fa
Feedback
VJUK. Українські FPV дрони

VJUK. Українські FPV дрони

رفتن به کانال در Telegram

VJUK українські FPV дрони. Збір на FPV дрони і запчастини 🔗Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/2jMNoHHaPF 💳Номер картки банки 5375 4112 0647 7189 Приват банк 5168752088943736 Приват доларова 5168752087883784

نمایش بیشتر
2 433
مشترکین
-324 ساعت
-157 روز
-2230 روز
آرشیو پست ها
1067/15000 Дякую, спільното🤝 Тримаємо стрій! https://send.monobank.ua/jar/2jMNoHHaPF FPV Патчі тут
1067/15000 Дякую, спільното🤝 Тримаємо стрій! https://send.monobank.ua/jar/2jMNoHHaPF FPV Патчі тут

15000/15000 Дякую, Аліса🫶 давай називай дрон🤝 https://send.monobank.ua/jar/2jMNoHHaPF FPV Патчі тут
15000/15000 Дякую, Аліса🫶 давай називай дрон🤝 https://send.monobank.ua/jar/2jMNoHHaPF FPV Патчі тут

Бояківська Софія 0974076660 м. Київ поштомат №31435 НРК Сплачено

Спільното, вітаю Вас! Ви доклали немало до цього свята 🫶 Все завдяки Вам! Збір на дрони👇 https://send.monobank.ua/jar/2jMNo
Спільното, вітаю Вас! Ви доклали немало до цього свята 🫶 Все завдяки Вам! Збір на дрони👇 https://send.monobank.ua/jar/2jMNoHHaPF 5375411206477189 FPV патчі

Мерсі 🫶
Мерсі 🫶

І зразу залітають донати від котів! Подяка!🙏
І зразу залітають донати від котів! Подяка!🙏

Ну і з боргів в нас залишається ще один збір, це на 10 катушек оптоволокна які ми придбали під наші дрони 13-ки. Впевнений ми
Ну і з боргів в нас залишається ще один збір, це на 10 катушек оптоволокна які ми придбали під наші дрони 13-ки. Впевнений ми і його закриємо! Дякую! https://send.monobank.ua/jar/591Hbgkwxj 4874100024679758

Те що я в Вас не сумнівався це нічого не сказати! Подяка усім причетним! Кіт, подяка! 🫡🏴‍☠️
+1
Те що я в Вас не сумнівався це нічого не сказати! Подяка усім причетним! Кіт, подяка! 🫡🏴‍☠️

Ще чутка і збір закрито! Дякую Вам, незламні! Разом Ви сила 💪! https://send.monobank.ua/jar/L3TzFXuZr 4874100022249109
+1
Ще чутка і збір закрито! Дякую Вам, незламні! Разом Ви сила 💪! https://send.monobank.ua/jar/L3TzFXuZr 4874100022249109

Також велика подяка Сергію, який сплатив виготовлення коїнів, гроші з яких йдуть як на збір дронів та і на ремонт автівки! Дя
Також велика подяка Сергію, який сплатив виготовлення коїнів, гроші з яких йдуть як на збір дронів та і на ремонт автівки! Дякуємо🫡🏴‍☠️

Спільното, а що було б якби не Аліса? А ніхуя б не було! Аліса 🫶🫶🫶 https://send.monobank.ua/jar/2jMNoHHaPF
+4
Спільното, а що було б якби не Аліса? А ніхуя б не було! Аліса 🫶🫶🫶 https://send.monobank.ua/jar/2jMNoHHaPF

Спільното, вітання! Ще трошки і ми закриємо збір на ремонт авто. Хлопці вже знімають звіт. Дякую усім хто не зупиняється і пр
+2
Спільното, вітання! Ще трошки і ми закриємо збір на ремонт авто. Хлопці вже знімають звіт. Дякую усім хто не зупиняється і продовжує підтримувати наше військо! 🫡 https://send.monobank.ua/jar/L3TzFXuZr 4874100022249109

Всім привіт! Підпишіть петицію будь ласка 🙏 кому не складно

Салям, Вжики! Глядіть що в нас є! Койни за підтримку Сил Оборони! Кількість всього 50 штук. Кожний з них пронумерований. Варт
+3
Салям, Вжики! Глядіть що в нас є! Койни за підтримку Сил Оборони! Кількість всього 50 штук. Кожний з них пронумерований. Вартість одного 1500 грн, якщо ви хочете обрати номер то вам це обійдеться в 2000 грн. Всі кошти підуть на наші актуальні збори. Цей Койн є символом нашої єдності та спільної боротьби! Хочу щоб він був у Вас на памʼять про те що ми робили, робимо та будемо робити! Вжики Ви сила 💪 Більше дронів-менше гандонів!

Світі, потужно! 🫡🏴‍☠️
+1
Світі, потужно! 🫡🏴‍☠️

Сергій, і всі причетні! Ви сила! 💪
+2
Сергій, і всі причетні! Ви сила! 💪