fa
Feedback
анечка ня вукеліс

анечка ня вукеліс

رفتن به کانال در Telegram
358
مشترکین
اطلاعاتی وجود ندارد24 ساعت
-37 روز
-730 روز

در حال بارگیری داده...

جذب مشترکین
ژوئن '26
ژوئن '26
+3
در 0 کانال‌ها
مه '26
+5
در 1 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '26
+2
در 0 کانال‌ها
Get PRO
مارس '26
+2
در 0 کانال‌ها
Get PRO
فوریه '26
+4
در 0 کانال‌ها
Get PRO
ژانویه '26
+6
در 1 کانال‌ها
Get PRO
دسامبر '25
+7
در 0 کانال‌ها
Get PRO
نوامبر '25
+9
در 0 کانال‌ها
Get PRO
اکتبر '25
+11
در 0 کانال‌ها
Get PRO
سپتامبر '25
+11
در 0 کانال‌ها
Get PRO
اوت '25
+2
در 0 کانال‌ها
Get PRO
ژوئیه '25
+6
در 0 کانال‌ها
Get PRO
ژوئن '25
+3
در 1 کانال‌ها
Get PRO
مه '25
+7
در 0 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '25
+5
در 0 کانال‌ها
Get PRO
مارس '25
+11
در 0 کانال‌ها
Get PRO
فوریه '25
+7
در 0 کانال‌ها
Get PRO
ژانویه '25
+13
در 0 کانال‌ها
Get PRO
دسامبر '24
+9
در 0 کانال‌ها
Get PRO
نوامبر '24
+36
در 0 کانال‌ها
Get PRO
اکتبر '24
+21
در 1 کانال‌ها
Get PRO
سپتامبر '24
+28
در 1 کانال‌ها
Get PRO
اوت '24
+25
در 2 کانال‌ها
Get PRO
ژوئیه '24
+26
در 0 کانال‌ها
Get PRO
ژوئن '24
+13
در 0 کانال‌ها
Get PRO
مه '24
+38
در 1 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '24
+42
در 2 کانال‌ها
Get PRO
مارس '24
+52
در 2 کانال‌ها
Get PRO
فوریه '24
+37
در 2 کانال‌ها
Get PRO
ژانویه '24
+38
در 2 کانال‌ها
Get PRO
دسامبر '23
+81
در 3 کانال‌ها
Get PRO
نوامبر '23
+25
در 10 کانال‌ها
Get PRO
اکتبر '23
+283
در 1 کانال‌ها
تاریخ
رشد مشترکین
اشارات
کانال‌ها
21 ژوئن0
20 ژوئن0
19 ژوئن0
18 ژوئن0
17 ژوئن0
16 ژوئن0
15 ژوئن0
14 ژوئن0
13 ژوئن0
12 ژوئن0
11 ژوئن0
10 ژوئن0
09 ژوئن0
08 ژوئن0
07 ژوئن+1
06 ژوئن0
05 ژوئن+1
04 ژوئن0
03 ژوئن+1
02 ژوئن0
01 ژوئن0
پست‌های کانال
блять, вже другий раз за сьодні малолеткі підкатують 😭😭😭 одного відшила, йому 19.. напизділа шо мені 15, іншому сказала шо мені 24..що мальчік очінь маленький для мене

2
від любві до нєнавісті один шаг…..💔💔💔🥀🥀🥀+1
від любві до нєнавісті один шаг…..💔💔💔🥀🥀🥀
169
3
будь ласка максимальний репост 😭 мамуліку зробили операцію але назвали ціну максимальну по прогнозам до початку лікування 15+1
будь ласка максимальний репост 😭 мамуліку зробили операцію але назвали ціну максимальну по прогнозам до початку лікування 150к прошу максимального розголосу 🩷 якогось мінімума або максимума в банці не ставлю бо навіть 5к це буде вже трошки легше https://send.monobank.ua/jar/TTc6KtqMk дякую вам що приділили увагу посту не хворійте🥺🩷
138
4
вже котрий раз після того як ми працювали на довженка, то туди шось прилітає.. ніч була просто жесть, стіки ракет і дронів, все поруч..ненавиджу русню, сподіваюсь Ви всі в порядку 😥💔🙏🏻
202
5
Доброго дня! Прошу доєднатися до збору для моєї подруги Марії та Української волонтерської групи «Гілля», яка займається забе
Доброго дня! Прошу доєднатися до збору для моєї подруги Марії та Української волонтерської групи «Гілля», яка займається забезпеченням Сил оборони України транспортними засобами відповідно до конкретних запитів. Плани планами, а війна має власну думку. Тож сьогодні в нас: 1. Корч для спецпідрозділу розвідки ГУР МО. 2. Бусік для спецпідрозділу ударних БПЛА НГУ. І якщо з першою машиною все більш-менш очевидно, то про другу варто сказати окремо. Бо щоразу, коли хтось каже «ну це ж просто дрони», десь у світі один оператор намагається запхати в легковик половину складу обладнання і починає дуже сумувати. Ціль збору - 700 000 грн. сума не маленька. Ми знаємо, головна задача - перетворити ці 700к на дві машини. Ваша задача простіша: закинути будь-яку комфортну суму. ⬇️ https://linktr.ee/hillia?utm_source=linktree_profile_share&ltsid=088e19f3-7bf1-4d3d-bc28-d8a32b917ee1 Дуже дякую за будь-яку допомогу (репости завжди будуть актуальні) https://www.instagram.com/p/DZhSh-ajM59/?igsh=cmg4bnI1MXlkMWk0
193
6
затонувалась у темний, наче знов повернулася у прайм 😈+1
затонувалась у темний, наче знов повернулася у прайм 😈
184
7
я не знаю як і де Мінь нарив це, але просто рандомно мені на пошту прийшла ця імба 😭😭😭бебешка блін!!!!
я не знаю як і де Мінь нарив це, але просто рандомно мені на пошту прийшла ця імба 😭😭😭бебешка блін!!!!
189
8
хтось з мояшек хоче на фестиваль брудний пес? у мене є один плюсик (тіпа як безкоштовний квиточок) 2 дні (сб і нд) https://www.instagram.com/brud_pes_brud_fest?igsh=cGYxd2dpemxkZjRv
234
9
надіслали таку красу 😭🙏🏻+1
надіслали таку красу 😭🙏🏻
233
10
доречі у мене жоска анемія, і дефіцит усього, особливо феритин 5% 😃 лікарка мене сильно наругала і сказала що таких результатів давно не бачила.. і до цього я взнаю що у моєї мами рак молочних желез, btw мені останні місяці було прям піздєц хуйово по всім фронтам, тому перед тим як когось срати анонімно подумайте хоч, варто воно того чи нє ♥️🫶🏻 (цим ділитись було дійсно дуже важко, але раз така гулянка то хулі нєт)
255
11
сьодні така тьотя..аутфіт зібрався за 2 хвилини ….бо проспала 😥💔+1
сьодні така тьотя..аутфіт зібрався за 2 хвилини ….бо проспала 😥💔
272
12
پیام ویدیو
223
13
зібрали з женічкой і вадімом отаку армію😈
зібрали з женічкой і вадімом отаку армію😈
233
14
‼️ Всім хай!! PINKY UP вже на нашому ютуб4ику 🫢❤️‍🔥 обовʼязково дивимось, і коментуємо !!🔥🔥🔥
‼️ Всім хай!! PINKY UP вже на нашому ютуб4ику 🫢❤️‍🔥 обовʼязково дивимось, і коментуємо !!🔥🔥🔥
189
15
welcome to Shibuya 🍱🍣🇯🇵+6
welcome to Shibuya 🍱🍣🇯🇵
236
16
labolatorium ❤️‍🔥 - ахуєнний рейв, з разйобною музикою і атмосферою!! ще стіки зірок побачила працюючи тут, і потусити з моя+9
labolatorium ❤️‍🔥 - ахуєнний рейв, з разйобною музикою і атмосферою!! ще стіки зірок побачила працюючи тут, і потусити з мояшками встигла 🤤🫶🏻 але ми ультанули і попали на сцену, потусили з DJ Skone 😭😭 разрив башки.. а головне те що я не така вже фанатка тусовок як раніше, але тут було дуже кайфово
194
17
پیام ویدیو
164
18
4:20
159
19
پیام ویدیو
167
20
4:19
169