ⚫️MEXC & Upcxofficial - ТИК ⚫️70 переможців розділять 1 100 $UPC Дедлайн: 29 листопада, 23:59. ⚫️MEXC & Upcxofficia квіз - ТИК (відповідь: платіжна система) ⚫️70 переможців розділять 1 100 $UPC Дедлайн: 30 листопада, 23:59. ⚫️Карнавал ф'ючерсів - ТИК ⚫️10 рандомних, розділять 50 MX Дедлайн: 3 грудня, 23:59. 🔷ByBit: ⚫️Розіграш з Pyth - ТИК (тут підтверджуємо участь) ⚫️Виконуємо завдання в глім - ТИК ⚫️Заповнюємо форму - ТИК ⚫️Пул 1000$ хз на скільки переможців. Дедлайн: 4 грудня — Нехай щастить мої хороші 🍀 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#всеза10хв

Вам цікава рубрика #всеза10хв ? Постити і далі?
Anonymous voting

Вийшли деталі по Launchpad ByBit з 5ire 📈 Чекали й дочекались! Вийшли деталі по лаунчу 5ire (лонги MNT ожили, алілуя). Очіку
Вийшли деталі по Launchpad ByBit з 5ire 📈 Чекали й дочекались! Вийшли деталі по лаунчу 5ire (лонги MNT ожили, алілуя). Очікував більшого пулу, але шо маєм то маєм. Надіюсь тоді дропчиком потішать. Умови ідентичні з минулим лаунчом, тому я просто скопіюю минулі сюда в пост (адмін лінивий) Підписка MNT (не цікаво) ⚫️Загальний пул - 1,700,000 5IRE ⚫️Максимум - 5,000 5IRE на акаунт Лотерея USDT (це цікаво) ⚫️Загальний пул - 1,700,000 5IRE ⚫️На один виграшній білет - 170 5IRE ⚫️Максимум білетів на користувача - 5 білетів ⚫️1 білет - холд 100$ ⚫️VIP статус - 4 білета ⚫️Оборот 5к на споті, або холд 1к USDT - 2 білета ⚫️Оборот 25к на споті, або холд 10к - 3 білета (ізі) ❗️Білети не стакаються. Період знімків: 30 листопада, 02:00 - 5 грудня, 01:59. Підписка: 5 грудня, 05:30 - 5 грудня, 12:59. Період розподілу: 5 грудня, 13:00 - 14:00. Лістинг: 5 грудня, 14:00. Як взяти участь в лотереї? ⚫️Робимо депозит 100 USDT ⚫️Холдимо весь період знімків балансів ⚫️В період підписки, підписуємось - ТУТ 🔗 Деталі — Ціна лістингу токена буде - 0.06. Тобто на акаунт дадуть алокації 10$. Проект доволі не поганий, інвестицій аж 120 лимонів, але це йобані індуси. Ну, як не як, результати будуть відомі перед днем Св.Миколая, можливо принесе якигось 10х під подушку )) 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#Launchpad #ByBit

Токенсейл від Earn Network 🤑 Шо це за проєкт? Earn Network - торговий майданчик, керований спільнотою, що пропонує рішення б
Токенсейл від Earn Network 🤑 Шо це за проєкт? Earn Network - торговий майданчик, керований спільнотою, що пропонує рішення без коду для створення унікальних можливостей отримання доходу для будь-якого ринку. Проєкт зібрав $3M у приватному раунді від Mirana (ByBit), Shima Capital, DFG, GTS Ventures, LD Capital, BIXIN. Сейл вже проходив на Coinstore и kommunitas, і пройшов успішно. Зараз почався сейл на GameFI, і на даний момент проходять раунди для холдерів, а сьогодні з 12:00 можна буде купити будь кому. Тільки поспішіть, бо хто перший, того й тапки. ⚫️Як купити токени? ⚫️Переходимо на сайт ⚫️Підключаємо гаманець ⚫️Купляємо токени і чекаємо лістингу — Все виглядає доволі не погано, я можливо зайду, якщо встигну. 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#токенсейл

Mint.fun натякають на дроп в кінці другого сезону? 🤔 — Хто ще пам'ятає цього старичка? Проєкт написав в своєму твіттері, що
Mint.fun натякають на дроп в кінці другого сезону? 🤔 — Хто ще пам'ятає цього старичка? Проєкт написав в своєму твіттері, що другий сезон буде останній. Тобто, можна очікувати вже скоро на якийсь смаколик від них, або якусь нікому не потрібну NFT. Всі хто робили 1 сезон, рекомендую проявити якусь активність на платформі. Можете якісь NFT пофліпати в мережах де комісії майже нема. Обідно буде, якщо перший сезон робили, задротили, і через другий сезон нічого не получите. Думаю все ж таки дадуть щось, а NFT за перший сезон буде як сильний мультиплікатор. — Є ще тут ті, хто фармить пойнти з початку 2 сезону? 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA | #MintNFT #Ретродропи

Нагадую за гем від Binance 💸 Зараз в Binance проходить жирне промо, де за прості дії, ви отримаєте по 25-50$. — Так як винаг
Нагадую за гем від Binance 💸 Зараз в Binance проходить жирне промо, де за прості дії, ви отримаєте по 25-50$. — Так як винагороди приходять лише реферу, тому всім, хто зареєструється по моєму посиланню, я поверну 35$. Просто кинете свій ID мені в приватні повідомлення, і якщо вас не збрили, я кину бабки. 🔷Що робити: ⚫️Реєструємось на Binance - ТИК ⚫️Проходимо верифікацію ⚫️Робимо депозит 21$+ через P2P ⚫️Робимо оборот від 100$ на споті ⚫️Холдимо 21$+ до дедлайну 🔷Якщо ви будете запрошувати, то ось що вам потрібно зробити: ⚫️Заповнюємо форму ⚫️Запрошуємо по стандатрному реферальному посиланню ⚫️Ваш реферал має зробити все що пише вище 🔗 Деталі 📅 Дедлайн: 21 грудня — Особисто я планую загнати 15-20 акаунтів як мінімум, такий гем не варто пропускати. Прохідність має бути топова, як і було літом з промкою від Шахтара. Якщо не знаєте де брати верифікацію, просіть маму, тата, бабцю, щоб пройшли. Я своїх зарегав рік тому під подібне промо, файно тоді виніс)) 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#Binance #промо

Нарешті бабло-збір закінчується! Останній тиждень квестів zkEVM 🥉 Ось і закінчуються цей бабло-збір. Шо за це все буде? ХЗ.
Нарешті бабло-збір закінчується! Останній тиждень квестів zkEVM 🥉 Ось і закінчуються цей бабло-збір. Шо за це все буде? ХЗ. Тим не менш, це дуже хороший прогрів гаманця, і після такого, дроп нас точно не мине (якщо він буде). В останьому тижні не дуже важкі завдання, справитись має кожен. Якщо є якісь проблеми, пишіть в коменти і всьо рішимо. Ми ж люді болієєєєє)) ⚫️Що робимо: ⚫️Переходимо на Іntract ⚫️Підключаємо свій гаманець ⚫️Виконуємо вказанні завдання ⚫️Забираємо NFT 📅 Дедлайн: 30 листопада — Ну шо? Далі чекаємо дроп чи хуй в дупу? 😁 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#zkEVM #quest #Ретродропи

Жирне промо від $SHRAP! Таке точно не варто пропускати! 📈 — Так як токен $SHRAP дав більше росту ніж очікували власники, зар
Жирне промо від $SHRAP! Таке точно не варто пропускати! 📈 Так як токен $SHRAP дав більше росту ніж очікували власники, зараз ним розкидаються на право і на ліво. На момент написання цього поста, винагорода за минули промо $SHRAP складає - 343$/акаунт. Якщо сильно не будуть брити, то це буде найжирніше промо для нових користувачів за весь час. Чисто 10 акаунтів залітає і део ланос в кишені. Видно Shrapnel це мала сума, і вони випустили нове промо в колабі з Bybit. Загальний пул промо: 35 000 000 $SHRAP, а це 6 697 250$, я в ахууу... Промо поділяється на 4 активності. Одну писати не буду, бо там нікому не потрібний стейкінг цього щитка. 1️⃣Активність (30 000 000 $SHRAP): ⚫️Підписуємось на Bybit та Shrapnel в X ⚫️Робимо цитований ретвіт цього поста ⚫️Робимо депозит 100$ і на них купляємо SHRAP (можна одразу продати) ⚫️Заповнити форму 30 000 рандомних учасників, отримають по 500 $SHRAP (96$). ❗️Важливо: Ті хто получили винагороду за перше промо $SHRAP, не матимуть права отримати винагороду з цього промо. (думаю мало таких буде що получать) 2️⃣Активність (1 000 000 $SHRAP): ⚫️Просто наторгуйте об'єм в $SHRAP від 1000$. Чим більше, тим більша винагорода. 3️⃣Активність (пул походу не обмежений): ⚫️Якщо ваш реферал зареєструвався під час цієї події, та бере участь в Активності 1, ви обоє отримаєте по 100 $SHRAP (20$). 🔗 Деталі 📅 Період проведення акції: 24 листопада 2023 р., 8:00 – 15 грудня 2023, 8:00 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#ByBit #промо

Конкурс для найактивніших в чаті ⌨️ — Скамери, запускаємо для вас конкурс на найактивніших в чаті! 25 грудня, я виберу чотирь
Конкурс для найактивніших в чаті ⌨️ — Скамери, запускаємо для вас конкурс на найактивніших в чаті! 25 грудня, я виберу чотирьох найактивніших серед вас і розкину по 5$. Що мається на увазі під активом? Потрібно ставити реакції на пости, переходити по рекламі і переписуватись в чаті. Писати можете про що хочете, обмежень не має (хіба мені не сподобаєтесь). 🌐 Посилання на чат - https://t.me/+tAjM2Qw3Joc1OGIy P.s Якщо є дівчата, можете кидати нюдси адміну, це збільшить вам шанс на виграш ) 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA

Нарешті остання! Забираємо 23/23 NFT від McLaren 🏎 ⚫️Посилання на мінт - ТИК — На сайті появилась вкладка Rewards. Для чого?
Нарешті остання! Забираємо 23/23 NFT від McLaren 🏎 ⚫️Посилання на мінт - ТИК — На сайті появилась вкладка Rewards. Для чого? Невідомо. Можливо тезос насипе по якигось 100$ для холдерів. Ну шо тут гадати, чекаємо. Кидайте + в коментарі, хто має всю колекцію. Цікаво скільки нас) 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#MintNFT

OLDMONEY CRYPTO💸 - آمار و تحلیل کانال تلگرام @oldmoneycrypto7